kio_help4 - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Output file
bg: Изходен файл

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
bg: Генерира DocBook за бързите клавиши на стандартните действия

en: There is no documentation available for %1.
bg: Не е намерена документация за "%1".

en: Looking up correct file
bg: Търсене на файла

en: Preparing document
bg: Подготовка на документа

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
bg: Заявеният файл не може да бъде граматически анализиран:<br />%1

en: Saving to cache
bg: Запис в кеш-паметта

en: Using cached version
bg: Използване на копие от кеш-паметта

en: Looking up section
bg: Търсене на раздел

en: Could not find filename %1 in %2.
bg: Файлът "%1" не може да бъде намерен в "%2".

en: Stylesheet to use
bg: Използване на стилов формат

en: Output whole document to stdout
bg: Печат на целия документ на стандартния изход

en: Output whole document to file
bg: Печат на целия документ във файл

en: Create a ht://dig compatible index
bg: Създаване на съвместим индекс ht://dig

en: Check the document for validity
bg: Проверка на документа за валидност

en: Create a cache file for the document
bg: Създаване на копие в кеш-паметта

en: Set the srcdir, for kdelibs
bg: Установяване на параметъра srcdir за библиотеката kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
bg: Параметри за подаване към стиловите формати

en: The file to transform
bg: Файл за обработка

en: XML-Translator
bg: Транслатор за XML

en: Could not write to cache file %1.
bg: Грешка при запис във временния файла "%1".

en: Parsing stylesheet
bg: Анализ на стиловия формат

en: Parsing document
bg: Анализ на документа

en: Applying stylesheet
bg: Прилагане на стиловия формат

en: Writing document
bg: Запис на документа
