timezones4 - en to bg translation catalogue (673 entries)

en: Africa/Abidjan
bg: Африка/Абиджан

en: Africa/Accra
bg: Африка/Акра

en: Africa/Addis_Ababa
bg: Африка/Адис_Абеба

en: Africa/Algiers
bg: Африка/Алжир

en: Africa/Asmara
bg: Африка/Асмара

en: Africa/Asmera
bg: Африка/Асмера

en: Africa/Bamako
bg: Африка/Бамако

en: Africa/Bangui
bg: Африка/Банги

en: Africa/Banjul
bg: Африка/Банджул

en: Africa/Bissau
bg: Африка/Бисау

en: Africa/Blantyre
bg: Африка/Блантир

en: Africa/Brazzaville
bg: Африка/Бразавил

en: Africa/Bujumbura
bg: Африка/Бужумбура

en: Africa/Cairo
bg: Африка/Кайро

en: Africa/Casablanca
bg: Африка/Казабланка

en: Africa/Ceuta
bg: Африка/Сеута

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ceuta & Melilla
bg: Сеута и Мелиля

en: Africa/Conakry
bg: Африка/Конакри

en: Africa/Dakar
bg: Африка/Дакар

en: Africa/Dar_es_Salaam
bg: Африка/Дар_ес_Салаам

en: Africa/Djibouti
bg: Африка/Джибути

en: Africa/Douala
bg: Африка/Дуала

en: Africa/El_Aaiun
bg: Африка/Ел_Аюн

en: Africa/Freetown
bg: Африка/Фрийтаун

en: Africa/Gaborone
bg: Африка/Габороне

en: Africa/Harare
bg: Африка/Хараре

en: Africa/Johannesburg
bg: Африка/Йоханесбург

en: Africa/Kampala
bg: Африка/Кампала

en: Africa/Khartoum
bg: Африка/Хартум

en: Africa/Kigali
bg: Африка/Кигали

en: Africa/Kinshasa
bg: Африка/Киншаса

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Dem. Rep. of Congo
bg: Западна Демократична Република Конго

en: Africa/Lagos
bg: Африка/Лагос

en: Africa/Libreville
bg: Африка/Либървил

en: Africa/Lome
bg: Африка/Ломе

en: Africa/Luanda
bg: Африка/Луанда

en: Africa/Lubumbashi
bg: Африка/Лубумбаши

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Dem. Rep. of Congo
bg: Източна Демократична Република Конго

en: Africa/Lusaka
bg: Африка/Лусака

en: Africa/Malabo
bg: Африка/Малабо

en: Africa/Maputo
bg: Африка/Мапуту

en: Africa/Maseru
bg: Африка/Масеру

en: Africa/Mbabane
bg: Африка/Мбабане

en: Africa/Mogadishu
bg: Африка/Могадишу

en: Africa/Monrovia
bg: Африка/Монровия

en: Africa/Nairobi
bg: Африка/Найроби

en: Africa/Ndjamena
bg: Африка/Нджамена

en: Africa/Niamey
bg: Африка/Неамей

en: Africa/Nouakchott
bg: Африка/Нуакшот

en: Africa/Ouagadougou
bg: Африка/Уагадугу

en: Africa/Porto-Novo
bg: Африка/Порто_Ново

en: Africa/Pretoria
bg: Африка/Претория

en: Africa/Sao_Tome
bg: Африка/Сан_Томе

en: Africa/Timbuktu
bg: Африка/Тимбукту

en: Africa/Tripoli
bg: Африка/Триполи

en: Africa/Tunis
bg: Африка/Тунис

en: Africa/Windhoek
bg: Африка/Уиндхук

en: America/Adak
bg: Америка/Адак

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aleutian Islands
bg: Алеутски о-ви

en: America/Anchorage
bg: Америка/Анкоридж

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time
bg: Аляска

en: America/Anguilla
bg: Америка/Ангила

en: America/Antigua
bg: Америка/Антигуа

en: America/Araguaina
bg: Америка/Арагуайна

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tocantins
bg: Токантинш

en: America/Argentina/Buenos_Aires
bg: Америка/Аржентина/Буенос_Айрес

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Buenos Aires (BA, CF)
bg: Буенос Айрес (BA, CF)

en: America/Argentina/Catamarca
bg: Америка/Аржентина/Катамарка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Catamarca (CT), Chubut (CH)
bg: Катамарка (CT), Чубут (CH)

en: America/Argentina/ComodRivadavia
bg: Америка/Аржентина/Камод_Ривадавия

en: America/Argentina/Cordoba
bg: Америка/Аржентина/Кордоба

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)
bg: повечето места (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
bg: повечето места (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: America/Argentina/Jujuy
bg: Америка/Аржентина/Жужуй

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Jujuy (JY)
bg: Хухуй (JY)

en: America/Argentina/La_Rioja
bg: Америка/Аржентина/Ла_Риоха

note: i18n: comment to the previous timezone
en: La Rioja (LR)
bg: Ла Риоха (LR)

en: America/Argentina/Mendoza
bg: Америка/Аржентина/Мендоса

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mendoza (MZ)
bg: Мендоса (MZ)

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
bg: Америка/Аржентина/Рио_Галегос

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Santa Cruz (SC)
bg: Санта Круз (SC)

en: America/Argentina/Salta
bg: Америка/Аржентина/Салта

en: America/Argentina/San_Juan
bg: Америка/Аржентина/Сан_Хуан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: San Juan (SJ)
bg: Сан Хуан (SJ)

en: America/Argentina/San_Luis
bg: Америка/Аржентина/Сан_Луис

note: i18n: comment to the previous timezone
en: San Luis (SL)
bg: Сан Луис (SL)

en: America/Argentina/Tucuman
bg: Америка/Аржентина/Тукуман

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tucuman (TM)
bg: Тукуман (TM)

en: America/Argentina/Ushuaia
bg: Америка/Аржентина/Ушуайя

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tierra del Fuego (TF)
bg: Огнена земя (TF)

en: America/Aruba
bg: Америка/Аруба

en: America/Asuncion
bg: Америка/Асунсион

en: America/Atikokan
bg: Америка/Атикокан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Standard Time - Atikokan, Ontario and Southampton I, Nunavut
bg: Източно стандартно време - Атикокан, Онтарио и о-в Саутхемптън, Нунавут

en: America/Atka
bg: Америка/Атка

en: America/Bahia
bg: Америка/Бахия

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Bahia
bg: Бахия

en: America/Barbados
bg: Америка/Барбадос

en: America/Belem
bg: Америка/Белем

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Amapa, E Para
bg: Амапа, Е Пара

en: America/Belize
bg: Америка/Белиз

en: America/Blanc-Sablon
bg: Америка/Блан-Саблон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Standard Time - Quebec - Lower North Shore
bg: Атлантическо стандартно време - Квебек - Нисък Норт Шор

en: America/Boa_Vista
bg: Америка/Боа_Виста

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Roraima
bg: Рорайма

en: America/Bogota
bg: Америка/Богота

en: America/Boise
bg: Америка/Бойсе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - south Idaho & east Oregon
bg: Планинско време - южно Айдахо и източен Орегон

en: America/Buenos_Aires
bg: Америка/Буенос_Айрес

en: America/Calgary
bg: Америка/Калгари

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Alberta, east British Columbia & west Saskatchewan
bg: Планинско време - Албърта, източна Британска Колумбия и западен Саскечуан

en: America/Cambridge_Bay
bg: Америка/Кеймбридж_Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - west Nunavut
bg: Планинско време - западен Нинавут

en: America/Campo_Grande
bg: Америка/Кампо_Гранде

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mato Grosso do Sul
bg: Мато Гросо до Сул

en: America/Cancun
bg: Америка/Канкун

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Quintana Roo
bg: Централно време - Куинтана руу

en: America/Caracas
bg: Америка/Каракас

en: America/Catamarca
bg: Америка/Катамарка

en: America/Cayenne
bg: Америка/Кайен

en: America/Cayman
bg: Америка/Каймански_о-ви

en: America/Chicago
bg: Америка/Чикаго

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time
bg: Централно време

en: America/Chihuahua
bg: Америка/Чихуахуа

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Chihuahua
bg: Планинско време - Чихуахуа

en: America/Coral_Harbour
bg: Америка/Корал_Харбър

en: America/Cordoba
bg: Америка/Кордоба

en: America/Costa_Rica
bg: Америка/Коста_Рика

en: America/Cuiaba
bg: Америка/Куяба

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mato Grosso
bg: Мато Гросо

en: America/Curacao
bg: Америка/Каракао

en: America/Danmarkshavn
bg: Америка/Денмаркшавн

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east coast, north of Scoresbysund
bg: източен бряг, северно от Скорсбисун

en: America/Dawson
bg: Америка/Доусън

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - north Yukon
bg: Тихоокеанско време - северен Юкон

en: America/Dawson_Creek
bg: Америка/Доусън_Крик

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Dawson Creek & Fort Saint John, British Columbia
bg: Планинско стандартно време - Доусън Крийк и Форт Сейнт Джон, Британска Колумбия

en: America/Denver
bg: Америка/Денвър

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time
bg: Планинско време

en: America/Detroit
bg: Америка/Детройт

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Michigan - most locations
bg: Източно време - Мичиган - повечето места

en: America/Dominica
bg: Америка/Доминика

en: America/Edmonton
bg: Америка/Едмънтън

en: America/Eirunepe
bg: Америка/Ейрунепе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: W Amazonas
bg: Западна Амазония

en: America/El_Salvador
bg: Америка/Ел_Салвадор

en: America/Ensenada
bg: Америка/Енсенада

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time
bg: Тихоокеанско време

en: America/Fort_Wayne
bg: Америка/Форт_Уейн

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - most locations
bg: Източно време - Индиана - повечето места

en: America/Fortaleza
bg: Америка/Форталеза

note: i18n: comment to the previous timezone
en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
bg: Североизточна Бразилия (MA, PI, CE, RN, PB)

en: America/Fredericton
bg: Африка/Фредериктън

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Nova Scotia (most places), PEI
bg: Атлантическо време - Нова Скотия (повечето места), PEI

en: America/Glace_Bay
bg: Америка/Глейс_Бей

en: America/Godthab
bg: Америка/Годхоб

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations
bg: повечето места

en: America/Goose_Bay
bg: Америка/Гус_Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Labrador - most locations
bg: Атлантическо време - Лабрадор - повечето места

en: America/Grand_Turk
bg: Америка/Гранд_Търк

en: America/Grenada
bg: Америка/Гренада

en: America/Guadeloupe
bg: Америка/Гваделупа

en: America/Guatemala
bg: Америка/Гватемала

en: America/Guayaquil
bg: Америка/Гуякуил

note: i18n: comment to the previous timezone
en: mainland
bg: суша

en: America/Guyana
bg: Америка/Гаяна

en: America/Halifax
bg: Америка/Халифакс

en: America/Havana
bg: Америка/Хавана

en: America/Hermosillo
bg: Америка/Ермосильо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Sonora
bg: Планинско стандартно време - Сонора

en: America/Indiana/Indianapolis
bg: Америка/Индина?Индианаполис

en: America/Indiana/Knox
bg: Америка/Индиана/Нокс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Starke County
bg: Източно време - Индиана - окръг Старк

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Starke County
bg: Централно време - Индиана - окръг Старк

en: America/Indiana/Marengo
bg: Америка/Индиана/Маренго

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Crawford County
bg: Източно време - Индиана - окръг Крофърд

en: America/Indiana/Petersburg
bg: Америка/Индиана/Питсбърг

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Pike County
bg: Централно време - Индиана - окръг Пайк

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Pike County
bg: Източно време - Индиана - окръг Пайк

en: America/Indiana/Tell_City
bg: Америка/Индиана/Тел сити

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Perry County
bg: Централно време - Индиана - окръг Пери

en: America/Indiana/Vevay
bg: Америка/Индиана/Вивей

en: America/Indiana/Vincennes
bg: Америка/Индиана/Винчена

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Daviess, Dubois, Knox & Martin Counties
bg: Източно време - Индиана - окръзи Девие, Дюбоа, Нокс и Мартин

en: America/Indiana/Winamac
bg: Америка/Индиана/Уинамак

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Pulaski County
bg: Източно време - Индиана - окръг Пуласки

en: America/Indianapolis
bg: Америка/Индианаполис

en: America/Inuvik
bg: Америка/Инувик

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - west Northwest Territories
bg: Планинско време - западни Североизточни Територии

en: America/Iqaluit
bg: Америка/Икалуит

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - east Nunavut - most locations
bg: Източно време - източен Нинавут - повечето места

en: America/Jamaica
bg: Америка/Ямайка

en: America/Jujuy
bg: Америка/Жужуй

en: America/Juneau
bg: Америка/Джуно

en: America/Kentucky/Louisville
bg: Америка/Кентъки/Луизвил

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Kentucky - Louisville area
bg: Източно време - Кентъки - район на Луизвил

en: America/Kentucky/Monticello
bg: Америка/Кентъки/Монтичело

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Kentucky - Wayne County
bg: Източно време - Кентъки - окръг Уейн

en: America/Knox_IN
bg: Америка/Нокс_Индиана

en: America/La_Paz
bg: Америка/Ла_Паз

en: America/Lima
bg: Америка/Лима

en: America/Los_Angeles
bg: Америка/Лос_Анджелис

en: America/Louisville
bg: Америка/Луизвил

en: America/Maceio
bg: Америка/Масейо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alagoas, Sergipe
bg: Алагоаш, Сержипе

en: America/Managua
bg: Америка/Манагуа

en: America/Manaus
bg: Америка/Манаус

note: i18n: comment to the previous timezone
en: E Amazonas
bg: Източна Амазония

en: America/Marigot
bg: Америка/Мариго

en: America/Martinique
bg: Америка/Мартиника

en: America/Mazatlan
bg: Америка/Мазатлан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - S Baja, Nayarit, Sinaloa
bg: Планинско време - Южна Долна Калифорния, Наярит, Синалоа

en: America/Mendoza
bg: Америка/Мендоза

en: America/Menominee
bg: Америка/Меномини

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Michigan - Dickinson, Gogebic, Iron & Menominee Counties
bg: Централно време - Мичиган - окръзи Дикинсън, Гогебик, Айрън и Меномини

en: America/Merida
bg: Америка/Мерида

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Campeche, Yucatan
bg: Централно време - Кампече, Юкатан

en: America/Mexico_City
bg: Америка/Мексико

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - most locations
bg: Централно време - повечето места

en: America/Miquelon
bg: Америка/Микелон

en: America/Moncton
bg: Америка/Монктън

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - New Brunswick
bg: Атлантическо време - Ню Брунзуик

en: America/Monterrey
bg: Америка/Монтерей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas
bg: Централно време - Коауила, Дуранго, Нуево Леон, Тамаулипас

en: America/Montevideo
bg: Америка/Монтевидео

en: America/Montreal
bg: Америка/Монреал

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Quebec - most locations
bg: Източно време - Квебек - повечето места

en: America/Montserrat
bg: Америка/Монсерат

en: America/Nassau
bg: Америка/Насау

en: America/New_York
bg: Америка/Ню_Йорк

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time
bg: Източно време

en: America/Nipigon
bg: Америка/Нипигон

en: America/Nome
bg: Америка/Ном

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - west Alaska
bg: Аляска - западна Аляска

en: America/Noronha
bg: Америка/Норона

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic islands
bg: Атлантически о-ви

en: America/North_Dakota/Center
bg: Америка/Северна_Дакота/Център

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Oliver County
bg: Централно време - Северна Дакота - окръг Оливър

en: America/North_Dakota/New_Salem
bg: Америка/Северна_Дакота/Ню_Салем

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Morton County (except Mandan area)
bg: Централно време - Северна Дакота - окръг Мортън (без област Мандан)

en: America/Ontario
bg: Америка/Онтарио

en: America/Panama
bg: Америка/Панама

en: America/Pangnirtung
bg: Америка/Пенгниртън

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Pangnirtung, Nunavut
bg: Източно време - Пангниртунг, Нинавут

en: America/Paramaribo
bg: Америка/Парамарибо

en: America/Phoenix
bg: Америка/Финикс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Arizona
bg: Планинско стандартно време - Аризона

en: America/Port-au-Prince
bg: Америка/Порт-о-Пренс

en: America/Port_of_Spain
bg: Америка/Порт_ъф_Спейн

en: America/Porto_Acre
bg: Америка/Порто_Акре

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Acre
bg: Акре

en: America/Porto_Velho
bg: Америка/Порто_Вело

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Rondonia
bg: Рондония

en: America/Puerto_Rico
bg: Америка/Пуерто_Рико

en: America/Rainy_River
bg: Америка/Рейни_Ривър

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Rainy River & Fort Frances, Ontario
bg: Централно време - Рейни Ривър и Форт Франсис, Онтарио

en: America/Rankin_Inlet
bg: Америка/Ранкин_Инлет

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - central Nunavut
bg: Централно време - централен Нинавут

en: America/Recife
bg: Америка/Ресифи

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pernambuco
bg: Пернамбуко

en: America/Regina
bg: Америка/Реджина

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - most locations
bg: Централно стандартно време - Саскечуан - повечето места

en: America/Resolute
bg: Америка/Резолют

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Resolute, Nunavut
bg: Източно време - Резолют, Нинавут

en: America/Rio_Branco
bg: Америка/Рио_Бранко

en: America/Rosario
bg: Америка/Росарио

en: America/Santarem
bg: Америка/Сантарем

note: i18n: comment to the previous timezone
en: W Para
bg: Западна Пара

en: America/Santiago
bg: Америка/Сантяго

en: America/Santo_Domingo
bg: Америка/Санто_Доминго

en: America/Sao_Paulo
bg: Америка/Сао_Пауло

note: i18n: comment to the previous timezone
en: S & SE Brazil (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
bg: Южна и югоизточна Бразилия (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: America/Saskatoon
bg: Америка/Саскатуун

en: America/Scoresbysund
bg: Америка/Скорсбизунд

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Scoresbysund / Ittoqqortoormiit
bg: Скорсбисун / Иллоккортоормиут

en: America/Shiprock
bg: Америка/Шипрок

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Navajo
bg: Планинско време - Навахо

en: America/St_Barthelemy
bg: Америка/Сейнт_Бартоломю

en: America/St_Johns
bg: Америка/Сейнт_Джонс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Newfoundland Time, including SE Labrador
bg: Нюфаундлендско време, включително югоизточен Лабрадор

en: America/St_Kitts
bg: Америка/Св._Китс_и_Невис

en: America/St_Lucia
bg: Америка/Св._Лучия

en: America/St_Thomas
bg: Америка/Св._Томас

en: America/St_Vincent
bg: Америка/Св._Винсънт_и_Гренадини

en: America/Swift_Current
bg: Америка/Суифт_Карънт

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - midwest
bg: Централно стандартно време - Саскечуан - среден запад

en: America/Tegucigalpa
bg: Америка/Тегусигалпа

en: America/Thule
bg: Америка/Тюл

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Thule / Pituffik
bg: Туле / Питуфик

en: America/Thunder_Bay
bg: Америка/Тъндър_Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Thunder Bay, Ontario
bg: Източно време - Тъндър Бей, Онтарио

en: America/Tijuana
bg: Америка/Тихуана

en: America/Toronto
bg: Америка/Торонто

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Ontario - most locations
bg: Източно време - Онтарио - повечето места

en: America/Tortola
bg: Америка/Тортола

en: America/Vancouver
bg: Америка/Ванкувър

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - west British Columbia
bg: Тихоокеонско време - западна Британска Колумбия

en: America/Virgin
bg: Америка/Върджин

en: America/Whitehorse
bg: Америка/Уайтхорс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - south Yukon
bg: Тихоокеанско време - южен Юкон

en: America/Winnipeg
bg: Америка/Уинипег

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Manitoba & west Ontario
bg: Централно време - Манитоба и западно Онтарио

en: America/Yakutat
bg: Америка/Якутат

en: America/Yellowknife
bg: Америка/Йелоунайф

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - central Northwest Territories
bg: Планинско време - централни Северозападни Територии

en: Antarctica/Casey
bg: Антарктика/Кейси

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Casey Station, Bailey Peninsula
bg: станция Кейси, полуостров Бейли

en: Antarctica/Davis
bg: Антарктика/Дейвис

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Davis Station, Vestfold Hills
bg: Дейвис Стейшън, Вестфолд Хилс

en: Antarctica/DumontDUrville
bg: Антарктика/Дюмон_д'Юрвил

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Dumont-d'Urville Station, Terre Adelie
bg: станция Дюмон д'Юрвил, Земя Адели

en: Antarctica/Mawson
bg: Антарктика/Моусън

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mawson Station, Holme Bay
bg: Моусън Стейшън, Холм Бей

en: Antarctica/McMurdo
bg: Антарктика/МакМърдо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: McMurdo Station, Ross Island
bg: станция Макмърдо, остров Рос

en: Antarctica/Palmer
bg: Антарктика/Палмър

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Palmer Station, Anvers Island
bg: станция Палмър, остров Анвърс

en: Antarctica/Rothera
bg: Антарктика/Ротера

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Rothera Station, Adelaide Island
bg: станция Ротера, остров Аделаида

en: Antarctica/South_Pole
bg: Антарктика/Южен_полюс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Amundsen-Scott Station, South Pole
bg: станция Амундсен-Скот, южен полюс

en: Antarctica/Syowa
bg: Антарктика/Сува

en: Antarctica/Vostok
bg: Антарктика/Восток

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Vostok Station, S Magnetic Pole
bg: станция Восток, южен магнитен полюс

en: Arctic/Longyearbyen
bg: Арктика/Лонгиарбуен

en: Asia/Aden
bg: Азия/Аден

en: Asia/Almaty
bg: Азия/Алма-Ата

en: Asia/Amman
bg: Азия/Аман

en: Asia/Anadyr
bg: Азия/Анадир

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+10 - Bering Sea
bg: Москва+01 - Берингово море

en: Asia/Aqtau
bg: Азия/Шевченко

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atyrau (Atirau, Gur'yev), Mangghystau (Mankistau)
bg: Атирау (Гуриев), Мангистауска област

en: Asia/Aqtobe
bg: Азия/Ахтубинск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aqtobe (Aktobe)
bg: Ахтубинск (Ахтуби)

en: Asia/Ashgabat
bg: Азия/Ашхабад

en: Asia/Ashkhabad
bg: Азия/Ашхабад

en: Asia/Baghdad
bg: Азия/Багдад

en: Asia/Bahrain
bg: Азия/Бахрейн

en: Asia/Baku
bg: Азия/Баку

en: Asia/Bangkok
bg: Азия/Банкок

en: Asia/Beijing
bg: Азия/Бейжинг

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east China - Beijing, Guangdong, Shanghai, etc.
bg: източен Китай - Бейжинг, Гуандонг, Шанхай и т.н.

en: Asia/Beirut
bg: Азия/Бейрут

en: Asia/Bishkek
bg: Азия/Бишкек

en: Asia/Brunei
bg: Азия/Бруней

en: Asia/Calcutta
bg: Азия/Калкута

en: Asia/Choibalsan
bg: Азия/Чойбалсан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Dornod, Sukhbaatar
bg: Дорнод, Сухе Батор

en: Asia/Chongqing
bg: Азия/Чхонджин

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central China - Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, etc.
bg: централен Китай - Съчуан, Юнан, Гуанси, Шънси, Гуейджоу и др.

en: Asia/Chungking
bg: Азия/Чунцин

en: Asia/Colombo
bg: Азия/Коломбо

en: Asia/Dacca
bg: Азия/Дака

en: Asia/Damascus
bg: Азия/Дамаск

en: Asia/Dhaka
bg: Азия/Дака

en: Asia/Dili
bg: Азия/Дили

en: Asia/Dubai
bg: Азия/Дубай

en: Asia/Dushanbe
bg: Азия/Душанбе

en: Asia/Gaza
bg: Азия/Газа

en: Asia/Harbin
bg: Азия/Харбин

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Heilongjiang (except Mohe), Jilin
bg: Хъйлундзян (без Мукри), Дзилин

en: Asia/Ho_Chi_Minh
bg: Азия/Хо_Ши_Мин

en: Asia/Hong_Kong
bg: Азия/Хонг_Конг

en: Asia/Hovd
bg: Азия/Кобдо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Bayan-Olgiy, Govi-Altai, Hovd, Uvs, Zavkhan
bg: Баян Йолгий, Гови Алтай, Ховд, Увс, Завхан

en: Asia/Irkutsk
bg: Азия/Иркутск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+05 - Lake Baikal
bg: Москва+05 - езеро Байкал

en: Asia/Jakarta
bg: Азия/Джакарта

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Java & Sumatra
bg: Ява и Суматра

en: Asia/Jayapura
bg: Азия/Джаяпур

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Irian Jaya & the Moluccas
bg: Ириан-Джая и Молукски о-ви

en: Asia/Jerusalem
bg: Азия/Йерусалим

en: Asia/Kabul
bg: Азия/Кабул

en: Asia/Kamchatka
bg: Азия/Камчатка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+09 - Kamchatka
bg: Москва+09 - Камчатка

en: Asia/Karachi
bg: Азия/Карачи

en: Asia/Kashgar
bg: Азия/Кашгар

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Tibet & Xinjiang
bg: западен Тибет и Хинянг

en: Asia/Katmandu
bg: Азия/Катманду

en: Asia/Kolkata
bg: Азия/Калкута

en: Asia/Krasnoyarsk
bg: Азия/Красноярск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+04 - Yenisei River
bg: Москва+04 - река Енисей

en: Asia/Kuala_Lumpur
bg: Азия/Куала_Лумпур

note: i18n: comment to the previous timezone
en: peninsular Malaysia
bg: полуостровна Малайзия

en: Asia/Kuching
bg: Азия/Кучинг

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Sabah & Sarawak
bg: Сабах и Саравак

en: Asia/Kuwait
bg: Азия/Кувейт

en: Asia/Macao
bg: Азия/Макао

en: Asia/Macau
bg: Азия/Макао

en: Asia/Magadan
bg: Азия/Магадан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Magadan
bg: Москва+08 - Магадан

en: Asia/Makassar
bg: Азия/Макасар

en: Asia/Manila
bg: Азия/Манила

en: Asia/Muscat
bg: Азия/Маскат

en: Asia/Nicosia
bg: Азия/Никозия

en: Asia/Novosibirsk
bg: Азия/Новосибирск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novosibirsk
bg: Москва+03 - Новосибирск

en: Asia/Omsk
bg: Азия/Омск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - west Siberia
bg: Москва+03 - западен Сибир

en: Asia/Oral
bg: Азия/Орал

note: i18n: comment to the previous timezone
en: West Kazakhstan
bg: Западен Казахстан

en: Asia/Phnom_Penh
bg: Азия/Пномпен

en: Asia/Pontianak
bg: Азия/Понтиянак

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west & central Borneo
bg: западно и централно Борнео

en: Asia/Pyongyang
bg: Азия/Пхенян

en: Asia/Qatar
bg: Азия/Катар

en: Asia/Qyzylorda
bg: Азия/Кузулорда

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Qyzylorda (Kyzylorda, Kzyl-Orda)
bg: Кизилорда

en: Asia/Rangoon
bg: Азия/Рангун

en: Asia/Riyadh
bg: Азия/Ер-Рияд

en: Asia/Saigon
bg: Азия/Сайгон

en: Asia/Sakhalin
bg: Азия/Сахалин

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Sakhalin Island
bg: Москва+07 - о-в Сахалин

en: Asia/Samarkand
bg: Азия/Самарканд

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Uzbekistan
bg: западен Узбекистан

en: Asia/Seoul
bg: Азия/Сеул

en: Asia/Shanghai
bg: Азия/Шанхай

en: Asia/Singapore
bg: Азия/Сингапур

en: Asia/Taipei
bg: Азия/Тайпей

en: Asia/Tashkent
bg: Азия/Ташкент

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Uzbekistan
bg: източен Узбекистан

en: Asia/Tbilisi
bg: Азия/Тбилиси

en: Asia/Tehran
bg: Азия/Техеран

en: Asia/Tel_Aviv
bg: Азия/Тел_Авив

en: Asia/Thimbu
bg: Азия/Тимбу

en: Asia/Thimphu
bg: Азия/Тимпу

en: Asia/Tokyo
bg: Азия/Токио

en: Asia/Ujung_Pandang
bg: Азия/Уджунг_Панданг

en: Asia/Ulaanbaatar
bg: Азия/Улан_Батор

en: Asia/Ulan_Bator
bg: Азия/Улан_Батор

en: Asia/Urumqi
bg: Азия/Урумчи

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most of Tibet & Xinjiang
bg: повечето от Тибет и Хинянг

en: Asia/Vientiane
bg: Азия/Виентнян

en: Asia/Vladivostok
bg: Азия/Владивосток

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Amur River
bg: Москва+07 - река Амур

en: Asia/Yakutsk
bg: Азия/Якутск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+06 - Lena River
bg: Москва+06 - река Лена

en: Asia/Yekaterinburg
bg: Азия/Екатеринбург

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+02 - Urals
bg: Москва+02 - Урал

en: Asia/Yerevan
bg: Азия/Ереван

en: Atlantic/Azores
bg: Атлантически_океан/Азорски_о-ви

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Azores
bg: Азорски о-ви

en: Atlantic/Bermuda
bg: Атлантически_океан/Бермудски_о-ви

en: Atlantic/Canary
bg: Атлантически_океан/Канарски_о-ви

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Canary Islands
bg: Канарски о-ви

en: Atlantic/Cape_Verde
bg: Атлантически_океан/Капо_Верде

en: Atlantic/Faeroe
bg: Атлантически_океан/Ферое_о-ви

en: Atlantic/Faroe
bg: Атлантически_океан/Фариорски_о-ви

en: Atlantic/Jan_Mayen
bg: Атлантически_океан/о-в_Ян-Майен

en: Atlantic/Madeira
bg: Атлантически_океан/Мадейра

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Madeira Islands
bg: о-ви Мадейра

en: Atlantic/Reykjavik
bg: Атлантически_океан/Рейкявик

en: Atlantic/South_Georgia
bg: Атлантически_океан/о-в_Южна_Джорджия

en: Atlantic/St_Helena
bg: Атлантически_океан/о-в_Св._Елена

en: Atlantic/Stanley
bg: Атлантически_океан/Стенли

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - most locations
bg: Нов Южен Уелс - повечето места

en: Australia/Adelaide
bg: Австралия/Аделаида

note: i18n: comment to the previous timezone
en: South Australia
bg: Южна Австралия

en: Australia/Brisbane
bg: Австралия/Бризбейн

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - most locations
bg: Куийнсленд - повечето места

en: Australia/Broken_Hill
bg: Австралия/Броукън_Хил

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - Yancowinna
bg: Нов Южен Уелс - Янковина

en: Australia/Canberra
bg: Австралия/Канбера

en: Australia/Currie
bg: Австралия/Кюри

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - King Island
bg: Тасмания - Кинг Айлънд

en: Australia/Darwin
bg: Австралия/Дарвин

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Northern Territory
bg: Северна територия

en: Australia/Eucla
bg: Австралия/Евкла

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - Eucla area
bg: Западна Австралия - район на Евкла

en: Australia/Hobart
bg: Австралия/Хобърт

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - most locations
bg: Тасмания - повечето места

en: Australia/LHI
bg: Австралия/о-в_Лорд_Хауи

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Lord Howe Island
bg: о-в Лорд Хауи

en: Australia/Lindeman
bg: Австралия/Линдман

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - Holiday Islands
bg: Куийнсленд - острови Уитсъндей

en: Australia/Lord_Howe
bg: Австралия/Лорд_Хау

en: Australia/Melbourne
bg: Австралия/Мелбърн

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Victoria
bg: Виктория

en: Australia/NSW
bg: Австралия/Нов_Южен_Уелс

en: Australia/North
bg: Австралия/северна

en: Australia/Perth
bg: Австралия/Пърт

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - most locations
bg: Западна Австралия - повечето места

en: Australia/Queensland
bg: Австралия/Куийнсленд

en: Australia/South
bg: Австралия/южна

en: Australia/Sydney
bg: Австралия/Сидни

en: Australia/Tasmania
bg: Австралия/Тасмания

en: Australia/Victoria
bg: Австралия/Виктория

en: Australia/West
bg: Австралия/западна

en: Australia/Yancowinna
bg: Австралия/Янковина

en: Brazil/Acre
bg: Бразилия/Акре

en: Brazil/DeNoronha
bg: Америка/Норона

en: Brazil/East
bg: Бразилия/източна

en: Brazil/West
bg: Бразилия/западна

en: Canada/Atlantic
bg: Канада/Атлантически_океан

en: Canada/Central
bg: Канада/централна

en: Canada/East-Saskatchewan
bg: Канада/Източен Саскечуан

en: Canada/Eastern
bg: Канада/източна

en: Canada/Mountain
bg: Канада/планинска

en: Canada/Newfoundland
bg: Канада/Нюфаундленд

en: Canada/Pacific
bg: Канада/Тихи_океан

en: Canada/Saskatchewan
bg: Канада/Саскечуан

en: Canada/Yukon
bg: Канада/Юкон

en: Chile/Continental
bg: Чили/континентално

en: Chile/EasterIsland
bg: Чили/Великденски_о-ви

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Easter Island & Sala y Gomez
bg: Великденски о-в и Сала и Гомес

en: Cuba
bg: Куба

en: Egypt
bg: Египет

en: Eire
bg: Ейре

en: Europe/Amsterdam
bg: Европа/Амстердам

en: Europe/Andorra
bg: Европа/Андора

en: Europe/Athens
bg: Европа/Атина

en: Europe/Belfast
bg: Европа/Белфаст

en: Europe/Belgrade
bg: Европа/Белград

en: Europe/Berlin
bg: Европа/Берлин

en: Europe/Bratislava
bg: Европа/Братислава

en: Europe/Brussels
bg: Европа/Брюксел

en: Europe/Bucharest
bg: Европа/Букурещ

en: Europe/Budapest
bg: Европа/Будапеща

en: Europe/Chisinau
bg: Европа/Никозия

en: Europe/Copenhagen
bg: Европа/Копенхаген

en: Europe/Dublin
bg: Европа/Дъблин

en: Europe/Gibraltar
bg: Европа/Гибралтар

en: Europe/Guernsey
bg: Европа/Гърнси

en: Europe/Helsinki
bg: Европа/Хелзинки

en: Europe/Isle_of_Man
bg: Европа/Ман

en: Europe/Istanbul
bg: Европа/Истанбул

en: Europe/Jersey
bg: Европа/Джърси

en: Europe/Kaliningrad
bg: Европа/Калининград

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow-01 - Kaliningrad
bg: Москва?01 - Калининград

en: Europe/Kiev
bg: Европа/Киев

en: Europe/Lisbon
bg: Европа/Лисабон

en: Europe/Ljubljana
bg: Европа/Любляна

en: Europe/London
bg: Европа/Лондон

en: Europe/Luxembourg
bg: Европа/Люксембург

en: Europe/Madrid
bg: Европа/Мадрид

en: Europe/Malta
bg: Европа/Малта

en: Europe/Mariehamn
bg: Европа/Мариехамн

en: Europe/Minsk
bg: Европа/Минск

en: Europe/Monaco
bg: Европа/Монако

en: Europe/Moscow
bg: Европа/Москва

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - west Russia
bg: Москва+00 - западна Русия

en: Europe/Oslo
bg: Европа/Осло

en: Europe/Paris
bg: Европа/Париж

en: Europe/Podgorica
bg: Европа/Подгорица

en: Europe/Prague
bg: Европа/Прага

en: Europe/Riga
bg: Европа/Рига

en: Europe/Rome
bg: Европа/Рим

en: Europe/Samara
bg: Европа/Самара

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+01 - Samara, Udmurtia
bg: Москва+01 - САмара, Удмуртия

en: Europe/San_Marino
bg: Европа/Сан_Марино

en: Europe/Sarajevo
bg: Европа/Сараево

en: Europe/Simferopol
bg: Европа/Симферопол

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central Crimea
bg: централен Крим

en: Europe/Skopje
bg: Европа/Скопие

en: Europe/Sofia
bg: Европа/София

en: Europe/Stockholm
bg: Европа/Стокхолм

en: Europe/Tallinn
bg: Европа/Талин

en: Europe/Tirane
bg: Европа/Тирана

en: Europe/Tiraspol
bg: Европа/Тираспол

en: Europe/Uzhgorod
bg: Европа/Ужгород

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ruthenia
bg: Рутения

en: Europe/Vaduz
bg: Европа/Вадуц

en: Europe/Vatican
bg: Европа/Ватикана

en: Europe/Vienna
bg: Европа/Виена

en: Europe/Vilnius
bg: Европа/Вилнюс

en: Europe/Volgograd
bg: Европа/Волгоград

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - Caspian Sea
bg: Москва+00 - Каспийско море

en: Europe/Warsaw
bg: Европа/Варшава

en: Europe/Zagreb
bg: Европа/Загреб

en: Europe/Zaporozhye
bg: Европа/Запорожие

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Zaporozh'ye, E Lugansk / Zaporizhia, E Luhansk
bg: Запорожие, Луганск

en: Europe/Zurich
bg: Европа/Цюрих

en: GB
bg: Великобритания

en: GB-Eire
bg: Великобритания и Ейре

en: Hongkong
bg: Хонг Конг

en: Iceland
bg: Исландия

en: Indian/Antananarivo
bg: Индийски_океан/Антананариво

en: Indian/Chagos
bg: Индийски_океан/арх._Чагос

en: Indian/Christmas
bg: Индийски_океан/о-в_Рождество

en: Indian/Cocos
bg: Индийски_океан/Кокосови_о-ви

en: Indian/Comoro
bg: Индийски_океан/Коморски_о-ви

en: Indian/Kerguelen
bg: Индийски_океан/о-в_Кергелен

en: Indian/Mahe
bg: Индийски_океан/Мае

en: Indian/Maldives
bg: Индийски_океан/Малдивски_о-ви

en: Indian/Mauritius
bg: Индийски_океан/Мавриций

en: Indian/Mayotte
bg: Индийски_океан/о-ви_Мейот

en: Indian/Reunion
bg: Индийски_океан/о-в_Реюнион

en: Iran
bg: Иран

en: Israel
bg: Израел

en: Jamaica
bg: Ямайка

en: Japan
bg: Япония

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Kwajalein
bg: Куаджалейн

en: Libya
bg: Либия

en: Mexico/BajaNorte
bg: Мексико/Баха_Норте

en: Mexico/BajaSur
bg: Мексико/Баха_Сюр

en: Mexico/General
bg: Мексико/общо

en: NZ
bg: Нова Зеландия

en: NZ-CHAT
bg: Нова Зеландия и Чатъм

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Chatham Islands
bg: о-ви Чатъм

en: Navajo
bg: Навахо

en: PRC
bg: Китай

en: Pacific/Apia
bg: Тихи_океан/о-в_Апия

en: Pacific/Auckland
bg: Тихи_океан/Оукланд

en: Pacific/Chatham
bg: Тихи_океан/о-ви_Чатъм

en: Pacific/Easter
bg: Тихи_океан/Великденски_о-ви

en: Pacific/Efate
bg: Тихи_океан/о-в_Ефате

en: Pacific/Enderbury
bg: Тихи_океан/Ендербъри

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Phoenix Islands
bg: о-ви Феникс

en: Pacific/Fakaofo
bg: Тихи_океан/о-в_Факаофо

en: Pacific/Fiji
bg: Тихи_океан/Фиджи

en: Pacific/Funafuti
bg: Тихи_океан/Фунафути

en: Pacific/Galapagos
bg: Тихи_океан/Галапагоски_о-ви

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Galapagos Islands
bg: о-ви Галапагос

en: Pacific/Gambier
bg: Тихи_океан/Гамбие

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gambier Islands
bg: о-ви Гамбе

en: Pacific/Guadalcanal
bg: Тихи_океан/о-в_Гуадалканал

en: Pacific/Guam
bg: Тихи_океан/Гуам

en: Pacific/Honolulu
bg: Тихи_океан/Хонолулу

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Hawaii
bg: Хавай

en: Pacific/Johnston
bg: Тихи_океан/Джонстън

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Johnston Atoll
bg: атол Джонстън

en: Pacific/Kiritimati
bg: Тихи_океан/Киритимати

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Line Islands
bg: Екваториални о-ви

en: Pacific/Kosrae
bg: Тихи_океан/Кусайе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Kosrae
bg: Кусайе

en: Pacific/Kwajalein
bg: Тихи_океан/Куаджалейн

en: Pacific/Majuro
bg: Тихи_океан/о-в_Маджуро

en: Pacific/Marquesas
bg: Тихи_океан/Маркизки_о-ви

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Marquesas Islands
bg: Маркизки о-ви

en: Pacific/Midway
bg: Тихи_океан/о-в_Мидуей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Midway Islands
bg: о-в Мидуей

en: Pacific/Nauru
bg: Тихи_океан/Науру

en: Pacific/Niue
bg: Тихи_океан/Ниуе

en: Pacific/Norfolk
bg: Тихи_океан/Норфолк

en: Pacific/Noumea
bg: Тихи_океан/Нумея

en: Pacific/Pago_Pago
bg: Тихи_океан/Паго_Паго

en: Pacific/Palau
bg: Тихи_океан/о-в_Палау

en: Pacific/Pitcairn
bg: Тихи_океан/о-в_Питкерн

en: Pacific/Ponape
bg: Тихи_океан/о-в_Понапе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ponape (Pohnpei)
bg: о-в Понапе (Понпей)

en: Pacific/Port_Moresby
bg: Тихи_океан/Порт_Морсби

en: Pacific/Rarotonga
bg: Тихи_океан/о-в_Раротонга

en: Pacific/Saipan
bg: Тихи_океан/о-в_Сайпан

en: Pacific/Samoa
bg: Тихи_океан/Самоа

en: Pacific/Tahiti
bg: Тихи_океан/Таити

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Society Islands
bg: Дружествени о-ви

en: Pacific/Tarawa
bg: Тихи_океан/Тарава

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gilbert Islands
bg: о-ви Гилбърт

en: Pacific/Tongatapu
bg: Тихи_океан/о-в_Тонгатапу

en: Pacific/Truk
bg: Тихи_океан/о-в_Трук

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Truk (Chuuk) and Yap
bg: Трук (Чуюк) и Яп

en: Pacific/Wake
bg: Тихи_океан/о-в_Уейк

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Wake Island
bg: о-в Уейк

en: Pacific/Wallis
bg: Тихи_океан/о-ви_Уолис

en: Pacific/Yap
bg: Тихи_океан/о-в_Яп

en: Poland
bg: Полша

en: Portugal
bg: Португалия

en: ROC
bg: Китайско време

en: ROK
bg: Корейско време

en: Singapore
bg: Сингапур

en: Turkey
bg: Турция

en: US/Alaska
bg: САЩ/Аляска

en: US/Aleutian
bg: САЩ/Алеутски острови

en: US/Arizona
bg: САЩ/Аризона

en: US/Central
bg: САЩ/централно

en: US/East-Indiana
bg: САЩ/Източна_Индиана

en: US/Eastern
bg: САЩ/източно

en: US/Hawaii
bg: САЩ/Хавай

en: US/Indiana-Starke
bg: САЩ/Индиана-Старк

en: US/Michigan
bg: САЩ/Мичиган

en: US/Mountain
bg: САЩ/планинско

en: US/Pacific
bg: САЩ/Тихи_океан

en: US/Samoa
bg: САЩ/Самоа
