kget - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Download Manager
bg: Изтегляне на файлове

en: Show Drop Target
bg: Показване на кошница за пускане

en: List All Links
bg: Показване на всички препратки

en: List Selected Links
bg: Показване на избраните  препратки

en: No downloadable links were found.
bg: Не са открити препратки за изтегляне.

en: No Links
bg: Няма препратки

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
bg: Грешка при комуникацията с програмата за изтегляния KGet.

en: Communication Error
bg: Грешка при комуникация

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
bg: &Инструменти
