kio_zeroconf - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
bg: Сървъри FTP

en: WebDav remote directory
bg: Отдалечена директория WebDav

en: Remote disk (sftp)
bg: Отдалечен диск (sftp)

en: Remote disk (fish)
bg: Отдалечен диск (fish)

en: NFS remote directory
bg: Отдалечена директория NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
bg: Демонът на Zeroconf (mdnsd) не е зареден.

en: KDE has been built without Zeroconf support.
bg: Няма поддръжка на демона на Zeroconf в тази версия на KDE.
