kppplogview - en to bg translation catalogue (52 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
bg: <p>Експортиране в текстов файл с разделител точка и запетая.</p><p></p>Може да се използва в електронни таблици като <i>KSpread</i>.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
bg: <p>Експортиране във файл във формат HTML.</p><p></p>Може да се използва лесно за обмяна по <i>Интернет</i>.

en: Export Wizard for kPPP Logs
bg: Помощник за експортиране на журналните файлове на KPPP

en: List with possible output formats
bg: Списък на възможните изходни формати

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
bg: <qt><b>Моля, изберете изходен формат.</b></qt>

en: Selection of Filetype
bg: Избор на тип файл

en: Filename:
bg: Име на файл:

en: [No file selected]
bg: [Няма избран файл]

en: &Select File...
bg: &Избор на файл...

en: Select the filename of the exported output file
bg: Изберете име на файл, в който ще се експортират данните

en: Selection of Filename
bg: Избор на име на файл

en: File Format
bg: Формат на файла

en: Please Choose File
bg: Моля, изберете файл

en: Connection log for %1
bg: Журнал за връзката на %1

en: Loading log files
bg: Зареждане на журналните файлове

en: KPPP log viewer
bg: Преглед на журнала на KPPP

en: KPPP Log Viewer
bg: Преглед на журнала на KPPP

en: Monthly Log
bg: Месечен журнал

en: &File
bg: &Файл

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
bg: (c) 1999-2002, разработчиците на KPPP

en: Run in KPPP mode
bg: Изпълнение в режим на KPPP

en: %1 KiB
bg: %1 КиБ

en: %1 MiB
bg: %1 МиБ

en: %1s
bg: %1 сек

en: %1m %2s
bg: %1 мин %2 сек

en: %1h %2m %3s
bg: %1 ч %2 мин %3 сек

en: Connection
bg: Връзка

en: Day
bg: Ден

en: From
bg: От

en: Until
bg: До

en: Duration
bg: Продължителност

en: Costs
bg: Цена

en: Bytes In
bg: Приети байтове

en: Bytes Out
bg: Изпратени байтове

en: All Connections
bg: Всички връзки

en: &Prev Month
bg: Преди&шен месец

en: &Next Month
bg: Следва&щ месец

en: C&urrent Month
bg: &Текущ месец

en: &Export...
bg: &Експортиране...

en: Statistics:
bg: Статистика

en: n/a
bg: -

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
bg[0]: Избрано (%1 връзка)
bg[1]: Избрано (%1 връзки)

en: %1 connection | %1 connections
bg[0]: %1 връзка
bg[1]: %1 връзки

en: Monthly estimates
bg: Месечни калкулации

en: Connection log for %1 %2
bg: Журнал за връзката на %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
bg: Няма журнални данни за %1 %2

en: A document with this name already exists.
bg: Вече има файл с такова име.

en: Overwrite file?
bg: Искате ли да бъде презаписан?

en: An error occurred while trying to open this file
bg: Грешка при опит за отваряне на файла.

en: Sorry
bg: Съжаляваме

en: Monthly estimates (%1)
bg: Месечни калкулации (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
bg: Грешка при опит за запис във файла.
