libphonon - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
bg: <html>Звуковото устройството <b>%1</b> не работи.<br/>Връщане към <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
bg: <html>Превключване към звуковото устройство <b>%1</b><br/>, което има току-що стана налично и има по-висок приоритет.</html>

en: Revert back to device '%1'
bg: Връщане към устройство "%1"

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
bg: <html>Превключване към звуковото устройство <b>%1</b><br/>, което има по-висок приоритет или е специално настроено за този поток.</html>

en: Restart Application
bg: Презареждане на програмата

en: Main Menu
bg: Главно меню

en: Title Menu
bg: Меню за заглавия

en: Audio Menu
bg: Меню за звук

en: Subtitle Menu
bg: Меню за надписи

en: Chapter Menu
bg: Меню за раздели

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
bg: Уведомления

[ctx: Phonon::]
en: Music
bg: Музика

[ctx: Phonon::]
en: Video
bg: Видео

[ctx: Phonon::]
en: Communication
bg: Комуникация

[ctx: Phonon::]
en: Games
bg: Игри

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
bg: Достъпност

[ctx: Phonon::]
en: Recording
bg: Запис

[ctx: Phonon::]
en: Control
bg: Управление

en: PulseAudio Sound Server
bg: Звуков сървър PulseAudio

en: Volume: %1%
bg: Сила на звука: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
bg: Използвайте плъзгача, за да нагласите силата на звука. Наляво е 0%, а надясно - %1%

en: Muted
bg: Заглушено
