kio_sftp - en to bs translation catalogue (31 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
bs: Neispravna ili nevažeća lozinka

en: SFTP Login
bs: SFTP prijavljivanje

en: Use the username input field to answer this question.
bs: Na ovo pitanje odgovorite u polju za unos korisničkog imena.

en: Please enter your password.
bs: Molim Vas unesite svoju lozinku.

en: Site:
bs: Sajt:

en: Could not allocate callbacks
bs: Ne mogu da rezervišem kontrapozive.

en: Could not set log verbosity.
bs: Ne mogu da postavim opširnost beleženja.

en: Could not set log userdata.
bs: Ne mogu postaviti dnevničke korisničke podatke.

en: Could not set log callback.
bs: Ne mogu postaviti dnevnički povratni poziv.

en: Could not create a new SSH session.
bs: Ne mogu da napravim novu SSH sesiju.

en: Could not set a timeout.
bs: Ne mogu da postavim prekovreme.

en: Could not set compression.
bs: Ne mogu da postavim kompresiju.

en: Could not set host.
bs: Ne mogu da postavim domaćin.

en: Could not set port.
bs: Ne mogu da postavim port.

en: Could not set username.
bs: Ne mogu da postavim korisničko ime.

en: Could not parse the config file.
bs: Ne mogu da raščlanim postavni fajl.

en: Opening SFTP connection to host %1:<numid>%2</numid>
bs: Otvaram SFTP konekciju na host %1:<numid>%2</numid>

en: Could not create hash from server public key
bs: Ne mogu kreirati hash iz javnog ključa servera

en: The host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %1
bs: Ključ domaćina za ovaj server nije nađen, ali postoji drugi tip ključa.
    Napadač bi mogao da promijeni podrazumijevani ključ servera tako da vaš klijent pomisli da ključ ne postoji.
    Obratite se sistem-administratoru.
    %1

en: The host key for the server %1 has changed.
    This could either mean that DNS SPOOFING is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.
    The fingerprint for the key sent by the remote host is:
     %2
    Please contact your system administrator.
    %3
bs: Ključ domaćina za server %1 izmijenjen je.
    Ovo znači da je ili došlo do DNS varke, ili su i IP adresa i ključ domaćina istovremeno promijenjeni.
    Udaljeni domaćin šalje ključ sa otiskom:
    %2
    Obratite se sistem-administratoru.
    %3

en: Warning: Cannot verify host's identity.
bs: Upozorenje: Ne mogu da provjerim indentitet domaćina.

en: The authenticity of host %1 cannot be established.
    The key fingerprint is: %2
    Are you sure you want to continue connecting?
bs: Autentičnost domaćina %1 ne može da se uspostavi.
    Otisak ključa je: %2
    Želite li zaista da nastavite s povezivanjem?

en: Authentication failed.
bs: Autentifikacija nije uspjela.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
bs: Autentifikacija nije uspjela. Server nije poslao metode autentifikacije.

en: Please enter your username and password.
bs: Unesite svoje korisničko ime i lozinku.

en: Incorrect username or password
bs: Pogrešno korisničko ime ili lozinka

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
bs: Ne mogu da zatražim SFTP podsistem. Postarajte se da je SFTP uključen na serveru.

en: Could not initialize the SFTP session.
bs: Ne mogu da pripremim SFTP sesiju.

en: Successfully connected to %1
bs: Uspješno uspostavljena veza sa %1

en: Could not read link: %1
bs: Ne mogu da čitam vezu: %1

en: Could not change permissions for
    %1
bs: Ne mogu da promijenim dozvole za
    %1
