kde 49i410 - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Activities...
bs: Aktivnosti...

en: Unlink from the current activity
bs: Odspoji od trenutne aktivnosti

en: Link to the current activity
bs: Poveći na trenutnu aktivnost

en: Link to:
bs: Poveži na:

en: Unlink from:
bs: Odspoji od:
