kde 49i410 - en to bs translation catalogue (94 entries)

[ctx: @item:intable]
en: %1 item | %1 items
bs[0]: %1 stavka
bs[1]: %1 stavke
bs[2]: %1 stavki

[ctx: @label]
en: Comment
bs: Komentar

[ctx: @label]
en: Modified
bs: Izmijenjen

[ctx: @label]
en: Owner
bs: Vlasnik

[ctx: @label]
en: Permissions
bs: Dozvole

[ctx: @label]
en: Rating
bs: Rejting

[ctx: @label]
en: Size
bs: Veličina

[ctx: @label]
en: Tags
bs: Oznake

[ctx: @label]
en: Total Size
bs: Ukupna veličina

[ctx: @label]
en: Type
bs: Vrsta:

[ctx: @label]
en: Add Comment...
bs: Dodaj komentar...

[ctx: @label]
en: Change...
bs: Izmijeni...

[ctx: @title:window]
en: Change Comment
bs: Izmjena komentara

[ctx: @title:window]
en: Add Comment
bs: Dodavanje komentara

[ctx: @title:window]
en: Change Tags
bs: Izmjena oznake

[ctx: @title:window]
en: Add Tags
bs: Dodavanje oznake

[ctx: @label:textbox]
en: Configure which tags should be applied.
bs: Podesite koje oznake treba primijeniti.

[ctx: @label]
en: Create new tag:
bs: Stvori novu oznaku:

[ctx: @info]
en: Delete tag
bs: Obriši oznaku

[ctx: @info]
en: Should the tag <resource>%1</resource> really be deleted for all files?
bs: Zaista obrisati oznaku <resource>%1</resource> iz svih datoteka?

[ctx: @title]
en: Delete tag
bs: Brisanje oznake

[ctx: @action:button]
en: Delete
bs: Obriši

[ctx: @action:button]
en: Cancel
bs: Odustani

[ctx: @label creation date]
en: Created
bs: Stvaranje

[ctx: @label file content size]
en: Size
bs: Veličina

[ctx: @label file depends from]
en: Depends
bs: Zavisi

[ctx: @label]
en: Description
bs: Opis

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasPart]
en: Has Part
bs: Ima dio

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasLogicalPart]
en: Has Logical Part
bs: Ima logički dio

[ctx: @label parent directory]
en: Part of
bs: Dio

[ctx: @label]
en: Keyword
bs: Ključna riječ

[ctx: @label modified date of file]
en: Modified
bs: Izmijenjen

[ctx: @label]
en: MIME Type
bs: MIME tip

[ctx: @label]
en: Content
bs: Sadržaj

[ctx: @label]
en: Related To
bs: Vezan za

[ctx: @label]
en: Subject
bs: Tema

[ctx: @label music title]
en: Title
bs: Naslov

[ctx: @label file URL]
en: Location
bs: Lokacija

[ctx: @label]
en: Creator
bs: Stvaralac

[ctx: @label]
en: Average Bitrate
bs: Prosječni protok

[ctx: @label]
en: Channels
bs: Kanala

[ctx: @label number of characters]
en: Characters
bs: Znakova

[ctx: @label]
en: Codec
bs: Kodek

[ctx: @label]
en: Color Depth
bs: Dubina boje

[ctx: @label]
en: Duration
bs: Trajanje

[ctx: @label]
en: Filename
bs: Ime datoteke

[ctx: @label]
en: Height
bs: Visina

[ctx: @label]
en: Interlace Mode
bs: Preplitanje

[ctx: @label number of lines]
en: Lines
bs: Redova

[ctx: @label]
en: Programming Language
bs: Programski jezik

[ctx: @label]
en: Sample Rate
bs: Uzorkovanje

[ctx: @label]
en: Width
bs: Širina

[ctx: @label number of words]
en: Words
bs: Riječi

[ctx: @label EXIF aperture value]
en: Aperture
bs: Blenda

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Bias Value
bs: Otklon ekspozicije

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Time
bs: Ekspozicija

[ctx: @label EXIF]
en: Flash
bs: Blic

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length
bs: Fokusna dužina

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length 35 mm
bs: Fokusna dužina 35 mm

[ctx: @label EXIF]
en: ISO Speed Ratings
bs: ISO razredi brzine

[ctx: @label EXIF]
en: Make
bs: Marka

[ctx: @label EXIF]
en: Metering Mode
bs: Mjerenje osvjetljenja

[ctx: @label EXIF]
en: Orientation
bs: Usmjerenje

[ctx: @label EXIF]
en: White Balance
bs: Balans bijelog

[ctx: @label video director]
en: Director
bs: Režiser

[ctx: @label music genre]
en: Genre
bs: Žanr

[ctx: @label]
en: Performer
bs: Izvođač

[ctx: @label]
en: Release Date
bs: Datum izdavanja

[ctx: @label music track number]
en: Track
bs: Numera

[ctx: @label resource created time]
en: Resource Created
bs: Resurs kreiran

[ctx: @label]
en: Sub Resource
bs: Podresurs

[ctx: @label resource last modified]
en: Resource Modified
bs: Resurs izmijenjen

[ctx: @label]
en: Numeric Rating
bs: Numeričko rangiranje

[ctx: @label]
en: Copied From
bs: Kopirano sa

[ctx: @label]
en: First Usage
bs: Prva upotreba

[ctx: @label]
en: Last Usage
bs: Zadnja upotreba

[ctx: @label]
en: Usage Count
bs: Broj upotreba

[ctx: @label]
en: Unix File Group
bs: Unix grupa

[ctx: @label]
en: Unix File Mode
bs: Unix mod datoteke

[ctx: @label]
en: Unix File Owner
bs: Unix vlasnik datoteke

[ctx: @label file type]
en: Type
bs: Tip

[ctx: @label Number of fuzzy translations]
en: Fuzzy Translations
bs: Grubih prijevoda

[ctx: @label Name of last translator]
en: Last Translator
bs: Posljednji prevodilac

[ctx: @label Number of obsolete translations]
en: Obsolete Translations
bs: Zastarjelih poruka

[ctx: @label]
en: Translation Source Date
bs: Datum izvora prijevoda

[ctx: @label Number of total translations]
en: Total Translations
bs: Ukupno poruka

[ctx: @label Number of translated strings]
en: Translated
bs: Prevedeno

[ctx: @label]
en: Translation Date
bs: Datum prevoda

[ctx: @label Number of untranslated strings]
en: Untranslated
bs: Neprevedeno

[ctx: @label]
en: Show all tags...
bs: Prikaži sve oznake...

[ctx: @label]
en: Add Tags...
bs: Dodaj oznaku...

[ctx: @title KCategorizedSortFilterProxyModel grouping for all Nepomukj resources that are of type rdfs:Resource]
en: Miscellaneous
bs: Razno

[ctx: @title:column The Nepomuk resource label and icon]
en: Resource
bs: Resurs

[ctx: @title:column The Nepomuk resource's RDF type]
en: Resource Type
bs: Vrsta resursa
