kio_bookmarks - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Root
ca: Arrel

en: Places
ca: Llocs

en: Bad request: %1
ca: Sol·licitud incorrecta: %1

en: My bookmarks
ca: Les meves adreces d'interès

en: Initial developer
ca: Desenvolupador inicial

en: There are no bookmarks to display yet.
ca: Encara no hi ha adreces d'interès a mostrar.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
ca: No s'ha trobat el fitxer CSS kio_bookmarks. La sortida semblarà lletja.
    Comproveu la instal·lació.

en: My Bookmarks
ca: Les meves adreces d'interès
