kquitapp - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Command-line application quitter
ca: Per a sortir d'una aplicació de la línia d'ordres

en: Quit a D-Bus enabled application easily
ca: Surt fàcilment d'una aplicació activada des del D-Bus

en: Current maintainer
ca: Mantenidor actual

en: Full service name, overrides application name provided
ca: Nom complet del servei, substitueix el nom subministrat de l'aplicació

en: Path in the D-Bus interface to use
ca: Camí a usar en la interfície del D-Bus

en: The name of the application to quit
ca: El nom de l'aplicació a sortir

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
ca: No s'ha pogut trobar l'aplicació %1 usant el servei %2 i el camí %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
ca: Ha fallat en sortir de l'aplicació %1. L'error obtingut ha estat:
    
         %2: %3
