kreadconfig - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
ca: Llegeix entrades KConfig - per usar en scripts de l'intèrpret d'ordres

en: Use <file> instead of global config
ca: Usar <fitxer> en comptes de la configuració global

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
ca: Grup a cercar-hi. S'usa repetidament per a grups imbricats.

en: Key to look for
ca: Clau a cercar

en: Default value
ca: Valor per omissió

en: Type of variable
ca: Tipus de variable
