plasma_scriptengine_qscript - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Configuration Definitions
ca: Definicions de configuració

en: User Interface
ca: Interfície d'usuari

en: Data Files
ca: Fitxers de dades

en: Executable Scripts
ca: Scripts executables

en: Translations
ca: Traduccions

en: Animation scripts
ca: Scripts d'animació

en: Main Script File
ca: Fitxer principal de script

en: Unable to load script file: %1
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer de script: %1

en: debug takes one argument
ca: «debug» té un argument

en: print() takes one argument
ca: «print()» té un argument

en: listAddons takes one argument: addon type
ca: «listAddons» té un argument: tipus de complement

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
ca: «loadAddon» té dos arguments: tipus de complement i nom de complement a carregar

en: Failed to find Addon %1 of type %2
ca: No s'ha pogut trobar el complement %1 de tipus %2

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
ca: Ha fallat en obrir el fitxer de script pel complement %1: %2

en: setData() takes at least one argument
ca: «setData()» té un argument com a mínim

en: Could not extract the DataEngineObject
ca: No s'ha pogut extreure el «DataEngineObject»

en: Could not extract the DataEngine
ca: No s'ha pogut extreure el «DataEngine»

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
ca: «removeAllData()» té un argument com a mínim (el nom del codi font)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
ca: «removeData()» té dos arguments com a mínim (el codi font i els noms de claus)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
ca: El servei requereix un paràmetre com a mínim: el nom del servei

en: Requested service %1 was not found in the Package.
ca: El servei sol·licitat %1 no s'ha trobat en el paquet.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
ca: S'ha denegat l'autorització per a l'extensió requerida «%1».

en: loadui() takes one argument
ca: «loadui()» té un argument

en: Unable to open '%1'
ca: No s'ha pogut obrir «%1»

en: Constructor takes at least 1 argument
ca: El constructor té com a mínim 1 argument

en: dataEngine() takes one argument
ca: «dataEngine()» té un argument

en: Could not extract the Applet
ca: No s'ha pogut extreure la miniaplicació

en: service() takes two arguments
ca: «service()» té dos arguments

en: service() takes one argument
ca: «service()» té un argument

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
ca: Error a %1 en la línia %2.<br><br>%3

en: animation() takes one argument
ca: «animation()» té un argument

en: %1 is not a known animation type
ca: %1 no és cap tipus d'animació conegut

en: i18n() takes at least one argument
ca: «i18n()» té un argument com a mínim

en: i18nc() takes at least two arguments
ca: «i18nc()» té dos arguments com a mínim

en: i18np() takes at least two arguments
ca: «i18np()» té dos arguments com a mínim

en: i18ncp() takes at least three arguments
ca: «i18ncp()» té tres arguments com a mínim
