kio_help4 - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Output file
ca: Fitxer de sortida

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
ca: Genera les entitats DocBook per a les dreceres de teclat de les accions estàndard

en: There is no documentation available for %1.
ca: No hi ha documentació disponible per a %1.

en: Looking up correct file
ca: S'està cercant el fitxer correcte

en: Preparing document
ca: S'està preparant el document

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
ca: El fitxer d'ajuda sol·licitat no s'ha pogut analitzar:<br />%1

en: Saving to cache
ca: S'està desant al cau

en: Using cached version
ca: S'usarà la versió del cau

en: Looking up section
ca: S'està cercant la secció

en: Could not find filename %1 in %2.
ca: No s'ha pogut trobar el nom de fitxer %1 a %2.

en: Stylesheet to use
ca: Full d'estil a usar

en: Output whole document to stdout
ca: Envia tot el document cap a stdout

en: Output whole document to file
ca: Envia tot el document cap a un fitxer

en: Create a ht://dig compatible index
ca: Crea un índex compatible amb ht://dig

en: Check the document for validity
ca: Comprova la validesa del document

en: Create a cache file for the document
ca: Crea un fitxer de cau per al document

en: Set the srcdir, for kdelibs
ca: Estableix el directori font, per a les kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
ca: Paràmetres a passar al full d'estil

en: The file to transform
ca: El fitxer a transformar

en: XML-Translator
ca: Traductor-XML

en: KDE Translator for XML
ca: Traductor KDE per a XML

en: Could not write to cache file %1.
ca: No s'ha pogut escriure al fitxer cau %1.

en: Parsing stylesheet
ca: S'està interpretant el full d'estil

en: Parsing document
ca: S'està interpretant el document

en: Applying stylesheet
ca: S'està aplicant el full d'estil

en: Writing document
ca: S'està escrivint el document
