kio_zeroconf - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
ca: Servidors FTP

en: WebDav remote directory
ca: Directori remot WebDav

en: Remote disk (sftp)
ca: Disc remot (sftp)

en: Remote disk (fish)
ca: Disc remot (fish)

en: NFS remote directory
ca: Directori remot NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
ca: El dimoni Zeroconf (mdnsd) no s'està executant.

en: KDE has been built without Zeroconf support.
ca: El KDE s'ha compilat sense la implementació per al Zeroconf.
