sweeper - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Sweeper
ca: Escombriaire

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
ca: Ajuda a netejar els rastres no desitjats que l'usuari deixa en el sistema.

en: Original author
ca: Autor original

en: Maintainer
ca: Mantenidor

en: Thumbnail Cache
ca: Memòria cau de miniatures

en: Sweeps without user interaction
ca: Escombra sense interacció de l'usuari

en: A thumbnail could not be removed.
ca: No s'ha pogut suprimir una miniatura.

en: The file exists but could not be removed.
ca: El fitxer existeix però no s'ha pogut eliminar.

en: A favicon could not be removed.
ca: No s'ha pogut eliminar una icona de web.

en: Cookies
ca: Galetes

en: Clears all stored cookies set by websites
ca: Neteja totes les galetes desades pels llocs web

en: Cookie Policies
ca: Política de galetes

en: Clears the cookie policies for all visited websites
ca: Neteja la política de galetes de tots els llocs web visitats

en: Saved Clipboard Contents
ca: Continguts desats al porta-retalls

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
ca: Neteja el contingut desat al porta-retalls pel Klipper

en: Clears all cached thumbnails
ca: Neteja totes les miniatures de la memòria cau

en: Run Command History
ca: Historial d'ordres executades

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
ca: Neteja l'historial d'ordres executades amb l'eina Executa ordre de l'escriptori

en: Form Completion Entries
ca: Entrades per a la compleció de formularis

en: Clears values which were entered into forms on websites
ca: Neteja els valors introduïts en els formularis dels llocs web

en: Web History
ca: Historial de la web

en: Clears the history of visited websites
ca: Neteja l'historial de llocs web visitats

en: Web Cache
ca: Cau de la web

en: Clears the temporary cache of websites visited
ca: Neteja la memòria cau temporal dels llocs web visitats

en: Recent Documents
ca: Documents recents

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
ca: Neteja la llista de documents emprats recentment del menú d'aplicacions de KDE

en: Favorite Icons
ca: Icones favorites

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
ca: Neteja les icones de web desades a la memòria cau dels llocs web visitats

en: Recent Applications
ca: Aplicacions recents

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
ca: Neteja la llista d'aplicacions usades recentment del menú del KDE

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
ca: Navegació Web

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
ca: Suprimireu dades que us són potencialment valuoses. N'esteu segur?

en: Starting cleanup...
ca: S'està iniciant la neteja...

en: Clearing %1...
ca: S'està netejant %1...

en: Clearing of %1 failed: %2
ca: Ha fallat la neteja de %1: %2

en: Clean up finished.
ca: Ha finalitzat la neteja.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
ca: Marqueu totes les opcions de neteja que vulgueu realitzar. S'executaran en prémer el botó que hi ha a sota.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
ca: Arranjaments de privadesa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
ca: Descripció

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
ca: Selecciona-ho &tot

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
ca: &No seleccionar-ne cap

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
ca: Efectua immediatament les accions de neteja seleccionades a dalt

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
ca: &Neteja
