libphonon - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
ca: <html>El dispositiu de reproducció d'àudio <b>%1</b> no funciona.<br/>Es recorre a <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
ca: <html>S'està canviant al dispositiu de reproducció d'àudio <b>%1</b><br/>, que acaba d'estar disponible i té una preferència més alta.</html>

en: Revert back to device '%1'
ca: Es retorna al dispositiu «%1»

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
ca: <html>S'està canviant al dispositiu de reproducció d'àudio <b>%1</b><br/>, que tenia una preferència més alta o estava configurat específicament per a aquest flux.</html>

en: Restart Application
ca: Torna a iniciar l'aplicació

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
ca: Heu canviat el dorsal del sistema multimèdia Phonon.
    
    Caldrà reiniciar el «%1» per aplicar aquest canvi.

en: Main Menu
ca: Menú principal

en: Title Menu
ca: Menú del títol

en: Audio Menu
ca: Menú d'àudio

en: Subtitle Menu
ca: Menú de subtítols

en: Chapter Menu
ca: Menú de capítol

en: Angle Menu
ca: Menú d'angle

en: %0 by %1
ca: %0 per %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
ca: Notificacions

[ctx: Phonon::]
en: Music
ca: Música

[ctx: Phonon::]
en: Video
ca: Vídeo

[ctx: Phonon::]
en: Communication
ca: Comunicació

[ctx: Phonon::]
en: Games
ca: Jocs

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
ca: Accessibilitat

[ctx: Phonon::]
en: Recording
ca: Gravació

en: PulseAudio Sound Server
ca: Servidor de so PulseAudio

en: Volume: %1%
ca: Volum: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
ca: Useu aquest control lliscant per ajustar el volum. La posició més a l'esquerra és el 0%, la més a la dreta, és el %1%

en: Muted
ca: Silenciat
