audiorename_plugin - en to ca@valencia translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
ca@valencia: Ja hi ha un fitxer més antic anomenat «%1».

en: A similar file named '%1' already exists.
ca@valencia: Ja hi ha un fitxer similar anomenat «%1».

en: A newer file named '%1' already exists.
ca@valencia: Ja hi ha un fitxer més recent anomenat «%1».

en: Source File
ca@valencia: Fitxer font

en: Existing File
ca@valencia: Fitxer existent

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
ca@valencia: Desitgeu substituir el fitxer existent per un dels que està a la dreta?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
ca@valencia: Este fitxer d'àudio no ha estat carregat
    a la màquina local.
    Feu clic en esta etiqueta per a carregar-lo.

en: Unable to load audio file
ca@valencia: No es pot carregar el fitxer d'àudio

en: Artist: %1
ca@valencia: Artista: %1

en: Title: %1
ca@valencia: Títol: %1

en: Comment: %1
ca@valencia: Comentari: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
ca@valencia: Taxa de bits: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
ca@valencia: Freqüència de mostreig: %1 %2

en: Length:
ca@valencia: Longitud:
