kcm_emoticons - en to ca@valencia translation catalogue (36 entries)

en: Insert the string for the emoticon.  If you want multiple strings, separate them by spaces.
ca@valencia: Inseriu la cadena per a l'emoticona. Si voleu diverses cadenes, separeu-les amb espais.

en: Emoticons
ca@valencia: Emoticones

en: Drag or Type Emoticon Theme URL
ca@valencia: Arrossegueu o introduïu l'URL del tema d'emoticones

en: Emoticon themes must be installed from local files.
ca@valencia: Els temes d'emoticones s'han d'instal·lar des de fitxers locals.

en: Could Not Install Emoticon Theme
ca@valencia: No s'ha pogut instal·lar el tema d'emoticones

en: Do you want to remove %1 too?
ca@valencia: També voleu eliminar %1?

en: Delete emoticon
ca@valencia: Suprimeix emoticona

en: Add Emoticon
ca@valencia: Afig emoticona

en: Edit Emoticon
ca@valencia: Edita emoticona

en: New Emoticon Theme
ca@valencia: Tema d'emoticones nou

en: Enter the name of the new emoticon theme:
ca@valencia: Introduïu el nom del tema d'emoticones nou:

en: %1 theme already exists
ca@valencia: El tema %1 ja existeix

en: Choose the type of emoticon theme to create
ca@valencia: Seleccioneu el tipus del tema d'emoticones a crear

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EmoticonsManager)
en: Emoticons Manager
ca@valencia: Gestor d'emoticones

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon
ca@valencia: Crea una emoticona nova

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon by assigning it an icon and some text
ca@valencia: Crea una emoticona nova assignant-hi una icona i un text

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btAdd)
en: Add...
ca@valencia: Afig...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btEdit)
en: Modify the selected emoticon icon or text
ca@valencia: Modifica la icona o el text de l'emoticona seleccionada

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit the selected emoticon to change its icon or its text
ca@valencia: Edita l'emoticona seleccionada per a canviar la seua icona o text

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit...
ca@valencia: Edita...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon
ca@valencia: Elimina l'emoticona seleccionada

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon from your disk
ca@valencia: Elimina l'emoticona seleccionada del disc

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove
ca@valencia: Elimina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStrict)
en: Require spaces around emoticons
ca@valencia: Es requereixen espais al voltant de les emoticones

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btNew)
en: Design a new emoticon theme
ca@valencia: Dissenya un tema nou d'emoticones

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btNew)
en: Start a new theme by assigning it a name. Then use the Add button on the right to add emoticons to this theme.
ca@valencia: Inicia un tema nou assignant-li un nom. Després useu el botó Afig de la dreta per a afegir emoticones a este tema.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btNew)
en: New Theme...
ca@valencia: Tema nou...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get new icon themes from the Internet
ca@valencia: Obtén temes d'icones nous des d'Internet

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btGetNew)
en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of emoticon themes from the http://www.kde-look.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
ca@valencia: Vos cal estar connectat a Internet per a usar esta acció. Es mostrarà un diàleg d'una llista de temes d'emoticones des del lloc web http://www.kde-look.org. Clicant el botó Instal·la associat amb un tema, este s'instal·larà localment.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get New Icon Themes...
ca@valencia: Obtén temes d'icones nous...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install a theme archive file you already have locally
ca@valencia: Instal·la un fitxer d'arxiu de tema que ja teniu localment

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btInstall)
en: If you already have an emoticon theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
ca@valencia: Si ja teniu localment un arxiu de tema d'emoticones, este botó el desempaquetarà i el deixarà disponible per a les aplicacions del KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install Theme File...
ca@valencia: Instal·la un fitxer de tema...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove the selected theme from your disk
ca@valencia: Elimina el tema seleccionat del disc

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: This will remove the selected theme from your disk.
ca@valencia: Això eliminarà el tema seleccionat del disc.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove Theme
ca@valencia: Elimina el tema
