kio_fish - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
ca@valencia: S'està connectant...

en: Initiating protocol...
ca@valencia: S'està inicialitzant el protocol...

en: Local Login
ca@valencia: Connexió local

en: SSH Authentication
ca@valencia: Autenticació SSH

en: Disconnected.
ca@valencia: Desconnectat.
