kio_man - en to ca@valencia translation catalogue (27 entries)

en: No man page matching to %1 found.<br /><br />Check that you have not mistyped the name of the page that you want.<br />Check that you have typed the name using the correct upper and lower case characters.<br />If everything looks correct, then you may need to improve the search path for man pages; either using the environment variable MANPATH or using a matching file in the /etc directory.
ca@valencia: No s'ha trobat cap pàgina man coincident amb %1.<br /><br />Comproveu que no hàgeu escrit malament el nom de la pàgina que voleu.<br />Aneu amb compte i tingueu cura dels caràcters en majúscules i minúscules.<br />Si tot pareix correcte, potser heu d'establir un camí de busca millor per a les pàgines man, bé siga amb la variable d'entorn MANPATH o amb un fitxer de coincidències al directori /etc.

en: Open of %1 failed.
ca@valencia: L'obertura de %1 ha fallat.

en: Man output
ca@valencia: Eixida de man

en: <h1>KDE Man Viewer Error</h1>
ca@valencia: <h1>Error del visor man del KDE</h1>

en: There is more than one matching man page.
ca@valencia: Hi ha més d'una pàgina man coincident.

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
ca@valencia: Nota: si llegiu una pàgina man en el vostre idioma, sapigueu que pot contindre algunes errades o ser obsoleta. En cas de dubte, hauríeu de donar un cop d'ull a la versió anglesa.

en: Header files
ca@valencia: Fitxers de capçalera

en: Header files (POSIX)
ca@valencia: Fitxers de capçalera (POSIX)

en: User Commands
ca@valencia: Ordes d'usuari

en: User Commands (POSIX)
ca@valencia: Ordes d'usuari (POSIX)

en: System Calls
ca@valencia: Crides del sistema

en: Subroutines
ca@valencia: Subrutines

en: Perl Modules
ca@valencia: Mòduls de Perl

en: Network Functions
ca@valencia: Funcions de xarxa

en: Devices
ca@valencia: Dispositius

en: File Formats
ca@valencia: Formats de fitxer

en: Games
ca@valencia: Jocs

en: Miscellaneous
ca@valencia: Miscel·lània

en: System Administration
ca@valencia: Administració del sistema

en: Kernel
ca@valencia: Nucli

en: Local Documentation
ca@valencia: Documentació local

en: New
ca@valencia: Nou

en: UNIX Manual Index
ca@valencia: Índex de manuals UNIX

en: Section %1
ca@valencia: Secció %1

en: Index for Section %1: %2
ca@valencia: Índex per a la secció %1: %2

en: Generating Index
ca@valencia: S'està generant l'índex

en: Could not find the sgml2roff program on your system. Please install it, if necessary, and extend the search path by adjusting the environment variable PATH before starting KDE.
ca@valencia: No es pot trobar el programa sgml2roff en el vostre sistema. Per favor, instal·leu-lo si és necessari i amplieu el camí de busca ajustant la variable d'entorn PATH abans d'engegar el KDE.
