kio_nfs - en to ca@valencia translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
ca@valencia: %1: Versió no admesa de l'NFS

en: RPC error %1
ca@valencia: Error de l'RPC: %1

en: No space left on device
ca@valencia: No queda espai en el dispositiu

en: Read only file system
ca@valencia: Sistema només de lectura

en: Filename too long
ca@valencia: Nom de fitxer massa llarg

en: Disk quota exceeded
ca@valencia: Quota de disc excedida

en: NFS error %1 - %2
ca@valencia: Error NFS %1 - %2

en: Failed to mount %1
ca@valencia: Ha fallat en muntar %1

en: Unknown target
ca@valencia: Destí desconegut
