kio_sftp - en to ca@valencia translation catalogue (31 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
ca@valencia: Frase de pas incorrecta o no vàlida

en: SFTP Login
ca@valencia: Accés SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
ca@valencia: Utilitzeu el camp d'entrada de nom d'usuari per a contestar esta qüestió.

en: Please enter your password.
ca@valencia: Per favor, introduïu la contrasenya.

en: Site:
ca@valencia: Lloc:

en: Could not allocate callbacks
ca@valencia: No s'han pogut assignar les crides de retorn

en: Could not set log verbosity.
ca@valencia: No s'ha pogut establir el nivell de detall del registre.

en: Could not set log userdata.
ca@valencia: No s'ha pogut establir la dada d'usuari del registre.

en: Could not set log callback.
ca@valencia: No s'ha pogut establir la crida de retorn del registre.

en: Could not create a new SSH session.
ca@valencia: No s'ha pogut crear cap sessió SSH nova.

en: Could not set a timeout.
ca@valencia: No s'ha pogut establir cap temps d'espera.

en: Could not set compression.
ca@valencia: No s'ha pogut establir cap compressió.

en: Could not set host.
ca@valencia: No s'ha pogut establir l'ordinador.

en: Could not set port.
ca@valencia: No s'ha pogut establir cap port.

en: Could not set username.
ca@valencia: No s'ha pogut establir cap nom d'usuari.

en: Could not parse the config file.
ca@valencia: No s'ha pogut analitzar el fitxer de configuració.

en: Opening SFTP connection to host %1:<numid>%2</numid>
ca@valencia: Obrint la connexió SFTP amb la màquina %1:<numid>%2</numid>

en: Could not create hash from server public key
ca@valencia: No s'ha pogut crear el resum de la clau pública del servidor

en: The host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %1
ca@valencia: No s'ha trobat la clau de la màquina d'este servidor, però existeix un altre tipus de clau.
    Un atacant podria canviar la clau del servidor per defecte per a confondre al client fent-lo creure que la clau no existeix.
    Per favor, contacteu amb l'administrador del sistema.
    %1

en: The host key for the server %1 has changed.
    This could either mean that DNS SPOOFING is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.
    The fingerprint for the key sent by the remote host is:
     %2
    Please contact your system administrator.
    %3
ca@valencia: La clau de la màquina per al servidor %1 ha canviat.
    Això podria significar que hi ha un falsejament de DNS («DNS SPOOFING») o que l'adreça IP de la màquina i la seua clau de màquina han canviat al mateix temps.
    L'empremta digital per la clau enviada per la màquina remota és:
     %2
    Per favor, contacteu amb l'administrador del sistema.
    %3

en: Warning: Cannot verify host's identity.
ca@valencia: Avís: No es pot verificar la identitat del remot.

en: The authenticity of host %1 cannot be established.
    The key fingerprint is: %2
    Are you sure you want to continue connecting?
ca@valencia: No es pot establir l'autenticitat de l'ordinador %1.
    L'empremta digital de la clau és: %2
    Esteu segur que voleu continuar la connexió?

en: Authentication failed.
ca@valencia: Ha fallat l'autenticació.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
ca@valencia: L'autenticació ha fallat. El servidor no ha enviat cap mètode d'autenticació.

en: Please enter your username and password.
ca@valencia: Per favor, introduïu el vostre nom d'usuari i contrasenya.

en: Incorrect username or password
ca@valencia: Nom d'usuari o contrasenya incorrectes

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
ca@valencia: No s'ha pogut sol·licitar el subsistema SFTP. Comproveu que l'SFTP estiga actiu en el servidor.

en: Could not initialize the SFTP session.
ca@valencia: No s'ha pogut inicialitzar la sessió SFTP.

en: Successfully connected to %1
ca@valencia: Connexió correcta a %1

en: Could not read link: %1
ca@valencia: No s'ha pogut llegir l'enllaç: %1

en: Could not change permissions for
    %1
ca@valencia: No s'han pogut canviar els permisos per
    %1
