htmlsearch - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

[ctx: List of words to exclude from index]
en: above:about:according:across:actually:
    adj:after:afterwards:again:against:all:
    almost:alone:along:already:also:although:
    always:among:amongst:and:another:any:
    anyhow:anyone:anything:anywhere:are:aren:
    arent:around:became:because:become:
    becomes:becoming:been:before:beforehand:
    begin:beginning:behind:being:below:beside:
    besides:between:beyond:billion:both:but:
    can:cant:cannot:caption:could:couldnt:
    did:didnt:does:doesnt:dont:down:during:
    each:eight:eighty:either:else:elsewhere:
    end:ending:enough:etc:even:ever:every:
    everyone:everything:everywhere:except:few:
    fifty:first:five:for:former:formerly:forty:
    found:four:from:further:had:has:hasnt:have:
    havent:hence:her:here:hereafter:hereby:
    herein:heres:hereupon:hers:herself:hes:him:
    himself:his:how:however:hundred:
    inc:indeed:instead:into:isnt:its:
    itself:last:later:latter:latterly:least:
    less:let:like:likely:ltd:made:make:makes:
    many:may:maybe:meantime:meanwhile:might:
    million:miss:more:moreover:most:mostly:
    mrs:much:must:myself:namely:neither:
    never:nevertheless:next:nine:ninety:
    nobody:none:nonetheless:noone:nor:not:
    nothing:now:nowhere:off:often:once:
    one:only:onto:others:otherwise:our:ours:
    ourselves:out:over:overall:own:page:per:
    perhaps:rather:recent:recently:same:
    seem:seemed:seeming:seems:seven:seventy:
    several:she:shes:should:shouldnt:since:six:
    sixty:some:somehow:someone:something:
    sometime:sometimes:somewhere:still:stop:
    such:taking:ten:than:that:the:their:them:
    themselves:then:thence:there:thereafter:
    thereby:therefore:therein:thereupon:these:
    they:thirty:this:those:though:thousand:
    three:through:throughout:thru:thus:tips:
    together:too:toward:towards:trillion:
    twenty:two:under:unless:unlike:unlikely:
    until:update:updated:updates:upon:
    used:using:very:via:want:wanted:wants:
    was:wasnt:way:ways:wed:well:were:
    werent:what:whats:whatever:when:whence:
    whenever:where:whereafter:whereas:whereby:
    wherein:whereupon:wherever:wheres:whether:
    which:while:whither:who:whoever:whole:
    whom:whomever:whose:why:will:with:within:
    without:wont:work:worked:works:working:
    would:wouldnt:yes:yet:you:youd:youll:your:
    youre:yours:yourself:yourselves:youve
ca@valencia: abans:així:això:algun:alguna:algunes:alguns:
    alhora:allí:allò:almenys:als:altra:altre:
    altres:amb:ambdues:amunt:anterior:anteriorment:
    anteriors:aprop:aquell:aquelles:aquells:
    este:esta:estes:estos:ací:ara:
    avall:hui:bé:bona:cada:cadascú:cadascuna:
    cap:cert:certa:certs:del:dels:demés:des:
    després:dins:dintre:doncs:dret:dreta:dues:
    durant:ell:elles:ells:els:en:encara:avant:
    enllà:ens:era:eren:és:fora:gaire:gairebé:
    gens:gradualment:gran:grans:ha:han:haurà:
    hauran:haurem:haureu:hauria:haurien:hauríeu:
    havien:hem:heu:hi:ho:i:igual:igualment:inclòs:
    inferior:influir:interior:jo:junt:la:les:li:
    literal:literalment:llargs:llavors:llurs:lo:
    los:mai:major:majors:malauradament:massa:
    mateix:mateixa:mateixos:màxim:màxima:me:
    menor:menors:mentre:menys:més:meu:meus:
    meua:mica:millor:millors:mínim:mínima:
    molt:molta:moltes:molts:múltiples:necessari:
    necessaris:ni:no:només:nos:nosaltres:nostra:
    nostre:nou:nous:nova:novament:noves:o:obstant:
    Òbviament:on:opcionalment:per:però:perquè:
    petit:petita:petites:petits:ple:poc:poca:
    pocs:poques:posteriorment:posteriors:
    pràcticament:prèvia:prèviament:prèvies:
    primer:primera:primeres:primers:propi:
    propis:pròpia:pròpies:prou:pròxima:qual:
    quals:qualsevol:quan:quant:quantes:quants:
    que:què:alguna cosa:qui:quin:quina:quines:
    quins:ràpid:ràpida:ràpidament:ràpids:
    rarament:realment:reals:res:se:segon:
    segons:següent:següents:sempre:sense:
    ser:serà:seran:sereu:seu:seus:seua:
    seues:si:simple:simplement:simples:
    simultàniament:sinó:sobre:sol:sola:sols:
    són:sota:sovint:suficientment:suficients:
    superior:superioritat:superiors:també:tan:
    tant:té:tot:tota:total:totalment:totes:tothom:
    tots:través:tres:tu:últim:última:últims:un:
    una:unes:uns:vos:usualment:vós:vosaltres:vostra:
    vostre:vostres

en: KDE Index generator for help files.
ca@valencia: Generador d'índex del KDE per als fitxers d'ajuda.

en: The language to index
ca@valencia: L'idioma a indexar

en: Generating Index
ca@valencia: S'està generant l'índex

en: Scanning for files
ca@valencia: S'estan cercant fitxers

en: Extracting search terms
ca@valencia: S'estan extraient els termes de la busca

en: Generating index...
ca@valencia: S'està generant l'índex...

en: Files processed: %1
ca@valencia: Fitxers processats: %1
