kcmcgi - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

en: Paths to Local CGI Programs
ca@valencia: Camins cap als programes CGI locals

en: Add...
ca@valencia: Afig...

en: Remove
ca@valencia: Elimina

en: CGI KIO Slave Control Module
ca@valencia: Mòdul de control de l'esclau KIO per a CGI

en: <h1>CGI Scripts</h1> The CGI KIO slave lets you execute local CGI programs without the need to run a web server. In this control module you can configure the paths that are searched for CGI scripts.
ca@valencia: <h1>Els scripts CGI</h1> L'esclau KIO per a CGI vos proveeix de la funcionalitat de poder executar programes CGI locals sense la necessitat d'executar un servidor web. En este mòdul de control podreu configurar els camins a on se cercaran els scripts CGI.
