kglobalaccel - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

en: The global shortcut for %1 was issued.
ca@valencia: S'ha publicat la drecera global per a %1.

en: The application %1 has registered a new global shortcut
ca@valencia: L'aplicació %1 ha registrat una drecera global nova

en: Open Global Shortcuts Editor
ca@valencia: Obri l'editor de dreceres globals

en: KDE Global Shortcuts Service
ca@valencia: Servei de dreceres globals del KDE

en: Maintainer
ca@valencia: Mantenidor
