knotify4 - en to ca@valencia translation catalogue (12 entries)

en: Devices notification
ca@valencia: Notificació de dispositius

en: Could not mount the following device: %1
ca@valencia: No s'ha pogut muntar el dispositiu següent: %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
ca@valencia: No s'ha pogut desmuntar el dispositiu següent: %1
    Un o més fitxers del dispositiu estan oberts en alguna aplicació

[ctx: The term "remove" here means "physically disconnect the device from the computer", whereas "safely" means "without risk of data loss"]
en: The following device can now be safely removed: %1
ca@valencia: El dispositiu següent ara ja es pot extreure amb seguretat: %1

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
ca@valencia: No s'ha pogut expulsar el dispositiu següent: %1
    Un o més fitxers del dispositiu estan oberts en alguna aplicació

en: The following device can now be safely removed: %1
ca@valencia: El dispositiu següent ara ja es pot extreure amb seguretat: %1

en: KDE Notification Daemon
ca@valencia: Dimoni de notificacions del KDE

en: Current Maintainer
ca@valencia: Mantenidor actual

en: Previous Maintainer
ca@valencia: Mantenidor previ

en: Sound support
ca@valencia: Compatibilitat de so

en: Porting to KDE 4
ca@valencia: Portat al KDE 4

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
ca@valencia: Ha fallat en iniciar el servei Jovie de text a veu
