kquitapp - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

en: Command-line application quitter
ca@valencia: Per a eixir d'una aplicació de la línia d'ordes

en: Quit a D-Bus enabled application easily
ca@valencia: Ix fàcilment d'una aplicació activada des del D-Bus

en: Current maintainer
ca@valencia: Mantenidor actual

en: Full service name, overrides application name provided
ca@valencia: Nom complet del servei, substitueix el nom subministrat de l'aplicació

en: Path in the D-Bus interface to use
ca@valencia: Camí a usar en la interfície del D-Bus

en: The name of the application to quit
ca@valencia: El nom de l'aplicació a eixir

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
ca@valencia: No s'ha pogut trobar l'aplicació %1 usant el servei %2 i el camí %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
ca@valencia: Ha fallat en eixir de l'aplicació %1. L'error obtingut ha estat:
    
         %2: %3
