kreadconfig - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
ca@valencia: Llig entrades KConfig - per usar en scripts de l'intèrpret d'ordes

en: Use <file> instead of global config
ca@valencia: Usar <fitxer> en comptes de la configuració global

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
ca@valencia: Grup a buscar-hi. S'usa repetidament per a grups imbricats.

en: Key to look for
ca@valencia: Clau a buscar

en: Default value
ca@valencia: Valor per omissió

en: Type of variable
ca@valencia: Tipus de variable
