kuiserver - en to ca@valencia translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupFinishedJobs)
en: Finished Jobs
ca@valencia: Treballs finalitats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioMove)
en: Move them to a different list
ca@valencia: Mou-los a una llista diferent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioRemove)
en: Remove them
ca@valencia: Elimina'ls

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupAppearance)
en: Appearance
ca@valencia: Aparença

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioList)
en: Show all jobs in a list
ca@valencia: Mostra tots els treballs en una llista

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioTree)
en: Show all jobs in a tree
ca@valencia: Mostra tots els treballs en un arbre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkShowSeparateWindows)
en: Show separate windows
ca@valencia: Mostra en finestres separades

en: %1 file | %1 files
ca@valencia[0]: %1 fitxer
ca@valencia[1]: %1 fitxers

en: %1 folder | %1 folders
ca@valencia[0]: %1 carpeta
ca@valencia[1]: %1 carpetes

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Move them to a different list.
ca@valencia: Mou-los a una llista diferent.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Remove them.
ca@valencia: Elimina'ls.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a list.
ca@valencia: Mostra tots els treballs en una llista.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a tree.
ca@valencia: Mostra tots els treballs en un arbre.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show separate windows.
ca@valencia: Mostra en finestres separades.

en: Job Manager
ca@valencia: Gestor de treballs

en: KDE Job Manager
ca@valencia: Gestor de treballs del KDE

en: Maintainer
ca@valencia: Mantenidor

en: Former Maintainer
ca@valencia: Mantenidor anterior

en: Former maintainer
ca@valencia: Mantenidor anterior

en: Developer
ca@valencia: Desenvolupador

en: %1 of %2 processed at %3/s
ca@valencia: S'han processat %1 de %2 a %3/s

en: %1 of %2 processed
ca@valencia: S'han processat %1 de %2

en: %1 processed at %2/s
ca@valencia: S'han processat %1 a %2/s

en: %1 processed
ca@valencia: S'han processat %1

en: Clear
ca@valencia: Neteja

en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

en: Pause
ca@valencia: Pausa

en: Resume
ca@valencia: Continua

en: Configure...
ca@valencia: Configura...

en: List of running file transfers/jobs (kuiserver)
ca@valencia: Llista de transferències/treballs de fitxer en execució (kuiserver)

en: Behavior
ca@valencia: Comportament
