solid_qt - en to ca@valencia translation catalogue (130 entries)

en: Network Shares
ca@valencia: Recursos compartits

en: NFS and SMB shares declared in your system
ca@valencia: Recursos compartits NFS i SMB declarats en el sistema

en: WLAN Interface
ca@valencia: Interfície WLAN

en: Networking Interface
ca@valencia: Interfície de xarxa

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: External %1%2 Drive
ca@valencia: Unitat %1%2 externa

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: %1%2 Drive
ca@valencia: Unitat %1%2

en: External Floppy Drive
ca@valencia: Unitat de disquet externa

en: Floppy Drive
ca@valencia: Unitat de disquet

[ctx: %1 is the size]
en: %1 External Hard Drive
ca@valencia: Disc dur extern %1

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Hard Drive
ca@valencia: Disc dur %1

en: External Hard Drive
ca@valencia: Disc dur extern

en: Hard Drive
ca@valencia: Disc dur

en: Drive
ca@valencia: Unitat

en: Blank CD-R
ca@valencia: CD-R en blanc

en: Blank CD-RW
ca@valencia: CD-RW en blanc

en: Blank DVD-RAM
ca@valencia: DVD-RAM en blanc

en: Blank DVD-R
ca@valencia: DVD-R en blanc

en: Blank DVD+R Dual-Layer
ca@valencia: DVD+R doble capa en blanc

en: DVD+R Dual-Layer
ca@valencia: DVD+R doble capa

en: Blank DVD-RW
ca@valencia: DVD-RW en blanc

en: Blank DVD+R
ca@valencia: DVD+R en blanc

en: Blank DVD+RW
ca@valencia: DVD+RW en blanc

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
ca@valencia: DVD+RW doble capa en blanc

en: DVD+RW Dual-Layer
ca@valencia: DVD+RW doble capa

en: Blank BD-R
ca@valencia: BD-R en blanc

en: Blank BD-RE
ca@valencia: BD-RE en blanc

en: Blank HD DVD-R
ca@valencia: HD DVD-R en blanc

en: Blank HD DVD-RW
ca@valencia: HD DVD-RW en blanc

en: Audio CD
ca@valencia: CD d'àudio

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Encrypted Container
ca@valencia: Contenidor encriptat %1

en: Encrypted Container
ca@valencia: Contenidor encriptat

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Removable Media
ca@valencia: Suport extraïble %1

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Media
ca@valencia: Suport %1

en: UPnP Internet Gateway Device
ca@valencia: Dispositiu de passarel·la d'Internet UPnP

en: UPnP devices
ca@valencia: Dispositius UPnP

en: UPnP Media Server v1
ca@valencia: Servidor de suports UPnP v1

en: UPnP Media Server v2
ca@valencia: Servidor de suports UPnP v2

en: UPnP Media Server v3
ca@valencia: Servidor de suports UPnP v3

en: Computer
ca@valencia: Ordinador

en: Processor
ca@valencia: Processador

en: Portable Media Player
ca@valencia: Reproductor de suports portàtil

en: Camera
ca@valencia: Càmera

en: Devices
ca@valencia: Dispositius

en: Devices declared in your system
ca@valencia: Dispositius declarats en el sistema

en: You are not authorized to perform this operation.
ca@valencia: No esteu autoritzat a executar esta operació.

en: The device is currently busy.
ca@valencia: Ara mateix el dispositiu està ocupat.

en: The requested operation has failed.
ca@valencia: L'operació sol·licitada ha fallat.

en: The requested operation has been canceled.
ca@valencia: L'operació sol·licitada s'ha cancel·lat.

en: An invalid or malformed option has been given.
ca@valencia: S'ha indicat una opció no vàlida o errònia.

en: The kernel driver for this filesystem type is not available.
ca@valencia: El controlador del nucli per este tipus de sistema de fitxers no està disponible.

en: An unspecified error has occurred.
ca@valencia: S'ha produït un error no especificat.

en: Storage
ca@valencia: Emmagatzematge

en: Storage devices
ca@valencia: Dispositius d'emmagatzematge

en: Loop Device
ca@valencia: Dispositiu «loop»

en: Swap Space
ca@valencia: Espai d'intercanvi

en: External Floppy Drive
ca@valencia: Unitat de disquet externa

en: Floppy Drive
ca@valencia: Unitat de disquet

en: External Hard Drive
ca@valencia: Disc dur extern

en: Hard Drive
ca@valencia: Disc dur

en: Drive
ca@valencia: Unitat

en: Blank CD-R
ca@valencia: CD-R en blanc

en: Blank CD-RW
ca@valencia: CD-RW en blanc

en: Blank DVD-RAM
ca@valencia: DVD-RAM en blanc

en: Blank DVD-R
ca@valencia: DVD-R en blanc

en: Blank DVD+R Dual-Layer
ca@valencia: DVD+R doble capa en blanc

en: DVD+R Dual-Layer
ca@valencia: DVD+R doble capa

en: Blank DVD-RW
ca@valencia: DVD-RW en blanc

en: Blank DVD+R
ca@valencia: DVD+R en blanc

en: Blank DVD+RW
ca@valencia: DVD+RW en blanc

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
ca@valencia: DVD+RW doble capa en blanc

en: DVD+RW Dual-Layer
ca@valencia: DVD+RW doble capa

en: Blank BD-R
ca@valencia: BD-R en blanc

en: Blank BD-RE
ca@valencia: BD-RE en blanc

en: Blank HD DVD-R
ca@valencia: HD DVD-R en blanc

en: Blank HD DVD-RW
ca@valencia: HD DVD-RW en blanc

en: Audio CD
ca@valencia: CD d'àudio

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Encrypted Drive
ca@valencia: Unitat encriptada %1

en: Encrypted Drive
ca@valencia: Unitat encriptada

en: You are not authorized to perform this operation
ca@valencia: No esteu autoritzat a executar esta operació

en: The device is currently busy
ca@valencia: Ara mateix el dispositiu està ocupat

en: The requested operation has failed
ca@valencia: L'operació sol·licitada ha fallat

en: The requested operation has been canceled
ca@valencia: L'operació sol·licitada s'ha cancel·lat

en: An invalid or malformed option has been given
ca@valencia: S'ha indicat una opció no vàlida o errònia

en: The kernel driver for this filesystem type is not available
ca@valencia: El controlador del nucli per este tipus de sistema de fitxers no està disponible

en: The device is already mounted
ca@valencia: El dispositiu ja està muntat

en: The device is not mounted
ca@valencia: El dispositiu no està muntat

en: The device is mounted by another user
ca@valencia: El dispositiu està muntat per un altre usuari

en: The device is already unmounting
ca@valencia: El dispositiu ja s'està desmuntat

en: The operation timed out
ca@valencia: L'operació ha caducat

en: The operation would wake up a disk that is in a deep-sleep state
ca@valencia: L'operació activarà un disc que està en estat d'hibernació

en: The operation has already been canceled
ca@valencia: L'operació ja s'ha cancel·lat

en: An unspecified error has occurred
ca@valencia: S'ha produït un error no especificat

en: Storage
ca@valencia: Emmagatzematge

en: Storage devices
ca@valencia: Dispositius d'emmagatzematge

en: UPnP Devices
ca@valencia: Dispositius UPnP

en: UPnP devices detected on your network
ca@valencia: Dispositius UPnP detectats en la xarxa

en: A/C Adapter
ca@valencia: Adaptador de CA

[ctx: %1 is battery technology]
en: %1 Battery
ca@valencia: Bateria %1

[ctx: battery technology]
en: Lithium Ion
ca@valencia: Ió liti

[ctx: battery technology]
en: Lithium Polymer
ca@valencia: Polímer de liti

[ctx: battery technology]
en: Lithium Iron Phosphate
ca@valencia: Fosfat de ferro de liti

[ctx: battery technology]
en: Lead Acid
ca@valencia: Plom i àcid

[ctx: battery technology]
en: Nickel Cadmium
ca@valencia: Niquel-cadmi

[ctx: battery technology]
en: Nickel Metal Hydride
ca@valencia: Hidrur de metall de níquel

[ctx: battery technology]
en: Unknown
ca@valencia: Desconeguda

en: Power Management
ca@valencia: Gestió d'energia

en: Batteries and other sources of power
ca@valencia: Bateries i altres fonts d'energia

[ctx: battery technology]
en: Nickel  Zinc
ca@valencia: Niquel-zinc

[ctx: Unknown device type]
en: Unknown
ca@valencia: Desconegut

[ctx: Generic Interface device type]
en: Generic Interface
ca@valencia: Interfície genèrica

[ctx: Processor device type]
en: Processor
ca@valencia: Processador

[ctx: Block device type]
en: Block
ca@valencia: Bloc

[ctx: Storage Access device type]
en: Storage Access
ca@valencia: Accés d'emmagatzematge

[ctx: Storage Drive device type]
en: Storage Drive
ca@valencia: Unitat d'emmagatzematge

[ctx: Optical Drive device type]
en: Optical Drive
ca@valencia: Unitat òptica

[ctx: Storage Volume device type]
en: Storage Volume
ca@valencia: Volum d'emmagatzematge

[ctx: Optical Disc device type]
en: Optical Disc
ca@valencia: Disc òptic

[ctx: Camera device type]
en: Camera
ca@valencia: Càmera

[ctx: Portable Media Player device type]
en: Portable Media Player
ca@valencia: Reproductor de suports portàtil

[ctx: Network Interface device type]
en: Network Interface
ca@valencia: Interfície de xarxa

[ctx: Ac Adapter device type]
en: Ac Adapter
ca@valencia: Adaptador de CA

[ctx: Battery device type]
en: Battery
ca@valencia: Bateria

[ctx: Button device type]
en: Button
ca@valencia: Botó

[ctx: Audio Interface device type]
en: Audio Interface
ca@valencia: Interfície d'àudio

[ctx: Dvb Interface device type]
en: Dvb Interface
ca@valencia: Interfície DVB

[ctx: Video device type]
en: Video
ca@valencia: Vídeo

[ctx: Serial Interface device type]
en: Serial Interface
ca@valencia: Interfície sèrie

[ctx: Smart Card Reader device type]
en: Smart Card Reader
ca@valencia: Lector de targetes intel·ligents

[ctx: Internet Gateway device type]
en: Internet Gateway Device
ca@valencia: Dispositiu de passarel·la d'Internet

[ctx: Network Share device type]
en: Network Share
ca@valencia: Recurs compartit
