kppplogview - en to ca@valencia translation catalogue (47 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
ca@valencia: Exporta a un fitxer de text. Com a separador usa el punt i coma.<p></p>Pot ser usat per programes de full de càlcul com <i>KSpread</i>.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
ca@valencia: Exporta a una pàgina HTML. <p></p>Pot ser usat pel fàcil intercanvi sobre la <i>Internet</i>.

en: Export Wizard for kPPP Logs
ca@valencia: Assistent d'exportació del registre per a KPPP

en: List with possible output formats
ca@valencia: Llista amb els possibles formats de l'eixida

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
ca@valencia: <qt><b>Per favor, escolliu el format d'eixida de l'esquerra.</b></qt>

en: Selection of Filetype
ca@valencia: Selecció del tipus de fitxer

en: Filename:
ca@valencia: Nom de fitxer:

en: [No file selected]
ca@valencia: [Fitxer no seleccionat]

en: &Select File...
ca@valencia: &Selecciona el fitxer...

en: Select the filename of the exported output file
ca@valencia: Selecciona el nom del fitxer del fitxer d'eixida cap al qual exportar

en: Selection of Filename
ca@valencia: Selecció del nom de fitxer

en: File Format
ca@valencia: Format de fitxer

en: Please Choose File
ca@valencia: Per favor, escolliu un fitxer

en: Connection log for %1
ca@valencia: Registre de la connexió per a %1

en: Loading log files
ca@valencia: S'estan carregant els fitxers del registre

en: KPPP log viewer
ca@valencia: Visor del registre de KPPP

en: KPPP Log Viewer
ca@valencia: Visor del registre de KPPP

en: Monthly Log
ca@valencia: Registre mensual

en: &File
ca@valencia: &Fitxer

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
ca@valencia: (c) 1999-2002, Els desenvolupadors del KPPP

en: Run in KPPP mode
ca@valencia: Executa en mode KPPP

en: Connection
ca@valencia: Connexió

en: Day
ca@valencia: Dia

en: From
ca@valencia: Des de

en: Until
ca@valencia: Fins a

en: Duration
ca@valencia: Duració

en: Costs
ca@valencia: Despesa

en: Bytes In
ca@valencia: Octets entrants

en: Bytes Out
ca@valencia: Octets eixints

en: All Connections
ca@valencia: Totes les connexions

en: &Prev Month
ca@valencia: Mes &anterior

en: &Next Month
ca@valencia: Mes &següent

en: C&urrent Month
ca@valencia: Mes a&ctual

en: &Export...
ca@valencia: &Exporta...

en: Statistics:
ca@valencia: Estadístiques:

en: n/a
ca@valencia: s/d

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
ca@valencia[0]: Seleccionada (%1 connexió)
ca@valencia[1]: Seleccionades (%1 connexions)

en: %1 connection | %1 connections
ca@valencia[0]: %1 connexió
ca@valencia[1]: %1 connexions

en: Monthly estimates
ca@valencia: Estimació del mes

en: Connection log for %1 %2
ca@valencia: Registre de la connexió per a %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
ca@valencia: Sense registre de connexió disponible per a %1 %2

en: A document with this name already exists.
ca@valencia: Ja existeix un document amb este nom.

en: Overwrite file?
ca@valencia: Sobreescric el fitxer?

en: An error occurred while trying to open this file
ca@valencia: Ha ocorregut un error mentre s'intentava obrir este fitxer

en: Sorry
ca@valencia: Ho sento

en: Monthly estimates (%1)
ca@valencia: Estimacions del mes (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
ca@valencia: S'ha produït un error mentre s'intentava escriure en este fitxer.
