phonon_gstreamer - en to ca@valencia translation catalogue (15 entries)

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer0.10-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
ca@valencia: Avís: Pareix que no teniu instal·lat el paquet gstreamer0.10-plugins-good.
              S'han desactivat algunes funcionalitats del vídeo.

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
ca@valencia: Avís: Pareix que els connectors de base del GStreamer no estan instal·lats.
              S'ha desactivat tot el funcionament de l'àudio i del vídeo

en: Default
ca@valencia: Per defecte

en: Unknown
ca@valencia: Desconegut

en: Disable
ca@valencia: Desactiva

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
ca@valencia: Manquen un o més connectors en esta instal·lació del GStreamer.

en: Missing codec helper script assistant.
ca@valencia: Falta l'assistent de l'script auxiliar del còdec.

en: Plugin codec installation failed.
ca@valencia: La instal·lació del connector del còdec ha fallat.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
ca@valencia: El Phonon ha intentat instal·lar un nom de còdec no vàlid.

en: The codec installer crashed.
ca@valencia: L'instal·lador de còdecs ha fallat.

en: The required codec could not be found for installation.
ca@valencia: El còdec requerit no s'ha pogut trobar per a la seua instal·lació.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
ca@valencia: S'ha produït un error no especificat durant la instal·lació del còdec.

en: Not all codecs could be installed.
ca@valencia: No s'han pogut instal·lar tots els còdecs.

en: User aborted codec installation
ca@valencia: L'usuari ha cancel·lat la instal·lació del còdec

en: Could not update plugin registry after update.
ca@valencia: No s'ha pogut actualitzar el registre del connector després de l'actualització.
