imagerename_plugin - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
cs: Přejete si přepsat levý obrázek pravým.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
cs: Obrázek není uložen
    na tomto počítači.
    Klikněte na tento text k jeho načtení.

en: Unable to load image
cs: Nelze načíst obrázek

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
cs: Hloubka: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
cs: Rozměry: %1x%2
