kcm_phonon - en to cs translation catalogue (57 entries)

en: Playback (%1)
cs: Přehrávání (%1)

en: Recording (%1)
cs: Nahrávání (%1)

en: Independent Devices
cs: Nezávislá zařízení

en: KDE Audio Hardware Setup
cs: Nastavení zvukového hardware KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, profileLabel)
en: Profile
cs: Profil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cardLabel)
en: Sound Card
cs: Zvuková karta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deviceGroupBox)
en: Device Configuration
cs: Nastavení zařízení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Connector
cs: Konektor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel)
en: Sound Device
cs: Zvukové zařízení

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, outputGroupBox)
en: Speaker Placement and Testing
cs: Rozmístění reproduktorů a jejich test

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, inputGroupBox)
en: Input Levels
cs: Úrovně vstupu

[ctx: @info User changed Phonon backend]
en: To apply the backend change you will have to log out and back in again.
cs: Pro aplikování změny podpůrné vrstvy se budete muset odhlásit a znovu přihlásit.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, m_select) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_select)
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
cs: Seznam nalezených podpůrných vrstev Phononu ve vašem systému. Toto pořadí určuje pořadí, v jakém je Phonon použije.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_up) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, preferButton)
en: Prefer
cs: Preferovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_down) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, deferButton)
en: Defer
cs: Nepreferovat

en: Audio Playback
cs: Přehrávání zvuku

en: Audio Recording
cs: Nahrávání zvuku

en: Video Recording
cs: Nahrávání videa

en: Invalid
cs: Neplatný

en: Test the selected device
cs: Otestovat vybrané zařízení

en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
cs: Definuje výchozí řazení zařízení, které lze předefinovat v individuálních kategoriích.

en: Default Audio Playback Device Preference
cs: Výchozí pořadí zařízení pro přehrávání zvuku

en: Default Audio Recording Device Preference
cs: Výchozí pořadí zařízení pro nahrávání zvuku

en: Default Video Recording Device Preference
cs: Výchozí pořadí zařízení pro nahrávání videa

en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
cs: Preference zařízení pro přehrávání videa pro kategorii '%1'

en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
cs: Preference zařízení pro nahrávaní zvuku pro kategorii '%1'

en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
cs: Preference zařízení pro nahrávání videa pro kategorii '%1'

en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
cs: Aplikovat právě zobrazený seznam upřednostňovaných zařízení na následující kategorie přehrávání zvuku:

en: Default/Unspecified Category
cs: Výchozí/nezadaná kategorie

en: Failed to set the selected audio output device
cs: Nepovedlo se nastavit vybrané vybrané zařízení

en: Your backend may not support audio recording
cs: Vaše podpůrná vrstva nemusí podporovat nahrávání zvuku

en: Your backend may not support video recording
cs: Vaše podpůrná vrstva nemusí podporovat nahrávání videa

en: Testing %1
cs: Testování %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, categoryTree) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, categoryTree)
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
cs: Různé kategorie užití multimédií. Pro každou kategorii můžete zvolit, jaké zařízení upřednostňujete pro použití v aplikacích užívajících Phonon.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showAdvancedDevicesCheckBox)
en: Show advanced devices
cs: Zobrazit pokročilá zařízení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, applyPreferencesButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Use the currently shown device list for more categories.
cs: Použít právě zobrazený seznam zařízení pro více kategorií.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Apply Device List To...
cs: Použít seznam zařízení na...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, deviceList)
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
cs: Vhodná zařízení nalezená ve vašem systému pro danou kategorii. Zvolte zařízení, které má být používáno aplikacemi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, deviceList)
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
cs: Toto pořadí představuje prioritu zařízení. Pokud nemůže být z jakéhokoliv důvodu použito zařízení první, Phonon se pokusí použít druhé a tak dále.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, testPlaybackButton)
en: Test
cs: Otestovat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, preferButton)
en: prefer the selected device
cs: preferovat vybrané zařízení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deferButton)
en: no preference for the selected device
cs: vybrané zařízení bez preference

en: Phonon Configuration Module
cs: Modul nastavení programu Phonon

en: Device Preference
cs: Pořadí zařízení

en: Backend
cs: Implementace

en: Audio Hardware Setup
cs: Nastavení zvukového hardware

en: Front Left
cs: Přední levý

en: Front Left of Center
cs: Přední levý středový

en: Front Center
cs: Přední středový

en: Front Right of Center
cs: Přední pravý středový

en: Front Right
cs: Přední pravý

en: Side Left
cs: Boční levý

en: Side Right
cs: Boční pravý

en: Rear Left
cs: Zadní levý

en: Rear Center
cs: Zadní středový

en: Rear Right
cs: Zadní pravý

en: Unknown Channel
cs: Neznámý kanál
