kcmhtmlsearch - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine. You can get ht://dig at the
cs: Vlastnost plnotextového vyhledávání využívá HTML vyhledávací stroj ht://dig. ht://dig je možné získat na

en: Information about where to get the ht://dig package.
cs: Informace o tom, kde získat balíček ht://dig.

en: ht://dig home page
cs: domovské stránce aplikace ht://dig

en: Program Locations
cs: Umístění programů

en: Enter the path to your htdig program here, e.g. /usr/local/bin/htdig
cs: Zde zadejte cestu k programu 'htdig', např. /usr/local/bin/htdig

en: Enter the path to your htsearch program here, e.g. /usr/local/bin/htsearch
cs: Zde zadejte cestu k programu 'htsearch', např. /usr/local/bin/htsearch

en: Enter the path to your htmerge program here, e.g. /usr/local/bin/htmerge
cs: Zde zadejte cestu k programu 'htmerge', např. /usr/local/bin/htmerge

en: Scope
cs: Rozsah

en: Here you can select which parts of the documentation should be included in the fulltext search index. Available options are the KDE Help pages, the installed man pages, and the installed info pages. You can select any number of these.
cs: Zde si můžete zvolit, které části dokumentace budou zahrnuty do rejstříku pro plnotextové vyhledávání. Dostupné možnosti jsou: 'Nápověda prostředí KDE', 'Manuálové stránky' a 'Info stránky'.

en: &KDE help
cs: Nápověda prostředí &KDE

en: &Man pages
cs: &Manuálové stránky

en: &Info pages
cs: &Info stránky

en: Additional Search Paths
cs: Další prohledávané cesty

en: Here you can add additional paths to search for documentation. To add a path, click on the <em>Add...</em> button and select the folder from where additional documentation should be searched. You can remove folders by clicking on the <em>Delete</em> button.
cs: Zde můžete přidat další cesty k dokumentaci. K přidání cesty klikněte na tlačítko <em>Přidat...</em> a zvolte příslušnou složku. Odstranit složku můžete pomocí tlačítka <em>Smazat</em>.

en: Add...
cs: Přidat...

en: Delete
cs: Smazat

en: Language Settings
cs: Nastavení jazyka

en: Here you can select the language you want to create the index for.
cs: Zde si můžete zvolit jazyk, pro který si přejete vytvořit rejstřík.

en: &Language
cs: &Jazyk

en: Generate Index...
cs: Vytvořit rejstřík...

en: Click this button to generate the index for the fulltext search.
cs: Kliknutím na toto tlačítko vytvoříte rejstřík pro plnotextové vyhledávání.

en: without name
cs: beze jména

en: <h1>Help Index</h1> This configuration module lets you configure the ht://dig engine which can be used for fulltext search in the KDE documentation as well as other system documentation like man and info pages.
cs: <h1>Rejstřík nápovědy</h1> Tento konfigurační modul nastavit stroj ht://dig, který může být použit k plnotextovému vyhledávání v dokumentaci, a to nejen pro KDE, ale i pro manuálové a info stránky.
