kcmicons - en to cs translation catalogue (55 entries)

en: Use of Icon
cs: Použití ikony

[ctx: @label The icon rendered by default]
en: Default
cs: Výchozí

[ctx: @label The icon rendered as active]
en: Active
cs: Aktivní

[ctx: @label The icon rendered as disabled]
en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Size:
cs: Velikost:

en: Animate icons
cs: Animace ikon

en: Set Effect...
cs: Nastavit efekt...

en: Desktop
cs: Plocha

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: Small Icons
cs: Malé ikony

en: Dialogs
cs: Dialogy

en: All Icons
cs: Všechny ikony

en: Setup Default Icon Effect
cs: Nastavit efekt pro výchozí ikony

en: Setup Active Icon Effect
cs: Nastavit efekt pro aktivní ikony

en: Setup Disabled Icon Effect
cs: Nastavit efekt pro nepřístupné ikony

en: &Effect:
cs: &Efekt:

en: No Effect
cs: Bez efektů

en: To Gray
cs: Do šedé

en: Colorize
cs: Vybarvit

en: Gamma
cs: Gama

en: Desaturate
cs: Zmenšit nasycení

en: To Monochrome
cs: Do černobílé

en: &Semi-transparent
cs: Po&loprůhledná

en: Preview
cs: Náhled

en: Effect Parameters
cs: Parametry efektu

en: &Amount:
cs: &Množství:

en: Co&lor:
cs: &Barva:

en: &Second color:
cs: Dru&há barva:

en: Name
cs: Název

en: Description
cs: Popis

en: Install Theme File...
cs: Instalovat soubor s motivem...

en: Install a theme archive file you already have locally
cs: Instalovat soubor s archivem motivu, který máte v počítači

en: If you already have a theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
cs: Pokud již máte k dispozici archiv z motivem, tímto tlačítkem jej rozbalíte a zpřístupníte jej KDE aplikacím

en: Get New Themes...
cs: Získat nové motivy...

en: Get new themes from the Internet
cs: Získat nové motivy z Internetu

en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of themes from the http://www.kde.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
cs: K použití této činnosti musíte být připojeni k Internetu. Dialog zobrazí motivy ze stránky http://www.kde.org. Kliknutím na tlačítko Instalovat vedle motivu jej nainstalujete lokálně.

en: Remove Theme
cs: Odstranit motiv

en: Remove the selected theme from your disk
cs: Odstranit vybraný motiv z disku

en: This will remove the selected theme from your disk.
cs: Tímto odstraníte vybraný motiv z disku.

en: Select the icon theme you want to use:
cs: Zvolte si motiv ikon, který si přejete používat:

en: Drag or Type Theme URL
cs: Přetáhněte nebo zapište URL motivu

en: Unable to find the icon theme archive %1.
cs: Nelze najít archiv motivu s ikonami %1.

en: Unable to download the icon theme archive;
    please check that address %1 is correct.
cs: Nelze stáhnout archiv motivu s ikonami;
    prosím zkontrolujte, zda je adresa '%1' správná.

en: The file is not a valid icon theme archive.
cs: Tento soubor není platný archiv motivu s ikonami.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
cs: Nastal problém během instalačního procesu. Nicméně většina motivu z tohoto archivu byla nainstalována.

en: Installing icon themes
cs: Instalace motivů ikon

en: <qt>Installing <strong>%1</strong> theme</qt>
cs: <qt>Probíhá instalace motivu <strong>%1</strong></qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the <strong>%1</strong> icon theme?<br /><br />This will delete the files installed by this theme.</qt>
cs: <qt>Opravdu si přejete odstranit motiv ikon <strong>%1</strong>?<br /><br /> Toto smaže veškeré soubory instalované tímto motivem.</qt>

en: Confirmation
cs: Potvrzení

en: &Theme
cs: Mo&tiv

en: Ad&vanced
cs: Po&kročilé

en: Icons
cs: Ikony

en: Icons Control Panel Module
cs: Ovládací panel ikon

en: <h1>Icons</h1>This module allows you to choose the icons for your desktop.<p>To choose an icon theme, click on its name and apply your choice by pressing the "Apply" button below. If you do not want to apply your choice you can press the "Reset" button to discard your changes.</p><p>By pressing the "Install Theme File..." button you can install your new icon theme by writing its location in the box or browsing to the location. Press the "OK" button to finish the installation.</p><p>The "Remove Theme" button will only be activated if you select a theme that you installed using this module. You are not able to remove globally installed themes here.</p><p>You can also specify effects that should be applied to the icons.</p>
cs: <h1>Ikony</h1>Tento modul vám umožňuje zvolit si ikony pro svoje pracovní prostředí.<p>K vybrání motivu ikon klikněte na jeho název a aplikujte nastavení pomocí tlačítka "Použít" níže. Pokud si nepřejete provést změny, použijte tlačítko "Obnovit" k zapomenutí změn.</p><p>Stisknutím tlačítka "Instalovat soubor motivu" můžete nainstalovat nový motiv ikon zadáním jeho URL nebo vybráním pomocí dialogu. Tlačítkem "OK" dokončíte instalaci.</p><p>Tlačítko "Odstranit motiv" bude aktivováno pouze v případě takto nainstalovaných ikon; globální motivy ikon nemůžete jako běžný uživatel odstraňovat.</p><p>Dále můžete pro ikony zvolit různé efekty.</p>
