kcmkded - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: KDE Service Manager
cs: Správce služeb KDE

en: <h1>Service Manager</h1><p>This module allows you to have an overview of all plugins of the KDE Daemon, also referred to as KDE Services. Generally, there are two types of service:</p><ul><li>Services invoked at startup</li><li>Services called on demand</li></ul><p>The latter are only listed for convenience. The startup services can be started and stopped. In Administrator mode, you can also define whether services should be loaded at startup.</p><p><b> Use this with care: some services are vital for KDE; do not deactivate services if you do not know what you are doing.</b></p>
cs: <h1>Správce služeb</h1> <p>Tento modul vám dává přehled o modulech démona KDE, kterým se také říká <i>Služby KDE</i>. Obecně existují dva druhy služeb:</p> <ul> <li>Služby spouštěné při startu KDE</li> <li>Služby volané na požádání</li> </ul><p>Druhý typ je zde uveden pouze pro informaci. Služby lze zastavovat a spouštět. V administračním režimu můžete také definovat, zda mají výt služby zavedeny při spuštění KDE.</p> <p><b>Používejte s rozvahou, některé služby jsou velice důležité pro správný běh KDE. Nevypínejte služby, pokud nevíte, co děláte.</b></p>

en: Running
cs: Spuštěno

en: Not running
cs: Nespuštěno

en: Load-on-Demand Services
cs: Služby na požádání

en: This is a list of available KDE services which will be started on demand. They are only listed for convenience, as you cannot manipulate these services.
cs: Toto je seznam dostupných služeb KDE, které budou spuštěny na požádání. Jsou zde uvedeny pouze pro informaci; nelze s nimi manipulovat.

en: Service
cs: Služba

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Startup Services
cs: Služby při spuštění

en: This shows all KDE services that can be loaded on KDE startup. Checked services will be invoked on next startup. Be careful with deactivation of unknown services.
cs: Zde je zobrazen seznam všech služeb, které lze načíst při startu KDE. Zaškrtnuté služby budou spuštěny při příštím startu. Buďte opatrní s vypínáním neznámých služeb.

en: Use
cs: Použít

en: Start
cs: Spustit

en: Stop
cs: Zastavit

en: Unable to contact KDED.
cs: Nelze kontaktovat KDED.

en: Unable to start server <em>%1</em>.
cs: Nelze spustit server <em>%1</em>.

en: Unable to start service <em>%1</em>.<br /><br /><i>Error: %2</i>
cs: Nelze spustit službu <em>%1</em>.<br /><br /><i>Chyba: %2</i>

en: Unable to stop server <em>%1</em>.
cs: Nelze ukončit server <em>%1</em>.

en: Unable to stop service <em>%1</em>.<br /><br /><i>Error: %2</i>
cs: Nelze ukončit službu <em>%1</em>.<br /><br /><i>Chyba: %2</i>
