kcmnotify - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: <h1>System Notifications</h1>KDE allows for a great deal of control over how you will be notified when certain events occur. There are several choices as to how you are notified:<ul><li>As the application was originally designed.</li><li>With a beep or other noise.</li><li>Via a popup dialog box with additional information.</li><li>By recording the event in a logfile without any additional visual or audible alert.</li></ul>
cs: <h1>Systémová hlášení</h1>KDE vám umožňuje značnou kontrolu nad způsobem, jakým budete zpravováni o určitých událostech v systému. Je několik způsobů hlášení událostí:<ul><li>Tak, jak bylo původně určeno v programu.</li><li>Pípnutím nebo jiným zvukem.</li><li>Pomocí otevření dialogového okna s doplňující informací.</li><li>Zaznamenáním události do záznamového souboru bez dalšího vizuálního nebo akustického upozornění.</li></ul>

en: Event source:
cs: Zdroj události:

en: &Applications
cs: &Aplikace

en: &Player Settings
cs: Nastavení &přehrávače

en: System Notification Control Panel Module
cs: Modul ovládacího panelu pro systémová hlášení

en: (c) 2002-2006 KDE Team
cs: (c) 2002-2006 tým KDE

en: Original implementation
cs: Původní implementace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
cs: Použít zvukový systém &KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbVolume)
en: Force &Volume:
cs: Vynutit &hlasitost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
cs: Po&užít externí přehrávač

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
cs: &Přehrávač:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
cs: Žád&ný zvukový výstup
