kdesu - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
cs: Spouští program s vyššími právy.

en: Maintainer
cs: Správce

en: Original author
cs: Původní autor

en: Specifies the command to run as separate arguments
cs: Udává, který příkaz se má provést jako rozdílné argumenty

en: Specifies the command to run as one string
cs: Udává, který příkaz se má provést jako jeden řetězec

en: Run command under target uid if <file> is not writable
cs: Provést příkaz pod cílovým UID, jestliže není možné zapsat do <file>

en: Specifies the target uid
cs: Udává cílové UID

en: Do not keep password
cs: Neuchovávat heslo

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
cs: Zastavit démona (zapomenout všechna hesla)

en: Enable terminal output (no password keeping)
cs: Povolit výstup na terminál (neuchovává žádná hesla)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
cs: Nastavit hodnotu priority: 0 <= prio <= 100, 0 je nejmenší

en: Use realtime scheduling
cs: Použít plánování v reálném čase

en: Do not display ignore button
cs: Nezobrazovat tlačítko Ignorovat

en: Specify icon to use in the password dialog
cs: Zadat ikonu použitou v dialogu pro heslo

en: Do not show the command to be run in the dialog
cs: Nezobrazovat v dialogu příkaz, který bude spuštěn

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
cs: Učiní okno modální pro aplikaci X, určenou pomocí ID okna

en: Cannot execute command '%1'.
cs: Nelze spustit příkaz '%1'.

en: Illegal priority: %1
cs: Nepovolená priorita: %1

en: No command specified.
cs: Nebyl uveden žádný příkaz.

en: Su returned with an error.
cs: Su skončilo chybou.

en: Command:
cs: Příkaz:

en: realtime:
cs: Reálný čas:

en: Priority:
cs: Priorita:

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Run as %1
cs: Spustit jako %1

en: Please enter your password below.
cs: Zadejte níže své heslo.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
cs: Požadovaná činnost vyžaduje <b>práva uživatele root</b>. Prosím vložte heslo uživatele root nebo zvolte tlačítko Ignorovat k pokračování se svými stávajícími právy.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
cs: Požadovaná činnost vyžaduje <b>práva uživatele root</b>. Prosím vložte heslo uživatele <b>root</b> níže.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
cs: Požadovaná činnost vyžaduje dodatečná práva. Prosím, vložte heslo uživatele <b>%1</b> nebo zvolte tlačítko Ignorovat k pokračování se svými stávajícími právy.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
cs: Požadovaná činnost vyžaduje dodatečná práva. Prosím, vložte heslo uživatele <b>%1</b> níže.

en: &Ignore
cs: &Ignorovat

en: Conversation with su failed.
cs: Komunikace s aplikací 'su' selhala.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
cs: Program 'su' nebyl nalezen.<br />Ujistěte se, že máte správně nastavenu proměnnou PATH.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
cs: Operace zamítnuta.<br />Nejspíš nesprávné heslo. Prosím, zkuste to znovu.<br />Pro použití tohoto programu musíte být členem speciální skupiny (často: wheel).

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
cs: Interní chyba: Neplatný návratový kód SuProcess::checkInstall()
