kquitapp - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Command-line application quitter
cs: Ukončovač aplikací pro příkazový řádek

en: Quit a D-Bus enabled application easily
cs: Jednoduše ukončí aplikaci D-BUS

en: Current maintainer
cs: Současný správce

en: Full service name, overrides application name provided
cs: Plný název služby, obejde zadaný název aplikace

en: Path in the D-Bus interface to use
cs: Cesta v D-BUS rozhraní k použití

en: The name of the application to quit
cs: Název aplikace k ukončení

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
cs: Nelze najít aplikaci %1 pomocí služby %2 a cesty %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
cs: Ukončení aplikace %1 selhalo. Nahlášená chyba:
    
         %2 : %3
