plasma_scriptengine_qscript - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Configuration Definitions
cs: Definice nastavení

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Data Files
cs: Datové soubory

en: Executable Scripts
cs: Spustitelné skripty

en: Translations
cs: Překlady

en: Animation scripts
cs: Skripty animace

en: Main Script File
cs: Soubor s hlavním skriptem

en: Unable to load script file: %1
cs: Nelze načíst soubor skriptu: %1

en: debug takes one argument
cs: debug přijímá jeden argument

en: print() takes one argument
cs: print() přijímá jeden argument

en: listAddons takes one argument: addon type
cs: listAddons potřebuje alespoň jeden argument: typ rozšíření

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
cs: loadAddon() potřebuje alespoň dva argumenty: typ  a název rozšíření k načtení

en: Failed to find Addon %1 of type %2
cs: Vyhledání rozšíření %1 selhalo: %2

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
cs: Nelze otevřít skriptovací soubor pro rozšíření %1: %2

en: setData() takes at least one argument
cs: setData() vyžaduje alespoň jeden argument

en: Could not extract the DataEngineObject
cs: Nepovedlo se rozbalit DataEngineObject

en: Could not extract the DataEngine
cs: Applet se nepovedlo rozbalit DataEngine

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
cs: removeAllData() požaduje alespoň jeden argument (název zdroje)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
cs: removeData() potřebuje alespoň dva argumenty (názvy zdroje a klíče)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
cs: Služba vyžaduje minimálně jeden parametr: název služby

en: Requested service %1 was not found in the Package.
cs: Požadovaná služba %1 nebyla nalezena v balíčku.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
cs: Oprávnění pro požadované rozšíření '%1' bylo odmítnuto.

en: loadui() takes one argument
cs: loadui() přijímá jeden argument

en: Unable to open '%1'
cs: Nelze otevřít '%1'

en: Constructor takes at least 1 argument
cs: Constructor přijímá aspoň 1 argument

en: dataEngine() takes one argument
cs: dataEngine() přijímá jeden argument

en: Could not extract the Applet
cs: Applet se nepovedlo rozbalit

en: service() takes two arguments
cs: service() přijímá dva argumenty

en: service() takes one argument
cs: service() přijímá jeden argument

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
cs: Chyba v %1 na řádku %2.<br><br>%3

en: animation() takes one argument
cs: animation() přijímá jeden argument

en: %1 is not a known animation type
cs: %1 není známý typ animace

en: i18n() takes at least one argument
cs: i18n() přijímá aspoň jeden argument

en: i18nc() takes at least two arguments
cs: i18nc() přijímá aspoň dva argumenty

en: i18np() takes at least two arguments
cs: i18np() přijímá aspoň dva argumenty

en: i18ncp() takes at least three arguments
cs: i18ncp() přijímá aspoň tři argumenty
