kcmcrypto - en to cs translation catalogue (166 entries)

en: X509 Certificate Export
cs: Export X509 certifikátu

en: Format
cs: Formát

en: Filename:
cs: Název souboru:

en: &Export
cs: &Exportovat

en: &Cancel
cs: Z&rušit

en: Internal error. Please report to kfm-devel@kde.org.
cs: Vnitřní chyba. Prosím nahlaste ji na kfm-devel@kde.org.

en: Error converting the certificate into the requested format.
cs: Chyba při převodu certifikátu do požadovaného formátu.

en: Error opening file for output.
cs: Chyba při otevírání výstupního souboru.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, D_GenCert)
en: Certificate Creation Wizard
cs: Průvodce vytvořením certifikátu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, T_CertType)
en: Certificate type:
cs: Typ certifikátu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Passphrase:
cs: Heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Passphrase (verify):
cs: Heslo (ověření):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Country code:
cs: Kód země:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: State or province (in full):
cs: Stát nebo provincie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: City:
cs: Město:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Organization name:
cs: Organizace:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Organizational unit/group:
cs: Organizační jednotka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: Full hostname of the server:
cs: Plný název serveru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: Email address:
cs: E-mailová adresa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10)
en: Days valid:
cs: Platný dnů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox1)
en: Self sign
cs: Sebou podepsaný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel12)
en: Alias:
cs: Přezdívka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox2)
en: Use DSA instead of RSA
cs: Použít DSA místo RSA

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel13)
en: Bit strength:
cs: Síla v bitech:

en: %1 (%2 of %3 bits)
cs: %1 (%2 z %3 bitů)

en: <h1>Crypto</h1> This module allows you to configure SSL for use with most KDE applications, as well as manage your personal certificates and the known certificate authorities.
cs: <h1>Kryptografie</h1> Tento modul umožňuje jednak nastavit SSL pro většinu aplikací prostředí KDE a jednak správu vašich osobních certifikátů a známých certifikačních autorit.

en: KDE Crypto Control Module
cs: Ovládací modul kryptografie

en: SSL Ciphers to Use
cs: SSL šifry k použití

en: Select the ciphers you wish to enable when using the SSL protocol. The actual protocol used will be negotiated with the server at connection time.
cs: Vyberte kódy, které si přejete povolit při používání protokolu SSL. Skutečně použitý protokol bude dohodnut se serverem v době připojení.

en: Cipher Wizard
cs: Průvodce šiframi

en: Strong Ciphers Only
cs: Pouze 'silné' šifry

en: Export Ciphers Only
cs: Pouze exportní šifry

en: Enable All
cs: Povolit vše

en: <qt>Use these preconfigurations to more easily configure the SSL encryption settings. You can choose among the following modes:<ul><li><b>Strong Ciphers Only:</b> Select only the strong (&gt;= 128 bit) encryption ciphers.</li><li><b>Export Ciphers Only:</b> Select only the weak ciphers (&lt;= 56 bit).</li><li><b>Enable All:</b> Select all SSL ciphers and methods.</li></ul></qt>
cs: <qt>Použijte tato přednastavení pro lehčí konfiguraci šifrování SSL. Můžete zvolit mezi následujícími režimy:<ul><li><b>Pouze silná šifra:</b> Zvolí jen silné (&gt;= 128 bit) šifrování.</li><li><b>Pouze slabá šifra:</b> Zvolí jen slabou šifru (&lt;= 56 bit).</li><li><b>Povolit všechny:</b> Zvolí všechny SSL šifry a metody.</li></ul></qt>

en: Warn on &entering SSL mode
cs: Varovat při vst&upu do režimu SSL

en: If selected, you will be notified when entering an SSL enabled site
cs: Je-li zvoleno, pak budete upozorněni při vstupu na server používající SSL.

en: Warn on &leaving SSL mode
cs: Varovat při o&puštění režimu SSL

en: If selected, you will be notified when leaving an SSL based site.
cs: Je-li zvoleno, pak budete upozorněni při opouštění serveru používajícího SSL.

en: Warn on sending &unencrypted data
cs: Varovat při posílání n&ekryptovaných dat

en: If selected, you will be notified before sending unencrypted data via a web browser.
cs: Je-li zvoleno, pak budete upozorněni před odesláním nekryptovaných dat pomocí webového prohlížeče.

en: Warn on &mixed SSL/non-SSL pages
cs: Varovat při s&míšených stránkách se SSL a bez SSL

en: If selected, you will be notified if you view a page that has both encrypted and non-encrypted parts.
cs: Je-li zvoleno, pak budete upozorněni při prohlížení stránek, které mají jak kryptované tak nekryptované části.

en: Path to OpenSSL Shared Libraries
cs: Cesta ke sdíleným knihovnám OpenSSL

en: Use EGD
cs: Používat EGD

en: Use entropy file
cs: Použít soubor entropie

en: Path to EGD:
cs: Cesta k EGD:

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the entropy gathering daemon (EGD) for initializing the pseudo-random number generator.
cs: Je-li vybráno, OpenSSL bude používat EGD (entropy gathering deamon) pro inicializaci generátoru pseudo-náhodných čísel.

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the given file as entropy for initializing the pseudo-random number generator.
cs: Je-li vybráno, OpenSSL bude používat zadaný soubor jako entropii pro inicializaci generátoru pseudo-náhodných čísel.

en: Enter the path to the socket created by the entropy gathering daemon (or the entropy file) here.
cs: Zde zadejte cestu k socketu, který je vytvořen démonem EGD nebo souboru entropie.

en: Click here to browse for the EGD socket file.
cs: Klikněte zde pro vyhledání EGD socketu.

en: This list box shows which certificates of yours KDE knows about. You can easily manage them from here.
cs: Tento seznam zobrazuje vaše certifikáty, které jsou známy prostředí KDE. Zde je též možné je snadno spravovat.

en: Common Name
cs: Obecné jméno

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: I&mport...
cs: I&mportovat...

en: &Export...
cs: &Exportovat...

en: Remo&ve
cs: Odst&ranit

en: &Unlock
cs: Odemkno&ut

en: Verif&y
cs: Ověř&it

en: Chan&ge Password...
cs: Z&měnit heslo...

en: This is the information known about the owner of the certificate.
cs: Toto je informace známá o vlastníkovi certifikátu.

en: This is the information known about the issuer of the certificate.
cs: Toto je informace známá o vydavateli certifikátu.

en: Valid from:
cs: Platný od:

en: Valid until:
cs: Platný do:

en: The certificate is valid starting at this date.
cs: Certifikát začíná platit tohoto dne.

en: The certificate is valid until this date.
cs: Platnost certifikátu končí tohoto dne.

en: A hash of the certificate used to identify it quickly.
cs: Kontrolní součet certifikátu určený k jeho rychlé identifikaci.

en: On SSL Connection...
cs: Při SSL spojení...

en: &Use default certificate
cs: Po&užívat implicitní certifikát

en: &List upon connection
cs: V&ypsat při spojení

en: &Do not use certificates
cs: &Nepoužívat certifikáty

en: SSL certificates cannot be managed because this module was not linked with OpenSSL.
cs: SSL certifikáty není možné nastavit, protože tento modul nebyl sestaven s knihovnou OpenSSL.

note: i18n("Default Authentication Certificate"), tabAuth), 0, 0, 0, 3 );
en: Default Action
cs: Výchozí činnost

en: &Send
cs: Po&slat

en: &Prompt
cs: Dotázat &se

en: Do &not send
cs: &Neposílat

en: Default certificate:
cs: Výchozí certifikát:

en: Host authentication:
cs: Ověření hostitele:

en: Host
cs: Hostitel

en: Certificate
cs: Certifikát

en: Policy
cs: Chování

en: Host:
cs: Hostitel:

en: Certificate:
cs: Certifikát:

en: Action
cs: Činnost

en: Send
cs: Poslat

en: Prompt
cs: Výzva

en: Do not send
cs: Neposílat

en: Ne&w
cs: No&vý

en: This list box shows which site and person certificates KDE knows about. You can easily manage them from here.
cs: Tento seznam zobrazuje, které certifikáty serverů a osob budou známy prostředí KDE. Zde je možné je snadno spravovat.

en: Organization
cs: Organizace

en: This button allows you to export the selected certificate to a file of various formats.
cs: Toto tlačítko umožňuje exportovat vybrané certifikáty do souborů různých formátů.

en: &Remove
cs: Odst&ranit

en: This button removes the selected certificate from the certificate cache.
cs: Toto tlačítko umožňuje odstranit vybrané certifikáty z mezipaměti certifikátů.

en: &Verify
cs: O&věřit

en: This button tests the selected certificate for validity.
cs: Toto tlačítko umožňuje ověřit platnost certifikátu.

en: Cache
cs: Mezipaměť

en: Permanentl&y
cs: Per&manentně

en: &Until
cs: Až &do

en: Select here to make the cache entry permanent.
cs: Zde proveďte označení k nastavení položky pro trvalé uchování v mezipaměti.

en: Select here to make the cache entry temporary.
cs: Zde proveďte označení k nastavení položky pro dočasné uchování v mezipaměti.

en: The date and time until the certificate cache entry should expire.
cs: Datum a čas do kdy má vypršet položka v mezipaměti.

en: Accep&t
cs: Přijmou&t

en: Re&ject
cs: Odmítno&ut

en: Select this to always accept this certificate.
cs: Toto vyberte k trvalému přijetí tohoto certifikátu.

en: Select this to always reject this certificate.
cs: Toto vyberte k trvalému odmítání tohoto certifikátu.

en: Select this if you wish to be prompted for action when receiving this certificate.
cs: Toto vyberte, přejete-li si být vyzvání k zásahu při příjmu tohoto certifikátu.

en: This list box shows which certificate authorities KDE knows about. You can easily manage them from here.
cs: Tento seznam zobrazuje, které certifikační autority budou známy prostředí KDE. Zde je možné je snadno spravovat.

en: Organizational Unit
cs: Organizační jednotka

en: Res&tore
cs: Obnovi&t

en: Accept for site signing
cs: Přijmout pro podepisování stránek

en: Accept for email signing
cs: Přijmout pro podepisování e-mailů

en: Accept for code signing
cs: Přijmout pro podepisování programů

en: Warn on &self-signed certificates or unknown CA's
cs: Varovat při &certifikátech neznámé certifikační autority nebo při certifikátech podepsaných sebou samými.

en: Warn on &expired certificates
cs: Varovat při používání &expirovaných certifikátů

en: Warn on re&voked certificates
cs: Varovat při používání propa&dlých certifikátů

en: This list box shows which sites you have decided to accept a certificate from even though the certificate might fail the validation procedure.
cs: Tento seznam ukazuje, u kterých serverů jste se rozhodli přijmout certifikáty, i když tyto certifikáty nemusí projít ověřovacím procesem.

en: &Add
cs: Přid&at

en: These options are not configurable because this module was not linked with OpenSSL.
cs: Tyto volby není možné nastavit, protože tento modul nebyl sestaven s knihovnou OpenSSL.

en: Your Certificates
cs: Vaše certifikáty

en: Authentication
cs: Ověření

en: Peer SSL Certificates
cs: Ostatní SSL certifikáty

en: SSL Signers
cs: Podepisovatelé SSL

en: Validation Options
cs: Volby ověřování

en: If you do not select at least one cipher, SSL will not work.
cs: Není-li vybrána alespoň jedna šifra, pak SSL nebude fungovat.

en: SSL Ciphers
cs: SSL šifry

en: Could not open the certificate.
cs: Nelze otevřít certifikát.

en: Error obtaining the certificate.
cs: Chyba při získávání certifikátu.

en: This certificate passed the verification tests successfully.
cs: Tento certifikát prošel úspěšně kontrolními testy.

en: This certificate has failed the tests and should be considered invalid.
cs: Tento certifikát neprošel testy a měl by být považován za neplatný.

en: Certificate Password
cs: Heslo certifikátu

en: Certificate password
cs: Heslo certifikátu

en: The certificate file could not be loaded. Try a different password?
cs: Nebylo možné načíst certifikát. Přejete si zkusit jiné heslo?

en: Try
cs: Zkusit

en: Do Not Try
cs: Nezkoušet

en: A certificate with that name already exists. Are you sure that you wish to replace it?
cs: Certifikát s tímto jménem již existuje. Opravdu si jej přejete přepsat?

en: Replace
cs: Nahradit

en: Enter the certificate password:
cs: Zadejte heslo certifikátu:

en: Password For '%1'
cs: Heslo pro '%1'

en: Decoding failed. Please try again:
cs: Nezdařilo se dekódování. Prosím, zkuste to znovu:

en: Export failed.
cs: Nezdařil se export.

en: Enter the OLD password for the certificate:
cs: Vložte STARÉ heslo certifikátu:

en: Enter the new certificate password
cs: Vložte nové heslo certifikátu

en: This is not a signer certificate.
cs: Toto není certifikát podepisovatele.

en: You already have this signer certificate installed.
cs: Už máte tento certifikát podepisovatele nainstalovaný.

en: The certificate file could not be loaded.
cs: Nebylo možné načíst soubor s certifikátem.

en: Do you want to make this certificate available to KMail as well?
cs: Přejete si tento certifikát zpřístupnit také aplikaci KMail?

en: Make Available
cs: Zpřístupnit

en: Do Not Make Available
cs: Nezpřístupňovat

en: Could not execute Kleopatra. You might have to install or update the kdepim package.
cs: Nelze spustit aplikaci Kleopatra. Možná budete muset instalovat nebo aktualizovat balíček kdepim.

en: This will revert your certificate signers database to the KDE default.
    This operation cannot be undone.
    Are you sure you wish to continue?
cs: Toto vrátí vaši databázi certifikátů podepisovatelů na výchozí hodnoty.
    Tato operace je nevratná.
    Opravdu si přejete pokračovat?

en: Revert
cs: Vrátit zpět

en: Failed to load OpenSSL.
cs: Otevření OpenSSL selhalo.

en: libssl was not found or successfully loaded.
cs: Knihovna libssl nebyla nalezena nebo nebyla úspěšně načtena.

en: libcrypto was not found or successfully loaded.
cs: Knihovna libcrypto nebyla nalezena nebo nebyla úspěšně načtena.

en: OpenSSL was successfully loaded.
cs: OpenSSL bylo úspěšně načteno.

en: Path to entropy file:
cs: Cesta k souboru entropie:

en: Personal SSL
cs: Osobní SSL

en: Server SSL
cs: Serverové SSL

en: SSL Personal Request
cs: Osobní SSL požadavek

en: SSL Server Request
cs: Serverový SSL požadavek

[ctx: Personal certificate authority]
en: Personal CA
cs: Osobní CA

[ctx: No Certificates on List]
en: None
cs: Žádné

en: Don't Send
cs: Neposílat

[ctx: Select Time and Date]
en: Date & Time Selector
cs: Výběr data a času

[ctx: Set Hours of Time]
en: Hour:
cs: Hodina:

[ctx: Set Minutes of Time]
en: Minute:
cs: Minuta:

[ctx: Set Seconds of Time]
en: Second:
cs: Sekunda:
