kio_help4 - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Output file
cs: Výstupní soubor

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
cs: Generuje DocBook entity pro standardní klávesové zkratky

en: There is no documentation available for %1.
cs: Pro '%1' není dostupná žádná dokumentace.

en: Looking up correct file
cs: Vyhledávám odpovídající soubor

en: Preparing document
cs: Připravuji dokument

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
cs: Požadovaný dokument s nápovědou nebylo možné analyzovat:<br />%1

en: Saving to cache
cs: Ukládám do mezipaměti

en: Using cached version
cs: Používá se verze z mezipaměti

en: Looking up section
cs: Vyhledávám oddíl

en: Could not find filename %1 in %2.
cs: Nelze nalézt název souboru %1 v %2.

en: Stylesheet to use
cs: Soubor se styly k použití

en: Output whole document to stdout
cs: Poslat celý dokument na stdout

en: Output whole document to file
cs: Poslat celý dokument do souboru

en: Create a ht://dig compatible index
cs: Vytvořit rejstřík kompatibilní s ht://dig

en: Check the document for validity
cs: Zkontrolovat platnost dokumentu

en: Create a cache file for the document
cs: Vytvořit pro dokument soubor mezipaměti

en: Set the srcdir, for kdelibs
cs: Nastavit zdrojový adresář (srcdir), pro kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
cs: Parametry k předání do stylu

en: The file to transform
cs: Soubor k transformaci

en: XML-Translator
cs: XML Translator

en: KDE Translator for XML
cs: Překladač XML pro KDE

en: Could not write to cache file %1.
cs: Není možné zapsat soubor mezipaměti %1.

en: Parsing stylesheet
cs: Analyzuji soubor se stylem

en: Parsing document
cs: Analyzuji dokument

en: Applying stylesheet
cs: Aplikuji soubor se stylem

en: Writing document
cs: Zapisuji dokument
