libplasma - en_US to cs translation catalogue (155 entries)

en_US: animation() takes one argument
cs: animation() přijímá jeden argument

en_US: %1 is not a known animation type
cs: %1 není známý typ animace

en_US: Script initialization failed
cs: Inicializace skriptu selhala

en_US: Unable to load the widget
cs: Nelze načíst widget

en_US: Unknown
cs: Neznámý

en_US: Unknown Widget
cs: Neznámý widget

[ctx: misc category]
en_US: Miscellaneous
cs: Různé

en_US: Configure...
cs: Nastavit...

en_US: &Yes
cs: &Ano

en_US: &No
cs: &Ne

en_US: &Cancel
cs: Z&rušit

en_US: Activate %1 Widget
cs: Aktivovat %1 widget

en_US: Widget Settings
cs: Nastavení widgetu

en_US: Remove this Widget
cs: Odstranit tento widget

en_US: Run the Associated Application
cs: Spustit asociovanou aplikaci

en_US: Settings
cs: Nastavení

en_US: %1 Settings
cs: Nastavení '%1'

[ctx: @title:window]
en_US: %1 Settings
cs: Nastavení '%1'

en_US: Accessibility
cs: Zpřístupnění

en_US: Application Launchers
cs: Spouštěče aplikací

en_US: Astronomy
cs: Astronomie

en_US: Date and Time
cs: Datum a čas

en_US: Development Tools
cs: Vývojové nástroje

en_US: Education
cs: Vzdělání

en_US: Environment and Weather
cs: Prostředí a počasí

en_US: Examples
cs: Příklady

en_US: File System
cs: Souborový systém

en_US: Fun and Games
cs: Zábava a hry

en_US: Graphics
cs: Grafika

en_US: Language
cs: Jazyk

en_US: Mapping
cs: Mapování

en_US: Miscellaneous
cs: Různé

en_US: Multimedia
cs: Multimédia

en_US: Online Services
cs: Online služby

en_US: Productivity
cs: Produktivita

en_US: System Information
cs: Informace o systému

en_US: Utilities
cs: Nástroje

en_US: Windows and Tasks
cs: Okna a úlohy

en_US: Keyboard Shortcut
cs: Klávesová zkratka

[ctx: %1 is the name of a plasmoid, %2 the name of the machine that plasmoid is published on]
en_US: %1 on %2
cs: %1 na %2

[ctx: %1 is the name of the applet]
en_US: Remove this %1
cs: Odstranit '%1'

[ctx: %1 is the name of the applet]
en_US: %1 Settings
cs: Nastavení '%1'

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en_US: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
cs: Nelze vytvořit skriptovací engine %1 pro widget %2.

[ctx: Package file, name of the widget]
en_US: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
cs: Nelze otevřít balíček %1 požadovaný pro widget %2.

en_US: This object could not be created.
cs: Nelze vytvořit tento objekt.

en_US: This object could not be created for the following reason:<p><b>%1</b></p>
cs: Tento objekt nelze vytvořit z následujícího důvodu:<p><b>%1</b></p>

en_US: Remove this Panel
cs: Odstranit tento panel

en_US: Remove this Activity
cs: Odstranit tuto činnost

en_US: Activity Settings
cs: Nastavení aktivit

en_US: Add Widgets...
cs: Přidat widgety...

en_US: Next Widget
cs: Následující widget

en_US: Previous Widget
cs: Předchozí widget

[ctx: %1 is the name of the containment]
en_US: %1 Options
cs: Nastavit '%1'

en_US: Fetching file type...
cs: Stahuje se typ souboru...

en_US: Widgets
cs: Widgety

en_US: Icon
cs: Ikona

en_US: Wallpaper
cs: Tapeta

[ctx: @title:window %1 is the name of the containment]
en_US: Remove %1
cs: Odstranit %1

[ctx: %1 is the name of the containment]
en_US: Do you really want to remove this %1?
cs: Opravdu si přejete odstranit '%1'?

en_US: Could not find requested component: %1
cs: Požadovanou komponentu se nepovedlo nalézt: %1

en_US: This plugin needs to be configured
cs: Tento modul je třeba nastavit

en_US: Unknown ContainmentActions
cs: Neznámá akce kontejneru

en_US: Lock Widgets
cs: Uzamknout widgety

en_US: Unlock Widgets
cs: Odemknout widgety

en_US: Shortcut Settings
cs: Nastavení zkratek

en_US: Unnamed
cs: Nepojmenovaný

en_US: Show this group.
cs: Zobrazit tuto skupinu.

en_US: Hide this group.
cs: Skrýt tuto skupinu.

en_US: Expand this widget
cs: Rozbalit tento widget

en_US: Collapse this widget
cs: Svinout tento widget

en_US: Reattach
cs: Znovu připojit

en_US: Close
cs: Zavřít

en_US: This system does not support OpenGL widgets.
cs: Tento systém nepodporuje OpenGL widgety.

en_US: Your machine does not support OpenGL widgets.
cs: Váš počítač nepodporuje OpenGL widgety.

[ctx: A non-functional package]
en_US: Invalid
cs: Neplatné

en_US: There was an error attempting to exec the associated application with this widget.
cs: Při spuštění asociované aplikace tímto widgetem došlo k chybě.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en_US: Invalid token.
cs: Neplatný token

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en_US: Matching password required.
cs: Je vyžadováno odpovídající heslo.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en_US: Access denied.
cs: Přístup zamítnut.

en_US: Unknown error.
cs: Neznámá chyba.

en_US: Images
cs: Obrázky

en_US: Themed Images
cs: Obrázky s motivem

en_US: Configuration Definitions
cs: Definice nastavení

en_US: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en_US: Data Files
cs: Datové soubory

en_US: Executable Scripts
cs: Spustitelné skripty

en_US: Translations
cs: Překlady

en_US: Main Config UI File
cs: Soubor s UI hlavní konfigurací

en_US: Configuration XML file
cs: Soubor s XML konfigurací

en_US: Main Script File
cs: Soubor s hlavním skriptem

en_US: Default configuration
cs: Výchozí nastavení

en_US: Animation scripts
cs: Skripty animace

en_US: Service Descriptions
cs: Popisy služeb

en_US: Images for dialogs
cs: Obrázky pro dialogy

en_US: Generic dialog background
cs: Obecné pozadí dialogu

en_US: Theme for the logout dialog
cs: Motiv pro odhlašovací dialog

en_US: Wallpaper packages
cs: Balíčky pozadí

en_US: Images for widgets
cs: Obrázky appletů

en_US: Background image for widgets
cs: Obrázek na pozadí pro widgety

en_US: Analog clock face
cs: Vzhled analogových hodin

en_US: Background image for panels
cs: Obrázek na pozadí pro panely

en_US: Background for graphing widgets
cs: Pozadí pro grafy

en_US: Background image for tooltips
cs: Obrázek na pozadí pro tipy

en_US: Opaque images for dialogs
cs: Neprůhledné obrázky pro dialogy

en_US: Opaque generic dialog background
cs: Obecné neprůhledné pozadí dialogu

en_US: Opaque theme for the logout dialog
cs: Neprůhledný motiv pro odhlašovací dialog

en_US: Opaque images for widgets
cs: Neprůhledné obrázky pro widgety

en_US: Opaque background image for panels
cs: Výchozí neprůhledný obrázek pozadí panelu

en_US: Opaque background image for tooltips
cs: Neprůhledný obrázek pozadí pro tipy

en_US: Low color images for dialogs
cs: Nízkobarevné obrázky pro dialogy

en_US: Low color generic dialog background
cs: Nízkobarevné obecné pozadí dialogu

en_US: Low color theme for the logout dialog
cs: Nízkobarevný motiv pro odhlašovací dialog

en_US: Low color background image for widgets
cs: Nízkobarevný obrázek pozadí pro widgety

en_US: Low color analog clock face
cs: Nízkobarevný vzhled analogových hodin

en_US: Low color background image for panels
cs: Nízkobarevný obrázek pozadí panelu

en_US: Low color background for graphing widgets
cs: Nízkobarevné pozadí pro grafy

en_US: Low color background image for tooltips
cs: Nízkobarevný výchozí obrázek pro tipy

en_US: KColorScheme configuration file
cs: Nastavení schématu barev

en_US: Screenshot
cs: Snímek obrazovky

en_US: Recommended wallpaper file
cs: Doporučovaný soubor s tapetou

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Enter a password below. Enter the same password on the device to which you are trying to connect.
cs: Níže vložte heslo. Vložte stejné heslo i na zařízení ke kterému si přejete se připojit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allServicesCheckbox)
en_US: Allow this user access to any service
cs: Povolit tomuto uživateli přístup ke všem službám

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, persistentCheckbox)
en_US: Remember this user
cs: Zapamatovat si tohoto uživatele

en_US: Incoming connection request
cs: Požadavek na příchozí spojení

en_US: Connect with remote widget
cs: Spojit se vzdáleným widgetem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
cs: Sdílení widgetu na síti vám umožní přístup k widgetu z jiného počítače a vzdáleně jej ovládat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en_US: Share this widget on the network
cs: Sdílet tento widget na síti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en_US: Allow everybody to freely access this widget
cs: Umožnit každému volný přístup k tomuto widgetu

en_US: Job no longer valid, operation is not enabled.
cs: Úloha již není platná, operace není povolena.

en_US: Job no longer valid, invalid parameters.
cs: Úloha již není platná, neplatné parametry.

en_US: Timeout.
cs: Vypršení časového limitu.

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en_US: Invalid (null) service, can not perform any operations.
cs: Neplatná (prázdná) služba, nelze provádět žádné operace.

en_US: The "%1" widget is not installed.
cs: Widget "%1" není nainstalován.

en_US: Server sent an invalid plasmoid package.
cs: Server odeslal neplatný balíček plasmoidu.

en_US: You are about to open a remote widget on your system.<br>
cs: Na vašem systému se právě chystáte otevřít vzdálený widget.<br>

en_US: <tr><td align="right"><b>Name:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
cs: <tr><td align="right"><b>Název:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en_US: <tr><td align="right"><b>Description:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
cs: <tr><td align="right"><b>Popis:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en_US: <tr><td align="right"><b>Author:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>
cs: <tr><td align="right"><b>Autor:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>

en_US: <br><br>Are you sure you want to open this widget on your system?
cs: <br><br>Opravdu si přejete otevřít tento widget na vašem systému?

en_US: Remote Widget
cs: Vzdálený widget

en_US: Open Widget
cs: Otevřít widget

en_US: Reject Widget
cs: Odmítnout widget

en_US: User rejected
cs: Uživatelem odmítnuto

en_US: Timeout
cs: Vypršení časového limitu

en_US: Your system does not provide support for the 'remote widgets' feature. Access Failed.
cs: Váš systém neposkytuje podporu pro vlastnost 'vzdálené widgety'. Přístup selhal.

en_US: Allow everybody access to %1.
cs: Umožnit každému přístup k %1.

en_US: Deny everybody access to %1
cs: Zamítnout všem přístup k %1

en_US: Allow %1 access to all services.
cs: Povolit %1 přístup ke všem službám.

en_US: Deny %1 access to all services.
cs: Zakázat %1 přístup ke všem službám.

en_US: Allow access to %1, by %2.
cs: Povolit %2 přístup k %1.

en_US: Deny access to %1, by %2.
cs: Zakázat %2 přístup k %1.

en_US: Allow access to %1, by %2?
cs: Povolit %2 přístup k %1?

en_US: You have requested access to the %1 hosted at %2.
cs: Vyžádali jste si přístup k %1 umístěném na %2.

en_US: search term
cs: hledat výraz

en_US: Unknown Wallpaper
cs: Neznámá tapeta
