nepomuk - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Disk space is running low (%1 left). Suspending indexing of files.
cs: Málo místa na lokálním disku (%1 zbývá). Pozastavuji indexování souborů.

en: Resuming indexing of files for fast searching.
cs: Pokračuji v indexování souborů pro rychlé vyhledávání.

en: Nepomuk File Indexer
cs: Indexer souborů Nepomuk

en: Developer
cs: Vývojář

en: Maintainer
cs: Správce

en: NepomukIndexer indexes the contents of a file and saves the results in Nepomuk
cs: NepomukIndexer indexuje obsah souboru a ukládá výsledky do Nepomuku

en: Current maintainer
cs: Současný správce

en: The URL of the file to be indexed
cs: URL souboru jež má být indexován

en: Remove all indexed data of the URL provided
cs: Odstranit všechna indexovaná data poskytnuté URL

en: Streams the indexed data to stdout
cs: Posílá indexovaná data na standardní výstup

[ctx: @info:status]
en: File indexer is suspended.
cs: Indexer souborů je pozastaven.

[ctx: @info:status]
en: Cleaning invalid file metadata
cs: Promazávám neplatná metadata souborů

[ctx: @info:status]
en: Indexing files for desktop search.
cs: Indexují se soubory pro hledání na ploše.

[ctx: @info:status]
en: Scanning for recent changes in files for desktop search
cs: Prohledávají se nedávné změny v souborech hledání na ploše

[ctx: @info:status]
en: File indexer is idle.
cs: Indexer souborů je nečinný.
