nepomuk - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Nepomuk Service Stub
cs: Pahýl služby Nepomuk

en: Maintainer
cs: Správce

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
cs: Služba ke spuštění

en: No service name specified
cs: Nebyl zadán název služby

en: Unknown service name:
cs: Neznámé jméno spužby:
