juk - en to cs translation catalogue (327 entries)

en: Create Search Playlist
cs: Vytvořit seznam skladeb z hledání

en: Playlist name:
cs: Jméno seznamu skladeb:

en: Search Criteria
cs: Kritéria pro vyhledávání

en: Match any of the following
cs: Porovnat cokoliv z následujícího

en: Match all of the following
cs: Porovnat vše následující

[ctx: additional search options]
en: More
cs: Více

en: Fewer
cs: Méně

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
cs: Mezipaměť hudebních dat byla porušena. JuK ji potřebuje znovu prohledat. To může nějakou dobu trvat.

en: Collection List
cs: Seznam sbírek

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your "scan on startup" list, they will be readded on startup.
cs: Odstranění všech položek ze sbírky je odstraní také ze všech vašich seznamů skladeb. Jste si jistí, že si přejete pokračovat?
    
    Pokud je adresář s těmito soubory v "skenování při spuštění", budou soubory při startu načteny.

en: Show Playing
cs: Zobrazit přehrávání

en: &lt;All Artists&gt;
cs: &lt;Všichni umělci&gt;

en: Remove Cover
cs: Odstranit obal

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CoverDialogBase)
en: Cover Manager
cs: Správce obalů

note: i18n: ectx: property (text), widget (KListWidget, m_artists) i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleArtist) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Artist
cs: Umělec

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
cs[0]: Vybrán <b>1</b> soubor.
cs[1]: Vybrány <b>%1</b> soubory.
cs[2]: Vybráno <b>%1</b> souborů.

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
cs: <qt>Tyto položky budou <b>navždy smazány</b> z vašeho disku.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
cs: <qt>Tyto položky budou přesunuty do koše.</qt>

en: &Send to Trash
cs: Po&slat do koše

en: About to delete selected files
cs: Mazání vybraných souborů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Are you sure that you want to remove these items?
cs: Jste si jistí, že si přejete odstranit tyto položky?

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
cs: Pokud je povoleno, budou soubory navždy odstraněny namísto přesunu do koše

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
cs: <qt><p>Pokud je povoleno, budou soubory <b>navždy odstraněny</b> namísto přesunu do koše.</p>
    
    <p><em>Používejte s rozvahou</em>: většina souborových systémů není schopna obnovit smazané soubory.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: &Delete files instead of moving them to the trash
cs: Smazat soubory místo přesunu &do koše

en: Folder List
cs: Seznam složek

en: Music
cs: Hudba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, informationLabel)
en: Please choose the folders where you keep your music:
cs: Prosím, zvolte složky, ve kterých máte hudbu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, directoryListView) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, excludeDirectoryListView)
en: These folders will be scanned on startup for new files.
cs: V těchto složkách budou při startu vyhledávány nové soubory.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addExcludeDirectoryButton)
en: Add Folder...
cs: Přidat složku...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeExcludeDirectoryButton)
en: Remove Folder
cs: Odstranit složku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ExcludeInformationLabel)
en: Please choose the folders that should be excluded from music search:
cs: Prosím, zvolte složky, jež mají být vyřazeny z vyhledávání hudby:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importPlaylistsCheckBox)
en: Import playlists
cs: Importovat seznamy skladeb

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExampleOptionsBase) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example
cs: Příklad

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example Tag Selection
cs: Výběr ukázkových štítků

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fileTagsButton)
en: Get example tags from this file:
cs: Získat ukázkové štítky ze souboru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_manualTagsButton)
en: Enter example tags manually:
cs: Zadat ukázkové štítky ručně:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_manualGroup)
en: Example Tags
cs: Ukázkové štítky

[ctx: song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Title:
cs: Název:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Artist:
cs: Umělec:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Genre:
cs: Žánr:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Track number:
cs: Číslo skladby:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Year:
cs: Rok:

[ctx: example song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleTitle)
en: Title
cs: Název

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleGenre)
en: Genre
cs: Žánr

[ctx: warning about mass file rename]
en: Warning
cs: Varování

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
cs: Chystáte se přejmenovat následující soubory. Jste si jistí, že si přejete pokračovat?

en: Original Name
cs: Původní jméno

en: New Name
cs: Nové jméno

en: No Change
cs: Žádná změna

[ctx: remove music genre from file renamer]
en: Remove
cs: Odstranit

[ctx: file renamer genre options]
en: Options
cs: Možnosti

en: Insert folder separator
cs: Vložit oddělovač složek

en: No file selected, or selected file has no tags.
cs: Není vybrán žádný soubor nebo soubor neobsahuje štítky.

en: Hide Renamer Test Dialog
cs: Skrýt testovací dialog přejmenování

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_showExample)
en: Show Renamer Test Dialog
cs: Zobrazit testovací dialog přejmenování

en: %1 to %2
cs: %1 na %2

en: The following rename operations failed:
cs: Následující operace přejmenování selhaly:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileRenamerBase)
en: File Renamer Configuration
cs: Nastavení přejmenování souborů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6)
en: Music folder:
cs: Složka s hudbou:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Album Tag
cs: Štítek alba

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Artist Tag
cs: Štítek umělce

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Genre Tag
cs: Štítek žánru

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Title Tag
cs: Štítek názvu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Track Tag
cs: Štítek skladby

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Year Tag
cs: Štítek roku

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_insertCategory)
en: Insert Category
cs: Vložit kategorii

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Add category:
cs: Přidat kategorii:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_7)
en: Separator:
cs: Oddělovač:

en: File Renamer Options
cs: Možnosti přejmenování souborů

[ctx: %1 will be a music tag category like Artist or Album]
en: %1 Options
cs: Volby %1

en: %1 Format
cs: Formát %1

en: When the Track's %1 is Empty
cs: Pokud je %1 skladby prázdné

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track's %1 tag, plus any additional text that you specify below.
cs: Při použití tohoto nástroje budou soubory přejmenovány na hodnoty, které obsahuje štítek '%1' vaší skladby spolu s dalším textem, který zadáte níže.

en: File Renamer
cs: Přejmenovávač souborů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_substitution)
en: Substitution Example
cs: Příklad nahrazení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_includeEmptyButton)
en: Include in the &filename anyways
cs: Za&hrnout do názvu souboru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ignoreTagButton)
en: &Ignore this tag when renaming the file
cs: &Ignorovat tento štítek při přejmenování souboru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_useValueButton)
en: Use &this value:
cs: Použí&t tuto hodnotu:

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_emptyTagValue)
en: Empty
cs: Prázdný

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_trackGroup)
en: Track numbering
cs: Číslování skladeb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: JuK can force the track used in a file name to have a minimum number of digits. You may want to do this for better sorting in file managers.
cs: JuK umí u jména souboru skladby vynutit minimální počet čísel. To může být užitečné při třídění ve správci souborů.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Minimum number of digits:
cs: Minimální počet číslic:

en: Time
cs: Čas

en: Your album art failed to download.
cs: Vaše album se nepovedlo stáhnout

en: Your album art has finished downloading.
cs: Vaše album bylo úspěšně staženo

en: &Random Play
cs: Náhodné přeh&rávání

en: &Disable Random Play
cs: Zakázat náho&dné přehrávání

en: Use &Random Play
cs: Používat náhodné přeh&rávání

en: Use &Album Random Play
cs: Používat náhodné přehrávání &alba

en: Remove From Playlist
cs: Odstranit ze seznamu skladeb

en: Crossfade Between Tracks
cs: Prolínání mezi skladbami

en: &Play
cs: &Přehrát

en: P&ause
cs: Poz&astavit

en: &Stop
cs: Za&stavit

[ctx: previous track]
en: Previous
cs: Předchozí

[ctx: next track]
en: &Next
cs: &Následující

en: &Loop Playlist
cs: Opakovat seznam sk&ladeb

en: &Resize Playlist Columns Manually
cs: Měnit velikost sloupců &ručně

[ctx: silence playback]
en: Mute
cs: Ztlumit

en: Volume Up
cs: Zvýšit hlasitost

en: Volume Down
cs: Snížit hlasitost

en: Play / Pause
cs: Přehrát/Pozastavit

en: Seek Forward
cs: Rychle vpřed

en: Seek Back
cs: Rychle zpět

en: Show / Hide
cs: Zobrazit / Skrýt

en: Show Splash Screen on Startup
cs: Zobrazit úvodní obrazovku při spuštění

en: &Dock in System Tray
cs: Pohltit &do panelu

en: &Stay in System Tray on Close
cs: Zů&stat v systémové liště po uzavření

en: Popup &Track Announcement
cs: Oznamova&t skladbu vyskakovacím oknem

en: Save &Play Queue on Exit
cs: Uložit frontu &přehrávání při ukončení

en: &Tag Guesser...
cs: O&dhad štítků...

en: &File Renamer...
cs: &Přejmenovávač souborů...

en: &Configure scrobbling...
cs: &Nastavit zasílání přehrání skladeb...

en: Track Position
cs: Pozice skladby

en: Volume
cs: Hlasitost

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
cs: <qt>Po zavření hlavního okna JuK stále poběží v systémové části panelu. Použijte Ukončit z nabídky Soubor k ukončení aplikace.</qt>

en: Docking in System Tray
cs: Ukotvení v systémové liště

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Po&hled

note: i18n: ectx: Menu (player)
en: &Player
cs: &Přehrávač

note: i18n: ectx: Menu (playlist)
en: &Tagger
cs: Štítkov&ač

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
cs: Na&stavení

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

note: i18n: ectx: ToolBar (playToolBar)
en: Play Toolbar
cs: Panel nástrojů pro přehrávání

en: Add Selected Items to Audio or Data CD
cs: Přidat zvolené položky do zvukového či datového CD

en: Unable to start K3b.
cs: Nelze spustit K3b.

en: Create an audio mode CD suitable for CD players, or a data mode CD suitable for computers and other digital music players?
cs: Vytvořit zvukové CD vhodné pro CD přehrávače, nebo datové CD vhodné pro počítače a jiné digitální přehrávače hudby?

en: Create K3b Project
cs: Vytvořit K3b projekt

en: Audio Mode
cs: Audio režim

en: Data Mode
cs: Datový režim

en: Add Playlist to Audio or Data CD
cs: Přidat seznam skladeb o zvukového nebo datového CD

en: Configure Shortcuts
cs: Nastavit zkratky

en: Global Shortcuts
cs: Globální zkratky

en: &No keys
cs: Žád&né klávesy

en: &Standard keys
cs: &Standardní klávesy

en: &Multimedia keys
cs: &Multimediální klávesy

en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
cs: Zde si můžete zvolit, které klávesy se mají použít jako globální zkratky pro přehrávač

en: Show &Lyrics
cs: Zobrazit &text písně

en: <i>No file playing.</i>
cs: <i>Nepřehrává se žádný soubor.</i>

en: <i>Loading...</i>
cs: <i>Načítání...</i>

en: <span style='color:red'>Error while retrieving lyrics!</span>
cs: <span style='color:red'>Chyba při získávání textu písně.</span>

en: No lyrics available.
cs: Text písně není dostupný.

en: <br /><br /><i>Lyrics provided by <a href='http://lyrics.wikia.com/Lyrics_Wiki'>LyricWiki</a></i>
cs: <br /><br /><i>Texty písní poskytnuty <a href='http://lyrics.wikia.com/Lyrics_Wiki'>LyricWiki</a></i>

en: Jukebox and music manager by KDE
cs: Jukebox a hudební manažer pro KDE

en: Author, chief dork and keeper of the funk
cs: Autor, hlavní pošuk

en: Assistant super-hero, fixer of many things
cs: Asistent superhrdina, opravář řady chyb

en: More KDE Platform 4 porting efforts
cs: Další snaha o portování na platformu KDE 4

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
cs: Dokování, úprava značek, opravy chyb,
    zvyšování povědomí a morální podpora

en: GStreamer port
cs: Přenos pro GStreamer

en: Global keybindings support
cs: Podpora pro globální klávesy

en: Track announcement popups
cs: Vyskakovací oznamování skladeb

en: Automagic track data guessing, bugfixes
cs: Automatické odhadování dat skladeb, opravy chyb

en: More automagical things, now using MusicBrainz
cs: Automatizace pomocí MusicBrainz

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
cs: Spolukonspirátor jedoucí v MusicBrainz

en: Friendly, neighborhood aRts guru
cs: Přátelský, aRts guru ze sousedství

en: Making JuK friendlier to people with terabytes of music
cs: Přizpůsobení JuK lidem s terabyty hudby

en: DCOP interface
cs: Rozhraní DCOP

en: FLAC and MPC support
cs: Podpora pro FLAC a MPC

en: Album cover manager
cs: Správce obalů alb

en: Gimper of splash screen
cs: Úvodní obrazovka

en: Porting to KDE 4 when no one else was around
cs: Když se nenašel nikdo jiný, port do KDE 4

en: Badly-needed tag editor bugfixes.
cs: Velmi potřebné opravy chyb editoru štítků.

en: Last.fm scrobbling support, lyrics, prepping for KDE Frameworks.
cs: Podpora pro Last.fm zasílání přehrání skladeb, texty písní, příprava pro KDE Frameworks.

en: MPRIS2 Interface implementation.
cs: Implementace rozhraní MPRIS2.

en: © 2002–2016, Scott Wheeler, Michael Pyne, and others
cs: © 2002 - 2016, Scott Wheeler, Michael Pyne a další

en: File(s) to open
cs: Soubor(y) k otevření

en: JuK running in docked mode
    Use context menu in system tray to restore.
cs: JuK běží v dokovaném režimu
    Pro návrat použijte kontextovou nabídky v systémové liště.

en: JuK Docked
cs: JuK dokován

[ctx: open audio file]
en: Open
cs: Otevřít

en: Playlists
cs: Seznamy skladeb

en: Querying MusicBrainz server...
cs: Dotazuji se MusicBrainz serveru...

en: No matches found.
cs: Nenalezena žádná shoda.

en: Error connecting to MusicBrainz server.
cs: Chyba v připojení se k MusicBrainz serveru.

en: back to playlist
cs: zpět na seznam skladeb

[ctx: %1 will be the /path/to/file, %2 will be some string from Phonon describing the error]
en: JuK is unable to play the audio file<nl/><filename>%1</filename><nl/>for the following reason:<nl/><message>%2</message>
cs: Z následujícího důvodu nemůže JuK přehrát soubor<nl/><filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message>

en: Could not save to file %1.
cs: Nelze uložit do souboru %1.

en: Are you sure you want to delete these covers?
cs: Jste si jistí, že si přejete smazat tyto obaly?

en: &Delete Covers
cs: Smazat o&baly

en: Select Cover Image File
cs: Vybrat obrázek s obalem

en: Could not delete these files
cs: Nelze smazat tyto soubory

en: Could not move these files to the Trash
cs: Nelze přesunout tyto soubory do koše

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Track Name
cs: Jméno skladby

en: Cover
cs: Obal

[ctx: cd track number]
note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Track
cs: Stopa

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Year
cs: Rok

en: Length
cs: Délka

en: Bitrate
cs: Datový tok

en: Comment
cs: Komentář

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileInfoGroup)
en: File Name
cs: Název souboru

en: File Name (full path)
cs: Název souboru (celá cesta)

en: &Show Columns
cs: Zobrazit &sloupce

en: Add to Play Queue
cs: Přidat do fronty přehrávání

en: Edit
cs: Upravit

en: Create Playlist From Selected Items...
cs: Vytvořit seznam skladeb z vybraných položek...

en: Edit '%1'
cs: Upravit '%1'

en: This will edit multiple files. Are you sure?
cs: Toto upraví několik souborů. Jste si jisti?

en: Create New Playlist
cs: Vytvořit nový seznam skladeb

en: Manual column widths have been enabled. You can switch back to automatic column sizes in the view menu.
cs: Ruční šířky sloupců byly povoleny. Zpět na automatické šířky můžete přepnout v nabídce Pohled.

en: Manual Column Widths Enabled
cs: Ruční šířky sloupců povoleny

en: View Modes
cs: Režimy pohledu

en: Show &History
cs: Zobrazit &historii

[ctx: verb, copy the playlist]
en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
cs: Přejete si tyto soubory také smazat z disku?

en: Keep
cs: Ponechat

en: Could not delete these files.
cs: Nelze smazat tyto soubory.

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
cs: Opravdu si přejete odebrat tyto seznamy z vaší sbírky?

en: Remove Items?
cs: Odstranit položky?

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, bRemove)
en: &Remove
cs: Odst&ranit

en: Hid&e
cs: Sk&rýt

en: R&emove
cs: O&dstranit

en: Dynamic List
cs: Dynamický seznam

en: Now Playing
cs: Nyní přehrávám

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
cs: Přejete si přidat tyto položky do současného seznamu nebo do seznamu sbírek?

[ctx: current playlist]
en: Current
cs: Aktuální

en: Collection
cs: Sbírka

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Search Playlist
cs: Seznam skladeb z hledání

en: Create Folder Playlist
cs: Vytvořit seznam skladeb ze složky

en: History
cs: Historie

en: Please enter a name for this playlist:
cs: Zadejte název pro tento seznam skladeb:

[ctx: new playlist]
en: &New
cs: &Nový

en: &Empty Playlist...
cs: Prázdný s&eznam skladeb...

en: &Search Playlist...
cs: &Seznam skladeb z hledání...

en: Playlist From &Folder...
cs: Seznam sklade&b ze složky...

en: &Guess Tag Information
cs: Odhadnou&t informace ze značek

en: From &File Name
cs: Z názvu &souboru

en: From &Internet
cs: Z &Internetu

en: Guess Tag Information From &File Name
cs: Od&hadnout značky z názvu souboru

en: Play First Track
cs: Přehrát první skladbu

en: Play Next Album
cs: Přehrát následující album

en: Manage &Folders...
cs: Spravovat s&ložky...

en: &Rename...
cs: Pře&jmenovat...

[ctx: verb, copy the playlist]
en: D&uplicate...
cs: D&uplikovat...

en: Reload
cs: Obnovit

en: Edit Search...
cs: Upravit hledání...

en: &Delete
cs: &Smazat

en: Refresh
cs: Obnovit

en: &Rename File
cs: Přejmenovat soubo&r

en: &View Cover
cs: Zo&brazit obal

en: Get Cover From &File...
cs: Získat oba&l ze souboru...

en: Get Cover From &Internet...
cs: Získat obal z &Internetu...

en: &Delete Cover
cs: S&mazat obal

en: Show Cover &Manager
cs: Zo&brazit správce obalů

en: Show &Play Queue
cs: Zobrazit frontu &přehrávání

en: Playlist
cs: Seznam skladeb

en: Show &Search Bar
cs: Zobrazit panel &s hledáním

en: Edit Track Search
cs: Upravit hledání skladeb

en: Configure scrobbling...
cs: Nastavit scrobbling...

en: Test login...
cs: Vyzkoušet přihlášení...

en: Please enter your <a href="http://last.fm/">last.fm</a> login credentials:
cs: Prosím, zadejte vaše přihlašovací údaje <a href="http://last.fm/">last.fm</a>:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: KWallet is unavailable, your Last.fm credentials will be stored without encryption.
cs: KWallet není dostupná. Vaše přihlašovací údaje do Last.fm budou uloženy nešifrované.

en: KWallet is unavailable
cs: KWallet je nedostupná

en: Validating login...
cs: Ověřuji přihlášení...

en: Login invalid.
cs: Neplatné přihlášení.

en: Login valid.
cs: Platné přihlášení.

en: Normal Matching
cs: Normální porovnávání

en: Case Sensitive
cs: Rozlišovat velikost písmen

en: Pattern Matching
cs: Porovnávání vzoru

en: All Visible
cs: Vše viditelné

en: Search:
cs: Vyhledat:

en: Seeking is not supported in this file with your audio settings.
cs: Posunování v tomto souboru není při tomto nastavení audia podporováno.

[ctx: %1 is a count of loaded music tracks]
en: Loading: %1
cs: Načítání: %1

en: Jump to the currently playing item
cs: Přejít na aktuálně přehrávanou položku

en: 1 day | %1 days
cs[0]: 1 den
cs[1]: %1 dny
cs[2]: %1 dnů

en: 1 item | %1 items
cs[0]: %1 položka
cs[1]: %1 položky
cs[2]: %1 položek

en: Redisplay Popup
cs: Znovu zobrazit vyskakovací okno

en: Show &Tag Editor
cs: Zobrazi&t editor značek

en: &Save
cs: &Uložit

en: Do you want to save your changes to:
cs: Přejete si uložit změny do:

en: Save Changes
cs: Uložit změny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel)
en: F&ile name:
cs: Název sou&boru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trackLabel)
en: T&rack:
cs: S&kladba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistNameLabel)
en: &Artist name:
cs: Jméno &umělce:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumNameLabel)
en: Album &name:
cs: Název al&ba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genreLabel)
en: &Genre:
cs: Žá&nr:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: &Year:
cs: &Rok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lengthLabel)
en: &Length:
cs: Dé&lka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bitrateLabel)
en: &Bitrate:
cs: &Datový tok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commentLabel)
en: &Comment:
cs: &Komentář:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trackNameLabel)
en: Trac&k name:
cs: Název sk&ladby:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, artistNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, albumNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, genreEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheck
en: Enable
cs: Povolit

en: Tag Guesser Configuration
cs: Nastavení odhadu značek

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, lvSchemes)
en: Currently used file name schemes
cs: Aktuálně použitá schémata názvu souboru

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, lvSchemes)
en: Here you can see the currently configured file name schemes which the "Guess Tag Information From File Name" entry in the song's context menu uses to extract tag information from a file name. Each string may contain one of the following placeholders:<ul>
    <li>%t: Title</li>
    <li>%a: Artist</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Track</li>
    <li>%c: Comment</li>
    </ul>
    For example, the file name scheme "[%T] %a - %t" would match "[01] Deep Purple - Smoke on the water" but not "(Deep Purple) Smoke on the water". For that second name, you would use the scheme "(%a) %t".<p/>
    Note that the order in which the schemes appear in the list is relevant, since the tag guesser will go through the list from the top to the bottom, and use the first matching scheme.
cs: Zde můžete vidět aktuálně nastavená schémata, které jsou v kontextové nabídce písničky používána k získání informací z názvu souboru pomocí položky "Odhadnout značky z názvu souboru". Každý řetězec může používat některý z následujících zástupných znaků:<ul>
    <li>%t: Název</li>
    <li>%a: Umělec</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Skladba</li>
    <li>%c: Komentář</li>
    </ul>
    Například schéma "[%T] %a - %t" je "[01] Deep Purple - Smoke on the water", ale již ne "(Deep Purple) Smoke on the water". Pro druhé jméno můžete použít "(%a) %t".<p/>
    Důležité je také pořadí schémat v seznamu. Odhadování značek probíhá od shora dolů a použije první vyhovující schéma.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Move scheme up
cs: Přesunout schéma výše

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
cs: Stiskněte toto tlačítko pro posunutí vybraného schéma o krok výše.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Move scheme down
cs: Přesunout schéma níže

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
cs: Stiskněte toto tlačítko pro posunutí vybraného schéma o krok níže.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, bAdd)
en: Add a new scheme
cs: Přidat nové schéma

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, bAdd)
en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
cs: Stiskněte toto tlačítko pro přidání nového schéma názvu souboru na konec seznamu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, bAdd)
en: &Add
cs: Přid&at

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, bModify)
en: Modify scheme
cs: Změnit schéma

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, bModify)
en: Press this button to modify the currently selected scheme.
cs: Stiskněte toto tlačítko pro změnu vybraného schéma.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, bModify)
en: &Modify
cs: Z&měnit

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, bRemove)
en: Remove scheme
cs: Odstranit schéma

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, bRemove)
en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
cs: Stiskněte toto tlačítko pro odebrání vybraného schéma ze seznamu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: You can use the following placeholders:
    %t: Title
    %A: Album
    %a: Artist
    %T: Track
    %c: Comment
cs: Můžete použít následující zástupné znaky:
    %t: název
    %A: album
    %a: umělec
    %T: stopa
    %c: komentář

[ctx: song title]
en: Title
cs: Název

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
cs: Neznámá

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
cs: Tento soubor již existuje.
    Přejete si jej nahradit?

en: File Exists
cs: Soubor existuje

en: Replace
cs: Nahradit

en: The following files were unable to be changed.
cs: Toto soubory nelze změnit.

en: Error
cs: Chyba

en: Internet Tag Guesser
cs: Odhad značek z Internetu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, trackInfoGroup)
en: Select Best Possible Match
cs: Vybrat nejlepší možnou shodu

en: artist
cs: umělec

en: genre
cs: žánr

en: You are about to change the %1 on these files.
cs: Přejete si provést změnu %1 na těchto souborech.

en: Changing Track Tags
cs: Měním značky skladby

en: Play Queue
cs: Fronta přehrávání

[ctx: the normal viewing mode]
en: Default
cs: Výchozí

[ctx: compact viewing mode]
en: Compact
cs: Kompaktní

en: Tree
cs: Strom

en: Artists
cs: Umělci

en: Albums
cs: Alba

en: Genres
cs: Žánry

en: Mute/Unmute
cs: Ztlumit/obnovit

en: Volume: %1% (muted)
cs: Hlasitost: %1% (ztlumeno)

en: Volume: %1%
cs: Hlasitost: %1%

en: Searching for cover. Please Wait...
cs: Hledám obaly. Prosím čekejte...

en: Downloading cover. Please Wait...
cs: Stahuji obal. Prosím čekejte...

en: Cover found
cs: Obal nalezen

en: Store
cs: Uložit

en: Cover fetched from <a href='http://last.fm/'>last.fm</a>.
cs: Obal získán z <a href='http://last.fm/'>last.fm</a>.
