kget - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Download Manager
cs: Správce stahování

en: Show Drop Target
cs: Zobrazit cíl pro upuštění

en: List All Links
cs: Vypsat všechny odkazy

en: List Selected Links
cs: Vypsat vybrané odkazy

en: No downloadable links were found.
cs: Nebyly nalezeny žádné odkazy ke stažení.

en: No Links
cs: Žádné odkazy

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
cs: Nelze komunikovat se správcem stahování KGet.

en: Communication Error
cs: Chyba v komunikaci

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: Nás&troje
