kopete - en to cs translation catalogue (3283 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fastLearner)
en: I am a fast learner
cs: Učím se rychle

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListGroupSorting) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, trServices) i1
en: Name
cs: Jméno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, listServers)
en: Description
cs: Popis

[ctx: 1st message shown to users on first run of Kopete. Please keep the formatting.]
en: <h2>Welcome to Kopete</h2><p>Which messaging service do you want to connect to?</p>
cs: <h2>Vítá vás Kopete</h2><p>Ke které komunikační službě si přejete se připojit?</p>

en: Step Two: Account Information
cs: Krok 2: Informace o účtu

[ctx: 2nd message shown to users on first run of Kopete. Please keep the formatting.]
en: <h2>Congratulations</h2><p>You have finished configuring the account. You can add more accounts with <i>Settings->Configure</i>.  Please click the "Finish" button.</p>
cs: <h2>Gratulujeme</h2><p>Váš účet byl úspěšně nastaven. Další účty lze přidat v <i>Nastavení -> Nastavit</i>. Klikněte prosím na tlačítko "Dokončit".</p>

en: Cannot load the %1 protocol plugin.
cs: Nelze načíst modul pro protokol '%1'.

en: Error While Adding Account
cs: Chyba při přidávání účtu

en: This protocol does not currently support adding accounts.
cs: Tento protokol v současnosti nepodporuje přidávání účtů.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAccountWizardPage1)
en: Step One: Select Messaging Service
cs: První krok: Vyberte služby

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_header)
en: <h2>Welcome to the Add Account Wizard</h2>
    <p>Select the messaging service from the list below.</p>
cs: <h2>Vítejte v průvodci přidáním kontaktu</h2>
    <p>Zvolte si službu ze seznamu níže.</p>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAccountWizardPage2)
en: Finished
cs: Hotovo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_header)
en: <h2>Congratulations</h2>
    <p>You have finished configuring the account. Please click the "Finish" button.</p>
cs: <h2>Gratulujeme.</h2>
    <p>Dokončili jste nastavení nového účtu. Klikněte na tlačítko "Dokončit".</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Use a custom color for this account
cs: Použít vlastní barvu pro tento účet

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Account are often differentiated by the protocol icon. But if you have severals accounts of the same protocol, you may apply a color filter to that icon to differentiate accounts from the same protocols.
cs: Účty se rozlišují podle ikony protokolu. Pokud ale máte více účtů na stejném protokolu, můžete na ikonu použít barevný filtr pro odlišení jednotlivých účtů na stejném protokolu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Use &custom color
    for account:
cs: Použít vlastní &barvu
    pro účet:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, mColorButton)
en: Account custom color selector
cs: Výběr vlastní barvy pro účet

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: Connect right after Finish is pressed
cs: Připojit se ihned po stisknutí tlačítka 'Dokončit'

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: If this is checked, the account will be connected right after you clicked on <i>Finished</i>.
cs: Pokud je tato volba zaškrtnuta, bude účet připojen ihned po kliknutí na <i>Hotovo</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: Co&nnect now
cs: Připojit se &nyní

en: Copy Link Address
cs: Kopírovat adresu odkazu

en: Save Conversation
cs: Uložit konverzaci

en: <qt>Could not open <b>%1</b> for writing.</qt>
cs: <qt>Nelze otevřít <b>%1</b> pro zápis.</qt>

en: Error While Saving
cs: Chyba při ukládání

en: User Has Left
cs: Uživatel odešel

en: Chat style could not be found, or is invalid.
cs: Nelze nalézt styl rozhovoru nebo je neplatný.

en: Save File as
cs: Uložit soubor jako

en: Wav file (*.wav)
cs: Wav soubor (*.wav)

en: A simple rich text editor part
cs: Jednoduchý editor textu

en: <qt>You have received a message from <b>%1</b> in the last second. Are you sure you want to clear this chat?</qt>
cs: <qt>V poslední sekundě jste od <b>%1</b> obdrželi zprávu. Opravdu si přejete tento rozhovor uzavřít?</qt>

en: Unread Message
cs: Nepřečtená zpráva

[ctx: @action:button]
en: Clear Chat
cs: Vyčistit rozhovor

en: <qt>You are about to leave the groupchat session <b>%1</b>.<br />You will not receive future messages from this conversation.</qt>
cs: <qt>Chystáte se opustit skupinový rozhovor <b>%1</b>.<br />Již z něj nebudete dostávat žádné zprávy.</qt>

en: Closing Group Chat
cs: Zavření skupinového rozhovoru

[ctx: @action:button]
en: Close Chat
cs: Zavřít chat

en: <qt>You have received a message from <b>%1</b> in the last second. Are you sure you want to close this chat?</qt>
cs: <qt>V poslední sekundě jste od <b>%1</b> obdrželi zprávu. Opravdu si přejete tento rozhovor uzavřít?</qt>

en: You have a message send in progress, which will be aborted if this chat is closed. Are you sure you want to close this chat?
cs: Probíhá odesílání zprávy. Jestliže okno zavřete, odesílání bude ukončeno. Opravdu si přejete okno zavřít?

en: Message in Transit
cs: Zpráva na cestě

en: One other person in the chat | %1 other people in the chat
cs[0]: Rozhovoru se účastní %1 další osoba
cs[1]: Rozhovoru se účastní %1 další osoby
cs[2]: Rozhovoru se účastní %1 dalších osob.

en: %1 is typing a message
cs: %1 píše zprávu

[ctx: %1 is a list of names]
en: %1 are typing a message
cs: %1 píší zprávu

en: %1 is now known as %2
cs: %1 je nyní znám jako %2

[ctx: %1 is a contact's name]
en: %1 deleted status message
cs: %1 smazal stavovou zprávu

[ctx: %1 is a contact's name]
en: %1 changed status message: %2
cs: %1 změnil stavovou zprávu: %2

en: %1 has joined the chat.
cs: %1 se připojil k rozhovoru.

en: %1 status message is %2
cs: %1 zpráva o stavu je %2

en: %1 has left the chat.
cs: %1 opustil rozhovor.

en: %1 has left the chat (%2).
cs: %1 opustil rozhovor (%2).

en: You are now marked as %1.
cs: Jste nyní označen jako %1.

en: %2 is now %1.
cs: %2 je nyní %1.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1)
en: Participants
cs: Účastníci

[ctx: @action:button]
en: Send
cs: Odeslat

[ctx: @info:status]
en: Ready.
cs: Připraven.

en: &Send Message
cs: &Poslat zprávu

en: Send File...
cs: Poslat soubor...

en: Close All Chats
cs: Uzavřít všechny rozhovory

en: &Activate Next Active Tab
cs: &Aktivovat následující aktivní kartu

en: &Activate Next Tab
cs: &Aktivovat následující kartu

en: &Activate Previous Tab
cs: &Aktivovat předchozí kartu

en: Nic&k Completion
cs: Doplňování pře&zdívek

en: &Detach Chat
cs: O&ddělit rozhovor

en: Close &All But This Tab
cs: Z&avřít všechny karty kromě této

en: &Move Tab to Window
cs: &Přesunout kartu do okna

en: &Tab Placement
cs: &Umístění karty

en: Previous History
cs: Předchozí historie

en: Next History
cs: Následující historie

en: Automatic Spell Checking
cs: Automatická kontrola pravopisu

en: Show Participants
cs: Zobrazit účastníky

en: Co&ntacts
cs: Ko&ntakty

en: Toolbar Animation
cs: Animace panelu nástrojů

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
cs: Zavřít aktuální kartu

en: More...
cs: Více...

en: Top
cs: Vršek

en: Bottom
cs: Spodek

en: Left
cs: Vlevo

en: Right
cs: Vpravo

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &Chat
cs: Roz&hovor

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: &Format
cs: &Formát

note: i18n: ectx: Menu (tabs)
en: &Tabs
cs: &Karty

note: i18n: ectx: Menu (settings) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settings)
en: &Settings
cs: Na&stavení

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

note: i18n: ectx: ToolBar (chatToolBar)
en: Chat Toolbar
cs: Panel nástrojů rozhovoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (AccountTreeWidget, mAccountList) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting) i18n: ectx: ToolBar (statusToolBar) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, statusGroup_) i18n: ectx: property (text), widget (QTab
en: Status
cs: Stav

note: i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format Toolbar
cs: Panel nástrojů pro formátování

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Background color used when highlighting.
cs: Barva pozadí při zvýrazňování.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat text color.
cs: Barva textu rozhovoru.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat background color.
cs: Barva pozadí konverzace.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat link color.
cs: Barva odkazu v konverzaci.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat font.
cs: Písmo rozhovoru.

en: Download
cs: Stáhnout

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Play
cs: Přehrát

en: Save as
cs: Uložit jako

en: << Prev
cs: << Předchozí

en: (0) Next >>
cs: (0) Následující >>

en: &Set Font...
cs: &Nastavit písmo...

en: Set Text &Color...
cs: Nastavit barvu &textu...

en: Set &Background Color...
cs: Nastavit &barvu pozadí...

en: Spacer for Animation
cs: Mezera pro animaci

en: (%1) Next >>
cs: (%1) Následující >>

en: Cl&ose Chat
cs: &Zavřít chat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, send_btn)
en: Send
cs: Odeslat

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Add Smiley
cs: Přidat emotikon

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
cs: F&ormát

note: i18n: ectx: Menu (alignment)
en: &Alignment
cs: &Zarovnání

en: Enable &Rich Text
cs: &Povolit formátovaný text

en: Reset Font And Color
cs: Výchozí písmo a barvy

en: Modify Account
cs: Upravit účet

en: Are you sure you want to remove the account "%1"?
cs: Opravdu si přejete odstranit účet "%1"?

en: Remove Account
cs: Odstranit účet

en: Are you sure you want to remove the identity "%1"?
cs: Opravdu si přejete odstranit identitu "%1"?

en: Remove Identity
cs: Odstranit identitu

en: Before removing the identity %1, the following accounts must be assigned to another identity:
cs: Před odstraněním identity %1 musí být následující účty přiřazeny k identitě jiné:

en: Select an identity for the account:
cs: Zvolte si identitu pro tento účet:

en: New Identity
cs: Nová identita

[ctx: String used for creating first copy of a named item]
en: Copy of %1
cs: Kopie %1

[ctx: String used for creating second and subsequent copies of a named item]
en: Copy %1 of %2
cs: Kopie %1 z %2

en: &Add Account...
cs: Přid&at účet...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: &Modify Account...
cs: Z&měnit účet...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove)
en: &Remove Account
cs: Odst&ranit účet

en: &Switch Identity...
cs: &Přepnout identitu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor)
en: Set C&olor...
cs: Nastavit &barvu...

en: Add &Identity...
cs: Přidat &identitu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityCopy)
en: &Copy Identity...
cs: Z&kopírovat identitu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: M&odify Identity...
cs: &Upravit identitu...

en: R&emove Identity
cs: Odst&ranit identitu

en: Set &Default
cs: Nastavit jako &výchozí

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KopeteAccountConfigBase)
en: Manage Accounts
cs: Správa účtů

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AccountTreeWidget, mAccountList)
en: This widget shows your identities and accounts in a hierarchical view. Each configured identity shows its associated accounts.
cs: Tento widget zobrazí vaše identity a účty v hierarchickém pohledu. Ke každé vytvořené identitě budou zobrazeny k ní přiřazené účty.

note: i18n: ectx: property (text), widget (AccountTreeWidget, mAccountList)
en: Account ID
cs: ID účtu

[ctx: second-person command]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <span style=" font-style:italic;">Check to Include in Global Connection</span>
cs: <span style=" font-style:italic;">Zaškrtněte pro zahrnutí do připojení všech</span>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <span style=" font-style:italic;">Accounts at the top of the list have highest priority</span>
cs: <span style=" font-style:italic;">Účty na vrcholu seznamu kontaktů mají nejvyšší prioritu</span>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupBoxAccounts)
en: Accounts
cs: Účty

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountAdd)
en: Add a new account
cs: Přidat nový účet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountAdd)
en: Add Account
    KAction replaces
    these labels!
cs: Přidat účet
    KAction nahradí
    tyto štítky.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove)
en: Remove selected account
cs: Odstranit vybraný účet

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: Modify selected account
cs: Změnit vybraný účet

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: Lets you edit the account's properties.
cs: Umožňuje upravovat vlastnosti účtu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Associate the selected account with another identity
cs: Přiřadit vybraný účet k jiné identitě

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Each account is associated with exactly one identity. You can use this button to change the association and switch an account to a different identity
cs: Každý účet je přiřazen s přesně jednou identitou. Můžete použít toto tlačítko ke přiřazení účtu k jiné identitě

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Switch &Identity...
cs: Přepnout &identitu...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor)
en: Set a custom color for this account
cs: Použít vlastní barvu pro tento účet

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupBoxIdentities)
en: Identities
cs: Identity

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityAdd)
en: Add a new identity
cs: Přidat novou identitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityAdd)
en: A&dd Identity...
cs: Při&dat identitu...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityCopy)
en: Create a new identity based on an existing one
cs: Vytvořit novou identitu založenou na již existující

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove)
en: Remove selected identity
cs: Odstranit vybranou identitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove)
en: R&emove
cs: O&dstranit

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: Modify selected identity
cs: Změnit vybranou identitu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: Let you edit the account's properties.
cs: Umožňuje upravovat vlastnosti účtu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentitySetDefault)
en: Set the selected identity as default identity
cs: Nastavit vybranou identitu jako výchozí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentitySetDefault)
en: &Set Default
cs: Na&stavit jako výchozí

en: Contact List
cs: Seznam kontaktů

en: Colors && Fonts
cs: Barvy a písma

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Layout
cs: Rozvržení

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearanceConfig_Advanced)
en: Contact List Advanced
cs: Pokročilé nastavení seznamu kontaktů

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Contact List Animations
cs: Animace v seznamu kontaktů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAnimateChange)
en: A&nimate changes to contact list items
cs: A&nimovat změny v položkách seznamu kontaktů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListFading)
en: Fade in / out contacts as the&y appear / disappear
cs: Nechat objevit/zmizet kontakt&y jak přicházejí/odcházejí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListFolding)
en: Fo&ld in / out contacts as they appear / disappear
cs: Sba&lit/rozbalit kontakty jak přicházejí/odcházejí

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Contact List Auto-Hide
cs: Automatické skrývání seznamu kontaktů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHide)
en: A&uto-hide contact list
cs: A&utomaticky skrýt seznam kontaktů

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHideVScroll)
en: Since vertical scrollbars occupy space, we introduced this auto-hide feature. The vertical scrollbar will not be available until you move your mouse over the contact list.<br>
    (<b>Disabled</b> if "<b>Hide vertical scrollbar</b>" option is selected above.)
cs: Jelikož svislé posuvníky zabírají místo, zavedli jsme funkci automatického skrývání. Svislý posuvník nebude dostupný, dokud nepřejedete myší přes seznam kontaktů. <br>
    (<b>Neaktivní</b> pokud je vybraná volba "<b>Skrývat svislý posuvník</b>" .)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHideVScroll)
en: Auto-hide vertical &scrollbar
cs: Automaticky &skrývat svislý posuvník

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_contactListAutoHideTimeout)
en: The timeout value for both contact list and scrollbar auto-hiding.
cs: Hodnota prodlevy před automatickým skrytím seznamu kontaktů a posuvníku.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_contactListAutoHideTimeout)
en:  Sec
cs:  sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: after the cursor leaves the window
cs: poté, co kurzor opustí okno

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kcfg_contactListResizeAnchor)
en: &Automatically resize contact list window to fit number of contacts onscreen
cs: &Automaticky přizpůsobit velikost okna počtu kontaktů na obrazovce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, top)
en: Anchor resizing at &top
cs: Uko&tvit nahoře

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottom)
en: Anchor resizing at &bottom
cs: Ukotvit &dole

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_contactListUseCustomFont)
en: C&ustom Fonts
cs: Vlastní &písmo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mNormalFontLabel)
en: Base font:
cs: Základní písmo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSmallFontLabel)
en: Small font:
cs: Malé písmo:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kbuttongroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Colors
cs: Barvy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_greyIdleMetaContacts)
en: Tint &idle contacts:
cs: Zabarvit neč&inné kontakty:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: &Group names:
cs: Názvy sku&pin:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearanceConfig_ContactList)
en: Contact List Appearance
cs: Vzhled seznamu kontaktů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Group sorting:
cs: Třídění skupin:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListGroupSorting) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting)
en: Manual
cs: Ručně

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Contact sorting:
cs: Třídění kontaktů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconMode)
en: Use contact photos &when available
cs: Používat fotky kontaktů, &jsou-li dostupné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconBorders)
en: Borders
cs: Okraje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconRounded)
en: Rounded corners
cs: Zakulacené rohy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_groupContactByGroup)
en: Arrange metacontacts by &group
cs: Uspořádat meta kontakty podle skupiny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showOfflineGrouped)
en: Show offline contacts in a &separate group
cs: Zobrazit odpojené uživatele v oddělené &skupině.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListTreeView)
en: Show tree &branch lines
cs: Zo&brazovat čáry ve stromu kontaktů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIndentContact)
en: In&dent contacts
cs: O&dsadit kontakty

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_contactListHideVerticalScrollBar)
en: <b>Always</b> disables the vertical scrollbar
cs: <b>Vždy</b> zakázat svislý posuvník

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListHideVerticalScrollBar)
en: &Hide vertical scrollbar
cs: S&krýt svislý posuvník

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showIdentityIcons)
en: Show identities in status bar instead of accounts
cs: Zobrazit identity ve stavovém řádku namísto v účtech

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mEditTooltips)
en: Change &Tooltip Contents...
cs: Změnit nás&trojový tip...

en: Show Icon
cs: Zobrazit ikonu

en: Unsaved data?
cs: Neuložená data?

en: Reserved Layout Name
cs: Vyhrazený název rozložení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Layout name:
cs: Název rozvržení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, visibleRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPush
en: Remove
cs: Odstranit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Preview
cs: Náhled

en: Optimal width
cs: Optimální šířka

en: Small
cs: Malé

en: Bold
cs: Tučné

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Center
cs: Střed

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Width
cs: Šířka

en: Tooltip Editor
cs: Editor nástrojových tipů

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, tbDown)
en: Use this arrow to reorder the items in the list.
cs: Použijte tuto šipku k přeuspořádání položek v seznamu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, tbAdd)
en: Use this arrows to add or remove items to your contact tooltips.
cs: Použijte tyto šipky pro přidání nebo odebrání položek k vašim kontaktovým tipům.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Using the arrow buttons, put on the right the items you want to see in the contact tooltips. You can then sort them.
cs: Využitím tlačítek se šipkami vložte napravo ty položky, které si přejete zobrazovat jako kontaktové tipy. Posléze je můžete seřadit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <b>Here you can customize the contact tooltips</b>
cs: <b>Zde můžete upravit nastavení kontaktových tipů</b>

en: Reset sliders & options to default values
cs: Obnovit posuvníky a volby na výchozí hodnoty

en: Execute
cs: Spustit

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, deviceTab)
en: Device
cs: Zařízení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Device:
cs: Zařízení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputLabel)
en: Input:
cs: Vstup:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mDeviceKComboBox)
en: Select the device to take video input from
cs: Vyberte zařízení pro získání video vstupu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mInputKComboBox)
en: Select from multiple inputs provided by some devices
cs: Vybrat z více vstupů poskytovaných nějakými zařízeními

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mStandardKComboBox)
en: Select the video standard to use
cs: Vybrat video standard pro použití

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, controlsTab)
en: Sliders
cs: Posuvníky

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, optionsTab)
en: Optio&ns
cs: Vo&lby

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, actionsTab)
en: Actions
cs: Činnosti

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &General
cs: &Obecné

en: &Events
cs: &Události

en: A&way Settings
cs: Nastavení sta&vu "pryč"

en: Cha&t
cs: &Rozhovor

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Auto Away
cs: Automaticky pryč

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useAutoAway)
en: &Use auto away
cs: Po&užívat "Automaticky pryč"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Become away after
cs: Nastavit "pryč" po

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: minutes of inactivity
cs: minuty nečinnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoAwayGoAvailable)
en: Become available when detecting activity again
cs: Přepnout zpět na "dostupný" po zaznamenání činnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoAwayAskAvailable)
en: Confirm before becoming available
cs: Potvrzovat svou dostupnost

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Auto Away Message
cs: Automatická zpráva o nepřítomnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useLastAwayMessage)
en: Display the &last away message used
cs: Zobrazit pos&lední použitou zprávu o nepřítomnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomAwayMessage)
en: Display the &following away message:
cs: Zobrazit &následující zprávu o nepřítomnosti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
cs: Název:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatusMessage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Message:
cs: Zpráva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showEvents)
en: Show events in chat &window
cs: Zobrazovat &události v okně zpráv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_highlightEnabled)
en: High&light messages containing your nickname
cs: Zvýrazňovat zprávy obsahu&jící vaši přezdívku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_spellCheck)
en: E&nable automatic spell checking by default
cs: Povolit &automatickou kontrolu pravopisu jako výchozí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_richTextByDefault)
en: E&nable rich text by default
cs: Povolit formátov&aný text jako výchozí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysShowTabs)
en: &Always show tabs
cs: Vždy zobr&azovat karty

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, interfaceGroup)
en: &Interface Preference
cs: &Volba rozhraní

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, chatWindowGroup)
en: Chat Window Grouping &Policy
cs: &Zásady slučování oken rozhovoru

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Every chat will have its own window.
cs: Každý rozhovor bude mít svoje okno.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Open All Messages in New Chat Window
cs: Otevírat všechny zprávy v novém okně

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Same Account in Same Chat Window
cs: Seskupovat zprávy z jednoho účtu ve stejném okně

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group All Messages in Same Chat Window
cs: Seskupovat všechny zprávy v jednom okně

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Contacts in Same Group in Same Chat Window
cs: Seskupovat zprávy od kontaktů ze stejné skupiny v jednom okně

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Same Metacontact in Same Chat Window
cs: Seskupovat zprávy od stejného meta kontaktu v jednom okně

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showDates)
en: Show message dates
cs: Zobrazovat datum zprávy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_truncateContactName)
en: &Truncate contact name with more characters than:
cs: Zk&rátit jméno kontaktu, je-li delší než (znaků):

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, txtChatViewBufferSize)
en: Limit the maximum number of lines visible in a chat window to improve speed for complex layouts.
cs: Omezení maximálního počtu řádků viditelných v okně chatu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtChatViewBufferSize)
en: Ma&ximum number of chat window lines:
cs: &Maximální počet řádků rozhovoru:

en: Animation is not possible as your Qt version does not support the mng video format.
cs: Animace není možná, jelikož vaše verze Qt nepodporuje formát videa MNG.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_Events)
en: Events
cs: Události

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, notifyGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8)
en: Notifications
cs: Oznamování

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate the system tray icon on an incoming message
cs: Animovat ikonu v systémovém panelu při příchozí zprávě

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate the system tray icon whenever a message comes in.
cs: Animovat ikonu v systémovém panelu, pokud dorazí zpráva.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate s&ystem tray icon
cs: Animovat ikonu v s&ystémovém panelu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: Left mouse click on flashing system tray opens message instead of restoring/minimizing contact list
cs: Kliknutím levý tlačítkem myši na systémovém panelu otevřete zprávu, místo obnovení/minimalizace seznamu kontaktů

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: A left mouse click on the flashing system tray icon opens the incoming message instead of restoring/minimizing the contact list (e.g. to check who is sending messages). A middle click always opens this message.
cs: Kliknutím levý tlačítkem myši na blikající ikonu na systémovém panelu otevřete zprávu, místo obnovení/minimalizace seznamu kontaktů (např. pro zkontrolování, kdo poslal zprávu). Kliknutí prostředním tlačítkem vždy otevře zprávu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: &Left mouse click opens message
cs: &Levé tlačítko myši otevře zprávu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_animateOnMessageWithOpenChat)
en: Animate the contact list or the system tray icon on an incoming message with open chat
cs: Animovat ikonu v systémovém panelu při příchozí zprávě a aktivním rozhovoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateOnMessageWithOpenChat)
en: Animate on message with open chat
cs: Animovat při zprávě v otevřeném rozhovoru

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_balloonGroupMessageNotificationsPerSender) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_balloonGroupMessageNotificationsPerSender)
en: Use a single notification for messages from the same sender
cs: Používat jedno upozornění pro zprávy od stejného kontaktu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: The "Ignore" button of the new message popup closes the chat window for the sender
cs: Tlačítko "Ignorovat" uzavře okno s rozhovorem s odesílatelem zprávy

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: If there is already a chat window opened for the sender of the message displayed in the new message popup the "Ignore" button will close this chat window.
cs: Pokud už existuje otevřené rozhovorové okno pro odesilatele zprávy zobrazené v bublině, bude mít stisknutí tlačítka "Ignorovat" za následek zavření tohoto okna.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: Button "I&gnore" in new message popups closes chat
cs: Tlačítko "I&gnorovat" uzavře rozhovor

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: Notify only highlighted messages in group chats
cs: Oznamovat pouze zvýrazněné zprávy ve skupinových rozhovorech

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: In very active group chats, important messages can be singled out by preventing notifications for non-highlighted messages.
cs: Ve velmi aktivních skupinových rozhovorech mohou být důležité zprávy zdůrazněny vyloučením oznamování zpráv, které nejsou zvýrazněny.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: Exclude non-&highlighted messages in group chats
cs: Vyjmout nezvýrazněné zprávy ve skupinových ro&zhovorech

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyMessagesOnAnotherDesktop)
en: Treat all chats on the current des&ktop like active chats
cs: Považovat všechny rozhovory na a&ktuální ploše za aktivní rozhovory

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Miscellaneous
cs: Různé

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: Enable events if your account status is "Away"
cs: Povolit události, pokud je váš stav "pryč"

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: Enable notification events even if your account status is "Away" or less available, e.g. "Not Available" or "Do not Disturb". Note: This does not affect the flashing of the system tray icon.
cs: Povolit oznamování událostí i když je váš účet ve stavu "pryč" nebo méně dostupný, např. "nedostupný" nebo "nerušit". Poznámka: Toto nemá vliv na blikání ikony v systémovém panelu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: E&nable events while away
cs: Povo&lit události při "pryč"

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: Switch to the desktop which contains the chat window for the sender when opening his/her message
cs: Přepnout se na plochu obsahující rozhovor při otevření zprávy

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: If there is already a chat window open for the sender of the message, opening his/her message will cause a switch to the desktop which contains this chat window.
cs: Pokud již existuje rozhovorové okno pro daného odesilatele, otevření zprávy od této osoby způsobí přepnutí na plochu, na které je toto okno umístěné.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: Switch &to desktop containing chat on opening message
cs: Při otevření zprávy &se přepnout na plochu obsahující rozhovor

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: Raise the chat window/tab on an incoming message
cs: Při příchozí zprávě přenést okno/kartu do popředí

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: If there is already a chat window opened for the sender of an incoming message this window will be put on the current desktop and in front of all other windows.
cs: Pokud už existuje rozhovorové okno pro daného odesilatele, toto okno bude přemístěno na popředí aktuální plochy.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: &Raise window on incoming message
cs: Při příchozí zp&rávě přenést okno do popředí

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_General) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: General
cs: Obecné

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: System Tray
cs: Systémová část panelu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: Show the icon in the system tray
cs: Zobrazovat ikonu v systémové části panelu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: By default, the system tray icon indicates new incoming messages using an animation. A left or middle mouse click on the icon will open the message in a new chat window. Pressing the "View" button in the notification popup has the same effect.
cs: V základním nastavení je indikován příchod nové zprávy v systémové části panelu animací. Klik levým či prostředním tlačítkem na ikonu otevře zprávu v novém rozhovorovém okně. Stisknutí tlačítka "Ukázat" v bublině má stejný výsledek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: Show system &tray icon
cs: Zobrazovat &ikonu v systémovém panelu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start with the main window minimized to the system tray
cs: Spustit s hlavním oknem minimalizovaným do systémové části panelu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start with the main window hidden. The only visible item is the system tray icon.
cs: Začít se skrytým hlavním oknem. Pouze ikona v systémové části panelu bude zobrazena.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start &with hidden main window
cs: Spustit se skrytým hlavním okne&m

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Message Handling
cs: Zacházení se zprávami

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: Instantly open incoming messages
cs: Příchozí zprávy otvírat okamžitě

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: If there is no chat window open, a new message arriving will cause a new window to open. If there is already a chat window opened for that sender, the message will immediately be displayed there.
cs: Pokud není otevřené žádné okno s rozhovorem, bude pro příchozí zprávu otevřeno nové okno. Pokud již okno pro daného odesílatele existuje, zpráva se zobrazí v tomto okně.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: Open messages instantl&y
cs: Otevírat zpráv&y okamžitě

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Use a message queue to store incoming messages
cs: Používat frontu místo zobrazování příchozích zpráv v okně

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Store new incoming messages in a message queue. New messages are messages that cannot be displayed in an already open chat window. Only queued messages trigger notification via chat window and system tray icon animations.
cs: Uložit nově příchozí zprávy ve frontě zpráv. Nové zprávy jsou takové zprávy, které nemohou být zobrazeny v už otevřených rozhovorových oknech. Pouze zprávy zařazené do fronty vyvolají upozornění pomocí bubliny a blikáním v systémovém panelu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Use message &queue
cs: Používat &frontu zpráv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Also add unread messages to queue
cs: Taktéž řadit nepřečtené zprávy do fronty/zásobníku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Unread messages are messages that will be displayed in an already opened but inactive chat window. Only incoming queued messages trigger notification via chat window and system tray icon animations. With this option disabled only new incoming messages are queued, i.e. messages that cannot be displayed in an already open chat window.
cs: Nepřečtené zprávy jsou takové zprávy, které se zobrazí v již otevřeném ale neaktivním okně rozhovoru. Pouze příchozí zprávy zařazené do fronty vyvolají upozornění pomocí bubliny anebo blikáním v systémovém panelu. Je-li tato volba neaktivní, jsou zařazeny do fronty pouze nově příchozí zprávy, tj. zprávy, které nemohou být zobrazeny v již otevřeném rozhovorovém okně.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Queue unrea&d messages
cs: Nepřečtené zprávy ve &frontě/zásobníku

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, initialStatusGroup) i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Initial Status
cs: Úvodní stav

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Set the initial status
cs: Nastavit úvodní stav

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: When starting Kopete, and whenever your computer is online, all your accounts will go into the status selected here. You can exclude accounts individually in their properties.
cs: Při startu Kopete budou všechny vaše účty automaticky připojeny. Poznámka: Automatickému připojení účtu je možné zamezit v nastavení vlastností každého z nich.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Offline
cs: Odpojen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Online
cs: Připojen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Away
cs: Pryč

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Busy
cs: Zaneprázdněn

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, invisibleTab)
en: Invisible
cs: Neviditelný

en: &Style
cs: &Styl

en: &Emoticons
cs: &Emotikony

en: (No Variant)
cs: (žádná varianta)

en: Choose Chat Window Style to Install
cs: Zvolte styl okna rozhovoru k instalaci

en: The specified archive cannot be opened.
    Make sure that the archive is a valid ZIP or TAR archive.
cs: Zadaný archiv nelze otevřít.
    Ujistěte se, že jde o platný ZIP nebo TAR archiv.

en: Cannot Open Archive
cs: Archiv nelze otevřít

en: Could not find a suitable place to install the chat window style.
cs: Nelze najít vhodné umístění pro instalaci stylu okna rozhovoru.

en: Cannot Find Styles Directory
cs: Nelze najít adresář se styly

en: The specified archive does not contain a valid chat window style.
cs: Zadaný archiv neobsahuje platný styl okna rozhovoru.

en: Invalid Style
cs: Neplatný styl

en: The chat window style was successfully installed.
cs: Styl okna rozhovoru byl úspěšně nainstalován.

en: Install Successful
cs: Instalace úspěšná

en: An unknown error occurred while trying to install the chat window style.
cs: Nastala neznámá chyba při pokusu o instalaci stylu okna rozhovoru.

en: Unknown Error
cs: Neznámá chyba

[ctx: @info]
en: The Chat Window Style <resource>%1</resource> was successfully deleted.
cs: Styl okna rozhovoru <resource>%1</resource> byl úspěšně smazán.

[ctx: @info]
en: An error occurred while trying to delete the <resource>%1</resource> Chat Window Style. Your account might not have permission to remove it.
cs: Při pokusu o smazání stylu <resource>%1</resource> došlo k chybě. váš účet možná nemá oprávnění, aby jej mohl odstranit.

[ctx: @title:window]
en: Chat Window Style <resource>%1</resource> installation
cs: Instalace stylu okna rozhovoru <resource>%1</resource>

[ctx: @info]
en: The specified archive <filename>%1</filename> cannot be opened.
    Make sure that the archive is a valid ZIP or TAR archive.
cs: Zadaný archiv <filename>%1</filename> nelze otevřít.
    Ujistěte se, že jde o platný ZIP nebo TAR archiv.

[ctx: @info]
en: Could not find a suitable place to install the Chat Window Style <resource>%1</resource>.
cs: Nelze najít vhodné umístění pro instalaci stylu okna rozhovoru <resource>%1</resource>.

[ctx: @info]
en: The specified archive <filename>%1</filename> does not contain a valid Chat Window Style.
cs: Zadaný archiv <filename>%1</filename> neobsahuje platný styl okna rozhovoru.

[ctx: @info]
en: An unknown error occurred while trying to install the Chat Window Style <resource>%1</resource>.
cs: Nastala neznámá chyba při pokusu o instalaci stylu okna rozhovoru <resource>%1</resource>.

en: One Chat Window Style package has been installed. | %1 Chat Window Style packages have been installed.
cs[0]: Styl okna rozhovoru byl úspěšně nainstalován.
cs[1]: %1 styly okna rozhovoru byly úspěšně nainstalovány.
cs[2]: %1 stylů okna rozhovoru bylo úspěšně nainstalováno.

[ctx: This is the myself preview contact id]
en: myself@preview
cs: ja@preview

[ctx: This is the myself preview contact nickname]
en: Myself
cs: moje přezdívka

en: Jack
cs: Honza

[ctx: This is the other preview contact id]
en: jack@preview
cs: honza@nahled

[ctx: This is the other preview contact nickname]
en: Jack
cs: Honza

[ctx: preview of a chat session]
en: Preview Session
cs: Náhled sezení

en: Hello, this is an incoming message :-)
cs: Ahoj, tohle je příchozí zpráva :-)

en: Hello, this is an incoming consecutive message.
cs: Ahoj, tohle je příchozí postupná zpráva.

en: Ok, this is an outgoing message
cs: Ok, tohle je odchozí zpráva

en: Ok, an outgoing consecutive message.
cs: Ok, tohle je další odchozí zpráva.

en: Message that is being sent.
cs: Zpráva, která je odesílána.

en: Delivered message.
cs: Doručená zpráva.

en: Message that cannot be delivered.
cs: Zpráva, kterou nelze doručit.

en: Here is an incoming colored message.
cs: Tohle je obarvená příchozí zpráva.

en: This is an internal message
cs: Tohle je interní zpráva

en: performed an action
cs: provedl činnost

en: This is a highlighted message
cs: Tohle je zvýrazněná zpráva

en: Hello, this is an incoming file transfer request
cs: Ahoj, tohle je příchozí požadavek na přenos souboru

en: Hello, this is a disabled incoming file transfer request
cs: Ahoj, tohle je zakázaný příchozí požadavek na přenos souboru

en: Bye
cs: Ahoj

en: Configure Emoticon Themes
cs: Nastavit motivy emotikonů

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kcfg_chatFontSelection)
en: Fonts
cs: Písma

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_chatFont)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Base font in the chat window</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Výchozí font v okně rozhovoru</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Base &font:
cs: Základní &písmo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Use system font
cs: Použít systémové písmo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Use custom font:
cs: Použít vlastní písmo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Highlight foreground:
cs: &Zvýrazněné popředí:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_highlightForegroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_highlightForegroundColor)
en: Foreground color for highlighted messages
cs: Barva popředí zvýrazněných zpráv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_chatBackgroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_chatBackgroundColor)
en: Color for the background of the chat window
cs: Barva pozadí v rozhovorovém okně

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Background color:
cs: &Barva pozadí:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_highlightBackgroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_highlightBackgroundColor)
en: Background color for highlighted messages
cs: Barva pozadí zvýrazněných zpráv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Highlight bac&kground:
cs: Zvýrazněné &pozadí:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_chatLinkColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_chatLinkColor)
en: Color used for links in chats
cs: Barva odkazů v rozhovorech

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: &Link color:
cs: Barva &odkazu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Formatting Overrides
cs: Možnosti formátování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_chatFmtOverride)
en: Ignore peer's formatting
cs: Ignorovat formátování protějšku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useEmoticons)
en: If this is checked, the text representation of emoticons in messages will be replaced by an image
cs: Pokud je zaškrtnuto, textová reprezentace emotikonů ve zprávách bude nahrazena obrázky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useEmoticons)
en: U&se the following emoticon theme:
cs: Po&užít následující motiv emotikonů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnManageThemes)
en: &Manage Emoticons...
cs: Spravovat e&motikony...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChatWindowConfig_Style)
en: Chat Window Appearance
cs: Vzhled okna rozhovoru

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Display
cs: Zobrazení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_groupConsecutiveMessages)
en: Group consecuti&ve messages
cs: Skupina &návazných zpráv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCompact)
en: Co&mpact style in chatrooms
cs: Ko&mpaktní styl v místnostech

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, stylesGroupBox)
en: Styles
cs: Styly

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Style variant:
cs: Varianta stylu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btnGetStyles)
en: Get new Chat Window styles over the Internet
cs: Získat nové styly okna rozhovoru z Internetu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnGetStyles)
en: &Get New...
cs: Zí&skat nové...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, installButton)
en: &Install...
cs: &Instalovat...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete
cs: S&mazat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: For each tab
cs: Pro každou záložku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowContactName)
en: Show contact name
cs: Zobrazit jméno kontaktu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HoverClose)
en: Show close button
cs: Zobrazit uzavírací tlačítko

en: General Plugins
cs: Obecné moduly

en: &Manager
cs: S&právce

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Online Status Menu
cs: Nabídka připojeného stavu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Protocol's online status menu:
cs: Nabídka připojeného stavu protokolu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: As Global Status Menu
cs: Jako globální nabídka stavu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: Only Statuses With Matching Category
cs: Pouze stavy s odpovídající kategorií

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: All Statuses With Parent Category
cs: Všechny stavy s nadřazenou kategorií

en: Free For Chat
cs: Volný k pokecu

en: Extended Away
cs: Rozšířené "pryč"

en: Idle
cs: Zahálející

en: Do Not Change
cs: Neměnit

en: New Status
cs: Nový stav

en: New Group
cs: Nová skupina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAddStatus) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCustomAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButt
en: Add
cs: Přidat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAddGroup)
en: Add Group
cs: Přidat skupinu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Category:
cs: Kategorie:

en: Title
cs: Titul

en: Placeholder
cs: Prázdné místo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Display Name
cs: Zobrazované jméno

en: Status Title
cs: Stavový titulek

en: Status Message
cs: Stavová zpráva

en: Contact Icons
cs: Ikony kontaktu

en: The layout '%1' is one of the default layouts and cannot be deleted.
cs: Grafická úprava '%1' je jednou z výchozích grafických úprav a nemůže být smazána.

en: Cannot Delete Default Layouts
cs: Nelze smazat výchozí rozložení

en: <qt>This contact is already on your contact list. It is a child contact of <b>%1</b></qt>
cs: <qt>Tento kontakt je již ve vašem seznamu. Je potomkem kontaktu <b>%1</b>.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to merge meta contacts?
    <b>%1</b>
cs: <qt>Opravdu si přejete sloučit kontakty?
    <b>%1</b>

en: Meta Contact Merge
cs: Sloučení Meta kontaktů

en: Select Address Book
cs: Vybrat knihu adres

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ContactSelectorWidget_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MetaContactSelectorWidget_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddressBookSelectorWidget_Base)
en: Select Contact
cs: Vybrat kontakt

en: No writeable address book resource found.
cs: Nebyl nalezen žádný zapisovatelný zdroj knihy adres.

en: Add or enable one using the KDE System Settings.
cs: Přidejte jej nebo povolte pomocí Nastavení systému.

en:  (already in address book)
cs:  (již existuje v adresáři)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: This wizard helps you export instant messaging contacts to the KDE address book.
cs: Tento průvodce vám pomůže exportovat kontakty z komunikátoru do adresáře KDE.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Select Address Book
cs: Vybrat &adresář

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Selected contacts will be added to the KDE address book.
cs: Vybrané kontakty budou přidány do adresáře KDE.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectAll)
en: Select &All
cs: Vybr&at vše

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnDeselectAll)
en: &Deselect All
cs: Z&rušit výběr

en: <Not Set>
cs: <nenastaveno>

en: Export to Address Book
cs: Exportovat do adresáře

en: Set address book fields using the selected data from Kopete
cs: Nastavit pole adresáře vybranými daty z Kopete

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddressBookExportUI)
en: Merge with Address Book
cs: Sloučit s adresářem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblFirstName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: First name:
cs: Jméno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblHomePhone)
en: Home phone:
cs: Telefon domů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblWorkPhone) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Work phone:
cs: Telefon do práce:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mobileLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblMobilePhone) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Mobile phone:
cs: Mobilní telefon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblLastName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: Last name:
cs: Příjmení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblEmail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmail_2)
en: Email:
cs: E-mail:

en: Create New Group...
cs: Vytvořit novou skupinu...

en: &Move To
cs: Př&esunout do

en: &Copy To
cs: &Kopírovat do

en: Merge Meta Contacts
cs: Sloučit meta kontakty

en: Send Email...
cs: Poslat e-mail...

[ctx: verb, rename a contact]
en: Rename
cs: Přejmenovat

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Add Contact
cs: Přid&at kontakt

en: Select Account
cs: Vybrat účet

en: Add to Your Contact List
cs: Přidat do seznamu kontaktů

en: &Properties
cs: &Vlastnosti

en: Please enter the name for the new group:
cs: Prosím zadejte jméno pro novou skupinu:

en: <qt>Are you sure you want to remove the contact <b>%1</b> from your contact list?</qt>
cs: <qt>Jste si jistí, že si přejete odstranit <b>%1</b> ze svého seznamu kontaktů?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the group <b>%1</b> and all contacts that are contained within it?</qt>
cs: <qt>Jste si jistí, že si přejete odstranit skupinu <b>%1</b> a všechny kontakty v ní obsažené?</qt>

en: Are you sure you want to remove these contacts from your contact list?
cs: Jste si jistí, že si přejete odstranit tyto kontakty ze svého seznamu kontaktů?

en: Are you sure you want to remove these groups and contacts from your contact list?
cs: Jste si jistí, že si přejete odstranit tyto skupiny či kontakty ze svého seznamu kontaktů?

en: Account %1 is offline. Do you really want to move this metacontact?
cs: Kontakt %1 je odpojen. Opravdu chcete tento metakontakt přesunout?

en: Move contact
cs: Přesunout kontakt

en: There is no email address set for this contact in the KDE address book.
cs: Pro tento kontakt neexistuje e-mailová adresa v adresáři KDE.

en: No Email Address in Address Book
cs: E-mail není v adresáři

en: This contact was not found in the KDE address book. Check that a contact is selected in the properties dialog.
cs: Tento kontakt nebyl nalezen v adresář KDE. Zkontrolujte, zda je dialogu vlastností nějaký vybrán.

en: Not Found in Address Book
cs: Nenalezeno v adresáři

en: Rename Contact
cs: Přejmenovat kontakt

en: Remove Contact
cs: Odstranit kontakt

en: Send Single Message...
cs: Poslat jednu zprávu...

en: &Add Subcontact
cs: Přid&at podřízený kontakt

en: Rename Group
cs: Přejmenovat skupinu

en: Remove Group
cs: Odstranit skupinu

en: Send Message to Group
cs: Poslat zprávu skupině

en: &Add Contact to Group
cs: Přid&at kontakt do skupiny

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Make Meta Contact
cs: Vytvořit Meta kontakt

en: Add Contact
cs: Přidat kontakt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDisplayName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Name:
cs: Jmé&no:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpIcons)
en: Icons
cs: Ikony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Use custom &icons
cs: Použít vlastní &ikony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOpen)
en: O&pen:
cs: O&tevřený:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClosed)
en: C&losed:
cs: Za&vřený:

en: Properties of Group %1
cs: Vlastnosti skupiny %1

en: Custom &Notifications
cs: Vlast&ní oznámení

en: Properties of Meta Contact %1
cs: Vlastnosti meta kontaktu %1

en: Sync KABC...
cs: Synchronizovat KABC...

en: (custom name)
cs: (vlastní jméno)

en: (nick name)
cs: (přezdívka)

en: (contact id)
cs: (id kontaktu)

en: No Contacts with Photo Support
cs: Žádné kontakty s podporou fotek

en: No contacts were imported from the address book.
cs: Žádné kontakty nebyly importovány z adresáře.

en: No Change
cs: Žádná změna

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpAddressbook)
en: Address Book Link
cs: Propojení s adresářem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnExportKABC)
en: Export contact's details to the KDE Address Book
cs: Exportovat podrobnosti kontaktu do adresáře KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnExportKABC)
en: E&xport Details...
cs: E&xportovat podrobnosti...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnImportKABC)
en: Import contacts from the KDE Address Book
cs: Importovat kontakty z adresáře KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnImportKABC)
en: &Import Contacts
cs: &Importovat kontakty

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Display Name Source
cs: Zdroj zobrazovaného jména

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameKABC)
en: Use address book &name (needs address book link)
cs: Použít jmé&no z adresáře (je třeba propojení)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameContact) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoContact)
en: From contact:
cs: Z kontaktu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbAccountName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbAccountPhoto)
en: Contact with which to synchronize the displayname.
cs: Kontakt, se kterým se má synchronizovat zobrazované jméno.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameCustom)
en: Cus&tom:
cs: Vlas&tní:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Photo Source
cs: Zdroj fotky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoKABC)
en: U&se address book photo (needs address book link)
cs: Po&užít fotku z adresáře (je třeba propojení)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, photoLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Photo
cs: Fotka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoCustom)
en: Custom:
cs: Vlastní:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnChoosePhoto)
en: Choose...
cs: Vybrat...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSyncPhoto)
en: S&ync photo to address book
cs: S&ynchronizovat fotku s adresářem

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Ad&vanced
cs: Pok&ročilé

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Check to set custom icons for this contact
cs: Zaškrtněte pro nastavení vlastních ikon pro tento kontakt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Use custom status &icons
cs: Použít vlastní &ikony stavu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOffline)
en: O&ffline:
cs: O&dpojen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAway)
en: Awa&y:
cs: Pr&yč:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblUnknown)
en: Un&known:
cs: Nez&námý:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: &Group:
cs: Sku&pina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kabcLabel)
en: Address book entry:
cs: Položka knihy adres:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AccountIdentityBase) i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, title)
en: Account Identity
cs: Identita účtu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectText)
en: Select the identity to be used by the accounts:
cs: Zvolte identitu pro použití s těmito účty:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accounts)
en: <img name=foobar> My Account
cs: <img name=foobar> Můj účet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, identityList)
en: Identity
cs: Identita

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IdentityDetailed)
en: Detailed Info
cs: Podrobné informace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, phoneLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Private phone:
cs: Soukromý telefon:

en: Identity Information
cs: Informace o identitě

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, photo)
en: No Photo
cs: Žádná fotka

en: General Information
cs: Obecné informace

en: Detailed Information
cs: Podrobné informace

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IdentityGeneral)
en: General Info
cs: Obecné informace

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, selectPhoto)
en: Select Photo
cs: Vybrat obrázek

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, clearPhoto)
en: Clear Photo
cs: Vyčistit obrázek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Show as:
cs: Zobrazit jako:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNickName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNick)
en: Nickname:
cs: Přezdívka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, identityName)
en: Identity Name
cs: Název identity

[ctx: Button to open account configuration widget]
en: Click to add an account
cs: Kliknutím přidáte nový účet

en: View
cs: Zobrazit

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

note: i18n: ectx: Menu (edit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnEdit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_edit)
en: &Edit
cs: U&pravit

note: i18n: ectx: ToolBar (quickSearchBar)
en: Quick Search Bar
cs: Panel pro rychlé hledání

note: i18n: ectx: Menu (contact_popup_actions)
en: &Other Actions
cs: &Ostatní činnosti

note: i18n: ectx: Menu (contact_popup_groups)
en: &Groups
cs: Sku&piny

en: Global status message
cs: Globální zpráva o stavu

en: Service messages
cs: Služební zprávy

en: &Export Contacts...
cs: &Exportovat kontakty...

en: &Away
cs: P&ryč

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: &Busy
cs: &Zaneprázdněn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: &Invisible
cs: Nev&iditelný

en: &Set Status
cs: Na&stavit stav

en: Configure &Global Shortcuts...
cs: Nastavit &globální zkratky...

en: Show &All
cs: Zobr&azit vše

en: Show Offline &Users
cs: Zobrazovat odpojené &uživatele

en: Show Empty &Groups
cs: Zobrazovat &prázdné skupiny

en: Read Message
cs: Číst zprávu

en: Read the next pending message
cs: Přečíst následující čekající zprávu

en: Show/Hide Contact List
cs: Zobrazit/skrýt seznam kontaktů

en: Show or hide the contact list
cs: Zobrazit nebo skrýt seznam kontaktů

en: Set Away/Back
cs: Změnit na pryč/zpět

en: <qt>Closing the main window will keep Kopete running in the system tray. Use 'Quit' from the 'File' menu to quit the application.</qt>
cs: <qt>Zavření hlavního okna Kopete nechá Kopete běžet minimalizované v panelu. Pro opuštění aplikace použít 'Ukončit' ze 'Soubor' v hlavní nabídce.</qt>

en: Docking in System Tray
cs: Ukotvení v systémové liště

[ctx: @label:textbox formatted status title]
en: <b>Status&nbsp;Title:</b>&nbsp;%1
cs: <b>Stavový&nbsp;titulek:</b>&nbsp;%1

[ctx: @label:textbox formatted status message]
en: <br /><b>Status&nbsp;Message:</b>&nbsp;%1
cs: <br/><b>Stavová&nbsp;zpráva:</b>&nbsp;%1

en: Kopete, the KDE Instant Messenger
cs: Kopete, komunikátor KDE

en: (c) 2001-2004, Duncan Mac-Vicar Prett
    (c) 2002-2016, Kopete Development Team
cs: (c) 2001-2004, Duncan Mac-Vicar Prett
    (c) 2002-2016, tým vývojářů aplikace Kopete

en: Developer and maintainer
cs: Vývojář a správce

en: Developer and Project founder
cs: Vývojář a spoluzakladatel projektu

en: Developer, Yahoo plugin maintainer
cs: Vývojář, správce modulu Yahoo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_lastName)
en: Developer
cs: Vývojář

en: Developer, Connection status plugin author
cs: Vývojář, autor modulu Stav připojení

en: Developer, Video device support
cs: Vývojář, podpora pro video zařízení

en: Developer, MSN
cs: Vývojář, MSN

en: Developer, Gadu plugin maintainer
cs: Vývojář, správce modulu Gadu

en: Lead Developer, AIM and ICQ plugin maintainer
cs: Vedoucí vývojář, správce modulů AIM a ICQ

en: IRC plugin maintainer
cs: Správce modulu IRC

en: Lead Developer, Telepathy and Messenger plugin maintainer
cs: Vedoucí vývojář, správce modulů Telepathy a Messenger

en: Lead Developer, MSN plugin maintainer
cs: Hlavní vývojář, správce modulu MSN

en: Artist / Developer, Artwork maintainer
cs: Grafik / vývojář, správce grafiky

en: Developer, UI maintainer
cs: Vývojář, správce uživ. rozhraní

en: Developer, WLM plugin maintainer
cs: Vývojář, správce modulu WLM

en: Developer, Jabber plugin maintainer
cs: Vývojář, správce modulu Jabber

en: Lead Developer, GroupWise maintainer
cs: Vedoucí vývojář, správce modulu GroupWise

en: Developer, AIM and ICQ
cs: Vývojář, AIM a ICQ

en: Developer, Bonjour Plugin Maintainer
cs: Vývojář, správce modulu Bonjour

en: Konki style author
cs: Autor stylu Konki

en: Hacker style author
cs: Autor stylu Hacker

en: Kopete's icon author
cs: Autor ikon pro Kopete

en: Sounds
cs: Zvuky

en: Kopete Docugoddess, Bug and Patch Testing.
cs: „Dokumentační bohyně“ Kopete, testování chyb a oprav.

en: Iris Jabber Backend Library
cs: Knihovna s podpůrnou vrstvou Iris Jabber

en: OscarSocket author
cs: Autor OscarSocket

en: Kmerlin MSN code
cs: Kód Kmerlin MSN

en: Former developer
cs: Bývalý vývojář

en: Former developer, project co-founder
cs: Bývalý vývojář, spoluzakladatel projektu

en: Ryan Cumming
cs: Nick Betcher

en: Misc bugfixes and enhancements
cs: Různé opravy a vylepšení

en: Former developer, original Gadu plugin author
cs: Bývalý vývojář, původní autor modulu Gadu

en: Former developer, Jabber plugin author
cs: Bývalý vývojář, autor modulu Jabber

en: Former developer, Oscar plugin
cs: Bývalý vývojář, autor modulu Oscar

en: Former developer and WinPopup maintainer
cs: Bývalý vývojář, správce modulu WinPopup

en: Do not load plugins. This option overrides all other options.
cs: Nenačítat moduly. Tato volba má přednost před ostatními.

en: Disable auto-connection
cs: Vypnout automatické připojení

en: Auto-connect the specified accounts. Use a comma-separated list
    to auto-connect multiple accounts.
cs: Automaticky připojit uvedené účty. Pro zadání více účtů použijte čárkami oddělený seznam.

en: Do not load the specified plugin. Use a comma-separated list
    to disable multiple plugins.
cs: Nenačítat uvedený modul. Pro zadání více modulů použijte čárkami oddělený seznam.

en: Load only the specified plugins. Use a comma-separated list
    to load multiple plugins. This option has no effect when
    --noplugins is set and overrides all other plugin related
    command line options.
cs: Načíst pouze zadané moduly. Pro zadání více modulů použijte čárkami oddělený seznam. Tato volba nemá žádný vliv při současném použití volby --noplugins.

en: URLs to pass to kopete / emoticon themes to install
cs: URL pro předání Kopete / motivu emotikonů k instalaci

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, clearButton)
en: C&lear
cs: Vyči&stit

en: Edit Message
cs: Upravit zprávu

en: Edit Message...
cs: Upravit zprávu...

en: Edit Statuses...
cs: Upravit stavy...

en: Configure Statuses
cs: Konfigurovat stavy

note: i18n: Target Size (KB) (=> KB = kilobyte)
en: Target KB
cs: Cílové KB

en: Flicker Reduction
cs: Snížení blikání

en: Framerate
cs: Rychlost snímků

note: i18n: Selection of combinations of light sources
en: Lights
cs: Světla

en: Reset Camera
cs: Obnovit fotoaparát

en: Invert
cs: Invertovat

en: Webcam Effects
cs: Efekty web kamery

en: Infrared
cs: Infračervené

note: i18n: Black/White
en: B/W
cs: Č/B

en: Red Saturation
cs: Nasycení červené

en: Blue Saturation
cs: Nasycení modré

en: Vertical Noise Reduction
cs: Svislé potlačení šumu

en: Save User Settings
cs: Uložit nastavení uživatele

en: Restore User Settings
cs: Obnovit nastavení uživatele

en: Restore Factory Settings
cs: Obnovit výchozí nastavení

note: i18n: Color Mode
en: Colour mode
cs: Režim barev

note: i18n: Auto Contour
en: Auto contour
cs: Automatické kontury

en: Contour
cs: Obrys

note: i18n: Backlight Compensation
en: Backlight compensation
cs: Kompenzace podsvětlení

note: i18n: Flicker Suppression
en: Flickerless
cs: Bez blikání

note: i18n: Noise Reduction
en: Noise reduction
cs: Potlačení šumu

en: Color Filter
cs: Barevný filtr

note: i18n: Transaction Time (msec)
en: Transaction time (msec)
cs: Čas transakce (msec)

note: i18n: off / disable flicker compensation
en: NoFliker
cs: Bez blikání

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Quality
cs: Kvalita

en: Off
cs: Odpojen

en: Both
cs: Obě

en: On
cs: Zapnuto

en: Brightness
cs: Jas

en: Hue
cs: Tón

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, color_btn)
en: Color
cs: Barva

en: Contrast
cs: Kontrast

en: Whiteness
cs: Bělost

en: Automatic Brightness/Contrast Correction
cs: Automatická úprava jasu/kontrastu

en: Automatic Color Correction
cs: Automatická korekce barev

en: Vertical Flip
cs: Svislé převrácení

en: Horizontal Flip
cs: Vodorovné převrácení

en: Saturation
cs: Nasycení

en: Volume
cs: Hlasitost

en: Balance
cs: Vyrovnání

en: Bass
cs: Basy

en: Treble
cs: Výšky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, muteButton)
en: Mute
cs: Ztlumit

en: Loudness
cs: Hlučnost

en: Black Level
cs: Úroveň černé

en: Automatic White Balance
cs: Automatické vyvážení bílé

en: Do White Balance
cs: Vyvážit bílou

en: Red Balance
cs: Vyvážení červené

en: Blue Balance
cs: Vyvážení modré

en: Gamma
cs: Gama

en: Exposure
cs: Expozice

en: Automatic Gain
cs: Automatické zesílení

en: Gain
cs: Zesílení

en: Horizontal Center
cs: Vodorovně na střed

en: Vertical Center
cs: Svisle na střed

en: Sharpness
cs: Ostrost

en: Backlight Compensation
cs: Kompenzace podsvícení

en: Color Effects
cs: Barevné efekty

en: Rotate
cs: Otočit

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: A network connection was disconnected.  The application is now in offline mode.  Do you want the application to resume network operations when the network is available again?
cs: Síťové připojení bylo přerušeno. Aplikace je nyní odpojena. Přejete si, aby aplikace obnovila síťové operace jakmile bude připojení opět dostupné?

en: This application is currently in offline mode.  Do you want to connect?
cs: Tato aplikace je právě odpojena. Přejete si se připojit?

en: This application is currently in offline mode.  Do you want to connect in order to carry out this operation?
cs: Tato aplikace je právě odpojena. Přejete si se připojit, aby mohla být operace provedena?

en: Leave Offline Mode?
cs: Opustit odpojený režim?

en: Connect
cs: Připojit se

en: Stay Offline
cs: Zůstat odpojen

en: Could not find contactlist.xml in Kopete application data.
cs: Nelze najít soubor contactlist.xml v datech aplikace Kopete.

en: Could not open contact list file.
cs: Nelze otevřít soubor seznamu kontaktů.

en: Could not write contact list to a file.
cs: Nelze uložit seznam kontaktů do souboru.

en: <qt>"%1" is not supported by Kopete.</qt>
cs: <qt>"%1" není podporováno aplikací Kopete.</qt>

en: Could Not Sync with KDE Address Book
cs: Nelze synchronizovat s adresářem KDE

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: Do Not Use
cs: Nepoužívat

en: <qt>An address was added to this contact by another application.<br />Would you like to use it in Kopete?<br /><b>Protocol:</b> %1<br /><b>Address:</b> %2</qt>
cs: <qt>K tomuto kontaktu byla jinou aplikací přidána adresa. <br>Přejete si ji použít v aplikaci Kopete?<br/><b>Protokol:</b> %1</br><b>Adresa:</b> %2</qt>

en: Import Address From Address Book
cs: Importovat adresu z adresáře

en: Use
cs: Použít

en: <qt>One or more of your accounts using %1 are offline.  Most systems have to be connected to add contacts.  Please connect these accounts and try again.</qt>
cs: <qt>Jeden nebo více vašich účtů používajících %1 je odpojen. Většina systémů musí být pro přidávání kontaktů připojena. Prosím připojte tyto účty a zkuste to znovu.</qt>

en: Not Connected
cs: Nepřipojen

en: Choose Account
cs: Zvolit účet

en: <qt>You do not have an account configured for <b>%1</b> yet.  Please create an account, connect it, and try again.</qt>
cs: <qt>Pro <b>%1</b> ještě nemáte nastavený žádný účet. Prosím vytvořte účet, připojte se a zkuste znovu.</qt>

en: No Account Found
cs: Žádný účet nenalezen

en: <qt>It was not possible to add the contact.</qt>
cs: <qt>Přidání kontaktu se nezdařilo.</qt>

en: Could Not Add Contact
cs: Nelze přidat kontakt

en: You have been disconnected
cs: Byli jste odpojeni

en: You have connected from another client or computer to the account '%1'
cs: Připojili jste se k účtu '%1' z jiného počítače nebo klienta.

en: Most proprietary Instant Messaging services do not allow you to connect from more than one location. Check that nobody is using your account without your permission. If you need a service that supports connection from various locations at the same time, use the Jabber protocol.
cs: Většina proprietárních komunikátorů neumožňuje připojení z více než jednoho místa. Zkontrolujte, jestli někdo nepoužívá váš účet bez vašeho svolení. Pokud potřebujete službu, která podporuje připojení z více míst ve stejném čase, využijte protokol Jabber.

en: You are not allowed to add yourself to the contact list. The addition of "%1" to account "%2" will not take place.
cs: Není vám povoleno přidat sám sebe do seznamu kontaktů. Přidání "%1" do účtu "%2" nebude provedeno.

en: Error Creating Contact
cs: Chyba při vytváření kontaktu

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Edit Account
cs: Upravit účet

en: You have been added
cs: Byli jste přidáni

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_add)
en: Add...
cs: Přidat...

en: Authorize
cs: Autorizace

en: Block
cs: Blokovat

en: The contact <b>%1</b> has added you to his/her contact list.
cs: Kontakt <b>%1</b> si vás zařadil na seznam kontaktů.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Whether using the system font for the chat window.
cs: Zda použít systémové písmo v okně rozhovoru.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Color used to identify idle contacts.
cs: Barva identifikující nečinné kontakty.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Contact list group sorting
cs: Řazení skupin seznamu kontaktů

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Round contact photo corners.
cs: Zaoblené rohy fotek kontaktů.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Hide the vertical scroll bar.
cs: Skrýt svislý posuvník.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Group contacts by group.
cs: Uspořádat kontakty podle skupiny.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Use custom fonts for contact list.
cs: Použít vlastní písmo pro seznam kontaktů.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Automatically resize the main window.
cs: Automaticky měnit velikost hlavního okna.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show offline users in contact list.
cs: Zobrazit odpojené uživatele v seznamu kontaktů.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show offline users in a separate group.
cs: Zobrazit odpojené uživatele v oddělené skupině.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show Kopete in system tray.
cs: Zobrazovat Kopete v systémové části panelu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Use message queue.
cs: Používat frontu zpráv.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Queue unread messages.
cs: Nepřečtené zprávy řadit do fronty.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Use mouse navigation only in contact list.
cs: Používat navigaci myší pouze v seznamu kontaktů

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Reconnect on disconnect.
cs: Zopakovat pokus o připojení nebo odpojit.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Raise message view on new messages.
cs: Při příchozí zprávě přenést okno do popředí.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show events in chat window.
cs: Zobrazovat události v okně zpráv.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Queue only highlighted messages in group chats
cs: Zařazovat do fronty pouze zvýrazněné zprávy ve skupinových rozhovorech

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Trayflash Notification
cs: Oznámení probliknutím ikony v systémovém panelu

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Animate on message with open chat.
cs: Animovat při zprávě v otevřeném rozhovoru.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable events while away.
cs: Povolit události pokud jste pryč.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Chat window grouping policy.
cs: Zásady slučování oken rozhovoru.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable spell checking by default.
cs: Povolit kontrolu pravopisu jako výchozí.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable rich text by default.
cs: Povolit formátovaný text jako výchozí.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show send button in Chat Window.
cs: Zobrazit tlačítko Odeslat v okně zpráv.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show message dates.
cs: Zobrazovat datum zprávy.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Truncate contact name.
cs: Zkrátit jméno kontaktu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Maximum number of messages to show in a chat window.
cs: Maximální počet zpráv zobrazených v okně rozhovoru.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Hightlight messages containing your nickname.
cs: Zvýrazňovat zprávy obsahující vaši přezdívku.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Use auto away.
cs: Používat "Automaticky pryč".

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Auto away timeout.
cs: Doba do přepnutí na automatické pryč.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Go available after detecting an activity.
cs: Připojit se po zaznamenání činnosti.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Confirm Before Coming Back from Auto Away
cs: Potvrzovat návrat ze stavu Automaticky pryč

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: The custom auto away message.
cs: Automatická zpráva o nepřítomnosti.

en: I am gone right now, but I will be back later
cs: Momentálně jsem pryč, ale za chviličku budu zpátky

note: i18n: ectx: label, entry, group (ChatWindowSettings)
en: Always show tabs.
cs: Vždy zobrazovat karty

en: Outgoing Message Sent
cs: Odchozí zpráva odeslána

en: A contact sent you a buzz/nudge.
cs: Kontakt vás "probzzzukává".

en: User <i>%1</i> is typing a message
cs: Uživatel <i>%1</i> píše zprávu

en: <qt>An error has occurred while creating a new chat window. The chat window has not been created.</qt>
cs: <qt>Došlo k chybě při vytváření nového okna. Okno nebylo vytvořeno.</qt>

en: Error While Creating Chat Window
cs: Chyba při vytváření okna pro rozhovor

en: Enter Arguments
cs: Zadejte argumenty

en: Enter the arguments to %1:
cs: Zadejte argumenty pro %1:

en: Alias "%1" expands to itself.
cs: Alias "%1" expanduje v sebe sama.

en: "%2" requires at least %1 argument. | "%2" requires at least %1 arguments.
cs[0]: "%2" vyžaduje nejméně jeden argument.
cs[1]: "%2" vyžaduje nejméně %1 argumenty.
cs[2]: "%2" vyžaduje nejméně %1 argumentů.

en: "%2" has a maximum of %1 argument. | "%2" has a maximum of %1 arguments.
cs[0]: "%2" má maximálně jeden argument.
cs[1]: "%2" má maximálně %1 argumenty.
cs[2]: "%2" má maximálně %1 argumentů.

en: You are not authorized to perform the command "%1".
cs: Není vám povoleno provést příkaz "%1".

en: Command Error
cs: Chyba v příkazu

en: USAGE: /help [<command>] - Used to list available commands, or show help for a specified command.
cs: UŽITÍ: /help [<příkaz>] - Vypíše buď seznam příkazů nebo použití zadaného příkazu.

en: USAGE: /close - Closes the current view.
cs: UŽITÍ: /close - Zavře vybraný pohled.

en: USAGE: /part - Closes the current view.
cs: UŽITÍ: /part - Zavře aktuální pohled.

en: USAGE: /clear - Clears the active view's chat buffer.
cs: UŽITÍ: /clear - Vyčistí zprávy v aktuálním pohledu.

en: USAGE: /away [<reason>] - Marks you as away/back for the current account only.
cs: UŽITÍ: /away [<důvod>] - Nastaví/zruší vám příznak "pryč" (pouze pro aktuální účet).

en: USAGE: /awayall [<reason>] - Marks you as away/back for all accounts.
cs: UŽITÍ: /awayall [<důvod>] - Nastaví/zruší příznak "pryč" pro všechny účty.

en: USAGE: /say <text> - Say text in this chat. This is the same as just typing a message, but is very useful for scripts.
cs: UŽITÍ: /say <text> - Odeslat text. Stejné jako odeslání normální zprávy, ale užitečné ve skriptech.

en: USAGE: /exec [-o] <command> - Executes the specified command and displays the output in the chat buffer. If -o is specified, the output is sent to all members of the chat.
cs: UŽITÍ: /exec [-o] <příkaz> - Provede zadaný příkaz a zobrazí jeho výstup v okně zpráv. Je-li zadáno -o, výstup je odeslán všem účastníkům chatu.

en: Available Commands:
cs: Dostupné příkazy:

en: 
    Type /help <command> for more information.
cs: 
    Zadejte /help <command> pro více informací.

en: There is no help available for '%1'.
cs: Pro %1 není dostupná žádná nápověda.

en: ERROR: Shell access has been restricted on your system. The /exec command will not function.
cs: CHYBA: Přístup k shellu je na vašem systému omezen. Příkaz /exec nebude fungovat.

note: i18n: ectx: Menu (commandmenu)
en: Commands
cs: Příkazy

en: &Add to Your Contact List
cs: Přid&at do seznamu kontaktů

en: Visible when offline
cs: Viditelný offline

en: Move Contact
cs: Přesunout kontakt

en: Select the meta contact to which you want to move this contact:
cs: Vyberte si meta-kontakt, do kterého si přejete přesunout tento kontakt:

en: Create a new metacontact for this contact
cs: Pro tento kontakt vytvořit nový meta kontakt

en: If you select this option, a new metacontact will be created in the top-level group with the name of this contact and the contact will be moved to it.
cs: Jestliže zvolíte tuto možnost, bude vytvořen nový meta kontakt v horní úrovni, který se bude jmenovat stejně, jako tento kontakt. Ten do něj bude zařazen.

en: This user is not reachable at the moment. Please try a protocol that supports offline sending, or wait until this user comes online.
cs: Uživatel momentálně není dostupný. Zkuste zprávu poslat pomocí protokolu, který umí posílat zprávy odpojeným kontaktům, nebo počkejte, až se uživatel připojí.

en: User is Not Reachable
cs: Uživatel není dostupný

en: Are you sure you want to remove the contact  '%1' from your contact list?
cs: Jste si jistí, že si přejete odstranit kontakt '%1' ze svého seznamu kontaktů?

[ctx: @label:textbox formatted name]
en: <br /><b>Full Name:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>
cs: <br/><b>Celé jméno:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>

[ctx: @label:textbox formatted idle time]
en: <br /><b>Idle:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>
cs: <br/><b>Nečinný:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>

[ctx: @label:textbox formatted url]
en: <br /><b>Home Page:</b>&nbsp;<a href="%1"><nobr>%2</nobr></a>
cs: <br/><b>Domovská stránka:</b>&nbsp;<a href="%1"><nobr>%2</nobr></a>

[ctx: @label:textbox formatted status title]
en: <br /><b>Status&nbsp;Title:</b>&nbsp;%1
cs: <br/><b>Stavový&nbsp;titulek:</b>&nbsp;%1

en: Full Name
cs: Celé jméno

en: Idle Time
cs: Čas nečinnosti

en: Online Since
cs: Online od

en: Last Seen
cs: Naposledy viděn

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Private Phone
cs: Soukromý telefon

en: Private Mobile Phone
cs: Soukromý mobil

en: Work Phone
cs: Telefon do práce

en: Work Mobile Phone
cs: Mobil do práce

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Nick Name
cs: Přezdívka

en: Custom Name
cs: Vlastní jméno

en: Shown even if offline
cs: Zobrazený, i když je offline

en: Top Level
cs: Horní úroveň

en: Not in your contact list
cs: Nezařazeno do seznamu kontaktů

en: Offline Users
cs: Odpojení uživatelé

[ctx: Label for the default identity, used by users to group their instant messaging accounts]
en: Default Identity
cs: Výchozí identita

en: This user is not reachable at the moment. Please make sure you are connected and using a protocol that supports offline sending, or wait until this user comes online.
cs: Uživatel momentálně není dostupný. Zkuste zprávu poslat pomocí protokolu, který umí posílat zprávy odpojeným kontaktům, nebo počkejte, až se uživatel připojí.

en: Status not available
cs: Stav není dostupný

en: <qt><i>%1</i> is now %2.</qt>
cs: <qt><i>%1</i> je nyní %2.</qt>

en: Unable to find the file %1.
cs: Nelze najít soubor %1.

en: <qt>Unable to download the requested file;<br />please check that address %1 is correct.</qt>
cs: <qt>Nelze stáhnout požadovaný soubor; <br />prosím ujistěte se, že je adresa %1 správná.</qt>

en: Connecting
cs: Navazuji spojení

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Password Required
cs: Je vyžadováno heslo

en: <qt>Kopete is unable to save your password securely in your wallet;<br />do you want to save the password in the <b>unsafe</b> configuration file instead?</qt>
cs: <qt>Kopete nemůže bezpečně uložit vaše heslo do vaší úschovny;<br/>přejete si heslo místo toho uložit v <b>nezabezpečeném</b> konfiguračním souboru?</qt>

en: Unable to Store Secure Password
cs: Není možno bezpečně uložit heslo

en: Store &Unsafe
cs: Uložit &nezabezpečeně

en: <qt><b>The password was wrong.</b> Please re-enter your password for %1 account <b>%2</b></qt>
cs: <qt><b>Heslo bylo špatné.</b>  Prosím zadejte znovu heslo pro %1 účet <b>%2</b></qt>

en: <qt>Please enter your password for %1 account <b>%2</b></qt>
cs: <qt>Prosím zadejte heslo pro %1 účet <b>%2</b></qt>

en: Account Offline
cs: Účet je odpojen

en: Sorry, I am busy right now
cs: Lituji, jsem právě zaneprázdněn

en: Going Online - Kopete
cs: Připojuji se - Kopete

en: Do You Want to Change Status to Available?
cs: Přejete si změnit stav na dostupný?

en: Copying
cs: Kopírování

en: Source
cs: Zdroj

en: Destination
cs: Cíl

en: File transfer %1 completed.
cs: Přenos souboru %1 byl dokončen.

en: File transfer %1 failed.
cs: Přenos souboru %1 selhal.

en: You cancelled file transfer %1
cs: Přenos souboru %1 zrušen

en: File transfer %1 cancelled.
cs: Přenos souboru %1 zrušen.

en: Kopete File Transfer
cs: Přenos souborů Kopete

en: Sorry, sending files which are not stored locally is not yet supported by this protocol.
    Please copy this file to your computer and try again.
cs: Odesílání souborů, které nejsou uloženy lokálně, není bohužel tímto protokolem ještě podporováno.
    Před odesláním budete muset soubor napřed překopírovat na váš počítač.

en: File Transfer
cs: Přenos souboru

en: You must provide a valid local filename
cs: Musíte zadat platný název místního souboru

en: You do not have permission to write to selected file
cs: Nemáte oprávnění zapisovat do vybraného souboru

en: The file '%1' already exists.
    Do you want to overwrite it ?
cs: Soubor '%1' již existuje.
    Přejete si jej přepsat?

en: Overwrite File
cs: Přepsat soubor

en: The directory %1 does not exist
cs: Adresář %1 neexistuje

en: You do not have permission to write to selected directory
cs: Nemáte oprávnění zapisovat do vybraného adresáře

en: You must provide a valid local directory
cs: Musíte zadat platný název místního adresáře

en: You have been disconnected.
cs: Byli jste odpojeni.

en: Connection Lost.
cs: Spojení ztraceno.

en: Kopete lost the channel used to talk to the instant messaging system.
    This can be because either your internet access went down, the service is experiencing problems, or the service disconnected you because you tried to connect with the same account from another location. Try connecting again later.
cs: Kopete ztratilo kanál, který používalo pro komunikaci.
    To mohlo být způsobeno přerušením vašeho připojení k internetu nebo problémy komunikačního systému či odpojením z důvodu pokusu o přihlášení pod stejným uživatelským účtem na jiném místě. Pokuste se připojit později.

en: Cannot connect with the instant messaging server or peers.
cs: Nelze se přihlásit ke komunikačnímu serveru či partnerům.

en: Cannot connect.
cs: Nelze se připojit.

en: This means Kopete cannot reach the instant messaging server or peers.
    This can be because either your internet access is down or the server is experiencing problems. Try connecting again later.
cs: To znamená, že pro Kopete není dostupný komunikační server či partneři.
    To mohlo být způsobeno selháním vašeho připojení k internetu, anebo problémy serveru. Pokuste se připojit později.

en: More Information...
cs: Více informací...

en: + %1 more message | + %1 more messages
cs[0]: + %1 další zpráva
cs[1]: + %1 další zprávy
cs[2]: + %1 dalších zpráv

[ctx: @title %1 is contact's name]
en: Incoming file transfer request from <i>%1</i>
cs: Příchozí požadavek na přenos souboru od <i>%1</i>

en: Incoming message from <i>%1</i>
cs: Příchozí zpráva od <i>%1</i>

en: A highlighted message arrived from <i>%1</i>
cs: Přišla zvýrazněná zpráva od <i>%1</i>

[ctx: @action]
en: View
cs: Zobrazit

[ctx: @action]
en: Close
cs: Zavřít

en: Choose the corresponding entry for '%1'
cs: Zvolte odpovídající záznam pro '%1'

en: Choose the corresponding entry in the address book
cs: Zvolte odpovídající záznam z adresáře

en: Address Book Association
cs: Asociace knihy adres

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, edtAddressee)
en: The KDE Address Book entry associated with this Kopete Contact
cs: Záznam v adresáři KDE spojený s tímto kontaktem programu Kopete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clear_btn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearBlackList) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearWhiteList) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btnClear)
en: Clear
cs: Vyčistit

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnSelectAddressee)
en: Select an address book entry
cs: Vyberte záznam v adresáři

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectAddressee)
en: C&hange...
cs: Z&měnit...

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Email
cs: E-mail

en: New Address Book Entry
cs: Nová položka adresáře

en: Name the new entry:
cs: Název nové položky:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addAddresseeButton)
en: Create a new entry in your address book
cs: Vytvořit nový záznam v adresáři

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addAddresseeButton)
en: Create New Entr&y...
cs: V&ytvořit novou položku...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Select the contact you want to communicate with via Instant Messaging
cs: Zvolte kontakt, se kterým si přejete komunikovat pomocí rychlých zpráv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSearch)
en: S&earch:
cs: Hl&edat:

en: Select Avatar
cs: Vybrat avatara

en: No Avatar
cs: Žádný avatar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAddAvatar)
en: Add Avatar...
cs: Přidat avatara...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemoveAvatar)
en: Remove Avatar
cs: Odstranit avatar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonFromWebcam)
en: From Webcam
cs: Z web kamery

en: Take a photo
cs: Získat fotku

en: Someone Has Added You
cs: Někdo si vás přidal

en: <qt><img src="kopete-account-icon:%1" /> The contact <b>%2</b> has added you to his/her contact list. (Account %3)</qt>
cs: <qt><img src="kopete-account-icon:%1" /> Kontakt <b>%2</b> si vás přidal do svého seznamu (účet %3).</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_label)
en: The contact XXX has added you to his/her contactlist
cs: Kontakt XXX si vás zařadil na seznam kontaktů

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_infoButton)
en: Read More Info About This Contact
cs: Více informací o tomto kontaktu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_authorizeCb)
en: Authorize this contact to see my status
cs: Autorizovat tento kontakt, aby viděl můj stav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_addCb)
en: Add this contact in my contactlist
cs: Přidat tento kontakt do seznamu kontaktů

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_displayNameEdit)
en: The display name of the contact.  Leave it empty to use the contact's nickname.
cs: Zobrazované jméno kontaktu. Ponechejte jej prázdné pro použití přezdívky kontaktu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_displayNameEdit)
en: Enter the contact's display name. This is how the contact will appear in the contact list.
    Leave it empty if you want to see the contact's nickname as their display name.
cs: Zadejte jméno, které se má zobrazovat v seznamu kontaktů.
    Nechte prázdné, pokud si přejete zobrazovat přezdívku kontaktu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Display name:
cs: Jméno:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5)
en: Enter the group where the contact should be added. Leave it empty to add it in the top level group.
cs: Zadejte prosím skupinu, do které má být kontakt přidán. Zanechte prázdné pro přidání do horní skupiny.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: In the group:
cs: Ve skupině:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_groupList)
en: Enter the group where the contact should be added. Leave it empty to add it to the top level group.
cs: Zadejte prosím skupinu, do které má být kontakt přidán. Zanechte prázdné pro přidání do horní skupiny.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Address book link:
cs: Odkaz v knize adres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Please specify an away message, or choose a predefined one.
cs: Zadejte zprávu o nepřítomnosti, nebo si vyberte některou z přednastavených.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Information
cs: Informace

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRemembered)
en: Check this and enter your password below if you would like your password to be stored in your wallet, so Kopete does not have to ask you for it each time it is needed.
cs: Zaškrtněte tuto volbu a zadejte své heslo, pokud si přejete, aby bylo uloženo v úschovně a Kopete se na něj nemuselo pokaždé dotazovat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mRemembered)
en: Remember password
cs: Zapamatovat si heslo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Password:
cs: Heslo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, mPassword)
en: Enter your password here.
cs: Zde zadejte své heslo.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, mPassword)
en: Enter your password here. If you would rather not save your password, uncheck the Remember password checkbox above; you will then be prompted for your password whenever it is needed.
cs: Zde zadejte své heslo. Pokud si jej nepřejete ukládat, odškrtněte volbu Zapamatovat si heslo výše; budete pak na heslo dotazováni vždy znovu.

en: Start &Chat...
cs: Za&hájit rozhovor...

en: &Send Single Message...
cs: Po&slat zprávu...

en: User &Info
cs: &Informace o uživateli

en: Send &File...
cs: Poslat &soubor...

en: View &History...
cs: Zobrazit &historii...

en: &Create Group...
cs: &Vytvořit skupinu...

en: Cha&nge Meta Contact...
cs: Změ&nit meta-kontakt...

en: &Delete Contact
cs: &Smazat kontakt

en: Change A&lias...
cs: Změnit a&lias...

en: &Block Contact
cs: Za&blokovat kontakt

en: Un&block Contact
cs: Od&blokovat kontakt

en: Contacts
cs: Kontakty

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Use Subfolder for Each Contact
cs: Použít podsložku pro každý kontakt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, yesButton)
en: Always
cs: Vždy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noButton)
en: Never
cs: Nikdy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlySelectedButton)
en: Only the selected contacts
cs: Pouze vybrané kontakty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlyNotSelectedButton)
en: Not the selected contacts
cs: Nevybrané kontakty

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AliasDialog)
en: Add New Alias
cs: Přidat nový alias

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Command:
cs: Příkaz:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, command)
en: This is the command that you want to run when you execute this alias.
cs: Příkaz, který se má spouštět tímto aliasem.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, command)
en: <qt>This is the command that you want to run when you execute this alias.
    
    You can use the variables <b>%1, %2 ... %9</b> in your command, and they will be replaced with the arguments of the alias. The variable <b>%s</b> will be replaced with all arguments. <b>%n</b> expands to your nickname.
    
    Do not include the '/' in the command (if you do it will be stripped off anyway).</qt>
cs: <qt>Příkaz, který si přejete spustit tímto aliasem.
    
    V příkazu můžete použít proměnné <b>%1, %2 ... %9</b>, které budou nahrazeny argumenty aliasu. Proměnná <b>%s</b> bude nahrazena všemi argumenty. <b>%n</b> bude nahrazeno vaší přezdívkou.
    
    V příkazu nepoužívejte '/' (pokud to uděláte, bude lomítko stejně odstraněno).</qt>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, alias)
en: This is the alias you are adding (what you will type after the command identifier, '/').
cs: Tohle je alias, který se chystáte přidat (text, který budete psát za značku příkazů - '/').

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, alias)
en: This is the alias you are adding (what you will type after the command identifier, '/'). Do not include the '/' (it will be stripped off if you do anyway).
cs: Tohle je alias, který se chystáte přidat (text, který budete psát za značku příkazů - '/'). Zde '/' nezadávejte nebo bude odstraněno.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_saveButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Save
cs: &Uložit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, kPushButton3)
en: &Cancel
cs: &Storno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListView, protocolList) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (K3ListView, protocolList)
en: If you want this alias to only be active for certain protocols, select those protocols here.
cs: Jestliže si přejete, aby tento alias byl aktivní pouze pro některé protokoly, vyberte tyto protokoly zde.

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, protocolList)
en: Protocols
cs: Protokoly

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: For protocols:
cs: Pro protokoly:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (K3ListView, aliasList)
en: This is the list of custom aliases and the commands that you have already added
cs: Zde je seznam vlastních aliasů a příkazů, které jste již přidali

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList)
en: Command
cs: Příkaz

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Add New Alias...
cs: Přidat nový &alias...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete Selected
cs: Smazat &vybrané

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, editButton)
en: Edit Alias...
cs: Upravit alias...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &Add
cs: Přid&at

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. An alias name cannot contain the characters "_" or "=".</qt>
cs: <qt>Nelze přidat alias <b>%1</b>. Jméno aliasu nesmí obsahovat znaky "_" nebo "=".</qt>

en: Invalid Alias Name
cs: Neplatný název aliasu

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. This command is already being handled either by another alias or Kopete itself.</qt>
cs: <qt>Nelze přidat alias <b>%1</b>. Tento příkaz je již zpracováván jiným aliasem nebo přímo Kopete.</qt>

en: Could Not Add Alias
cs: Nelze přidat alias

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. This command is already being handled by either another alias or Kopete itself.</qt>
cs: <qt>Nelze přidat alias <b>%1</b>. Tento příkaz je zpracováván jiným aliasem nebo přímo Kopete.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: Delete
cs: Smazat

en: Are you sure you want to delete the selected aliases?
cs: Jste si jistí, že si přejete odstranit vybrané aliasy?

en: Delete Aliases
cs: Smazat aliasy

en: Replacement
cs: Nahrazení

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Sentence Options
cs: Volby pro věty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DotEndSentence)
en: Add a dot at the end of each sent line
cs: Přidat tečku na konci každé odeslané řádky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CapitalizeBeginningSentence)
en: Start each sent line with a capital letter
cs: Začít každou odeslanou řádku velkým písmenem

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Replacements List
cs: Seznam nahrazení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeHost) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mC
en: &Remove
cs: O&dstranit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Text:
cs: Te&xt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Re&placement:
cs: Na&hrazení:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_options)
en: Replacement Options
cs: Volby nahrazování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoReplaceIncoming)
en: Auto replace on incoming messages
cs: Automaticky nahrazovat v příchozích zprávách

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoReplaceOutgoing)
en: Auto replace on outgoing messages
cs: Automaticky nahrazovat v odchozích zprávách

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Contact Notes
cs: Poznámky ke kontaktu

en: Notes about %1:
cs: Poznámky k '%1':

en: &Notes
cs: Poz&námky

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: Nás&troje

note: i18n: ectx: ToolBar (cryptographyToolBar)
en: Cryptography Toolbar
cs: Panel nástrojů kryptografie

en: Cryptography
cs: Šifrování

[ctx: @action toggle action]
en: Encrypt Messages
cs: Šifrovat zprávy

[ctx: @action toggle action]
en: Sign Messages
cs: Podepsat zprávy

en: No Private Key
cs: Chybí soukromý klíč:

en: Missing public key | Missing public keys
cs[0]: Chybí věřený klíč
cs[1]: Chybí věřené klíče
cs[2]: Chybí věřené klíče

[ctx: @action]
en: &Select Public Key...
cs: Vy&brat veřejný klíč...

[ctx: @action]
en: &Export Public Keys To Address Book...
cs: &Exportovat veřejné klíče do knihy adres...

en: Public Key Found
cs: Nalezen veřejný klíč

en: Public Keys Found
cs: Nalezeny veřejné klíče

en: Private Key:
cs: Soukromý klíč:

en: Select public key
cs: Vybrat veřejný klíč

[ctx: @label:chooser]
en: Select public key for %1
cs: Vybrat veřejný klíč pro %1

en: Export Public Keys
cs: Exportovat veřejné klíče

[ctx: @action:button]
en: Export
cs: Exportovat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KListWidget, keyList)
en: Select Keys to Export
cs: Vyberte klíče pro exportování

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KListWidget, keyList)
en: Select Keys to Use
cs: Vyberte klíče, které budou použity

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KListWidget, keyList)
en: Select the key you want to use for to encrypt to the metacontact
cs: Vyberte klíče, které si přejete použít pro šifrování metakontaktu

en: -New filter-
cs: -Nový filtr-

en: Rename Filter
cs: Přejmenovat filtr

en: Please enter the new name for the filter:
cs: Prosím, zadejte nové jméno pro filtr:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available Filters
cs: Dostupné filtry

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, renameButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rename)
en: Rename...
cs: Přejmenovat...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Criteria
cs: Kritéria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: If the message contains:
cs: Jestliže zpráva obsahuje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_regexp)
en: Regular expression
cs: Regulární výraz

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_edit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editregexp)
en: Edit...
cs: Změnit...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_case)
en: Case sensitive
cs: Rozlišovat malá/velká písmena

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Action
cs: Činnost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setImportance)
en: Set the message importance to:
cs: Nastavit důležitost zprávy na:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Low
cs: Nízká

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Normal
cs: Normální

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Highlight
cs: Zvýrazněná

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setBG)
en: Change the background color to:
cs: Změnit barvu pozadí na:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setFG)
en: Change the foreground color to:
cs: Změnit barvu popředí na:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_raise)
en: Raise window
cs: Zdvihnout okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_notifications)
en: Configure Notifications...
cs: Nastavit upozornění...

en: Keep
cs: Ponechat

en: Would you like to remove the old history files?
cs: Přejete si odstranit staré soubory s historií?

en: History Converter
cs: Převaděč historie

en: History converter
cs: Převaděč historie

en: Parsing the old history in %1
cs: Zpracování staré historie v %1

en: Parsing the old history in %1:
    %2
cs: Zpracovávám starou historii v %1:
    %2

note: i18n: ectx: label, entry (History_color), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (History_color), group (History2 Plugin)
en: Color of messages
cs: Barva zpráv

en: History for %1
cs: Historie pro %1

en: All
cs: Vše

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Searching...
cs: Probíhá hledání...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, searchButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_search) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, searchButton)
en: &Search
cs: &Hledat

en: History for All Contacts
cs: Historie všech kontaktů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Ready
cs: Připraven

en: Latest History
cs: Poslední historie

en: View &History
cs: Zobrazit &historii

en: Quote Last Message
cs: Citovat poslední zprávu

en: Import History
cs: Importovat historii

en: Import Listed Logs
cs: Importovat vypsané záznamy

en: Get History From &Pidgin...
cs: Získat historii z &Pidginu...

en: Select log directory by hand
cs: Vybrat ručně adresář se záznamy

en: Parsed History
cs: Zpracovaná historie

en: Saving logs to disk ...
cs: Ukládá se záznam na disk...

en: Abort Saving
cs: Přerušit ukládání

en: Saving
cs: Ukládání

en: Are You Sure?
cs: Opravdu?

en: Select Log Directory
cs: Vybrat adresář se záznamy

en: Abort parsing
cs: Přerušit zpracování

en: Parsing history
cs: Zpracovává se historie

en: WARNING: Cannot open file %1. Skipping.
cs: VAROVÁNÍ: Nelze otevřít soubor %1. Přeskakuji.

en: History
cs: Historie

en: Old history files from Kopete 0.6.x or older has been detected.
    Do you want to import and convert them to the new history format?
cs: Byly nalezeny staré soubory historie z Kopete 0.6.x nebo starší.
    Přejete si je importovat a převést do nového formátu?

en: History Plugin
cs: Modul historie

en: Import && Convert
cs: Importovat a převést

en: Do Not Import
cs: Neimportovat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Chat History
cs: Historie rozhovoru

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblNoLinesPerPage)
en: The number of messages that are shown when browsing history in the chat window
cs: Počet zpráv, které jsou zobrazeny při prohlížení historie v rozhovorovém okně

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNoLinesPerPage)
en: Number of messages per page:
cs: Počet zpráv na stránce:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, colorLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, History_color)
en: Color of history messages in the chat window
cs: Barva starých zpráv v rozhovorovém okně

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorLabel)
en: Color of messages:
cs: Barva zpráv:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, numberLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, Number_Auto_chatwindow)
en: This is the number of messages that will be added automatically in the chat window when opening a new chat.
cs: Počet automaticky přidaných zpráv při otevření nového rozhovorového okna.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel)
en: Number of messages to show:
cs: Počet zpráv k zobrazení:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, Number_ChatWindow)
en: The number of message that are shown when borwsing history in the chat window
cs: Počet zpráv, které jsou zobrazeny při prohlížení historie v rozhovorovém okně

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkShowPrevious)
en: When a new chat is opened, automatically add the last few messages between you and that contact.
cs: Když je otevřeno nové rozhovorové okno, automaticky přidat několik posledních zpráv, které proběhly s tímto kontaktem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowPrevious)
en: Show chat history in new chats
cs: Zobrazovat historii rozhovoru v novém rozhovoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Contact:
cs: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importHistory) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importHistory2)
en: Import History...
cs: Importovat historii...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Message filter:
cs: Filtr zpráv:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: All Messages
cs: Všechny zprávy

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: Only Incoming
cs: Pouze příchozí

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: Only Outgoing
cs: Pouze odchozí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dateTreeWidget)
en: Date
cs: Datum

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dateTreeWidget)
en: Contact
cs: Kontakt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Search:
cs: Vyhledat:

en: Get History From &Kopete...
cs: Získat historii z &Kopete...

en: Parsing history from kopete ...
cs: Zpracovává se historie z Kopete ...

en: History2
cs: Historie2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, import2)
en: Import history
cs: Importovat historii

note: i18n: ectx: label, entry (HorizontalDPI), group (Latex Plugin)
en: Horizontal Rendering Resolution (DPI).
cs: Vodorovné rozlišení vykreslování (DPI):

note: i18n: ectx: label, entry (VerticalDPI), group (Latex Plugin)
en: Vertical Rendering Resolution (DPI).
cs: Svislé rozlišení vykreslování (DPI):

en: Preview Latex Images
cs: Náhled LaTeX obrázků

en: The message you are typing does not contain any LaTeX.  A LaTeX formula must be enclosed within two pairs of dollar signs: $$formula$$
cs: Zpráva, kterou píšete neobsahuje žádné LaTeX formule (musí být uvozena dvěma dolary: $$formula$$).

en: No LaTeX Formula
cs: Žádný LaTeX vzorec

en: <b>Preview of the LaTeX message :</b> <br />%1
cs: <b>Náhled LaTeX zprávy:</b> <br />%1

en: Cannot find the Magick 'convert' program.
    convert is required to render the LaTeX formulae.
    Please get the software from www.imagemagick.org or from your distribution's package manager.
cs: Nelze nalézt konverzní program Magick.
    Ten je potřeba pro vykreslování Latexu.
    Prosím obstarejte si tento program ze stránek www.imagemagick.org nebo z balíčku vaší distribuce.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The KopeteTeX plugin allows Kopete to render LaTeX formulas in the chat window. The sender must enclose the formula between two pairs of $ signs. ie: $$formula$$
    This plugin requires that the ImageMagick convert program be installed in order to work.
cs: Zásuvný modul KopeTeX umožňuje Kopete zobrazovat LaTeXové vzorce v okně rozhovoru. Latexové vzorce musí být uzavřeny mezi dvojicemi znaků $, např: $$vzorec$$
    Tento modul vyžaduje k práci program Image Magick.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
cs: Volby

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: LaTeX include file:
cs: Přiřadit LaTeX soubor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Rendering resolution (DPI):
cs: Rozlišení vykreslování (DPI):

en: Unknown artist
cs: Neznámý umělec

en: Unknown album
cs: Neznámé album

en: Unknown track
cs: Neznámá stopa

en: %track( by %artist)( on %album)
cs: %track (%artist)(na %album)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_Conjunction)
en: , and
cs:  a

note: i18n: ectx: label, entry (StatusAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show the current music listened in place of your status message.
cs: V místě zprávy o stavu zobrazit &hudbu, kterou právě posloucháte.

note: i18n: ectx: label, entry (UseSpecifiedMediaPlayer), group (Now Listening Plugin)
en: Use the specified media player.
cs: Použít zadaný přehrávač multimédií.

en: Send Media Info
cs: Odeslat informace o médiích

en: None of the supported media players (Amarok, KsCD, JuK, Kaffeine, Quod Libet, or Qmmp) are playing anything.
cs: Žádný z podporovaných přehrávačů médií (Amarok, KsCD, JuK, Kaffeine, Quod Libet nebo Qmmp) nic nepřehrává.

en: Nothing to Send
cs: Nic k odeslání

en: USAGE: /media - Displays information on current song
cs: POUŽITÍ: /media - Zobrazuje informace o aktuální skladbě

[ctx: Message from Kopete user to another user; used when sending media information even though there are no songs playing or no media players running]
en: Now Listening for Kopete - it would tell you what I am listening to, if I was listening to something on a supported media player.
cs: Naslouchání Kopete - Pokud bych poslouchal skladbu na podporovaném přehrávači médií, obsahovala by tato zpráva informace o skladbě.

en: Unknown player
cs: Neznámý přehrávač

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NowListeningPrefsUI)
en: Now Listening
cs: Nyní poslouchám

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, advertiseNewMediaToBuddiesLabel)
en: <b>Share Your Musical Taste</b>
cs: <b>Sdílejte svůj hudební vkus</b>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Messa&ge
cs: Zprá&va

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, useThisMessageLabel)
en: Use this message when advertising:
cs: Při oznamování použít tuto zprávu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, helperLabel)
en: %track, %artist, %album, %player will be substituted if known.
    Expressions in brackets depend on a substitution being made.
cs: %track, %artist, %album, %player budou nahrazeny, jsou-li známy.
    Výrazy v závorce záleží na provedených nahrazeních.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_headerLabel)
en: Start with:
cs: Začít s:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_Header)
en: Now Listening To:
cs: Nyní poslouchám:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_perTrackLabel)
en: For each track:
cs: Pro každou stopu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_PerTrack)
en: %track (by %artist)(on %album)
cs: %track (od %artist)(na %album)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_conjunctionLabel)
en: Conjunction (if >1 track):
cs: Spojení (jestliže >1 stopa):

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&dvertising Mode
cs: Režim ozn&amování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExplicitAdvertising)
en: Explicit &via "Tools->Send Media Info",
    or by typing "/media" in the chat
    window edit area.
cs: Přímo pomocí "Nástroje->Odeslat informace o médiích",
    nebo napište "/media" do okna s rozhovorem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ChatAdvertising)
en: &Show in chat window (automatic)
cs: Zobrazovat v &rozhovorovém okně (automaticky)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_StatusAdvertising)
en: Show &the music you are listening to 
    in place of your status message.
cs: V místě zprávy o stavu zobrazit &hudbu,
    kterou posloucháte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AppendStatusAdvertising)
en: Appe&nd to your status message
cs: Připojit k vaší &stavové zprávě

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Media Pla&yer
cs: Přehrávač mu&ltimédií

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSpecifiedMediaPlayer)
en: Use &specified media player
cs: Použít z&adaný přehrávač multimédií

en: Waiting for %1...
cs: Čeká se na %1...

en: Checking if answers match...
cs: Kontrola správnosti odpovědi...

en: Close
cs: Zavřít

[ctx: @title]
en: Select authentication method
cs: Vybrat metodu ověření

en: Question and Answer
cs: Otázka a odpověď

en: Shared Secret
cs: Sdílené heslo

en: Manual fingerprint verification
cs: Ruční ověření otisku

[ctx: @title]
en: Question and Answer
cs: Otázka a odpověď

[ctx: @info]
en: Enter the answer to your question:
cs: Zadejte odpověď na svou otázku:

[ctx: @info]
en: Authentication with %1
cs: Ověření s %1

[ctx: @title]
en: Shared Secret
cs: Sdílené heslo

[ctx: @title]
en: Authentication with %1
cs: Ověření s %1

[ctx: @info]
en: Enter the secret passphrase known only to you and %1:
cs: Prosím, zadejte tajné heslo známé pouze vám a %1:

[ctx: @title]
en: Manual Verification
cs: Ruční ověření

[ctx: @item:inlistbox ...verified that]
en: I have not
cs: Neověřil jsem,

[ctx: @item:inlistbox ...verified that]
en: I have
cs: Ověřil jsem,

en: Authentication successful
cs: Ověření bylo úspěšné

en: <b>%1</b> has successfully authenticated you. You may want to authenticate this contact as well by asking your own question.
cs: <b>%1</b> vás úspěšně ověřil/a. Nyní můžete tento kontakt rovněž ověřit položením vlastní otázky.

en: Authentication failed
cs: Ověření selhalo

en: Authentication aborted
cs: Ověření totožnosti bylo přerušeno

[ctx: @title]
en: Authenticating contact...
cs: Ověřuji kontakt...

note: i18n: ectx: label, entry (rbAlways), group (Policy)
en: Always encrypt outgoing messages
cs: Vždy šifrovat odchozí zprávy

note: i18n: ectx: label, entry (rbOpportunistic), group (Policy)
en: Automatically encrypt messages if the other side supports OTR
cs: Automaticky šifrovat zprávy, pokud druhá strana podporuje OTR

note: i18n: ectx: label, entry (rbManual), group (Policy) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbManual)
en: Encrypt messages if the other side requests an OTR connection
cs: Šifrovat zprávy, pokud druhá strana vyžaduje spojení OTR

note: i18n: ectx: Menu (otr_menu)
en: OTR Settings
cs: Nastavení OTR

en: OTR Encryption
cs: OTR šifrování

en: Start OTR Session
cs: Zahájit sezení OTR

en: End OTR Session
cs: Ukončit sezení OTR

en: Authenticate Contact
cs: Ověřit kontakt

en: Refresh OTR Session
cs: Obnovit sezení OTR

en: <b>OTR connection refreshed successfully.</b>
cs: <b>OTR spojení úspěšně obnoveno.</b>

en: Error occurred encrypting message.
cs: Nastala chyba při šifrování vaší zprávy.

en: An error occurred when encrypting your message. The message was not sent.
cs: Nastala chyba při šifrování vaší zprávy. Zpráva nebyla poslána.

en: %1 has already closed his/her private connection to you. Your message was not sent. Either end your private conversation, or restart it.
cs: %1 již uzavřel/a své soukromé spojení s vámi. Vaše zpráva nebyla poslána. Buď ukončete váš soukromý rozhovor nebo jej znovu zahajte.

en: OTR error
cs: Chyba OTR

[ctx: @item:intable Fingerprint was never used]
en: Unused
cs: Nepoužito

[ctx: @item:intable Fingerprint is used in a private conversation]
en: Private
cs: Soukromý

[ctx: @item:intable Fingerprint is used in an unverified conversation]
en: Unverified
cs: Neověřený

[ctx: @item:intable Private conversation finished]
en: Finished
cs: Hotovo

[ctx: @item:intable Conversation is not private]
en: Not Private
cs: Nesoukromý

[ctx: @item:intable The fingerprint is trusted]
en: Yes
cs: Ano

[ctx: @item:intable The fingerprint is not trusted]
en: No
cs: Ne

[ctx: @item:inmenu]
en: &OTR Policy
cs: Zásady pro &OTR

[ctx: @item:inmenu Use the default encryption mode specified in settings dialog]
en: &Default
cs: Vý&chozí

[ctx: @item:inmenu Always encrypt messages]
en: Al&ways
cs: Vždy

[ctx: @item:inmenu Use the opportunistic encryption mode]
en: &Opportunistic
cs: &Oportunistické

[ctx: @item:inmenu Use the manual encryption mode]
en: &Manual
cs: &Ručně

[ctx: @item:inmenu Never encrypt messages]
en: Ne&ver
cs: Nik&dy

[ctx: @info:status]
en: Your policy settings do not allow encrypted sessions to this contact.
cs: Vaše nastavení zásad tomuto kontaktu neumožňují šifrované sezení.

en: Overwrite key?
cs: Přepsat klíč?

en: Please contact %1 via another secure way and verify that the following fingerprint is correct:
cs: Prosím, kontaktujte %1 jiným bezpečným způsobem a ověřte, že je následující otisk správný:

en: Are you sure you want to trust this fingerprint?
cs: Opravdu chcete věřit tomuto otisku?

en: Verify fingerprint
cs: Ověřit otisk

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OTRPrefsUI)
en: OTR Plugin Preferences
cs: Nastavení modulu OTR

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Private Keys
cs: Soukromé klíče

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Account:
cs: Účet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btGenFingerprint)
en: &Generate
cs: &Generovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Fingerprint:
cs: Otisk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlFingerprint)
en: No Fingerprint
cs: Žádný otisk

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbPolicy)
en: Default OTR Policy
cs: Výchozí chování OTR

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbAlways)
en: Always encrypt messages
cs: Vždy šifrovat zprávy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbAlways)
en: Al&ways
cs: Vž&dy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbManual)
en: &Manual
cs: &Ručně

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbOpportunistic)
en: Encrypt messages automatically if the other side supports OTR
cs: Automaticky šifrovat zprávy, pokud druhá strana podporuje OTR

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbOpportunistic)
en: &Opportunistic
cs: &Oportunistické

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbNever)
en: Never encrypt messages
cs: Nikdy nešifrovat zprávy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbNever)
en: Ne&ver
cs: Ni&kdy

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, fingerprints)
en: K&nown Fingerprints
cs: Z&námé otisky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Contact ID
cs: ID kontaktu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Verified
cs: Ověřeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Fingerprint
cs: Otisk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Protocol
cs: Protokol

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btVerify)
en: &Verify Fingerprint
cs: O&věřit otisk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btForget)
en: F&orget Fingerprint
cs: Zap&omenout otisk

en: Please wait
cs: Prosím vyčkejte

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrivKeyPopup)
en: Please Wait
cs: Prosím vyčkejte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please wait while generating the private key
cs: Prosím čekejte na vygenerování soukromého klíče

[ctx: adjective decribing instant message]
en: Inbound
cs: Příchozí

[ctx: adjective decribing instant message]
en: Outbound
cs: Odchozí

[ctx: adjective decribing instant message directions inbound and outbound]
en: Both Directions
cs: Oba směry

en: HTML Message Body
cs: Tělo HTML zprávy

en: Plain Text Message Body
cs: Tělo textové zprávy

en: Kopete Message XML
cs: XML Kopete zprávy

[ctx: adjective decribing an instant message]
en: Inbound
cs: Příchozí

[ctx: adjective decribing an instant message]
en: Outbound
cs: Odchozí

en: Path
cs: Cesta

en: Direction
cs: Směr

en: Pipe Contents
cs: Obsah roury

en: Select Program or Script to Pipe Messages Through
cs: Zvolte program nebo skript pro rouru

[ctx: verb]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Add...
cs: Přid&at...

[ctx: verb]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeButton)
en: &Remove
cs: Odst&ranit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAddExistingMetaContact)
en: Add an existing metacontact:
cs: Přidat existující meta kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAnotherContact)
en: Specify another contact:
cs: Zadat jiný kontakt:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Filter by Sender
cs: Filtrovat podle odesilatele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOnlyWhiteList)
en: Allow messages only from contacts on the whitelist
cs: Povolit zprávy jen od povolených kontaktů (whitelist)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Blacklist:
cs: Zakázané kontakty (blacklist):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAllowAll)
en: Allow all messages
cs: Povolit všechny zprávy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOnlyContactList)
en: Allow messages only from contacts on my contact list
cs: Povolit zprávy jen od uživatelů z mého seznamu kontaktů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAllButBlackList)
en: Allow all messages but messages from contacts on the blacklist
cs: Povolit zprávy od všech kromě zakázaných kontaktů (blacklist)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Filter by Content (separate multiple words by commas)
cs: Filtr podle obsahu (slova oddělte čárkami)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDropAll)
en: Drop messages that contain all of the following words:
cs: Zahodit zprávy, které obsahují všechny tyto slova:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDropAtLeastOne)
en: Drop messages that contain at least one of the following words:
cs: Zahodit zprávy, které obsahují alespoň jedno z následujících slov:

en: Add to WhiteList
cs: Přidat do povolených (whitelist)

en: Add to BlackList
cs: Přidat do zakázaných (blacklist)

en: A message from %1 was dropped, because this contact is not on your whitelist.
cs: Zpráva od %1 byla zahozena, protože nemáte tento kontakt v povolených (whitelist).

en: A message from %1 was dropped, because this contact is on your blacklist.
cs: Zpráva od %1 byla zahozena, protože máte tento kontakt zakázaný (blacklist).

en: A message from %1 was dropped, because this contact is not on your contact list.
cs: Zpráva od %1 byla zahozena, protože tento kontakt není ve vašem seznamu kontaktů.

en: A message from %1 was dropped, because it contained a blacklisted word.
cs: Zpráva od %1 byla zahozena, protože obsahovala zakázané slovo.

en: A message from %1 was dropped, because it contained blacklisted words.
cs: Zpráva od %1 byla zahozena, protože obsahovala zakázaná slova.

en: Add Contact to Whitelist
cs: Přidat kontakt jako povolený (whitelist)

en: Add Contact to Blacklist
cs: Přidat kontakt jako zakázaný (blacklist)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3) i18n: ectx: Menu (privacyMenu)
en: Privacy
cs: Soukromí

en: Statistics for %1
cs: Statistika pro %1

en: Key:  <font color="%1">Online</font>  <font color="%2">Away</font>  <font color="%3">Offline</font>
cs: Klíč:  <font color="%1">Připojen</font>  <font color="%2">Pryč</font>  <font color="%3">Odpojen</font>

en: <h1>Statistics for %1</h1>
cs: <h1>Statistika pro %1</h1>

en: <div class="statgroup"><b><a href="main:generalinfo" title="General summary view">General</a></b><br><span title="Select the day or month for which you want to view statistics"><b>Days: </b><a href="dayofweek:1">Monday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:2">Tuesday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:3">Wednesday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:4">Thursday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:5">Friday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:6">Saturday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:7">Sunday</a><br><b>Months: </b><a href="monthofyear:1">January</a>&nbsp;<a href="monthofyear:2">February</a>&nbsp;<a href="monthofyear:3">March</a>&nbsp;<a href="monthofyear:4">April</a>&nbsp;<a href="monthofyear:5">May</a>&nbsp;<a href="monthofyear:6">June</a>&nbsp;<a href="monthofyear:7">July</a>&nbsp;<a href="monthofyear:8">August</a>&nbsp;<a href="monthofyear:9">September</a>&nbsp;<a href="monthofyear:10">October</a>&nbsp;<a href="monthofyear:11">November</a>&nbsp;<a href="monthofyear:12">December</a>&nbsp;</span></div><br>
cs: <div class="statgroup"><b><a href="main:generalinfo" title="Obecný přehled">Obecné</a></b><br><span title="Zvolte den a měsíc v týdnu, pro který si přejete zobrazit statistiku"><b>Dny: </b><a href="dayofweek:1">Pondělí</a>&nbsp;<a href="dayofweek:2">Úterý</a>&nbsp;<a href="dayofweek:3">Středa</a>&nbsp;<a href="dayofweek:4">Čtvrtek</a>&nbsp;<a href="dayofweek:5">Pátek</a>&nbsp;<a href="dayofweek:6">Sobota</a>&nbsp;<a href="dayofweek:7">Neděle</a><br><b>Měsíce: </b><a href="monthofyear:1">Leden</a>&nbsp;<a href="monthofyear:2">Únor</a>&nbsp;<a href="monthofyear:3">Březen</a>&nbsp;<a href="monthofyear:4">Duben</a>&nbsp;<a href="monthofyear:5">Květen</a>&nbsp;<a href="monthofyear:6">Červen</a>&nbsp;<a href="monthofyear:7">Červenec</a>&nbsp;<a href="monthofyear:8">Srpen</a>&nbsp;<a href="monthofyear:9">Září</a>&nbsp;<a href="monthofyear:10">Říjen</a>&nbsp;<a href="monthofyear:11">Listopad</a>&nbsp;<a href="monthofyear:12">Prosinec</a>&nbsp;</span></div><br>

en: <div class="statgroup" title="Contact status history for today"><h2>Today</h2><table width="100%"><tr><td>Status</td><td>From</td><td>To</td></tr>
cs: <div class="statgroup" title="Historie stavu pro dnešek"><h2>Dnes</h2><table width="100%"><tr><td>Stav</td><td>Od</td><td>Do</td></tr>

en: <b title="The total time %1 was visible">Total visible time :</b> %2<br>
cs: <b title="Celkový čas, po který byl %1 viděn">Celkový čas viděn:</b> %2<br>

en: <b title="The total time %1 was online">Total online time :</b> %2<br>
cs: <b title="Celkový čas, po který byl %1 online">Celkový čas online:</b> %2<br>

en: <b title="The total time %1 was away">Total busy time :</b> %2<br>
cs: <b title="Celkový čas, po který byl %1 pryč">Celkový zaneprázdněný čas:</b> %2<br>

en: <b title="The total time %1 was offline">Total offline time :</b> %2
cs: <b title="Celkový čas, po který byl %1 odpojen">Celkový čas odpojení:</b> %2

en: General information
cs: Obecné informace

en: <b>Average message length:</b> %1 character<br> | <b>Average message length:</b> %1 characters<br>
cs[0]: <b>Průměrná délka zprávy:</b> %1 znak<br>
cs[1]: <b>Průměrná délka zprávy:</b> %1 znaky<br>
cs[2]: <b>Průměrná délka zprávy:</b> %1 znaků<br>

en: <b>Time between two messages:</b> %1 second | <b>Time between two messages:</b> %1 seconds
cs[0]: <b>Doba mezi dvěma zprávami: </b> %1 sekunda
cs[1]: <b>Doba mezi dvěma zprávami: </b> %1 sekundy
cs[2]: <b>Doba mezi dvěma zprávami: </b> %1 sekund

en: <b title="The last time you talked with %1">Last talk :</b> %2<br>
cs: <b title="S %1 jste naposledy hovořili">Poslední rozhovor:</b> %2<br>

en: <b title="The last time %1 was online or away">Last time present :</b> %2
cs: <b title="Kdy jsem naposledy viděl %1 připojen nebo pryč">Poslední přítomnost kontaktu:</b> %2

note: i18n("<b title=\"%1 uses to set his status online at these hours (EXPERIMENTAL)\">Main online events :</b><br>").arg(m_contact->metaContact()->displayName())); QValueList<QTime> mainEvents = m_contact->mainEvents(Kopete::OnlineStatus::Online); for (uint i=0; i<mainEvents.count(); i++) QString("%1<br
en: Current status
cs: Aktuální stav

en: Is <b>%1</b> since <b>%2</b>
cs: Je <b>%1</b> od <b>%2</b>

en: Between %1 and %2, %3 was visible for %4% of the hour.
cs: Mezi %1 a %2, %3 jsem mohl pozorovat stav po %4% hodiny.

en: Online time
cs: Doba připojení

en: Away time
cs: Čas pryč

en: Offline time
cs: Doba odpojení

en: online
cs: připojen

en: away
cs: pryč

en: offline
cs: odpojen

en: Between %1 and %2, %3 was %4% %5.
cs: Mezi %1 a %2, %3 jsem pozoroval %4% %5.

en: <h2>%1</h2><table width="100%"><tr><td>Status</td><td>From</td><td>To</td></tr>
cs: <h2>%1</h2><table width="100%"><tr><td>Stav</td><td>Od</td><td>Do</td></tr>

en: View &Statistics
cs: Zobrazit &statistiku

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: &Calendar View
cs: &Kalendářový pohled

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Colors
cs: &Barvy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsAdd)
en: &Add...
cs: Přid&at...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsUp)
en: Move &Up
cs: Posunout &nahoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsDown)
en: Move &Down
cs: Posunout &dolů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_colorRandom)
en: Random order
cs: Náhodné pořadí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_fg)
en: Change global text foreground color
cs: Změnit globální barvu popředí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_char)
en: Change color every letter
cs: Změnit barvu po každém písmenu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_words)
en: Change color every word
cs: Změnit barvu každé slovo

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Effects
cs: Efekty

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultLanguage), group (Translator plugin)
en: Default native language
cs: Přednastavený rodný jazyk

note: i18n: ectx: label, entry (Service), group (Translator plugin)
en: Translation service
cs: Služba pro překlady

en: Translator Plugin
cs: Modul Překladatel

en: Translate
cs: Přeložit

en: Detect language
cs: Detekovat jazyk

en: Afrikaans
cs: Afrikánský

en: Albanian
cs: Albánský

en: Arabic
cs: Arabský

en: Armenian
cs: Arménský

en: Azerbaijani
cs: Ázerbájdžánský

en: Basque
cs: Baskický

en: Belarusian
cs: Běloruský

en: Bulgarian
cs: Bulharský

en: Catalan
cs: Katalánský

en: Chinese (Simplified)
cs: Čínský (zjednodušená)

en: Chinese (Traditional)
cs: Tradiční čínština

en: Croatian
cs: Chorvatský

en: Czech
cs: Český

en: Danish
cs: Dánský

en: Dutch
cs: Nizozemský

en: English
cs: Angličtina

en: Estonian
cs: Estonský

en: Filipino
cs: Filipínský

en: Finnish
cs: Finský

en: French
cs: Francouzština

en: Galician
cs: Galicijský

en: Georgian
cs: Gruzínský

en: German
cs: Němčina

en: Greek
cs: Řecký

en: Haitian Creole
cs: Haitská Kreolština

en: Hebrew
cs: Hebrejský

en: Hindi
cs: Hindský

en: Hungarian
cs: Maďarský

en: Icelandic
cs: Islandský

en: Indonesian
cs: Indonéský

en: Irish
cs: Irský

en: Italian
cs: Italština

en: Japanese
cs: Japonština

en: Korean
cs: Korejština

en: Latvian
cs: Lotyšský

en: Lithuanian
cs: Litevský

en: Macedonian
cs: Makedonský

en: Malay
cs: Malajský

en: Maltese
cs: Maltézský

en: Norwegian
cs: Norský

en: Persian
cs: Perský

en: Polish
cs: Polský

en: Portuguese
cs: Portugalština

en: Romanian
cs: Rumunský

en: Russian
cs: Ruština

en: Serbian
cs: Srbský

en: Slovak
cs: Slovenský

en: Slovenian
cs: Slovinský

en: Spanish
cs: Španělština

en: Swahili
cs: Svahilský

en: Swedish
cs: Švédský

en: Thai
cs: Thajský

en: Turkish
cs: Turecký

en: Ukrainian
cs: Ukrajinský

en: Vietnamese
cs: Vietnamský

en: Welsh
cs: Welšský

en: Yiddish
cs: Jidiš

en: Set &Language
cs: Nastavit &jazyk

en: %2 
    Auto Translated: 
    %1
cs: %2 
    Automatický překlad: 
    %1

en: %2 <br/>Auto Translated: <br/>%1
cs: %2 <br/>Automatický překlad: <br/>%1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Translation service:
cs: Služba pro překlady:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Default native language:
cs: Přednastavený rodný jazyk:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, IncomingMessages)
en: Incoming Messages
cs: Příchozí zprávy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingDontTranslate) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingDontTranslate)
en: Do not translate
cs: Nepřekládat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingShowOriginal) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingShowOriginal)
en: Show the original message
cs: Zobrazit původní zprávu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingTranslate) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingTranslate)
en: Translate directly
cs: Překládat přímo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OutgoingTranslate)
en: Outgoing Messages
cs: Odchozí zprávy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingAsk)
en: Show dialog before sending
cs: Zobrazit dialog před odesláním

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewAmount), group (URLPicPreview Plugin)
en: Maximum number of Previews
cs: Maximální počet náhledů

en: Preview of:
cs: Náhled:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, URLPicPreviewPrefsUI)
en: Picture Preview Preferences
cs: Nastavení náhledu obrázku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, restrictPreviews)
en: If checked, only the selected number of pictures are downloaded and displayed as previews.
    Otherwise, an unlimited number of previews are generated.
cs: Pokud je zaškrtnuto, pouze zvolený počet obrázků je stažen a zobrazen jako náhled.
    Pokud není zaškrtnuto, počet náhledů není omezen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, restrictPreviews)
en: &Restrict number of previews:
cs: O&mezit počet náhledů:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, previewAmount)
en: The maximum number of pictures to download and preview.
cs: Maximální počet obrázků ke stažení a náhledu.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Scaling
cs: Zvětšování

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableScaling)
en: If checked, preview images get scaled down to the width specified.
    Otherwise, the images are not scaled at all and appear in their original size.
cs: Pokud je zaškrtnuto, náhledy obrázků se zmenší na požadovanou šířku.
    Pokud není zaškrtnuto, obrázky se zobrazí v jejich původní velikosti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableScaling)
en: Scale &to:
cs: Zvě&tšit na:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, previewScaleWidth)
en: The width to which images should be scaled down. Smaller images will appear in their original size.
cs: Šířka, na kterou se mají zmenšit obrázky. Menší obrázky se nezmenší, ale zobrazí se v jejich původních rozměrech.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, previewScaleWidth)
en:  pixel
cs:  pixelů

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, linkPreviewGroup)
en: Link Preview
cs: Náhled odkazu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableLinkPreview)
en: Creates a preview picture of the link.
cs: Vytvoří náhled odkaz s obrázkem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableLinkPreview)
en: Enable lin&k preview
cs: Povolit náhled od&kazu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Abort creating previe&w after
cs: Přerušit tvorbu náhledu po

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, timeoutLinkPreview)
en: After the specified number of seconds the creation of the preview is aborted automatically.
    Use 0 seconds to never abort the creation.
cs: Po určitém počtu sekund vytváření náhledu je činnost přerušena.
    Použijte 0 sekund, pokud si nepřejete vytváření přerušit.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInput, timeoutLinkPreview)
en:  seconds
cs:  sekundách

note: i18n: ectx: label, entry (formatHTML), group (Web Presence Plugin)
en: HTML formatting
cs: Formátování HTML

note: i18n: ectx: label, entry (formatXHTML), group (Web Presence Plugin)
en: XHTML formatting
cs: Formátování XHTML

note: i18n: ectx: label, entry (formatXML), group (Web Presence Plugin)
en: XML formatting
cs: Formátování XML

note: i18n: ectx: label, entry (formatStylesheet), group (Web Presence Plugin)
en: XML transformation with a XSLT sheet
cs: XML transformace s užitím XSLT stylu

note: i18n: ectx: label, entry (includeIMAddress), group (Web Presence Plugin)
en: Include IM addresses
cs: Zahrnout IM adresy

en: An error occurred when uploading your presence page.
    Check the path and write permissions of the destination.
cs: Při načítání prezenční stránky na server došlo k chybě.
    Zkontrolujte cestu a práva k zápisu na místě určení.

en: Not yet known
cs: Zatím neznámé

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Uploading
cs: Odesílání

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Uplo&ad to:
cs: Odesl&at na:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formatHTML)
en: Formatting
cs: Formátování

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML 4.01 Transitional using the ISO-8859-1 (aka. Latin 1) character set encoding.
cs: HTML 4.01 Transitional s využitím znakové sady ISO-8859-1 (tj. Latin 1).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML 4.01 Transitional formatting using ISO-8859-1 (aka. Latin 1) character set encoding.
    
    This version should be easily opened by most web browsers.
cs: HTML 4.01 Transitional formátování s využitím znakové sady ISO-8859-1 (tj. Latin 1).
    
    Tato verze by měla být jednoduše zobrazitelná ve většině prohlížečích.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML (simple loo&k)
cs: HTML (jednoduchý vz&hled)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatXHTML)
en: The resulting page will be formatted using the XHTML 1.0 Strict W3C Recommendation. The character set encoding is UTF-8.
    
    Note that some web browsers do not support XHTML. You should also make sure your web server serves it out with the correct mime type, such as application/xhtml+xml.
cs: Výsledná stránka bude formátována s využitím doporučení W3C typu XHTML 1.0 Strict. Použito bude kódování znakové sady UTF-8.
    
    Uvědomte si, že některé prohlížeče nepodporují XHTML. Měli byste si být též jisti, že váš webový server udává správný mime typ, jako např. application/xhtml+xml.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatXHTML)
en: XHTML (simple look)
cs: XHTML (jednoduchý vzhled)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_formatXML)
en: Save the output in XML format using UTF-8 character set.
cs: Uložit výstup v XML formátu ve znakové sadě UTF-8.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatXML)
en: Save the output in XML format using the UTF-8 encoding.
cs: Uložit výstup v XML formátu v kódování UTF-8.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatStylesheet)
en: XML transformation &using this XSLT sheet:
cs: XML transformace s &užitím tohoto XSLT stylu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Replaces the protocol names, such as MSN and IRC, with images.
cs: Nahradí názvy protokolů, jako např. MSN, či IRC obrázky.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Replaces the protocol names, such as MSN and IRC, with images.
    
    Note that you have to manually copy the PNG files into place.
    
    The following files are used by default:
    
    images/msn_protocol.png
    images/icq_protocol.png
    images/jabber_protocol.png
    images/yahoo_protocol.png
    images/aim_protocol.png
    images/irc_protocol.png
    images/sms_protocol.png
    images/gadu_protocol.png
    images/winpopup_protocol.png
cs: Nahradí názvy protokolů, jako např. MSN a IRC obrázky.
    
    Uvědomte si, že musíte ručně nakopírovat PNG soubory na správné místo.
    
    Následující soubory jsou použity v základním nastavení:
    
    images/msn_protocol.png
    images/icq_protocol.png
    images/jabber_protocol.png
    images/yahoo_protocol.png
    images/aim_protocol.png
    images/irc_protocol.png
    images/sms_protocol.png
    images/gadu_protocol.png
    images/winpopup_protocol.png

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Repla&ce protocol text with images in (X)HTML
cs: Nahradit názvy protokolů v (X)HTML &obrázky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_showName)
en: Use one of &your IM names
cs: Použít jedno z &Vašich IM jmen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_includeIMAddress)
en: Include &IM addresses
cs: Zahrnout &IM adresy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_showAnotherName)
en: Use another &name:
cs: Použít ji&né jméno:

en: Unable to connect to the local mDNS server. Please ensure the Avahi daemon is running.
cs: Není možné se připojit na lokální mDNS server. Prosím zajistěte, ze běží Avahi démon.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BonjourAccountPreferences)
en: Account Preferences - Bonjour
cs: Nastavení účtu - Bonjour

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: B&asic Setup
cs: &Základní nastavení

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox53) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mAccountInfo) i18n: ec
en: Account Information
cs: Informace o účtu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name:
cs: Jméno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Email address:
cs: E-mailová adresa:

[ctx: This Means the User is Away]
en: Away
cs: Pryč

[ctx: This Means the User is Away]
en: &Away
cs: P&ryč

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, offlineButton_)
en: O&ffline
cs: O&dpojen

en: &Search for Friends
cs: &Vyhledat přátele

en: Export Contacts to Server
cs: Exportovat kontakty na server

en: Import Contacts from Server
cs: Importovat kontakty ze serveru

en: Delete Contacts from Server
cs: Smazat kontakty ze serveru

en: Export Contacts to File...
cs: Exportovat kontakty do souboru...

en: Import Contacts from File...
cs: Importovat kontakty ze souboru...

en: Only for Friends
cs: Pouze pro přátele

en: Go O&nline
cs: Změnit na Připoje&n

en: Set &Busy
cs: Změnit na &Zaneprázdněn

en: Set &Invisible
cs: Změnit na nev&iditelný

en: Go &Offline
cs: Změnit na &Odpojen

en: Set &Description...
cs: Nastavit &popis...

en: Export Contacts on change
cs: Exportovat kontakty při změně

en: connection using SSL was not possible, retrying without.
cs: spojení použitím SSL nebylo možné, zkouším bez něj.

en: unable to connect to the Gadu-Gadu server("%1").
cs: nelze se připojit na Gadu-Gadu server ("%1").

en: Connection Error
cs: Chyba spojení

en: Save Contacts List for Account %1 As
cs: Uložit seznam kontaktů pro účet %1 jako

en: Unable to create temporary file.
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor.

en: Save Contacts List Failed
cs: Uložení seznamu kontaktů selhalo

en: Load Contacts List for Account %1 As
cs: Načíst seznam kontaktů pro účet %1 jako

en: Contacts List Load Has Failed
cs: Načítání seznamu kontaktů selhalo

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduAwayUI)
en: Away Dialog
cs: Dialog pro pryč

en: Unable to retrieve token.
cs: Nelze získat token.

en: Registration FAILED
cs: Registrace selhala

en: Unknown connection error while retrieving token.
cs: Neznámá chyba spojení při získávání tokenu.

en: Token retrieving status: %1
cs: Stav získávání tokenu: %1

en: Gadu-Gadu token retrieve problem
cs: Problém se získáváním Gadu-Gadu tokenu

en: Unknown connection error while registering.
cs: Neznámá chyba spojení při registraci.

en: Registration status: %1
cs: Stav registrace: %1

en: Gadu-Gadu Registration Error
cs: Gadu-Gadu chyba registrace

en: Registration Finished
cs: Registrace dokončena

en: Registration has been completed successfully.
cs: Registrace byla úspěšně dokončena.

en: Registration Error
cs: Chyba registrace

en: Incorrect data sent to server.
cs: Na server odeslána nesprávná data.

en: Password reminding finished prematurely due to a connection error.
cs: Připomenutí hesla selhalo kvůli chybě spojení.

en: Success
cs: Úspěch

en: Unsuccessful. Please retry.
cs: Neúspěšné. Prosím zkuste to znovu.

en: Remind Password
cs: Připomenout heslo

en: Remind password finished:
cs: Připomenutí hesla dokončeno:

en: Password changing finished prematurely due to a connection error.
cs: Připomenutí hesla selhalo kvůli chybě spojení.

en: State Error
cs: Chyba stavu

en: Password changing finished prematurely due to a session related problem (try again later).
cs: Změna hesla selhala kvůli chybě spojení (zkuste znovu později).

en: Changed Password
cs: Heslo změněno

en: Your password has been changed.
cs: Vaše heslo bylo změněno.

en: Show Profile
cs: Zobrazit profil

en: <qt>You need to go online to remove a contact from your contact list.</qt>
cs: <qt>Pro smazání kontaktu změňte status na připojen.</qt>

en: Gadu-Gadu Plugin
cs: Gadu-Gadu modul

en: &Resume
cs: O&bnovit

en: Over&write
cs: Pře&psat

en: The file %1 already exists, do you want to resume or overwrite it?
cs: Soubor %1 již existuje, přejete si operaci přerušit nebo soubor přepsat?

en: File Exists: %1
cs: Soubor existuje: %1

en: Connection to peer was refused; it possibly does not listen for incoming connections.
cs: Připojení k partnerovi selhalo, pravděpodobně nenaslouchá příchozím spojením.

en: File transfer transaction was not agreed by peer.
cs: Partner nesouhlasil s přenosem souboru.

en: File-transfer handshake failure.
cs: Selhal handshake při přenosu souboru.

en: File transfer had problems with the file.
cs: Nastaly problémy s přenosem souboru.

en: There was network error during file transfer.
cs: Nastala síťová chyba během přenosu souboru.

en: Unknown File-Transfer error.
cs: Neznámá chyba v přenosu souborů.

[ctx: personal information being fetched from server]
en: <p align="center">Fetching from server</p>
cs: <p align="center">Stahuji ze serveru</p>

en: <b>Registration FAILED.</b>
cs: <b>Registrace selhala.</b>

en: <b>Enter UIN please.</b>
cs: <b>Zadejte UIN.</b>

en: <b>UIN should be a positive number.</b>
cs: <b>UIN by mělo být kladné číslo.</b>

en: <b>Enter password please.</b>
cs: <b>Zadejte heslo.</b>

en: <b>Starting DCC listening socket failed; dcc is not working now.</b>
cs: <b>Spuštění DCC soketu pro naslouchání selhalo; dcc není nyní funkční.</b>

en: Edit Contact's Properties
cs: Upravit vlastnosti kontaktu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Blocked
cs: Blokován

en: A&way
cs: Pr&yč

en: B&usy
cs: Zan&eprázdněn

en: I&nvisible
cs: Nev&iditelný

en: Search &More...
cs: Vyhledat ví&ce...

en: Gadu-Gadu Public Directory
cs: Gadu-Gadu Veřejný adresář

en: &New Search
cs: &Nové vyhledávání

en: S&earch
cs: &Vyhledat

en: &Add User...
cs: &Přidat uživatele...

en: &Close
cs: Uz&avřít

en: Register New Account
cs: Registrovat nový účet

en: &Register
cs: &Registrovat

en: Retrieving token
cs: Získávání tokenu

en: Please enter a valid E-Mail Address.
cs: Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

en: Please enter the same password twice.
cs: Prosím, zadejte dvakrát stejné heslo.

en: Password entries do not match.
cs: Zadaná hesla nesouhlasí.

en: Please enter the verification sequence.
cs: Prosím, zadejte ověřovací sekvenci.

en: Account created; your new UIN is %1.
cs: Účet vytvoře, vaše nové UIN je %1.

en: Registration failed: %1
cs: Registrace selhala: %1

en: Registration was unsucessful, please try again.
cs: Registrace nebyla úspěšná, zkuste prosím znovu.

en: You are not connected to the server.
cs: Nejste připojeni k serveru.

en: You have to be connected to the server to change your status.
cs: Pro změnu stavu musíte být připojeni k serveru.

en: idle
cs: nečinný

en: resolving host
cs: překlad adresy

en: connecting
cs: spojování

en: reading data
cs: čtu data

en: error
cs: chyba

en: connecting to hub
cs: připojuji se k uzlu

en: connecting to server
cs: připojuji se k serveru

en: retrieving key
cs: získávání klíče

en: waiting for reply
cs: očekávám odpověď

en: connected
cs: připojen

en: sending query
cs: odesílání dotazu

en: reading header
cs: čtu hlavičku

en: parsing data
cs: zpracovávám data

en: done
cs: hotovo

en: TLS connection negotiation
cs: Vyjednávání TLS spojení

en: unknown
cs: neznámé

en: Resolving error.
cs: Chyba při překladu adresy.

en: Connecting error.
cs: Chyba při spojování.

en: Reading error.
cs: Chyba při čtení.

en: Writing error.
cs: Chyba při zápisu.

en: Unknown error number %1.
cs: Neznámá chyba číslo %1.

en: Unable to resolve server address. DNS failure.
cs: Nelze zjistit adresu serveru. Chyba DNS.

en: Unable to connect to server.
cs: Nelze se spojit se serverem.

en: Server sent incorrect data. Protocol error.
cs: Server poslal neplatná data. Chyba protokolu.

en: Problem reading data from server.
cs: Chyba čtení dat ze serveru.

en: Problem sending data to server.
cs: Problém při odesílání dat na server.

en: Incorrect password.
cs: Špatné heslo.

en: Unable to connect over an encrypted channel.
    Try to turn off encryption support in the Gadu account settings, then reconnect.
cs: Nelze se připojit přes šifrovaný kanál.
    Pokuste se vypnout podporu šifrování v nastavení Gadu účtu a připojte se znovu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KRestrictedLine, addEdit_)
en: The user ID of the Gadu-Gadu account you would like to add.
cs: Uživatelské ID Gadu-Gadu účtu, který si přejete přidat.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRestrictedLine, addEdit_)
en: The user ID of the Gadu-Gadu account you would like to add.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).  This field is mandatory.
cs: Uživatelské ID Gadu-Gadu účtu, který si přejete přidat. Zadejte jako číslo (bez mezer, teček). Toto políčko je nutno vyplnit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <i>(for example: 1234567)</i>
cs: <i>(například: 1234567)</i>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, fornameEdit_)
en: The forename of the contact you wish to add.
cs: Křestní jméno kontaktu, který si přejete přidat.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, fornameEdit_)
en: The forename (first name) of the contact you wish to add.  Optionally this may include a middle name.
cs: Křestní jméno kontaktu, který si přejete přidat. Může zahrnovat také prostřední jméno.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Forename:
cs: &Jméno:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, snameEdit_)
en: The surname of the contact you wish to add.
cs: Příjmení kontaktu, který si přejete přidat.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, snameEdit_)
en: The surname (last name) of the contact you wish to add.
cs: Příjmení kontaktu, který si přejete přidat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Surname:
cs: &Příjmení:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, nickEdit_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nickEdit_)
en: A nickname for the contact you wish to add.
cs: Přezdívka kontaktu, který si přejete přidat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2_2)
en: N&ickname:
cs: &Přezdívka:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLin
en: E-Mail address for this contact.
cs: E-mailová adresa tohoto kontaktu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4)
en: &Email address:
cs: &E-mailová adresa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_2)
en: &Telephone number:
cs: &Telefonní číslo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, notAFriend_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, notAFriend_)
en: Check if you want to exclude this contact from the "Just for friends" status mode.
cs: Zaškrtněte pro vyloučení tohoto kontaktu z režimu "Pouze pro přátele".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notAFriend_)
en: Offline to contact when you set "&Just for friends"
cs: Odpojen pro kontakt při nastavení "&Pouze pro přátele"

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, groups) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_type)
en: Group
cs: Skupina

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, statusGroup_)
en: Choose a status; by default Online status is selected. 
    So all you need to do is just to type in your description. 
    Choosing Offline status will disconnect you, with given description.
cs: Vyberte stav. Implicitně je vybrán připojený stav.
    Takže vám stačí zadat váš popis.
    Výběr "Odpojen" vás odpojí s udáním důvodu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: Set your status to Online.
cs: Nastavit stav na "Online".

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: Set your status to Online, indicating that you are available to chat with anyone who wishes.
cs: Nastavit stav na "Online". Značí, že jste dostupný pro chat.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: Set your status to busy.
cs: Nastavit stav na "Zaneprázdněn".

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: Set your status to busy, indicating that you should not be bothered with trivial chat, and may not be able to reply immediately.
cs: Nastavit stav na "Zaneprázdněn". Znamená, že si nepřejete být rušen nedůležitými věcmi a možná nebudete odpovídat okamžitě.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: Set status to invisible, which will hide your presence from other users.
cs: Nastavit stav na neviditelný. Tento stav vás skryje před ostatními uživateli.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: Set status to invisible, which will hide your presence from other users (who will see you as offline).  However you may still chat, and see the online presence of others.
cs: Nastavit stav na neviditelný, tím se skryjete před ostatními uživateli (kteří vás uvidí jako odpojené). Nicméně můžete stále odesílat zprávy a vidět stav ostatních uživatelů.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, offlineButton_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, offlineButton_)
en: Choose this status to disconnect with the description entered below.
cs: Zvolte tento stav pro odpojení s udáním důvodu zadaného níže.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, textEdit_)
en: Description of your status.
cs: Popis vašeho stavu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, textEdit_)
en: Description of your status (up to 70 characters).
cs: Popis vašeho stavu (do 70 znaků).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Message:
cs: &Zpráva:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduAccountEditUI)
en: Account Preferences - Gadu-Gadu
cs: Nastavení účtu - Gadu-Gadu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, loginEdit_)
en: The user ID of your Gadu-Gadu account.
cs: Uživatelské ID vašeho Gadu-Gadu účtu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, loginEdit_)
en: The user ID of your Gadu-Gadu account.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).
cs: Uživatelské ID vašeho Gadu-Gadu účtu. Zadejte ve tvaru čísla (bez čárek a bez mezer).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoLoginCheck_)
en: Check to disable automatic connection. When checked, you may connect to this account manually via the icon in the bottom of the main Kopete window.
cs: Zaškrtnutím zakážete automatické připojení. Pokud je zaškrtnuto, můžete se k tomuto účtu stále připojit ručně pomocí ikony dole v hlavním okně Kopete.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutoConnect) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoLoginCheck_) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoLogin) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutoLogon) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_a
en: E&xclude from connect all
cs: V&yjmout z připojování všech

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, registrationGroupBox)
en: Registration
cs: Registrace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Gadu-Gadu network, you will need a Gadu-Gadu account.<br><br>
    If you do not currently have an account, please click the button to create one.
cs: Pro připojení ke Gadu-Gadu síti budete potřebovat účet Gadu-Gadu.<br><br>
    Jestliže ještě nemáte Gadu-Gadu účet, klikněte na tlačítko pro vytvoření.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (tool
en: Register a new account on this network.
cs: Registrovat nový účet v této síti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRegister)
en: Re&gister New Account
cs: Re&gistrovat nový účet

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&ccount Preferences
cs: Nas&tavení účtu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox54) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBo
en: Connection Preferences
cs: Nastavení spojení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: Cache connection information for each server connected to in case the main load-balancing server fails.
cs: Pamatovat si informace o každém serveru, ke kterému se program připojí, pro případ, že server rozvrhující zátěž selže.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: This option is used whenever the primary Gadu-Gadu load-balancing server fails.  If this is checked, Kopete will try to connect to the actual servers directly using cached information about them.  This prevents connection errors when the main load-balancing server does not answer. In practice it only helps very rarely.
cs: Tato volba je použita v případě, že hlavní Gadu-Gadu server pro rozdělování zátěže selže. V takovém případě se Kopete pokusí připojit přímo k serverům na základě uložených informací. V praxi je to potřeba pouze zřídka.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: C&ache server information
cs: Pa&matovat si informace serveru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dccCheck_)
en: &Use direct connections (DCC)
cs: Po&užívat přímé spojení (DCC)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreCheck_)
en: &Ignore people not on your contact list
cs: &Ignorovat lidi nezařazené do seznamu kontaktů

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, useTls_)
en: Whether or not you want to enable SSL encrypted communication with the server.
cs: Zda si přejete povolit SSL šifrovanou komunikaci se serverem.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, useTls_)
en: Whether or not you want to enable SSL encrypted communication with the server.  Note that this is not end-to-end encryption, but rather encrypted communication with the server.
cs: Zda si přejete povolit SSL šifrovanou komunikaci se serverem. Pamatujte, že není šifrována celá trasa spojení, ale pouze komunikace se serverem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Use protocol encr&yption (SSL):
cs: Použít ši&frování protokolu (SSL):

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: If Available
cs: Když dostupné

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: Required
cs: Požadováno

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: U&ser Information
cs: In&formace o uživateli

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, userInformation)
en: User Information
cs: Informace o uživateli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, connectLabel)
en: <p align="center">You must be connected to change your Personal Information.</p>
cs: <p align="center">Abyste mohli měnit vaše osobní informace, musíte být připojeni.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4)
en: Maiden name:
cs: Jméno za svobodna:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4_3)
en: City of origin:
cs: Město původu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4_2)
en: The values below will be used in the search, but will not appear in the results.
cs: Níže uvedené hodnoty se použijí při vyhledávání, ale nezobrazí se ve výsledcích.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: Forename:
cs: Jméno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uiSurnamea)
en: Surname:
cs: Příjmení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3)
en: Your nickname:
cs: Vaše přezdívka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblGender)
en: Gender:
cs: Pohlaví:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_2)
en: Year of birth:
cs: Rok narození:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCity) i18
en: City:
cs: Město:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, uiGender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: Female
cs: Žena

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, uiGender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: Male
cs: Muž

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: &File Transfer
cs: Přenos sou&boru

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dcc)
en: Global DCC Options
cs: Globální DCC volby

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <qt><p align="center"><font color="#ff0000">These options affect <b>all</b> Gadu-Gadu accounts.</font></p></qt>
cs: <qt><p align="center"><font color="#ff0000">Tato nastavení ovlivní <b>všechny</b> Gadu-Gadu účty.</font></p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideDCC)
en: &Override default configuration
cs: &Obejít výchozí nastavení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Local &IP address /
cs: Místní &IP adresa

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduRegisterAccountUI)
en: Register Account - Gadu-Gadu
cs: Registrovat účet - Gadu-Gadu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPasswordVerify) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valuePasswordVerify)
en: A confirmation of the password you would like to use.
cs: Potvrzení hesla, které si přejete použít.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPasswordVerify) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valuePasswordVerify)
en: A confirmation of the password you would like to use for this account.
cs: Potvrzení hesla, které si přejete použít pro tento účet.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPasswordVerify)
en: Repeat pass&word:
cs: Zopakovat &heslo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valuePassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPassword)
en: The password you would like to use.
cs: Heslo, které si přejete použít.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valuePassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPassword)
en: The password you would like to use for this account.
cs: Heslo, které si přejete použít pro tento účet.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valueEmailAddress) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: Your E-mail address.
cs: Vaše e-mailová adresa.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valueEmailAddress) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: The E-mail address you would like to use to register this account.
cs: E-mailová adresa, kterou si přejete v tomto účtu zaregistrovat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: &E-Mail address:
cs: &E-mailová adresa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelVerificationSequence) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, valueVerificationSequence)
en: The text from the image below.
cs: Text z obrázku níže.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelVerificationSequence) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, valueVerificationSequence)
en: The text from the image below.  This is used to prevent abusive automated registration scripts.
cs: Text z obrázku níže. Slouží pro zamezení automatické registrace pomocí skriptů.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelVerificationSequence)
en: &Verification sequence:
cs: O&věřovací sekvence:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword)
en: &Password:
cs: &Heslo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, pixmapToken)
en: Gadu-Gadu registration token.
cs: Registrační token Gadu-Gadu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, pixmapToken)
en: This field contains an image showing a number that you need to type into the <b>Verification Sequence</b> field above.
cs: Toto políčko obsahuje obrázek s číslem, které musíte opsat do políčka <b>Ověřovací sekvence</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInstructions)
en: <i>Type the letters and numbers shown in the image above into the <b>Verification Sequence</b> field.  This is used to prevent automated registration abuse.</i>
cs: <i>Přepište písmena a číslice z obrázku výše do pole <b>Ověřovací sekvence</b>. Důvodem je zabránění zneužití registrace roboty.</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioByData)
en: Search by specified data:
cs: Vyhledat podle zadaných dat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Nick:
cs: Přezdívka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2a)
en: Age from:
cs: Věk od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_4)
en: to:
cs: pro:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioByUin)
en: Request information about user:
cs: Vyžádat informace o uživateli:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uin_static)
en: User number:
cs: Číslo uživatele:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, onlyOnline)
en: Lookup only those that are currently online
cs: Vyhledávat pouze ty, kdo jsou připojeni

en: &Set Auto-Reply...
cs: Na&stavit automatickou odpověď...

en: &Join Channel...
cs: &Připojit ke kanálu...

en: &Manage Privacy...
cs: Správa soukro&mí...

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because the QCA TLS plugin is not installed on your system.
cs: Pro účet %1 nelze inicializovat podporu SSL. Pravděpodobně proto, že na vašem systému není nainstalován modul QCA TLS.

en: GroupWise SSL Error
cs: Groupwise SSL chyba

[ctx: Message Sending Failed using the named local account]
en: Kopete was not able to send the last message sent on account '%1'.
    If possible, please send the console output from Kopete to <wstephenson@novell.com> for analysis.
cs: Kopete nemohlo odeslat poslední zprávu na účtu '%1'.
    Pokud je to možné, pošlete prosím výstup z terminálu na <wstephenson@novell.com> pro analýzu.

[ctx: message sending failed using the named local account]
en: Unable to Send Message on Account '%1'
cs: Nelze poslat zprávu na účet '%1'

en: A change happened to your GroupWise contact list while you were offline which was impossible to reconcile.
cs: Během doby, co jste nebyl(a) připojen, došlo ke změně seznamu kontaktů GroupWise, kterou nebylo možné sladit.

[ctx: Error shown when connecting failed]
en: Kopete was not able to connect to the GroupWise Messenger server for account '%1'.
    Please check your server and port settings and try again.
cs: Kopete se nebyl schopen připojit k serveru GroupWise Messenger pro účet '%1'.
    Prosíme zkontrolujte nastavení serveru a portu a zkuste to znovu.

en: Unable to Connect '%1'
cs: Nelze se spojit s '%1'

en: The host name does not match the one in the certificate.
cs: Adresa počítače neodpovídá adrese na certifikátu.

en: The certificate is invalid.
cs: Certifikační autorita je neplatná.

en: No certificate was presented.
cs: Nebyl poskytnut žádný certifikát.

en: The Certificate Authority rejected the certificate.
cs: Certifikační autorita odmítla certifikát.

en: The certificate is not trusted.
cs: Certifikát není důvěryhodný.

en: The signature is invalid.
cs: Podpis není platný.

en: The Certificate Authority is invalid.
cs: Certifikační autorita je neplatná.

en: Invalid certificate purpose.
cs: Neplatný účel certifikátu.

en: The certificate is self-signed.
cs: Certifikát je podepsán sám sebou.

en: The certificate has been revoked.
cs: Certifikát byl odvolán.

en: Maximum certificate chain length was exceeded.
cs: Překročena maximální délka řetězu certifikátů.

en: The certificate has expired.
cs: Certifikát vypršel.

en: The Certificate Authority has expired.
cs: Certifikační autorita je vypršela.

en: Validity is unknown.
cs: Platnost není známá.

en: <qt><p>The identity and the certificate of server %1 could not be validated for account %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
cs: <qt><p>Identita a certifikát serveru %1 nebylo možné ověřit pro účet %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Přejete si pokračovat?</p></qt>

en: <qt><p>The certificate of server %1 could not be validated for account %2: %3</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
cs: <qt><p>Certifikát serveru %1 nebylo možné ověřit pro účet %2: %3</p><p>Přejete si pokračovat?</p></qt>

en: GroupWise Connection Certificate Problem
cs: Problém s Groupwise certifikátem připojení

[ctx: Prefix used for automatically generated auto-reply messages when the contact is Away, contains contact's name]
en: Auto reply from %1:
cs: Automatická odpověď od %1:

[ctx: Prefix used for broadcast messages]
en: Broadcast message from %1:
cs: Všesměrová zpráva z %1:

en: The contact %1 could not be added to the contact list, with error message: %2
cs: Kontact %1 nebylo možné přidat do seznamu kontaktů - chybová zpráva: %2

en: Error Adding Contact
cs: Chyba při přidávání kontaktu

en: Kopete: Signed in as %1 Elsewhere
cs: Kopete: Přihlášen jako %1 jinde

[ctx: The parameter is the user's own account id for this protocol]
en: You have been disconnected from GroupWise Messenger because you signed in as %1 elsewhere
cs: Byli jste odpojeni od GroupWise Messengeru, protože jste se jako %1 přihlásili jinde

en: %1 has been invited to join this conversation.
cs: %1 byl pozván, aby se připojil k tomuto rozhovoru.

en: Enter Auto-Reply Message
cs: Zadat automatickou odpověď

en: Please enter an Auto-Reply message that will be shown to users who message you while Away or Busy
cs: Prosím zadejte zprávu pro automatickou odpověď, která se používá, jste-li Pryč nebo Zaměstnaní

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: &Account name:
cs: Ná&zev účtu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_uniqueName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_uniqueName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineE
en: The account name of the account you would like to add.
cs: Název účtu, který si přejete přidat.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QButtonGroup)
en: Contact Type
cs: Typ kontaktu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_rbEcho) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_rbEcho) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton)
en: Hey look!  Only one option.  Could you please make this a dropdown and add Null?
cs: Podívejte se. Jen jedna volba. Můžete z ní udělat dropdown a přidat Null?

en: Unblock User
cs: Odblokovat uživatele

en: Block User
cs: Zablokovat uživatele

en: %1|Blocked
cs: %1|Blokován

en: &Invite
cs: &Pozvat

en: Security Status
cs: Bezpečnostní stav

en: Conversation is secure
cs: Konverzace je bezpečná

en: Archiving Status
cs: Stav archivace

en: An error occurred when trying to start a chat: %1
cs: Při pokusu o zahájení rozhovoru nastala chyba: %1

en: Your message could not be sent. You cannot send messages while your status is Appear Offline.
cs: Vaši zprávu nelze odeslat. Ve stavu Tvářit se jako odpojený nemůžete odesílat zprávy.

en: &Other...
cs: &Ostatní...

en: Enter Invitation Message
cs: Zadat zprávu s pozvánkou

en: Enter the reason for the invitation, or leave blank for no reason:
cs: Zadejte důvod pozvání nebo ponechte prázdné:

en: Search for Contact to Invite
cs: Vyhledat kontakt k pozvání

[ctx: label attached to contacts who have been invited but are yet to join a chat]
en: (pending)
cs: (nevyřízený)

en: All the other participants have left, and other invitations are still pending. Your messages will not be delivered until someone else joins the chat.
cs: Všichni ostatní účastníci odešli, ale existují nevyřízené pozvánky. vaše zprávy nebudou doručeny, dokud se k rozhovoru někdo nepřipojí.

en: %1 has rejected an invitation to join this conversation.
cs: %1 odmítl pozvání k této konverzaci.

en: Conversation is being administratively logged
cs: Konverzace je administrativně zaznamenávána

en: Conversation is not being administratively logged
cs: Konverzace není administrativně zaznamenávána

en: This conversation is secured with SSL security.
cs: Tato konverzace je zabezpečena pomocí SSL.

en: This conversation is being logged administratively.
cs: Tato konverzace je administrativně zaznamenávána.

en: A&vailable
cs: &Dostupný

en: Appear Offline
cs: Tvářit se jako odpojen

en: A&ppear Offline
cs: Tvářit se jako &odpojen

en: Invalid Status
cs: Neplatný stav

en: Auto Reply Message
cs: Zpráva pro automatickou odpověď

en: Common Name
cs: Obecné jméno

en: Access denied
cs: Přístup odmítnut

en: Not supported
cs: Nepodporováno

en: Password expired
cs: Heslo vypršelo

en: Invalid password
cs: Neplatné heslo

en: User not found
cs: Uživatel nenalezen

en: Attribute not found
cs: Atribut nenalezen

en: User not enabled
cs: Nepovolený uživatel

en: Directory failure
cs: Selhání sítě

en: Host not found
cs: Hostitel nenalezen

en: Locked by admin
cs: Uzamčeno administrátorem

en: Duplicate participant
cs: Duplicitní účastník

en: Server busy
cs: Server je zaneprázdněn

en: Object not found
cs: Objekt nenalezen

en: Directory update
cs: Aktualizace adresáře

en: Duplicate folder
cs: Duplicitní složka

en: Contact list entry already exists
cs: Záznam v seznamu kontaktů již existuje

en: User not allowed
cs: Nepovolený uživatel

en: Too many contacts
cs: Příliš mnoho kontaktů

en: Conference not found
cs: Konference nenalezena

en: Too many folders
cs: Příliš mnoho složek

en: Server protocol error
cs: Chyba protokolu serveru

en: Conversation invitation error
cs: Chyba pozvání do konverzace

en: User is blocked
cs: Uživatel je zablokován

en: Master archive is missing
cs: Hlavní archiv chybí

en: Expired password in use
cs: Použité heslo vypršelo

en: Credentials missing
cs: Chybí bezpečnostní údaje

en: Eval connection limit
cs: Spojení vypršelo

en: Unsupported client version
cs: Nepodporovaná verze klienta

en: A duplicate chat was found
cs: Nalezen duplicitní rozhovor

en: Chat not found
cs: Rozhovor nenalezen

en: Invalid chat name
cs: Neplatný název rozhovoru

en: The chat is active
cs: Rozhovor je aktivní

en: Chat is busy; try again
cs: Rozhovor probíhá, zkuste znovu

en: Tried request too soon after another; try again
cs: Požadavek zadán příliš brzy po předchozím, zkuste znovu

en: Server's chat subsystem is not active
cs: Chat na serveru není aktivní

en: The chat update request is invalid
cs: Požadavek na aktualizaci chatu není platný.

en: Write failed due to directory mismatch
cs: Zápis selhal kvůli neshodě s adresářem

en: Recipient's client version is too old
cs: Klient příjemce je příliš starý

en: Chat has been removed from server
cs: Byli jste odpojeni ze serveru.

en: Unrecognized error code: %1
cs: Neznámý chybový kód: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseAccountPreferences)
en: Account Preferences - Groupwise
cs: Nastavení účtu - Groupwise

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, accountLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, accountLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_passport) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_passport) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel
en: The account name of your account.
cs: Jméno vašeho účtu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &User ID:
cs: ID &uživatele:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoConnect)
en: Check to disable automatic connection.  If checked, you may connect to this account manually using the icon in the bottom of the main Kopete window
cs: Zaškrtnutím zakážete automatické připojení. Pokud je zaškrtnuto, můžete se k tomuto účtu stále připojit ručně pomocí ikony dole v hlavním okně Kopete

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, server)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to.
cs: IP adresa nebo název serveru, ke kterému si přejete se připojit.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, server)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to (for example im.yourcorp.com).
cs: IP adresa nebo název serveru, ke kterému si přejete se připojit (například im.yourcorp.com).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, port)
en: The port on the server that you would like to connect to.
cs: Číslo portu na serveru, ke kterému si přejete se připojit.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, port)
en: The port on the server that you would like to connect to (default is 5222).
cs: Číslo portu na serveru, ke kterému si přejete se připojit, implicitně 5222.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Advanced &Options
cs: Pokročilé m&ožnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDontShowAgain) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, alwaysAccept)
en: A&lways accept invitations
cs: Vžd&y přijímat pozvánky

en: You need to be connected to be able to add contacts.
cs: Pro přidávání kontaktů musíte být připojeni.

en: Connect to GroupWise Messenger and try again.
cs: Připojte se k síti Groupwise a zkuste to znovu.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Basic
cs: Zák&ladní

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, bg_addMethod)
en: Add Using
cs: Přidat pomocí

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_userName)
en: A full or partial name. Asterisks are ignored
cs: Celé jméno nebo jeho část. Hvězdičky jsou ignorovány

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_userName)
en: Type some or all of the contact's name.  Matches will be shown below
cs: Napište část nebo celé jméno kontaktu. Níže budou zobrazeny odpovídající záznamy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_userId)
en: User &ID:
cs: &ID uživatele:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_userName)
en: Userna&me:
cs: Uživatelské j&méno:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_userId)
en: A correct User ID
cs: Správné ID uživatele

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_userId)
en: Use this field to add a contact if you already know the user's exact User ID
cs: Toto pole použijte pro přidání kontaktu, pokud již znáte přesné uživatelské ID

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseChatProps)
en: GroupWise Chat Properties
cs: Vlastnosti rozhovoru GroupWise

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, displayName)
en: DISPLAY NAME
cs: ZOBRAZIT JMÉNO

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, creator)
en: The user who created the chatroom
cs: Uživatel, který místnost vytvořil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_2)
en: Query:
cs: Dotaz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTopic)
en: Topic:
cs: Téma:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, disclaimer)
en: A disclaimer for users entering the chatroom
cs: Pravidla pro uživatele v místnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m__2_2)
en: Owner:
cs: Vlastník:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, topic)
en: The current topic of the discussion
cs: Aktuální téma diskuze

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, query)
en: UNKNOWN
cs: NEZNÁMÉ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11_2_2)
en: Maximum users:
cs: Maximum uživatelů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m__2_2_2)
en: Created on:
cs: Vytvořeno dne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_displayName_2)
en: Disclaimer:
cs: Podmínky:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, description)
en: General description of the chatroom
cs: Popis místnosti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, maxUsers)
en: Maximum number of simultaneous users allowed in the chatroom
cs: Maximální počet povolených uživatelů v místnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Creator:
cs: Tvůrce:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: Description:
cs: Popis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, createdOn)
en: Date and time the chatroom was created
cs: Datum a čas vytvoření místnosti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, archive)
en: Indicates if the chatroom is being archived on the server
cs: Indikuje, zda je místnost archivována na serveru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, archive)
en: Archived
cs: Archivováno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, owner)
en: The user who owns this chatroom
cs: Uživatel, který místnost vlastní

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Default Access
cs: Výchozí přístup

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkRead)
en: General permission to read messages in the chatroom
cs: Výchozí práva ke čtení zpráv v místnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRead)
en: Read message
cs: Číst zprávu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkWrite)
en: General permission to write messages in the chatroom
cs: Obecná práva ke psaní zpráv v místnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkWrite)
en: Write message
cs: Psaní zpráv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkModify)
en: General permission to modify the chatroom's access control list
cs: Obecná přístupová práva ke změně seznamu přístupu do místnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkModify)
en: Modify access
cs: Změnit přístupová práva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Access Control List
cs: ACL

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListBox, acl)
en: Access permissions for specific users
cs: Přístupová práva pro určité uživatele

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, addAcl)
en: Add a new ACL entry
cs: Přidat ACL záznam

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, editAcl)
en: Edit an existing ACL entry
cs: Upravit existující ACL záznam

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, deleteAcl)
en: Delete an ACL entry
cs: Smazat položku ACL

en: Chatroom properties
cs: Vlastnosti místnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRefresh)
en: &Refresh
cs: &Obnovit

en: Search Chatrooms
cs: Vyhledat místnosti

en: Updating chatroom list...
cs: Aktualizuje se seznam místností...

en: Contact Properties
cs: Vlastnosti kontaktu

en: Telephone Number
cs: Telefonní číslo

en: Department
cs: Oddělení

en: Location
cs: Umístění

en: Personal Title
cs: Osobní titul

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lastName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, displayName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, firstName)
en: Change the display name used for this contact
cs: Změnit zobrazované jméno pro tento kontakt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14)
en: Status:
cs: Stav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbldisplayName)
en: &Display name:
cs: Zo&brazované jméno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15)
en: Additional properties:
cs: Další vlastnosti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, propsView)
en: New Column
cs: Nový sloupec

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseContactSearchWidget)
en: Search GroupWise Messenger
cs: Prohledat GroupWise Messenger

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &First name
cs: J&méno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &User ID
cs: ID &uživatele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Title
cs: &Titul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Department
cs: O&ddělení

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: contains
cs: obsahuje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: begins with
cs: začíná na

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: equals
cs: rovná se

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Last &name
cs: &Příjmení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Cl&ear
cs: Vyči&stit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: &Results:
cs: &Výsledky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_details)
en: Detai&ls
cs: Detai&ly

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_matchCount)
en: 0 matching users found
cs: Nenalezeni žádní uživatelé

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Status:
cs: &Stav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Awa&y message:
cs: Zpráva pro "pr&yč":

en: The changes you just made will take effect next time you log in with GroupWise.
cs: Změny, které jste právě provedli, se projeví až poté, co se odhlásíte a znovu přihlásíte ke Groupwise.

en: GroupWise Settings Changed While Signed In
cs: Nastavení Groupwise bylo během připojení změněno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Users who can see my online status and send me messages:
cs: Kdo může vidět můj stav připojení a posílat mi zprávy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: A&llowed
cs: Povo&leno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBlock)
en: &Block >>
cs: &Blokovat >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAllow)
en: << Allo&w
cs: << Po&volit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: A&dd...
cs: Při&dat...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Bloc&ked
cs: Blo&kováno

[ctx: Account specific privacy settings]
en: Manage Privacy for %1
cs: Správa soukromí pro '%1'

en: Privacy settings have been administratively locked
cs: Nastavení soukromí byla administrativně uzamčena

en: <Everyone Else>
cs: <Všichni ostatní>

en: Search for Contact to Block
cs: Vyhledat kontakt k zablokování

en: You can only change privacy settings while you are logged in to the GroupWise Messenger server.
cs: Nastavení soukromí můžete měnit pouze pokud jste přihlášeni ke GroupWise Messenger serveru.

en: '%1' Not Logged In
cs: '%1' nepřihlášen

en: Invitation to Conversation
cs: Pozvánka ke konverzaci

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Searching
cs: Probíhá hledání

en: 1 matching user found | %1 matching users found
cs[0]: Nalezen 1 odpovídající uživatel
cs[1]: Nalezeni %1 odpovídající uživatelé
cs[2]: Nalezeno %1 odpovídajících uživatelů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <p align="right">From:</p>
cs: <p align="right">Od:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <p align="right">Sent:</p>
cs: <p align="right">Odesláno:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dateTime)
en: Invitation Date
cs: Datum pozvánky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contactName)
en: Contact Name
cs: Jméno &kontaktu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtInvMsg) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, message)
en: Invitation Message
cs: Zpráva pozvání

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Would you like to join the conversation?
cs: Přejete si se připojit k rozhovoru?

en: Temporary Network - %1
cs: Dočasná síť - %1

en: Network imported from previous version of Kopete, or an IRC URI
cs: Síť importovaná z předchozí verze Kopete nebo IRC URI

en: Join Channel...
cs: Připojit se ke kanálu...

en: Search Channels...
cs: Vyhledat v kanálech...

en: <qt>The network associated with this account has no valid hosts. Please ensure that the account has a valid network.</qt>
cs: <qt>Síť spojená s tímto účtem nemá žádné platné servery. Prosím zajistěte pro účet platnou síť.</qt>

en: Network is Empty
cs: Síť je prázdná

en: <qt>The network associated with this account, <b>%1</b>, has no valid hosts. Please ensure that the account has a valid network.</qt>
cs: <qt>Síť spojená s účtem <b>%1</b> nemá žádné platné počítače. Prosím zajistěte pro účet platnou síť.</qt>

en: <qt>Kopete could not connect to any of the servers in the network associated with this account (<b>%1</b>). Please try again later.</qt>
cs: <qt>Kopete se nemůže připojit k žádnému serveru spojenému v síti spojené s tímto účtem (<b>%1</b>). Zkuste to prosím znovu později.</qt>

en: Network is Unavailable
cs: Síť je nedostupná

en: Join Channel
cs: Připojit se ke kanálu

en: Please enter the name of the channel you want to join:
cs: Prosím, zadejte název kanálu, do kterého si přejete se připojit:

en: Password Incorect
cs: Chybné heslo

en: There is 1 operator online. | There are %1 operators online.
cs[0]: Je tu 1 operátor online.
cs[1]: Je tu %1 operátorů online.
cs[2]: Je tu %1 operátorů online.

en: There is 1 unknown connection. | There are %1 unknown connections.
cs[0]: Nastala chyba ve spojení.
cs[1]: Nastaly %1 chyby ve spojení.
cs[2]: Nastala chyba ve spojení: %1

en: There has been 1 channel formed. | There have been %1 channels formed.
cs[0]: Byl vytvořen 1 kanál.
cs[1]: Bylo vytvořeno %1 kanálů.
cs[2]: Bylo vytvořeno %1 kanálů.

en: Server was too busy to execute %1.
cs: Server byl příliš vytížený na to, aby vykonal %1.

en: You have been marked as being away.
cs: Jste nyní označen jako pryč.

en: %1 is a registered nick.
cs: %1 je registrovaná přezdívka.

en: %1 is an IRC operator.
cs: %1 je IRC operátor<br/>

en: You cannot send messages to channel %1.
cs: Nemůžete poslat zprávu do kanálu %1.

en: Nickname %1 is already in use.
cs: Přezdívka %1 je již používána.

en: You are not on channel %1.
cs: Připojili jste se ke kanálu %1.

en: Cannot join %1, channel is full.
cs: Nelze se připojit na %1, kanál je plný.

en: Cannot join %1, channel is invite only.
cs: Nelze se připojit na %1, kanál je jen pro pozvané.

en: Cannot join %1, you are banned from that channel.
cs: Nelze se připojit na %1, máte zákaz(ban) na tento kanál.

en: Cannot join %1, wrong channel key was given.
cs: Nelze se připojit na %1, byl zadán nesprávný klíč.

en: There is one operator online. | There are %1 operators online.
cs[0]: Je tu připojen 1 operátor.
cs[1]: Jsou tu připojení %1 operátoři.
cs[2]: Je tu připojeno %1 operátorů.

en: One channel has been formed. | %1 channels have been formed.
cs[0]: Byl vytvořen 1 kanál.
cs[1]: Byly vytvořeny %1 kanály.
cs[2]: Bylo vytvořeno %1 kanálů.

en: Acknowledge size is greater than the expected file size
cs: Potvrzená velikost je větší než očekávaná velikost souboru

en:  members
cs:  členové

en: Channel
cs: Kanál

en: Users
cs: Uživatelé

en: Topic
cs: Téma

en: Search for:
cs: Vyhledat:

en: You may search for channels on the IRC server, using a text string entered here.
cs: Můžete vyhledat kanál na IRC serveru podle textu, který zde zadáte.

en: Channels returned must have at least this many members.
cs: Vrácené kanály musí mít alespoň tolik členů.

en: You may search for channels on the IRC server, using a text string entered here.  For instance, you may type 'linux' to find channels that have something to do with Linux.
cs: Můžete vyhledat kanál na IRC serveru podle textu, který zde zadáte. Například zde zadejte "linux" a naleznete všechny kanály, které se týkají Linuxu.

en: You may search for channels on the IRC server for a text string entered here.
cs: Můžete vyhledat kanál na IRC serveru podle textu, který zde zadáte.

en: Perform a channel search.
cs: Provést prohledání kanálů.

en: Perform a channel search.  Please be patient, as this can be slow, depending on the total number of channels on the server.
cs: Provést prohledání kanálů. Buďte trpělivý, podle počtu kanálů na serveru může hledání trvat delší dobu.

en: Double click on a channel to select it.
cs: Kanál zvolte dvojitým kliknutím.

en: You must be connected to the IRC server to perform a channel listing.
cs: Pro vypsání kanálu musíte být připojeni k IRC serveru.

en: You have been disconnected from the IRC server.
cs: Byli jste odpojeni od IRC serveru.

en: Disconnected
cs: Odpojen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, addID)
en: The name of the IRC contact or channel you would like to add.
cs: Přezdívka nebo IRC kanál, který si přejete přidat.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, addID)
en: The name of the IRC contact or channel you would like to add.  You can type a person's nickname, or a channel name, preceded by a pound sign ('#').
cs: Jméno nebo kanál IRC, který si přejete přidat. Můžete zadat buď něčí přezdívku nebo název kanálu začínající znakem '#'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: N&ickname/channel to add:
cs: Pře&zdívka/kanál, který si přejete přidat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <i>(for example: joe_bob or #somechannel)</i>
cs: <i>(například: pepa_nos nebo #kanal)</i>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Search Channels
cs: Vy&hledat v kanálech

en: <qt>You need to specify a channel to join, or a query to open.</qt>
cs: <qt>Musíte zadat kanál, ke kterému se připojit, nebo dotaz, který otevřít.</qt>

en: You Must Specify a Channel
cs: Musíte být připojeni

en: The nickname %1 is already in use
cs: Přezdívka %1 je již používána

en: IRC Plugin
cs: Modul IRC

en: The nickname %1 is already in use. Please enter an alternative nickname:
cs: Přezdívka %1 je již používána jiným uživatelem. Zadejte jinou přezdívku:

en: "%1" is an invalid channel name. Channels must start with '#', '!', '+', or '&'.
cs: "%1" je neplatný kanál. Kanály musí začínat na '#', '!', '+', nebo '&'.

en: Channel List for %1
cs: Výpis kanálu pro %1

en: The IRC server is currently too busy to respond to this request.
cs: IRC server je příliš zaneprázdněný, nemůže na požadavek odpovědět.

en: Server is Busy
cs: Server je zaneprázdněn

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_nickNamesLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, nickNames)
en: This is the name that everyone will see every time you say something
cs: Toto je jméno, které všichni uvidí, pokud něco řeknete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_nickNamesLabel)
en: N&icknames:
cs: &Přezdívky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_realNameLabel)
en: &Real name:
cs: Skutečné &jméno:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, userName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, userName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, realName)
en: The username you would prefer to use on IRC, if your system does not have identd support.  Leave blank to use your system account name.
cs: Uživatelské jméno, které se má na IRC použít v případě, že váš systém nepodporuje identd. Nechte prázdné pro použití vašeho systémového uživatelského jména.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Username:
cs: &Uživatelské jméno:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, realName)
en: The username you would prefer to use on IRC, if your system does not have identd support.
cs: Uživatelské jméno, které se má na IRC použít v případě, že váš systém nepodporuje identd.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nickNames)
en: The alias you would like to use on IRC.  Once you are online, you can change it with the /nick command.
cs: Přezdívka, kterou si přejete používat na IRC. Až budete připojen, můžete si ji změnit pomocí příkazu /nick.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: Network:
cs: Síť:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editButton)
en: &Edit...
cs: U&pravit...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <p><b>Note:</b> most IRC servers do not require a password to connect, only a nickname.</p>
cs: <p><b>Poznámka:</b> Většina IRC serverů nepožaduje heslo a pro připojení stačí zvolená přezdívka.</p>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, connectionTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: C&onnection
cs: Sp&ojení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Default &charset:
cs: Vý&chozí znaková sada:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkAutoLogin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mAutoLogon) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoConnect)
en: If you enable this option, this account will not be connected when you press the "Connect All" button, nor at startup even if you have enabled automatic connection at startup.
cs: Pokud zvolíte tuto volbu, nebude účet automaticky připojován ani při použití tlačítka "Připojit vše", ani při startu se zvoleným automatickým připojováním.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preferSSL)
en: &Prefer SSL-based connections
cs: &Preferovat bezpečné spojení (SSL)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox60)
en: Run the Following Commands on Connect
cs: Po připojení provést následující příkazy

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, commandList) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListView, commandList)
en: Any commands added here will be run as soon as you are connected to the IRC server.
cs: Všechny zde zadané příkazy budou provedeny, jakmile se připojíte k IRC serveru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add Co&mmand
cs: Přidat pří&kaz

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&dvanced Configuration
cs: &Pokročilá nastavení

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox6)
en: Custom CTCP Replies
cs: Vlastní CTCP odpovědi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListView, ctcpList)
en: You can use this dialog to add custom replies for when people send you CTCP requests. You can also use this dialog to override the built-in replies for VERSION, USERINFO, and CLIENTINFO.
cs: Tento formulář můžete použít pro nastavení vlastních odpovědí na CTCP požadavky, které vám někdo zašle. Také můžete změnit přednastavené odpovědi na VERSION, USERINFO a CLIENTINFO.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Reply:
cs: &Odpověď:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addReply)
en: Add Repl&y
cs: &Přidat odpověď

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Default Messages
cs: Výchozí zprávy

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, quitMessage) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, quitMessage)
en: The message you want people to see when you disconnect from IRC without giving a reason. Leave this field blank to use the Kopete default message.
cs: Zpráva, kterou uvidí ostatní, když opustíte IRC bez udání důvodu. Nechte prázdné pro implicitní zprávu programu Kopete.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, partMessage) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, partMessage)
en: The message you want people to see when you part a channel without giving a reason. Leave this field blank to use the Kopete default message.
cs: Zpráva, kterou uvidí ostatní, když opustíte kanál bez udání důvodu. Nechte prázdné pro implicitní zprávu programu Kopete.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: &Quit message:
cs: Zpráva při u&zavření:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Part message:
cs: Zpráva při &odchodu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox7)
en: Message Destinations
cs: Cíle zpráv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoShowAnonWindows)
en: Auto-show anonymous windows
cs: Automaticky zobrazit anonymní okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoShowServerWindow)
en: Auto-show the server window
cs: Automaticky zobrazit serverová okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Server messages:
cs: Zprávy ze serveru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3_2)
en: Server notices:
cs: Informace ze serveru:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Active Window
cs: Aktivní okno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Server Window
cs: Serverové okno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Anonymous Window
cs: Anonymní okno

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Ignore
cs: Ignorovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3_2)
en: Error messages:
cs: Chybové zprávy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2_2)
en: Information replies:
cs: Odpovědi na informace:

en: <qt>You must enter a nickname.</qt>
cs: <qt>Musíte zadat přezdívku.</qt>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NetworkConfig)
en: Network Configuration
cs: Nastavení sítě

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Host Con&figurations
cs: Nastavení &hostitele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newHost)
en: &New...
cs: &Nový...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (Q3ListBox, m_hostList)
en: The IRC servers associated with this network
cs: IRC servery spojené s touto sítí

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (Q3ListBox, m_hostList)
en: The IRC servers associated with this network. Use the up and down buttons to alter the order in which connections are attempted.
cs: IRC servery spojené s touto sítí. Pomocí tlačítek nahoru a dolů lze měnit pořadí, ve kterém jsou činěny pokusy o připojení.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, downButton)
en: Move this server down
cs: Přesunout server dolů

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, downButton)
en: Decrease connection-attempt priority for this server
cs: Snížit počet pokusů o připojení pro tento server

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDown) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_down) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downButton)
en: Down
cs: Dolů

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, upButton)
en: Move this server up
cs: Přesunout server nahoru

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, upButton)
en: Increase connection-attempt priority for this server
cs: Zvýšit počet pokusů o připojení pro tento server

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonUp) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, upEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_up) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, upButton)
en: Up
cs: Nahoru

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useSSL)
en: Check this to enable SSL for this connection
cs: Zaškrtněte toto políčko pro povolení SSL připojení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useSSL)
en: Use SS&L
cs: Používat SS&L

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_hostLabel)
en: &Host:
cs: &Hostitel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_descriptionLabel)
en: &Description:
cs: &Popis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newNetworkButton)
en: Ne&w
cs: &Nový

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_renameNetworkButton)
en: Rena&me...
cs: Přej&menovat...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeNetworkButton)
en: Remo&ve
cs: O&dstranit

en: <qt>Are you sure you want to delete the network <b>%1</b>?<br>Any accounts which use this network will have to be modified.</qt>
cs: <qt>Jste si jistí, že si přejete odstranit síť <b>%1</b>?<br>Všechny účty používající tuto síť bude třeba upravit.</qt>

en: Deleting Network
cs: Mažu síť

en: &Delete Network
cs: S&mazat síť

en: <qt>Are you sure you want to delete the host <b>%1</b>?</qt>
cs: <qt>Jste si jistí, že si přejete odstranit hostitele <b>%1</b>?</qt>

en: Deleting Host
cs: Mažu hostitele

en: &Delete Host
cs: &Smazat hostitele

en: New Host
cs: Nový hostitel

en: Enter the hostname of the new server:
cs: Zadejte název hostitele nového serveru:

en: A host already exists with that name
cs: Hostitel s tímto názvem již existuje

en: Rename Network
cs: Přejmenovat síť

en: Enter the new name for this network:
cs: Zadejte nový název pro tuto síť:

en: A network already exists with that name
cs: Síť s takovým názvem již existuje

en: Could not bind the Jabber file transfer manager to a local port. Please check if the file transfer port is already in use, or choose another port in the account settings.
cs: Nelze spojit Jabber správce přenosů souborů s lokálním portem. Prosím zkontrolujte, zda není port pro přenos souboru již používán nebo zvolte jiný v dialogu nastavení účtu.

en: Failed to start Jabber File Transfer Manager
cs: Spuštění Jabber správce přenosu souborů selhalo

en: Join Groupchat...
cs: Připojit se ke skupinovému rozhovoru...

en: Services...
cs: Služby...

en: XML Console
cs: XML konzole

en: Edit User Info...
cs: Upravit informace o uživateli...

en: Set Mood
cs: Nastavit náladu

en: Jabber Error
cs: Jabber chyba

en: Please connect first.
cs: Napřed se prosím připojte.

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because TLS support for QCA is not available.
cs: Pro účet %1 nelze inicializovat podporu SSL. Pravděpodobně proto, že na vašem systému není nainstalována podpora TLS pro QCA.

en: Jabber SSL Error
cs: Jabber SSL chyba

en: Jabber Connection Certificate Problem
cs: Problém s Jabber certifikátem připojení

en: An encrypted connection with the Jabber server could not be established.
cs: Šifrované spojení s Jabber serverem nebylo možné navázat.

en: Jabber Connection Error
cs: Chyba Jabber spojení

en: Malformed packet received.
cs: Obdržen chybný packet.

en: There was an unrecoverable error in the protocol.
cs: Nastala neobnovitelná chyba v protokolu.

en: Generic stream error.
cs: Obecná chyba proudu.

en: There was a conflict in the information received.
cs: Přijatá informace obsahovala konflikt.

en: The stream timed out.
cs: Proud vypršel.

en: Internal server error.
cs: Interní chyba serveru.

en: Stream packet received from an invalid address.
cs: Paket proudu přijat z nesprávné adresy.

en: Malformed stream packet received.
cs: Přijat poškozený paket proudu.

en: Policy violation in the protocol stream.
cs: Porušení zásad v proudy protokolu.

en: Resource constraint.
cs: Omezení zdroje.

en: System shutdown.
cs: Vypnutí systému.

en: Unknown reason.
cs: Neznámý důvod.

en: There was an error in the protocol stream: %1
cs: Nastala chyba v protokolovém proudu: %1

en: Host not found.
cs: Hostitel nenalezen.

en: Address is already in use.
cs: Adresa je již používána.

en: Connection refused.
cs: Spojení odmítnuto.

en: Connection attempt already in progress.
cs: Pokus o spojení již probíhá.

en: Network failure.
cs: Selhání sítě.

en: Socket timed out.
cs: Socket vypršel.

en: Remote closed connection.
cs: Vzdálený hostitel ukončil spojení.

en: Unexpected error condition (%1).
cs: Neznámý chybový kód (%1).

en: There was a connection error: %1
cs: Nastala chyba ve spojení: %1

en: Unknown host.
cs: Neznámý hostitel.

en: Could not connect to a required remote resource.
cs: Nelze se připojit k požadovanému vzdálenému zdroji.

en: It appears we have been redirected to another server; I do not know how to handle this.
cs: Zdá se, že jsme byli přesměrováni na jiný server. Nevím, jak se zachovat.

en: Unsupported protocol version.
cs: Nepodporovaná verze protokolu.

en: Unknown error.
cs: Neznámá chyba.

en: There was a negotiation error: %1
cs: Nastala chyba při vyjednávání: %1

en: Server rejected our request to start the TLS handshake.
cs: Server odmítl požadavek na zahájení TLS handshake.

en: Failed to establish a secure connection.
cs: Navázání bezpečného spojení selhalo.

en: There was a Transport Layer Security (TLS) error: %1
cs: Nastala chyba v TLS: %1

en: Login failed with unknown reason.
cs: Přihlášení z neznámého důvodu selhalo.

en: No appropriate authentication mechanism available.
cs: Není dostupný vhodný ověřovací mechanismus.

en: Bad SASL authentication protocol.
cs: Špatný ověřovací protokol SASL.

en: Server failed mutual authentication.
cs: Server nezvládl vzájemné ověření.

en: Encryption is required but not present.
cs: Je vyžadováno šifrování, ale není dostupné.

en: Invalid user ID.
cs: Neplatné ID uživatele.

en: Invalid mechanism.
cs: Neplatný mechanismus.

en: Invalid realm.
cs: Neplatná doména.

en: Mechanism too weak.
cs: Mechanismus je příliš slabý.

en: Wrong credentials supplied. (check your user ID and password)
cs: Zadané špatné přihlašovací údaje (zkontrolujte vaše uživatelské ID a heslo)

en: Temporary failure, please try again later.
cs: Dočasné selhání; prosím zkuste to znovu později.

en: There was an error authenticating with the server: %1
cs: Nastala chyba v ověření na serveru: %1

en: Transport Layer Security (TLS) problem.
cs: Problém s TLS (Transport Layer Security).

en: Simple Authentication and Security Layer (SASL) problem.
cs: Problém se SASL (Simple Authentication and Security Layer).

en: There was an error in the security layer: %1
cs: Nastala chyba v bezpečnostní vrstvě: %1

en: No permission to bind the resource.
cs: Není povoleno připojit zdroj.

en: The resource is already in use.
cs: Zdroj je již používán.

en: Could not bind a resource: %1
cs: Nelze se připojit ke zdroji: %1

en: Kopete: Connection problem with Jabber server %1
cs: Kopete: Chyba při připojování k Jabber serveru %1

en: The Jabber user %1 removed %2's subscription to him/her. This account will no longer be able to view his/her online/offline status. Do you want to delete the contact?
cs: Uživatel Jabberu %1 odebral uživateli %2 autorizaci. Tento účet již nebude schopen vidět jeho stav připojení. Přejete si tento kontakt smazat?

en: Notification
cs: Oznámení

en: Waiting for authorization
cs: Čeká se na autorizaci

en: A password is required to join the room %1.
cs: Ke vstupu do místnosti %1 je požadováno heslo.

en: Error trying to join %1 : nickname %2 is already in use
cs: Chyba při pokusu k připojení k %1: přezdívka %2 je již používána

en: Provide your nickname
cs: Zadejte přezdívku

en: You cannot join the room %1 because you have been banned
cs: Nemůžete se připojit do místnosti %1, protože jste byl vykázán(a)

en: Jabber Group Chat
cs: Skupinový rozhovor Jabber

en: You cannot join the room %1 because the maximum number of users has been reached
cs: Nemůžete se připojit do místnosti %1, protože již byl dosažen maximální počet účastníků

en: No reason given by the server
cs: Server neudal důvod

en: There was an error processing your request for groupchat %1. (Reason: %2, Code %3)
cs: Nastala chyba při zpracovávání požadavku na skupinový rozhovor %1. (Důvod %2, kód %3)

en: Do you want to also unregister "%1" from the Jabber server ?
    If you unregister, your whole contact list may be removed from the server, and you will never be able to connect to this account with any client
cs: Přejete si se odregistrovat z Jabber serveru "%1"?
    Pokud se odregistrujete, mohou být odstraněny všechny vaše kontakty ze serveru a již se nebudete moci přihlásit k serveru ze žádného klienta

en: Unregister
cs: Odregistrovat

en: Remove and Unregister
cs: Odstranit a odregistrovat

en: Remove only from Kopete
cs: Odstranit jen z Kopete

en: An error occurred while trying to remove the account:
    %1
cs: Při pokusu o odstranění účtu nastala chyba:
    %1

en: Jabber Account Unregistration
cs: Odregistrování Jabber účtu

en: You cannot see each others' status.
cs: Nemůžete vidět stav tohoto kontaktu, ani on nemůže vidět váš stav.

en: You can see this contact's status, but he/she cannot see your status.
cs: Můžete vidět stav tohoto kontaktu, ale on nemůže vidět váš stav.

en: This contact can see your status, but you cannot see his/her status.
cs: Tento kontakt může vidět váš stav, ale vy nemůžete vidět jeho stav.

en: You can see each others' status.
cs: Můžete vidět stav tohoto kontaktu i on může vidět váš stav.

en: Client
cs: Klient

en: User Mood
cs: Nálada uživatele

en: Groupchat
cs: Skupinový rozhovor

en: Rich text messages
cs: Formátované zprávy

en: File transfers
cs: Přenosy souborů

en: Service Discovery
cs: Hledání služeb

en: Supported Features
cs: Podporované vlastnosti

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Message
cs: Zpráva

en: Failed to download Jabber contact photo.
cs: Selhalo stahování fotky Jabber kontaktu.

en: Edit Bookmarks...
cs: Upravit záložky...

en: Groupchat Bookmark
cs: Záložka skupinového rozhovoru

en: Show audio calls
cs: Zobrazit zvukové hovory

en: Start audio call
cs: Zahájit zvukový hovor

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3_2)
en: Authorization
cs: Autorizace

en: (Re)send Authorization To
cs: (Pře)poslat požadavek na autorizaci pro

en: (Re)request Authorization From
cs: (Pře)poslat požadavek na autorizaci od

en: Remove Authorization From
cs: Odebrat autorizaci od

en: Call contact
cs: Zavolat kontaktu

en: Set Availability
cs: Nastavit dostupnost

en: Free to Chat
cs: Volný k pokecu

en: Do Not Disturb
cs: Nerušit

en: Select Resource
cs: Vybrat zdroj

en: Automatic (best/default resource)
cs: Automatický (nejlepší/výchozí zdroj)

en: Test action
cs: Otestovat činnost

en: Jingle Audio call
cs: Jingle audio hovor

en: Jingle Video call
cs: Jingle video hovor

en: The original message is : <i>" %1 "</i><br />
cs: Původní zpráva: <i>" %1 "</i><br />

en: <qt><i>%1</i> has invited you to join the conference <b>%2</b><br />%3<br />If you want to accept and join, just <b>enter your nickname</b> and press OK.<br />If you want to decline, press Cancel.</qt>
cs: <qt><i>%1</i> vás pozval/a do konference <b>%2</b><br />%3 <br />Pokud si přejete pozvání přijmout, zadejte svou <b>přezdívku</b> a stiskněte OK.<br />Pokud si přejete odmítnout, stiskněte Zrušit.</qt>

en: Invited to a conference - Jabber Plugin
cs: Pozvání do konference - Jabber modul

en: Message has been displayed
cs: Zpráva byla zobrazena

en: Message has been delivered
cs: Zpráva byla doručena

en: Message stored on the server, contact offline
cs: Zpráva uložena na serveru, kontakt je odpojen

en: %1 has ended his/her participation in the chat session.
cs: %1 ukončil/a účast v této konverzaci.

en: Your message could not be delivered: "%1", Reason: "%2"
cs: Vaše zpráva nemohla být doručena: "%1", důvod: "%2"

en: Do you also want to remove user %1's authorization to see your status?
cs: Přejete si též odstranit autorizaci uživatele %1 pro zjištění vašeho stavu?

en: You have preselected a resource for contact %1, but you still have open chat windows for this contact. The preselected resource will only apply to newly opened chat windows.
cs: Přednastavili jste zdroj pro kontakt %1, ale máte s tímto kontaktem stále otevřená okna pokecu. Přednastavený zdroj se použije pouze pro nově otevřená okna.

en: Jabber Resource Selector
cs: Výběr Jabber služeb

en: You have been invited to %1
cs: Byli jste odpojeni do %1

en: Change nickname
cs: Změnit přezdívku

en: Change nickname - Jabber Plugin
cs: Změnit přezdívku - Jabber modul

en: Please enter the new nickname you want to have in the room <i>%1</i>
cs: Prosím, zadejte novou přezdívku, kterou si přejete používat v místnosti <i>%1</i>

en: Free for Chat
cs: Volný k pokecu

en: Do not Disturb
cs: Nerušit

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_type)
en: Subscription
cs: Přihlášení

en: Authorization Status
cs: Stav autorizace

en: Available Resources
cs: Dostupné zdroje

en: vCard Cache Timestamp
cs: Časová značka vyrovnávací paměti vCard

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Birthday
cs: Narozeniny

en: Timezone
cs: Časová zóna

en: Homepage
cs: Domovská stránka

en: Company name
cs: Společnost

en: Company Departement
cs: Oddělení

en: Company Position
cs: Pozice

en: Company Role
cs: Role

en: Work Street
cs: Ulice (práce)

en: Work Extra Address
cs: Pracovní adresa (extra)

en: Work PO Box
cs: Pošt. schránka (práce)

en: Work City
cs: Město (práce)

en: Work Postal Code
cs: PSČ (práce)

en: Work Country
cs: Země (práce)

en: Work Email Address
cs: E-mailová adresa (práce)

en: Home Street
cs: Ulice (doma)

en: Home Extra Address
cs: Domácí adresa (extra)

en: Home PO Box
cs: Pošt. schránka (doma)

en: Home City
cs: Město (doma)

en: Home Postal Code
cs: PSČ (doma)

en: Home Country
cs: Země (doma)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_9)
en: About
cs: O ...

en: Choose an account to handle the URL %1
cs: Zvolte účet pro obsluhu URL %1

en: Do you want to add '%1' to your contact list?
cs: Přejete si přidat '%1' do svého seznamu kontaktů?

en: Do Not Add
cs: Nepřidávat

en: Do you want to remove '%1' from your contact list?
cs: Přejete si odebrat '%1' ze svého seznamu kontaktů?

en: Do Not Remove
cs: Neodstraňovat

en: Please enter your nickname for the room %1
cs: Prosím zadejte jméno pro místnost %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, jingleCallsGui)
en: Main Window
cs: Hlavní okno

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QToolBar, toolBar)
en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Audio
cs: Zvuk

en: Choose the contents you want to accept:
cs: Zvolte obsah, který si přejete přijmout:

en: New Jingle session from %1
cs: Nové sezení Jingle od %1

en: Cannot start process %1. Check your installation of Kopete.
cs: Nelze spustit proces %1. Prosím ověřte si instalaci Kopete.

en: Answer for incoming call
cs: Přijmout příchozí hovor

en: Accepted
cs: Přijato

en: Calling...
cs: Volání...

en: Rejected
cs: Odmítnuto

en: Call in progress
cs: Probíhá hovor

en: Other side hung up
cs: Druhá strana zavěsila

en: Waiting...
cs: Čekám...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LibjingleCallDialog)
en: Libjingle Voice Call
cs: Libjingle audio hovor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Calling with:
cs: Hovor s:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Call Status:
cs: Stav hovoru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AcceptButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, acceptButton)
en: Accept
cs: Přijmout

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rejectButton)
en: Reject
cs: Odmítnout

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, hangupButton)
en: Hang up
cs: Zavěsit

en: None
cs: Nic

en: Afraid
cs: Polekaný

en: Amazed
cs: Ohromený

en: Angry
cs: Nazlobený

en: Annoyed
cs: Rozmrzelý

en: Anxious
cs: Znepokojený

en: Aroused
cs: Vzrušený

en: Ashamed
cs: Zahanbený

en: Bored
cs: Otrávený

en: Brave
cs: Odvážný

en: Calm
cs: Klidný

en: Cold
cs: Chladný

en: Confused
cs: Zmatený

en: Contented
cs: Spokojený

en: Cranky
cs: Rozmrzelý

en: Curious
cs: Zvědavý

en: Depressed
cs: Deprimovaný

en: Disappointed
cs: Zklamaný

en: Disgusted
cs: Znechucený

en: Distracted
cs: Roztržitý

en: Embarrassed
cs: Rozpačitý

en: Excited
cs: Vzrušený

en: Flirtatious
cs: Koketní

en: Frustrated
cs: Frustrovaný

en: Grumpy
cs: Nabručený

en: Guilty
cs: Provinilý

en: Happy
cs: Šťastný

en: Hot
cs: Horlivý

en: Humbled
cs: Ponížený

en: Humiliated
cs: Pokořený

en: Hungry
cs: Hladový

en: Hurt
cs: Zraněný

en: Impressed
cs: Ohromený

en: In awe
cs: Zděšený

en: In love
cs: Zamilovaný

en: Indignant
cs: Rozhořčený

en: Interested
cs: Zainteresovaný

en: Intoxicated
cs: Pod vlivem

en: Invincible
cs: Nezdolný

en: Jealous
cs: Žárlivý

en: Lonely
cs: Osamělý

en: Mean
cs: Podlý

en: Moody
cs: Náladový

en: Nervous
cs: Nervózní

en: Neutral
cs: Neutrální

en: Offended
cs: Uražený

en: Playful
cs: Hravý

en: Proud
cs: Hrdý

en: Relieved
cs: Uvolněný

en: Remorseful
cs: Kajícný

en: Restless
cs: Neposedný

en: Sad
cs: Smutný

en: Sarcastic
cs: Sarkastický

en: Serious
cs: Vážný

en: Shocked
cs: Šokovaný

en: Shy
cs: Plachý

en: Sick
cs: Nemocný

en: Sleepy
cs: Ospalý

en: Stressed
cs: Stresovaný

en: Surprised
cs: Překvapený

en: Thirsty
cs: Žíznivý

en: Worried
cs: Ustaraný

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, dlgAddContact)
en: Add Contacts
cs: Přidat kontakty

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblID) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, addID)
en: The Jabber ID for the account you would like to add.
cs: Jabber ID pro účet, který si přejete přidat.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblID) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, addID)
en: The Jabber ID for the account you would like to add.  Note that this must include the username and the domain (like an E-mail address), as there are many Jabber servers.
cs: Jabber ID pro účet, který si přejete přidat. ID musí obsahovat jak uživatelské jméno, tak doménu (podobně, jako třeba e-mailová adresa), protože je více Jabber serverů.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <i>(for example: joe@jabber.org)</i>
cs: <i>(například pepa@jabber.org)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRefresh)
en: Refresh
cs: Obnovit

en: Execute command
cs: Spustit příkaz

en: Command executing
cs: Provádí se příkaz

en: Finish
cs: Dokončit

en: Next
cs: Následující

en: Previous
cs: Předchozí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Current password:
cs: Současné heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: New password:
cs: Nové heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatus)
en: Please enter your current password first
    and then your new password twice.
cs: Prosím, zadejte své současné heslo
    a potom dvakrát nové heslo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbQuery)
en: &Query
cs: &Dotázat se

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblChatRoomsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tblChatRoomsList)
en: Chatroom Name
cs: Název místnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblChatRoomsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tblChatRoomsList)
en: Chatroom Description
cs: Popis místnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Room:
cs: Místnost:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, dlgRegister)
en: Register with Jabber Service
cs: Registrovat v Jabber službě

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpForm)
en: Registration Form
cs: Registrační formulář

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWait)
en: Please wait while querying the server...
cs: Prosím čekejte, dotazuji se serveru...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRegister)
en: &Execute
cs: Pro&vést

en: Change Jabber Password
cs: Změnit Jabber heslo

en: You entered your current password incorrectly.
cs: Vaše aktuální heslo nebylo zadáno správně.

en: Password Incorrect
cs: Chybné heslo

en: Your new passwords do not match. Please enter them again.
cs: Vaše nově zadaná hesla se neshodují. Zadejte je prosím znovu.

en: For security reasons, you are not allowed to set an empty password.
cs: Z bezpečnostních důvodů není povoleno zadat prázdné heslo.

en: Your account needs to be connected before the password can be changed. Do you want to try to connect now?
cs: Před změnou hesla je potřeba se pod daným účtem přihlásit. Přejete si se nyní pokusit přihlásit?

en: Jabber Password Change
cs: Změna Jabber hesla

en: Your password has been changed successfully. Please note that the change may not be instantaneous. If you have problems logging in with your new password, please contact the administrator.
cs: Vaše heslo bylo úspěšně změněno. Uvědomte si prosím, že promítnutí změny může chvíli trvat. Budete-li mít problémy se s novým heslem přihlásit, kontaktujte prosím administrátora.

en: Your password could not be changed. Either your server does not support this feature or the administrator does not allow you to change your password.
cs: Vaše heslo nemohlo být změněno. Buďto server nepodporuje tuto vlastnost, anebo administrátor změnu hesla nepovolil.

en: Join Jabber Groupchat
cs: Připojit se ke skupinovému rozhovoru

en: Join
cs: Připojit se

en: Unable to retrieve the list of chat rooms.
cs: Nelze získat seznam místností.

en: List Chatrooms
cs: Seznam místností

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberChooseServer)
en: Choose Server - Jabber
cs: Zvolit server - Jabber

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberEditAccountWidget)
en: Account Preferences - Jabber
cs: Nastavení účtu - Jabber

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basicSetupTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_connection)
en: &Basic Setup
cs: &Základní nastavení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mID)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.
cs: Jabber ID, které si přejete pro tento účet použít.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_3)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.  Note that this must include the username and the domain (like an E-mail address), as there are many Jabber servers.
cs: Jabber ID, které si přejete pro tento účet použít. ID musí obsahovat jak uživatelské jméno, tak doménu (podobně, jako třeba e-mailová adresa), protože je více Jabber serverů.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mID)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.  Note that this must include the username and the domain (for example, joe@jabber.org), as there are many Jabber servers.
cs: Jabber ID, které si přejete pro tento účet použít. ID musí obsahovat jak uživatelské jméno, tak doménu (např joe@jabber.org), protože je více Jabber serverů.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mAutoConnect) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAutoConnect)
en: Check to disable automatic connection.  If checked, you can connect manually to this account, using the icon at the bottom of the main Kopete window
cs: Zaškrtnutím zakážete automatické připojení. Pokud je zaškrtnuto, můžete se k tomuto účtu stále připojit ručně pomocí ikony dole v hlavním okně Kopete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRegistration)
en: To connect to the Jabber network, you will need an account on a Jabber server.  If you do not yet have an account, please click the button to create one.
cs: Pro připojení k Jabber síti budete potřebovat účet. Jestliže jej ještě nemáte, klikněte na tlačítko.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, changePasswordGroupBox)
en: Change Password
cs: Změnit heslo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnChangePassword)
en: Change &Your Password...
cs: Změnit vaše &heslo...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlChangePwSuccess)
en: If you have an existing Jabber account and would like to change its password, you can use this button to enter a new password.
cs: Pokud už máte Jabber účet a přejete si změnit jeho heslo, můžete použít toto tlačítko k zadání nového hesla.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Co&nnection
cs: Spoje&ní

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbUseSSL) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbUseSSL)
en: Check this box to enable legacy SSL encrypted communication with the server. This is needed only for old servers.
cs: Zaškrtněte pro umožnění komunikace se serverem šifrované zastaralým SSL. To je potřeba pouze pro staré servery.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbUseSSL)
en: Use legacy SSL encr&yption
cs: Použít zastaralé šifrování SSL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowPlainTextPassword)
en: Allow plain-te&xt password authentication
cs: Povolit ověření prostým te&xtovým heslem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideServer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbCustomServer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOverrideHost)
en: &Override default server information
cs: &Obejít výchozí informace o serveru

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mServer)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to (for example jabber.org).
cs: IP adresa nebo název serveru, ke kterému si přejete se připojit. Například jabber.org.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbUseXOAuth2)
en: Use X-OAuth2 authentication
cs: Použít ověřování X-OAuth2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgXOAuth2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnXOAuth2)
en: Manage X-OAuth2 tokens
cs: Spravovat tokeny X-OAuth2

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Location Settings
cs: Nastavení umístění

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel3_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mResource) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: The resource name you would like to use on the Jabber network.
cs: Název zdroje, který si v síti Jabber přejete použít.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mResource) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: The resource name you would like to use on the Jabber network.  Jabber allows you to sign on with the same account from multiple locations with different resource names, so you may wish to enter 'Home' or 'Work' here, for example.
cs: Název zdroje, která si v síti Jabber přejete použít. Jabber vám umožňuje připojovat se s jedním účtem z více míst. Zde zadejte například "Doma" nebo "V práci".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3)
en: R&esource:
cs: &Zdroj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: P&riority:
cs: P&riorita:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mPriority) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPriority)
en: <qt>Each resource can have different <b>priority </b> levels. The messages will be sent to the resource which has the highest priority level.
    
    If two resources have the same priority, the messages will be sent to the one most recently connected.</qt>
cs: <qt>Každý zdroj může mít jinou úroveň <b>priority</b>. Zprávy budou zasílány zdroji, který má nejvyšší prioritu.
    
    Mají-li zdroje stejnou prioritu, budou zprávy zasílány tomu zdroji, který byl připojen jako poslední.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAdjustPriority)
en: When absent, adjust priority to:
cs: V nepřítomnosti upravit prioritu na:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeMessages)
en: Merge all messages from all resources to one window/tab
cs: Sloučit všechny zprávy ze všech zdrojů do jednoho okna/karty

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Fi&le Transfer
cs: Přenos sou&boru

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: File Transfer Settings
cs: Nastavení přenos souborů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Public &IP address:
cs: Veřejná &IP adresa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <i><ul><li>The information in the "public IP address" and "port" fields applies to all Jabber accounts.</li>
    <li>You can leave the "public IP address" empty if your computer is directly connected to the internet.</li>
    <li>A hostname is also valid.</li>
    <li>Changes to these fields will only take effect the next time you start Kopete.</li>
    <li>The "Proxy JID" can be configured per account.</li></ul></i>
cs: <i><ul><li>Informace v polích "veřejná IP adresa" a "port" se vztahují ke všem Jabber účtům.</li>
    <li>Pokud nepoužíváte NAT, můžete ponechat pole "veřejná IP adresa" prázdné.</li>
    <li>Platná hodnota je též jméno počítače.</li>
    <li>Změny v těchto polích se projeví až po příštím spuštění Kopete.</li><li>"Proxy JID" lze nastavit pro každý účet zvlášť.</li></ul></i>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Network
cs: Síť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoDetectIPBox)
en: Auto-detect external IP address
cs: Automaticky detekovat externí IP adresu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: First port to use:
cs: První port k použití:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Media
cs: Média

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Microphone to use:
cs: Mikrofon k použití:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Audio output:
cs: Zvukový výstup:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_17)
en: Libjingle settings
cs: Nastavení libjingle

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, privacyTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Pri&vacy
cs: Sou&kromí

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_7)
en: General Privacy
cs: Obecné soukromí

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbHideSystemInfo)
en: By default, Kopete gives the other users some info about your system and the client. Checking this box will hide that information.
cs: V základním nastavení poskytuje Kopete ostatním uživatelům některé informace o vašem systému a vašem klientovi. Po zaškrtnutí budou tyto informace skryty.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbHideSystemInfo)
en: &Hide system and client info
cs: Skrýt in&formace o systému a klientovi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendEvents)
en: Check this box if you always want to send notifications to your contacts.
cs: Zaškrtněte toto políčko, jestliže si přejete vždy posílat oznámení svým kontaktům.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendEvents)
en: Always send not&ifications
cs: Vž&dy posílat oznamování

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendDeliveredEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Delivered notification</b> to your contacts : when a message is delivered to Kopete, Kopete can notify your contact that it has received the message.</qt>
cs: <qt>Zaškrtněte tento přepínač pro posílání <b>Oznámení o doručení</b> vašim kontaktům. Jakmile zpráva dorazí k programu Kopete, Kopete může oznámit odesilateli, že zpráva byla přijata.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendDeliveredEvent)
en: Alwa&ys send delivered notifications
cs: Vžd&y posílat oznámení o doručení

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendDisplayedEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Displayed notification</b> to your contacts : when a message is displayed in Kopete, Kopete can notify your contact that it has displayed the message.</qt>
cs: <qt>Zaškrtněte pro zasílání <b>Oznámení o zobrazení</b> vašim kontaktům. Poté, co Kopete zobrazí zprávu, o tom může podat informaci odesilateli.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendDisplayedEvent)
en: Al&ways send displayed notifications
cs: Vždy posílat oznámení o &zobrazení

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendComposingEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Typing notification</b> to your contacts : when you are composing a message, you might want your contact to know that you are typing so that he/she knows you are answering.</qt>
cs: <qt>Zaškrtněte pro zasílání <b>Oznámení o psaní</b> vašim kontaktům. Mohlo by se hodit, aby vaše kontakty viděli, že jim zrovna píšete zprávu - např. aby poznali, že jim píšete odpověď.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendComposingEvent)
en: Always send &typing notifications
cs: Vždy zasíla&t oznámení o psaní

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendGoneEvent)
en: Always send &gone notifications (closing the window)
cs: &Vždy odeslat zprávu o odchodu (zavírání okna)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, privacyListsButton)
en: Privacy Lists
cs: Možnosti soukromí

en: Unable to retrieve registration form.
    Reason: "%1"
cs: Nelze přijmout registrační formulář.
    Důvod:"%1"

en: Registration sent successfully.
cs: Registrace úspěšně odeslána.

en: Jabber Registration
cs: Jabber Registrace

en: The server rejected the registration form.
    Reason: "%1"
cs: Server odepřel registrační formulář.
    Důvod: "%1"

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberRegisterAccount)
en: Register Account - Jabber
cs: Registrovat účet - Jabber

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnChooseServer)
en: C&hoose...
cs: Vy&brat...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblJID)
en: Desired Jabber &ID:
cs: Požadované Jabber &ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPassword)
en: Pass&word:
cs: &Heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPasswordVerify)
en: &Repeat password:
cs: Opakovat &heslo:

en: Services
cs: Služby

en: Register...
cs: Registrovat...

en: Search...
cs: Hledat...

en: Execute...
cs: Spustit...

en: &Save User Info
cs: &Uložit informace o uživateli

en: Fetch vCard
cs: Stáhnout vCard

en: Saving vCard to server...
cs: Ukládá se vCard na server...

en: vCard successfully saved.
cs: Vizitka byla úspěšně uložena.

en: Error: Unable to save vCard.
cs: Chyba: Nelze uložit vizitku.

en: Fetching contact vCard...
cs: Stahuje se vCard kontaktu...

en: vCard successfully retrieved.
cs: Vizitka byla úspěšně přijata.

en: No vCard available.
cs: Nedostupná vizitka.

en: Error: vCard could not be fetched correctly.
    Check connectivity with the Jabber server.
cs: Chyba: vizitku nelze stáhnout správně.
    Překontrolujte připojení k Jabber serveru.

en: <qt>An error occurred when trying to change the photo.<br />Make sure that you have selected a valid image file</qt>
cs: <qt>Při pokusu o změnu fotky došlo k chybě.<br/>Ujistěte se, že jste zvolili správný soubor s obrázkem</qt>

en: Register
cs: Registrovat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Search
cs: Hledat

en: Please wait while retrieving search form...
cs: Prosím čekejte, probíhá získávání vyhledávacího formuláře...

en: Unable to retrieve search form.
cs: Nelze přijmout vyhledávací formulář.

en: The Jabber server rejected the search.
cs: Jabber server odmítl hledání.

en: Jabber Search
cs: Jabber vyhledávání

en: Nickname
cs: Přezdívka

[ctx: First name]
en: First
cs: První

[ctx: Last name]
en: Last
cs: Poslední

en: e-mail
cs: E-mail

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dynamicForm)
en: Search For
cs: Vyhledat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Node:
cs: Uzel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnQuery)
en: &Query Server
cs: &Dotázat se serveru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, trServices)
en: Node
cs: Uzel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: Full name:
cs: Plné jméno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHomepage)
en: Homepage:
cs: Domácí stránka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblBirthday)
en: Birthday:
cs: Narozeniny:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTimezone)
en: Timezone:
cs: Časová zóna:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectPhoto)
en: &Select Photo...
cs: Vybrat &obrázek...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearPhoto)
en: Clear Pho&to
cs: Vyčistit o&brázek

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Home Address
cs: &Domácí adresa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreet) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreet_2)
en: Street:
cs: Ulice:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPOBox) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPOBox_2)
en: PO box:
cs: Poštovní schránka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState_2)
en: Postal code:
cs: PSČ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountry) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountry_2)
en: Country:
cs: Země:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Work Address
cs: Pr&acovní adresa

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Wor&k Information
cs: Pra&covní informace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompany)
en: Company:
cs: Společnost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDepartment)
en: Department:
cs: Oddělení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPosition)
en: Position:
cs: Pozice:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Phone &Numbers
cs: Telefo&nní čísla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneHome) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Home:
cs: Domácí stránka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneWork) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Work:
cs: Práce:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneCell)
en: Cell:
cs: Mobil:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&bout
cs: &O ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAccessToken)
en: Access Token
cs: Přístupový token

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRequetUrl)
en: Request URL
cs: Požádat o URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelClientId)
en: Client ID
cs: ID klienta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelClientSecretKey)
en: Client Secret Key
cs: Soukromý klíč klienta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRefreshToken)
en: Refresh Token
cs: Obnovit token

en: Loading instructions from gateway...
cs: Zavádí se instrukce z brány...

en: Connect to the Jabber network and try again.
cs: Připojte se k síti Jabber a zkuste to znovu.

en: An error occurred while loading instructions from the gateway.
cs: Při pokusu o získání instrukcí z brány došlo k chybě.

en: Choose Jabber Server
cs: Zvolit Jabber server

en: Retrieving server list...
cs: Získávám seznam serverů...

en: Could not retrieve server list.
cs: Nelze získat seznam serverů.

en: Could not parse the server list.
cs: Nelze analyzovat seznam serverů.

en: The changes you just made will take effect next time you log in with Jabber.
cs: Změny, které jste právě provedli, se projeví až poté, co se odhlásíte a znovu přihlásíte.

en: Jabber Changes During Online Jabber Session
cs: Změny v Jabberu během připojeného sezení

en: The Jabber ID you have chosen is invalid. Please make sure it is in the form user@server.com, like an email address.
cs: Zvolené Jabber ID je neplatné. Ujistěte se, že je ve tvaru uzivatel@server.cz, podobně jako e-mailová adresa.

en: Invalid Jabber ID
cs: Neplatné Jabber ID

en: Register New Jabber Account
cs: Registrovat nový Jabber účet

en: Please enter a server name.
cs: Prosím zadejte název serveru.

en: Please enter a valid Jabber ID or click Choose.
cs: Prosím zadejte platné Jabber ID nebo klikněte "Zvolit".

en: Unless you know what you are doing, your JID should be of the form "username@server.com".  In your case for example "username@%1".
cs: Pokud si nejste jisti opakem, mělo by vaše JID být ve tvaru "jméno@server.cz". Ve vašem případě například "jméno@%1".

en: Connecting to server...
cs: Připojuji se k serveru...

en: Protocol error.
cs: Chyba protokolu.

en: Connected successfully, registering new account...
cs: Připojení úspěšné, probíhá registrace nového účtu...

en: Registration successful.
cs: Registrace úspěšná.

en: Registration failed.
cs: Registrace selhala.

en: Unable to create an account on the server. The Jabber ID is probably already in use.
cs: Na serveru nelze vytvořit účet. Jabber ID se již pravděpodobně používá.

en: Jabber Account Registration
cs: Registrace Jabber účtu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_settings)
en: Settings
cs: Nastavení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Default list (all sessions):
cs: Výchozí seznam (všechna sezení):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Active list (current session):
cs: Aktivní seznam (aktuální sezení):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_listSettings)
en: List Editor
cs: Editor seznamu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: List:
cs: Seznam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_newList)
en: New List...
cs: Nový seznam...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_deleteList)
en: Delete List
cs: Smazat seznam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_autoActivate)
en: Automatically activate this list on connect
cs: Automaticky aktivovat tento seznam při připojení

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_rules)
en: Rules
cs: Pravidla

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_apply)
en: Apply
cs: Použít

en: %1: Privacy Lists
cs: %1: Možnosti soukromí

en: <None>
cs: <nic>

en: There was an error changing the list.
cs: Nastala chyba ve změně seznamu.

en: Error
cs: Chyba

en: There was an error processing your request.
cs: Nastala chyba při zpracovávání vašeho požadavku.

en: New List
cs: Nový seznam

en: Enter the name of the new list:
cs: Prosím zadejte název nového seznamu:

en: A list with this name already exists.
cs: Seznam s tímto názvem již existuje.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrivacyRule)
en: Edit Privacy Rule
cs: Upravit pravidlo soukromí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Then:
cs: Potom:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_messages)
en: Messages
cs: Zprávy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_queries)
en: Queries
cs: Dotazy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_presenceOut)
en: Outgoing presence
cs: Odchozí přítomnost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_presenceIn)
en: Incoming presence
cs: Příchozí přítomnost

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_action)
en: Deny
cs: Zakázat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_action)
en: Allow
cs: Povolit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: If:
cs: Pokud:

en: Edit Privacy List Rule
cs: Upravit pravidlo seznamu soukromí

en: From
cs: Od

en: To
cs: Do

en: &Change Status Message
cs: Změnit &stavovou zprávu

en: Meanwhile Plugin: Message from server
cs: Modul Meanwhile: zpráva ze serveru

en: <qt>You must enter a valid screen name.</qt>
cs: <qt>Musíte zadat platné jméno pro zobrazení.</qt>

en: Meanwhile Plugin
cs: 'Meanwhile' moduly

en: <qt>You must deselect password remembering or enter a valid password.</qt>
cs: <qt>Musíte zakázat pamatování hesla nebo zadat platné heslo.</qt>

en: <qt>You must enter the server's hostname/ip address.</qt>
cs: <qt>Musíte zadat jméno/ či IP adresu serveru.</qt>

en: <qt>0 is not a valid port number.</qt>
cs: <qt>0 není platné číslo portu.</qt>

en: Could not connect to server
cs: Nelze se spojit se serverem

en: Could not connect to redirected server
cs: Nelze se spojit s přesměrovaným serverem

en: Meanwhile Plugin: Conference invitation
cs: Meanwhile modul: Pozvání ke konferenci

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MeanwhileAddUI)
en: Add Sametime Contact
cs: Přidat Sametime kontakt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactID) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, contactID)
en: The user ID of the contact you would like to add.
cs: Uživatelské ID kontaktu, který si přejete přidat.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnFindUser) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnFindUser)
en: Find User ID
cs: Najít ID uživatele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnFindUser)
en: &Find
cs: Na&jít

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: <i>(for example: johndoe)</i>
cs: <i>(například: pepa8752)</i>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MeanwhileEditAccount)
en: Edit Meanwhile Account
cs: Upravit Meanwhile účet

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mScreenName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: Your Sametime user ID
cs: Vaše Sametime uživatelské ID

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Meanwhile &username:
cs: Meanwhile &uživatelské jméno:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Connection
cs: Spojení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mServerName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mServerName)
en: The IP address or hostname of the Sametime server you wish to connect to.
cs: IP adresa nebo hostname Sametime serveru, ke kterému si přejete se připojit.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mServerPort)
en: The port on the Sametime server that you would like to connect to.
cs: Číslo portu na Sametime serveru, ke kterému si přejete se připojit.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mServerPort)
en: The port on the Sametime server that you would like to connect to.  Usually this is 1533.
cs: Číslo portu na Sametime serveru, ke kterému si přejete se připojit. Většinou je to 1533.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Client Identifier
cs: Identifikátor klienta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkCustomClientID)
en: Use custom client identifier
cs: Použít vlastní identifikátor klienta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClientIdentifier)
en: Client identifier:
cs: Identifikátor klienta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClientVersion)
en: Client version (major.minor):
cs: Verze klienta (major.minor):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnServerDefaults) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnServerDefaults)
en: Restore the server and port values to their defaults.
cs: Obnovit server a port na původní hodnoty.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnServerDefaults)
en: Restore &Defaults
cs: O&bnovit výchozí

en: Visit the Kopete website at <a href="http://kopete.kde.org">http://kopete.kde.org</a>
cs: Navštivte web Kopete na adrese <a href="http://kopete.kde.org">http://kopete.kde.org</a>

en: Join Chat...
cs: Připojit se k...

en: In&visible
cs: Nev&iditelný

en: Editing your user info is not possible because you are not connected.
cs: Úprava uživatelských informací není možná, protože nejste připojen/a.

en: Unable to edit user info
cs: Nelze upravit informace o uživateli

en: Joining an AIM chat room is not possible because you are not connected.
cs: Nelze vstoupit do AIM místnosti, protože nejste připojen/a.

en: Unable to Join AIM Chat Room
cs: Nelze se připojit se k AIM místnosti

en: &Warn User
cs: Va&rovat uživatele

en: Always &Visible To
cs: Vždy &viditelný pro

en: Always &Invisible To
cs: Vždy nev&iditelný pro

en: <qt>Would you like to warn %1 anonymously or with your name?<br>(Warning a user on AIM will result in a "Warning Level" increasing for the user you warn. Once this level has reached a certain point, they will not be able to sign on. Please do not abuse this function, it is meant for legitimate practices.)</qt>
cs: <qt>Přejete si varovat uživatele %1 anonymně nebo pod vaším jménem?<br> (Varování uživatele v síti AIM má za následek zvýšení jeho  "Úrovně varování"  Jakmile tato úroveň dosáhne určité hodnoty, uživatel se nebude moci přihlásit. Prosím, nezneužívejte této funkce.)</qt>

en: Warn User %1?
cs: Varovat uživatele %1?

en: Warn Anonymously
cs: Varovat anonymně

en: Warn
cs: Varovat

en: Join AIM Chat Room
cs: Připojit se k rozhovorové místnosti AIM

en: Unable to connect to the chat room %1 because the account for %2 is not connected.
cs: Není možné vstoupit do místnosti %1 protože účet %2 není přihlášen.

en: User Profile
cs: Uživatelský profil

en: Connecting...
cs: Připojuji se...

en: Waiting for Authorization
cs: Čeká se na autorizaci

en: &Do Not Disturb
cs: &Nerušit

en: O&ccupied
cs: Zane&prázdněn

en: Occupied
cs: Zaneprázdněn

en: Not Available
cs: Nedostupný

en: Not A&vailable
cs: Ne&dostupný

en: &Free for Chat
cs: &Volný k pokecu

en: Mobile
cs: Mobilní

en: User Information on %1
cs: Informace o uživateli %1

en: &Save Profile
cs: &Uložit profil

en: Requesting User Profile, please wait...
cs: Vyžádání uživatelského profilu, prosím čekejte...

en: <html><body><I>No user information provided</I></body></html>
cs: <html><body><I>Nebyly poskytnuty žádné informace o uživateli</I></body></html>

en: You need to be connected to be able to add contacts.
    Connect to the AIM network and try again.
cs: Pro přidávání kontaktů musíte být připojeni.
    Připojte se do sítě AIM a zkuste to znovu.

en: ICQ Plugin
cs: ICQ modul

en: You must enter a valid ICQ number.
cs: Musíte zadat platné číslo ICQ.

en: You must enter a valid AOL screen name.
cs: Musíte zadat platné jméno AOL.

en: No Screen Name
cs: (nenastaveno žádné jméno)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, aimRadioButton)
en: AOL screen name:
cs: AOL přezdívka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, icqRadioButton)
en: ICQ number:
cs: ICQ číslo:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, aimEditAccountUI)
en: Account Preferences - AIM
cs: Nastavení účtu - AIM

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the AOL Instant Messaging network, you will need to use a screen name from AIM, AOL, or .Mac.<br><br>If you do not currently have an AIM screen name, please click the button to create one.
cs: Pro připojení do sítě AOL budete potřebovat jméno z AIM, AOL nebo .Mac.<br><br>Jestliže jej nemáte, prosím klikněte na tlačítko k vytvoření.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The screen name of your AIM account.
cs: Zobrazované jméno vašeho AIM účtu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The screen name of your AIM account.  This should be in the form of an alphanumeric string (spaces allowed, not case sensitive).
cs: Zobrazované jméno vašeho AIM účtu. Ve tvaru alfanumerického řetězce (mezery jsou povoleny, na velikosti nezáleží).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAccountId)
en: AIM &screen name:
cs: AIM &jméno:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, accountPreferencesTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Accou&nt Preferences
cs: Nastavení úč&tu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the AIM server you wish to connect to.
cs: IP adresa nebo hostname AIM serveru, ke kterému si přejete se připojit.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the AIM server you wish to connect to.  Normally you will want the default (login.oscar.aol.com).
cs: IP adresa nebo hostname AIM serveru, ke kterému si přejete se připojit. Většinou budete chtít ponechat přednastavenou hodnotu (login.oscar.aol.com).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the AIM server that you would like to connect to.
cs: Číslo portu na AIM serveru, ke kterému si přejete se připojit.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the AIM server that you would like to connect to.  Normally this is 5190.
cs: Číslo portu na AIM serveru, ke kterému si přejete se připojit. Většinou je to 5190.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Direct Connect Options
cs: Volby přímého spojení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort)
en: The ports to use for direct connections.
cs: Porty určené pro přímé spojení.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort)
en: The ports to use when listening for direct connections. These must not be blocked by a firewall or router.
cs: Porty určené pro naslouchání přímých spojení. Tyto porty nesmí být blokovány firewallem, nebo routerem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort)
en: Po&rt range:
cs: Rozsah po&rtů:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxFirstPort)
en: The start of the port range.
cs: Začátek rozsahu portů.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxFirstPort)
en: The start of the port range. Normally this is 5190.
cs: Začátek rozsahu portů. Většinou je to 5190.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxLastPort)
en: The end of the port range.
cs: Konec rozsahu portů.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxLastPort)
en: The end of the port range. Normally this is 5199.
cs: Konec rozsahu portů. Standardně 5199.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: Use AOL proxy server instead of direct connections. If you are behind a router that you do not control, you will probably want this.
cs: Použít AOL proxy server namísto přímých spojení. Pokud jste za routerem, který není pod vaší správou, je toto vhodná volba.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: Use the AOL proxy server for things that would normally need a direct connection, like file transfers. You will want this if there is a firewall or router that blocks connections to your computer and you cannot get unblocked. If a direct connection fails, a proxy connection will be tried regardless of this setting.
cs: Použít AOL proxy server pro věci, které vyžadují přímé spojení - například přenos souborů. Pokud firewall, nebo router blokuje spojení k vašemu počítači a nemůžete jej přenastavit, použijte tuto volbu. Pokud přímé spojení selže, připojení přes proxy bude použito bez ohledu na toto nastavení.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: &Use proxy instead
cs: Po&užít proxy

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblTimeout) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxTimeout)
en: Timeout for direct connections.
cs: Časový limit pro přímá spojení.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblTimeout) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxTimeout)
en: The number of seconds to wait for a connection to succeed before trying a different method.
cs: Počet sekund, které má program na spojení, než zkusí jinou metodu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTimeout)
en: T&imeout (secs):
cs: Čas vypršení (sek):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Default to the following &encoding for messages:
cs: Nastavit jako výchozí pro zprávy násl&edující kódování:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Visibility Settings
cs: Nastavení viditelnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowPerimtList)
en: Allow only from visible list
cs: Povolit pouze ze seznamu dostupných

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowMyContacts)
en: Allow only contact list's users
cs: Povolit pouze uživatele ze seznamu kontaktů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowAll)
en: Allow all users
cs: Povolit všechny uživatele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockAll)
en: Block all users
cs: Blokovat všechny uživatele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockAIM)
en: Block AIM users
cs: Blokovat AIM uživatele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockDenyList)
en: Block only from invisible list
cs: Blokovat pouze ze seznamu nedostupných

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, visibleTab)
en: Visible
cs: Viditelný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Always visible:
cs: Vždy viditelný:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Contact to add:
cs: Kontakt k přidání:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Always invisible:
cs: Vždy neviditelný:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblScreenName)
en: Screen name:
cs: Jméno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWarnLevel)
en: Warning level:
cs: Úroveň varování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIdleTime)
en: Idle minutes:
cs: minuty nečinnosti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOnlineSince)
en: Online since:
cs: Připojen(a) od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAwayMessage)
en: Away message:
cs: Zpráva pro "pryč":

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Profile:
cs: Profil:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Please enter the name of the chat room you wish to join.
cs: Prosím, zadejte název místnosti, do které si přejete se připojit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Room &name:
cs: &Název místnosti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: E&xchange:
cs: &Vyměnit:

en: &Ignore
cs: &Ignorovat

en: Select Encoding...
cs: Vybrat kódování...

note: i18n( "Send &SMS..." ), 0, 0, this, SLOT(slotSendSMS()), this, "ICQAccount::mActionSendSMS") );
en: Set Xtraz Status
cs: Nastavit Xtraz stav

en: Set Status...
cs: Nastavit stav...

en: User %1 is reading your status message
cs: Uživatel %1 čte vaši stavovou zprávu

en: Request Authorization
cs: Vyžádat autorizaci

en: Reason for requesting authorization:
cs: Důvod pro vyžádání autorizace:

en: Please authorize me so I can add you to my contact list
cs: Prosím autorizuj mě, ať si tě můžu přidat do svého seznamu kontaktů

en: User %1 has granted your authorization request.
    Reason: %2
cs: Uživatel %1 vám udělil autorizaci.
    Důvod: %2

en: User %1 has rejected the authorization request.
    Reason: %2
cs: Uživatel %1 zamítl požadavek na autorizaci.
    Důvod: %2

en: RTF-Messages
cs: RTF-zprávy

en: <qt>You must be logged on to ICQ before you can send a message to a user.</qt>
cs: <qt>Než můžete odesílat zprávy, musíte se přihlásit k ICQ serveru.</qt>

en: Not Signed On
cs: Nepřihlášen

en: &Request Authorization
cs: Vyžádat &autorizaci

en: &Grant Authorization
cs: Udělit &autorizaci

en: You must be online to add a contact.
cs: Pro přidávání kontaktů musíte být online.

en: Do you want to add %1 to your contact list?
cs: Přejete si přidat '%1' do svého seznamu kontaktů?

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Ascension Island
cs: Ostrov Ascension

en: British Virgin Islands
cs: Britské panenské ostrovy

en: Canary Islands
cs: Kanárské ostrovy

en: Cocos-Keeling Islands
cs: Kokosové ostrovy

en: Cocos (Keeling) Islands
cs: Kokosové (Keelingovy) ostrovy

en: French Antilles
cs: Francouzské Antily

en: Antilles
cs: Antily

en: French Guiana
cs: Francouzská Guyana

en: Mayotte Island
cs: Ostrov Mayotte

en: Reunion Island
cs: Ostrov Réunion

en: Rota Island
cs: Ostrov Rota

en: Saipan Island
cs: Ostrov Saipan

en: St. Kitts
cs: Ostrov Svatého Christophera

en: Tinian Island
cs: Ostrov Tinian

en: Scotland
cs: Skotsko

en: Yugoslavia - Serbia
cs: Jugoslávie - Srbsko

en: Yugoslavia - Montenegro
cs: Jugoslávie - Černá Hora

en: Yugoslavia
cs: Jugoslávie

en: Congo, Democratic Republic of (Zaire)
cs: Kongo (Zair)

note: i18n("Bulgarian") i18n("Burmese")
en: Cantonese
cs: Kantonská čínština

note: i18n("Catalan") i18n("Chinese") i18n("Croatian") i18n("Czech") i18n("Danish") i18n("Dutch") i18n("English") i18n("Esperanto") i18n("Estonian")
en: Farsi
cs: Perština

note: i18n("Finnish") i18n("French") i18n("Gaelic") i18n("German") i18n("Greek") i18n("Hebrew") i18n("Hindi") i18n("Hungarian") i18n("Icelandic") i18n("Indonesian") i18n("Italian") i18n("Japanese") i18n("Khmer") i18n("Korean") i18n("Lao") i18n("Latvian") i18n("Lithuanian") i18n("Malay") i18n("Norwegian") 
en: Punjabi
cs: Pandžábština

note: i18n("Chamorro") i18n("Mongolian")
en: Mandarin
cs: Mandarínština

en: Taiwanese
cs: Tchaj-wanský

note: i18n("Macedonian") i18n("Sindhi") i18n("Welsh") i18n("Azerbaijani") i18n("Kurdish") i18n("Gujarati") i18n("Tamil")
en: Belorussian
cs: Běloruština

en: euc-JP Japanese
cs: euc-JP Japonština

en: euc-KR Korean
cs: euc-KR Korejština

en: GB-2312 Chinese
cs: GB-2312 Čínština

en: GBK Chinese
cs: GBK Čínština

en: GB18030 Chinese
cs: GB18030 Čínština

en: JIS Japanese
cs: JIS Japonština

en: Shift-JIS Japanese
cs: Shift-JIS Japonština

en: KOI8-R Russian
cs: KOI8-R Ruština

en: KOI8-U Ukrainian
cs: KOI8-U Ukrajinština

en: ISO-8859-1 Western
cs: ISO-8859-1 Západní

en: ISO-8859-2 Central European
cs: ISO-8859-2 Střední Evropa

en: ISO-8859-3 Central European
cs: ISO-8859-3 Střední Evropa

en: ISO-8859-4 Baltic
cs: ISO-8859-4 Pobaltí

en: ISO-8859-5 Cyrillic
cs: ISO-8859-5 Cyrilice

en: ISO-8859-6 Arabic
cs: ISO-8859-6 Arabština

en: ISO-8859-7 Greek
cs: ISO-8859-7 Řečtina

en: ISO-8859-8 Hebrew, visually ordered
cs: ISO-8859-8 Hebrejština, grafické pořadí

en: ISO-8859-8-I Hebrew, logically ordered
cs: ISO-8859-8-I Hebrejština, logické pořadí

en: ISO-8859-9 Turkish
cs: ISO-8859-9 Turečtina

en: ISO-8859-15 Western
cs: ISO-8859-15 Západní

en: Windows-1250 Central European
cs: Windows-1250 Střední Evropa

en: Windows-1251 Cyrillic
cs: Windows-1251 Azbuka

en: Windows-1252 Western
cs: Windows-1252 Západní

en: Windows-1253 Greek
cs: Windows-1253 Řečtina

en: Windows-1254 Turkish
cs: Windows-1254 Turečtina

en: Windows-1255 Hebrew
cs: Windows-1255 Hebrejština

en: Windows-1256 Arabic
cs: Windows-1256 Arabština

en: Windows-1257 Baltic
cs: Windows-1257 Pobaltí

en: Windows-1258 Viet Nam
cs: Windows-1258 Vietnamština

en: TIS-620 Thai
cs: TIS-620 Thajština

en: Single
cs: Svobodný(á)

en: Long term relationship
cs: Dlouhodobý vztah

en: Engaged
cs: Zasnoubený(á)

en: Married
cs: Ženatý (vdaná)

en: Divorced
cs: Rozvedený(á)

en: Separated
cs: Oddělený(á)

en: Widowed
cs: Vdovec(vdova)

en: Art
cs: Umění

en: Cars
cs: Auta

en: Celebrity Fans
cs: Fanoušci celebrit

en: Collections
cs: Sběratelství

en: Computers
cs: Počítače

en: Culture
cs: Kultura

en: Games
cs: Hry

en: Hobbies
cs: Hobby

en: ICQ - Help
cs: ICQ - pomoc

en: Lifestyle
cs: Životní styl

en: Movies and TV
cs: Filmy a TV

en: Music
cs: Hudba

en: Outdoors
cs: Venkovní činnosti

en: Parenting
cs: Rodičovství

en: Pets and Animals
cs: Zvířátka

en: Religion
cs: Náboženství

en: Science
cs: Věda

en: Skills
cs: Dovednosti

en: Sports
cs: Sporty

en: Web Design
cs: Návrh webů

en: Ecology
cs: Ekologie

en: News and Media
cs: Novinky a média

en: Government
cs: Vláda

en: Mystics
cs: Mystika

en: Travel
cs: Cestování

en: Astronomy
cs: Astronomie

en: Space
cs: Vesmír

en: Clothing
cs: Oblékání

en: Parties
cs: Party

en: Women
cs: Ženy

en: Social science
cs: Společenské vědy

en: Finance and Corporate
cs: Finance a firmy

en: Entertainment
cs: Zábava

en: Consumer Electronics
cs: Spotřební elektronika

en: Retail Stores
cs: Nákupní centra

en: Health and Beauty
cs: Zdraví a krása

en: Household Products
cs: Domácí produkty

en: Mail Order Catalog
cs: Zásilkový katalog

en: Business Services
cs: Obchodní služby

en: Audio and Visual
cs: Audio a video

en: Sporting and Athletic
cs: Sport a atletika

en: Publishing
cs: Publikování

en: Home Automation
cs: Automatizace domova

en: Academic
cs: Akademik

en: Administrative
cs: Správa

en: Art/Entertainment
cs: Zábava

en: College Student
cs: Student univerzity

en: Community & Social
cs: Komunita & Společnost

en: Education
cs: Vzdělání

en: Engineering
cs: Inženýrství

en: Financial Services
cs: Finanční služby

en: High School Student
cs: Student vysoké školy

en: Home
cs: Domov

en: ICQ - Providing Help
cs: ICQ - pomoc

en: Law
cs: Zákon

en: Managerial
cs: Ředitelský

en: Manufacturing
cs: Průmyslová výroba

en: Medical/Health
cs: Zdravotnictví/Zdraví

en: Military
cs: Vojenství

en: Non-Government Organization
cs: Nestátní organizace

en: Other Services
cs: Jiné služby

en: Professional
cs: Profesionál

en: Retail
cs: Prodej

en: Retired
cs: Skrytý

en: Science & Research
cs: Věda a výzkum

en: Technical
cs: Technika

en: University Student
cs: Vysokoškolák

en: Web Building
cs: Tvorba webů

en: Alumni Org.
cs: Absolventská organizace

en: Charity Org.
cs: Charitativní organizace

en: Club/Social Org.
cs: Klub/Společenská organizace

en: Community Org.
cs: Komunitní organizace

en: Cultural Org.
cs: Kulturní organizace

en: Fan Clubs
cs: Fan kluby

en: Fraternity/Sorority
cs: Bratrstvo/Spolek žen

en: Hobbyists Org.
cs: Organizace koníčkářů

en: International Org.
cs: Mezinárodní organizace

en: Nature and Environment Org.
cs: Organizace přírody/životního prostředí

en: Other
cs: Ostatní

en: Professional Org.
cs: Profesionální organizace

en: Scientific/Technical Org.
cs: Vědecká/Technická organizace

en: Self Improvement Group
cs: Skupina zlepšující kvalifikaci

en: Spiritual/Religious Org.
cs: Duchovní/Náboženská organizace

en: Sports Org.
cs: Sportovní organizace

en: Support Org.
cs: Podpůrná organizace

en: Trade and Business Org.
cs: Obchodní organizace

en: Union
cs: Unie

en: Voluntary Org.
cs: Svobodná organizace

en: Elementary School
cs: Základní škola

en: High School
cs: Vysoká škola

en: College
cs: Univerzita

en: University
cs: Univerzita

en: Past Work Place
cs: Předchozí zaměstnání

en: Past Organization
cs: Předchozí organizace

en: &Fetch Again
cs: &Získat znovu

en: '%2' Message for %1
cs: '%2' Zpráva pro %1

en: Fetching '%2' Message for %1...
cs: Stahuji '%2' zprávu pro %1...

[ctx: @item icq xtraz status]
en: angry
cs: nazlobený

[ctx: @item icq xtraz status]
en: bath
cs: koupelna

[ctx: @item icq xtraz status]
en: tired
cs: unavený

[ctx: @item icq xtraz status]
en: beer
cs: pivo

[ctx: @item icq xtraz status]
en: thinking
cs: přemýšlím

[ctx: @item icq xtraz status]
en: eating
cs: jím

[ctx: @item icq xtraz status]
en: watching tv
cs: kouká na tv

[ctx: @item icq xtraz status]
en: meeting
cs: schůzka

[ctx: @item icq xtraz status]
en: coffee
cs: káva

[ctx: @item icq xtraz status]
en: music
cs: hudba

[ctx: @item icq xtraz status]
en: business
cs: obchod

[ctx: @item icq xtraz status, taking pictures with camera]
en: shooting
cs: natáčím

[ctx: @item icq xtraz status]
en: having fun
cs: zábava

[ctx: @item icq xtraz status]
en: phone
cs: telefon

[ctx: @item icq xtraz status]
en: gaming
cs: hraje

[ctx: @item icq xtraz status]
en: studying
cs: studium

[ctx: @item icq xtraz status]
en: shopping
cs: nákupy

[ctx: @item icq xtraz status]
en: sick
cs: nemoc

[ctx: @item icq xtraz status]
en: sleeping
cs: spánek

[ctx: @item icq xtraz status, water sport]
en: surfing
cs: surfování

[ctx: @item icq xtraz status, browsing the Internet]
en: browsing
cs: brouzdání

[ctx: @item icq xtraz status]
en: working
cs: práce

[ctx: @item icq xtraz status]
en: typing
cs: psaní

[ctx: @item icq xtraz status]
en: picnic
cs: piknik

[ctx: @item icq xtraz status]
en: cooking
cs: vaření

[ctx: @item icq xtraz status]
en: smoking
cs: kouření

[ctx: @item icq xtraz status]
en: i am high
cs: v rauši

[ctx: @item icq xtraz status]
en: to be or not to be
cs: být či nebýt

[ctx: @item icq xtraz status]
en: love
cs: láska

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Alternatively, you can search the ICQ Whitepages :
cs: Alternativně můžete hledat v seznamu ICQ:

en: Authorization Reply
cs: Odpověď na autorizaci

en: <b>%1</b> requested authorization to add you to his/her contact list.
cs: <b>%1</b> si vyžádal autorizaci pro vaše zařazení do svého seznamu kontaktů.

en: Authorization reply to <b>%1</b>.
cs: Autorizační odpověď pro <b>%1</b>.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ICQAuthReplyUI)
en: ICQ Authorization Reply
cs: ICQ autorizační odpověď

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblUserReq)
en: %1 requested authorization to add you to his/her contact list.
cs: '%1' požaduje autorizaci k přidání vašeho jméno do svého seznamu kontaktů.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblReqReason)
en: Request Reason:
cs: Důvod požadavku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRequestReason)
en: Some reason...
cs: Nějaký důvod...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbGrant)
en: &Grant authorization
cs: Pos&kytnout autorizaci

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbDecline)
en: &Decline authorization
cs: O&dmítnout autorizaci

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblReason)
en: Reason:
cs: Důvod:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatus)
en: Please enter your current password first
    and then your new password twice.
    Password have to be between 6-8 characters long.
cs: Prosím, zadejte své současné heslo
    a potom dvakrát nové heslo.
    Hesla musejí být 6-8 znaků dlouhá.

en: Change ICQ Password
cs: Změnit heslo ICQ

en: ICQ Password Change
cs: Změna hesla ICQ

en: Your new password must be between 6-8 characters long.
cs: Vaše heslo musí mít délku 6-8 znaků.

en: Your password could not be changed.
cs: Vaše heslo nemohlo být změněno.

en: Your password has been changed successfully.
cs: Vaše heslo bylo změněno.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ICQEditAccountUI)
en: Account Preferences - ICQ
cs: Nastavení účtu - ICQ

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Basic Setup
cs: &Základní nastavení

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account Preferences
cs: Nastavení účtu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The user ID of your ICQ account.
cs: Uživatelské ID vašeho ICQ účtu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The user ID of your ICQ account.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).
cs: Uživatelské ID vašeho ICQ účtu. Mělo by být ve tvaru čísla (bez mezer).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the ICQ network, you will need an ICQ account.<br><br>
    If you do not currently have an ICQ account, please click the button to create one.
cs: Pro připojení do sítě ICQ potřebujete ICQ účet.<br><br>
    Jestliže jej ještě nemáte, prosím klikněte na tlačítko.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, changePasswordGroupBox)
en: Change password
cs: Změnit heslo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: If you have an existing ICQ account and would like to change its password, you can use this button to enter a new password.
cs: Pokud už máte ICQ účet a přejete si změnit jeho heslo, můžete použít toto tlačítko k zadání nového hesla.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonChangePassword)
en: Change Your Password...
cs: Změnit heslo...

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Accou&nt Preferences
cs: &Nastavení účtu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Privacy Options
cs: Možnosti soukromí

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: Enable the authorization requirement, which will not allow users to add you to their contact list without authorization from you.
cs: Zapnout vyžadování autorizace. Ostatní uživatelé si vás nebudou moci přidat na svůj seznam kontaktů bez toho, abyste jim to explicitně povolili.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: Enable the authorization requirement, which will not allow users to add you to their contact list without authorization from you.  Check this box, and you will have to confirm any users who add you to their list before they may see your online status.
cs: Zapnout vyžadování autorizace. Ostatní uživatelé si vás nebudou moci přidat na svůj seznam kontaktů bez toho, abyste jim to explicitně povolili.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: &Require authorization before someone can add you to their contact list
cs: Vyžadovat auto&rizaci před přidáním do seznamu kontaktů

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Check this to hide your IP address from people when they view your user info
cs: Zaškrtněte pro skrytí vaší IP adresy před ostatními uživateli

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Checking this box prevent people from seeing your IP address if they view your ICQ user details such as name, address, or age.
cs: Zaškrtnutí této volby znemožní jiným lidem zjistit vaši IP adresu nahlédnutím do informací o vaší osobě poskytovaných ICQ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Hide &IP address
cs: Skrýt &IP adresu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Check this box to enable Web Aware functionality.
cs: Zaškrtněte toto políčko pro povolení webové funkčnosti.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Check this box to enable ICQ's Web Aware functionality, which allows people to see your online status from ICQ's web page, and send you a message without necessarily having ICQ themselves.
cs: Zaškrtněte toto políčko pro povolení webové funkčnosti. Lidé uvidí váš online stav na webu a budou vám moci z webu posílat zprávy, bez nutnosti mít nainstalované ICQ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Make my status available via &ICQ's unified messaging center
cs: Zpřístupnit můj stav v komunikačním centru &ICQ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, edtServerEncrypted)
en: Use SSL encryption
cs: Použít šifrování SSL

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the ICQ server you wish to connect to.
cs: IP adresa nebo hostname ICQ serveru, ke kterému si přejete se připojit.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the ICQ server you wish to connect to.  Normally you will want the default (slogin.icq.com or login.icq.com).
cs: IP adresa nebo hostmask serveru ICQ, ke kterému si přejete se připojit.  Většinou budete chtít výchozí hodnotu (slogin,icq,com nebo login.icq.com).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, edtServerPort)
en: The port on the ICQ server that you would like to connect to.
cs: Číslo portu na ICQ serveru, ke kterému si přejete se připojit.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, edtServerPort)
en: The port on the ICQ server that you would like to connect to.  Normally this is 443 or 5190.
cs: Portu na serveru ICQ, ke kterému se chcete připojit. Většinou je to 443 nebo 5190.

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabVisible)
en: Visible
cs: Viditelný

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabInvisible)
en: Invisible
cs: Neviditelný

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabIgnore)
en: Ignore
cs: Ignorovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Ignore:
cs: Ignorovat:

en: <qt>You must enter a valid ICQ No.</qt>
cs: <qt>Musíte zadat platné číslo ICQ.</qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Personal Information
cs: Osobní informace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Nickname:
cs: Př&ezdívka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &First name:
cs: J&méno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Last name:
cs: Pří&jmení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Gen&der:
cs: Po&hlaví:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, maritalLabel)
en: Marital status:
cs: Rodinný stav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Timezone:
cs: Č&asová zóna:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayDayLabel)
en: Day:
cs: Den:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayMonthLabel)
en: Month:
cs: Měsíc:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayYearLabel)
en: Year:
cs: Rok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: A&ge:
cs: &Věk:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Spoken Languages
cs: Mluvené jazyky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language1Label)
en: First:
cs: První:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language2Label)
en: Second:
cs: Druhý:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language3Label)
en: Third:
cs: Třetí:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Location && Contact Information
cs: Informace o umístění kontaktu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Address:
cs: &Adresa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: &City:
cs: Mě&sto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &State:
cs: &Stát:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Zip:
cs: &PSČ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Countr&y:
cs: Z&emě:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Phone:
cs: Tele&fon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2)
en: Ce&ll:
cs: Mobi&l:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_2)
en: &Homepage:
cs: Domácí strá&nka:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Origin
cs: Původ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState)
en: State:
cs: Stát:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Interests
cs: Zájmy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Organization Type
cs: Typ organizace

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Past Affiliation
cs: Minulé zaměstnání

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Email Addresses
cs: E-mailové adresy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sendInfoCheck)
en: Send updates and ICQ promotional info to my primary email
cs: Posílat informace o aktualizacích a reklamy ICQ na můj hlavní e-mail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Non-published email will be used for password retrieval purposes.
cs: Neveřejný e-mail bude použit pro přeposlání hesla, pokud jej zapomenete.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabWhitepages)
en: ICQ Whitepages Search
cs: Vyhledávání v Bílých stránkách ICQ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: &Email:
cs: &E-mail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: &Gender:
cs: Po&hlaví:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Lan&guage:
cs: Jaz&yk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: C&ountry:
cs: Ze&mě:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, onlyOnline)
en: Only search for online contacts
cs: Vyhledávat pouze online kontakty

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabUIN)
en: UIN Search
cs: Vyhledávání UIN

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, searchResults)
en: This is where the results from your search are displayed. If you double-click a result, the search window will close and pass the UIN of the contact you wish to add back to the Add Contact Wizard. You can only add one contact at a time.
cs: Zde se zobrazují výsledky hledání. Pokud na výsledek dvojitě kliknete, zavře se vyhledávací okno a předá UIN vybraného kontaktu průvodci přidáním kontaktu. Najednou můžete přidat jen jeden kontakt.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, searchButton)
en: Search the ICQ Whitepages with your search criteria
cs: Hledat v seznamu ICQ podle zadaných kriterií

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, clearButton)
en: Clears both search fields and results
cs: Vyčistí pole hledání i výsledků

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, stopButton)
en: Stops the search
cs: Zastavit hledání

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, stopButton)
en: Stop
cs: Zastavit

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, userInfoButton)
en: Show information about the selected contact
cs: Zobrazit informace o vybraném kontaktu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, userInfoButton)
en: User Info
cs: Informace o uživateli

en: ICQ User Search
cs: Vyhledávání ICQ uživatelů

en: Add the selected user to your contact list
cs: Přidat vybraného uživatele do vašeho seznamu kontaktů

en: Requires Authorization
cs: Vyžaduje autorizaci

en: You must be online to search the ICQ Whitepages.
cs: Pro hledání na ICQ seznamu je potřeba být přihlášen.

en: You must enter a valid UIN.
cs: Musíte zadat platný UIN.

en: You must enter search criteria.
cs: Musíte zadat parametry hledání.

en: You must be online to display user info.
cs: Pro zobrazení informací o uživateli je potřeba být přihlášen.

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: ICQ User Information
cs: Informace o ICQ uživateli

en: General ICQ Information
cs: Obecné ICQ informace

en: Home Info
cs: Domácí informace

en: Home Information
cs: Domácí informace

en: Work Info
cs: Pracovní informace

en: Work Information
cs: Pracovní informace

en: Other Info
cs: Ostatní informace

en: Other ICQ Information
cs: Ostatní ICQ informace

en: Interest Info
cs: Informace o zájmech

en: Interest Information
cs: Informace o zájmech

en: Org & Aff Info
cs: Informace o organizaci

en: Organization & Affiliation Information
cs: Organizace a podobné informace

en: Type
cs: Typ

en: Publish Email/Email
cs: Publikovat e-mail/e-mail

[ctx: Primary email address]
en: Primary
cs: Primární

[ctx: Other email address]
en: More
cs: Více

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Company Location Information
cs: Informace o umístění firmy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Address:
cs: Adresa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Zip:
cs: PSČ:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Personal Work Information
cs: Pracovní informace o osobě

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, occupationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOccupation)
en: Occupation:
cs: Zaměstnání:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Phone:
cs: Telefon:

en: Xtraz Status Editor
cs: Editor Xtraz stavu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Icon:
cs: Ikona:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkAppend)
en: Append to menu
cs: Přidat do nabídky

en: file is empty:
cs: soubor je prázdný:

en: Bad Request
cs: Neplatný požadavek

en: Request Timed Out
cs: Vypršel čas požadavku

en: Acceptance Period Timed Out
cs: Doba na přijetí vypršela

en: Unknown Error:
cs: Neznámá chyba:

en: missing IP or port
cs: Chybějící IP, nebo port

en: Timeout
cs: Vypršení časového limitu

en: Adding contacts
cs: Přidávají se kontakty

en: Adding contacts to ICQ server list.
cs: Přidávají se kontakty do ICQ seznamu.

en: Adding contacts to AIM server list.
cs: Přidávají se kontakty do AIM seznamu.

[ctx: %1 out of %2 contacts have been added]
en: %1 out of %2 added.
cs: Přidáno %1 ze %2 kontaktů.

en: Chat Room Invitation
cs: Pozvánka do místnosti

en: ICQ Email Express
cs: ICQ E-mail Express

[ctx: account has been disconnected]
en: Kopete: %1 disconnected
cs: Kopete: %1 odpojen

en: There was an error in the protocol handling; it was not fatal, so you will not be disconnected.
cs: Při obsluze protokolu nastala chyba - nebyla velmi závažná a proto nedojde k vašemu odpojení.

en: There was an error in the protocol handling; automatic reconnection occurring.
cs: Při obsluze protokolu nastala chyba - znovu se automaticky připojuji.

[ctx: AIM user id]
en: screen name
cs: zobrazené jméno

en: You have logged in more than once with the same %1, account %2 is now disconnected.
cs: Přihlásili jste se víckrát jedním účtem %1, účet %2 se proto odpojí.

en: Sign on failed because either your %1 or password are invalid. Please check your settings for account %2.
cs: Přihlášení selhalo, protože buď váš %1 nebo heslo jsou neplatné. Prosím zkontrolujte nastavení účtu %2.

en: The %1 service is temporarily unavailable. Please try again later.
cs: Služba %1 je dočasně nedostupná. Prosím zkuste to znovu později.

en: Could not sign on to %1 with account %2 because the password was incorrect.
cs: Nelze se přihlásit k %1 s účtem %2, protože je heslo nesprávné.

en: Could not sign on to %1 with nonexistent account %2.
cs: Nelze se přihlásit k %1 s neexistujícím účtem %2.

en: Sign on to %1 failed because your account %2 expired.
cs: Přihlášení k %1 selhalo, protože váš účet %2 vypršel.

en: Sign on to %1 failed because your account %2 is currently suspended.
cs: Přihlášení k %1 selhalo, protože váš účet %2 je právě zablokován.

en: Could not sign on to %1 as there are too many clients from the same computer.
cs: Nelze se přihlásit k %1, protože je na jednom počítači příliš mnoho klientů.

en: Account %1 was blocked on the %2 server for sending messages too quickly. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
cs: Server %2 zablokoval účet %1 kvůli příliš častému posílání zpráv. Počkejte deset minut a zkuste to znovu. Jestliže to zkusíte dřív, čas, který budete muset čekat, se prodlouží.

en: Account %1 was blocked on the %2 server for reconnecting too quickly. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
cs: Server zablokoval %1 účet %2 kvůli příliš častému připojování. Počkejte deset minut a zkuste to znovu. Jestliže to zkusíte dřív, čas, který budete muset čekat, se prodlouží.

en: Sign on to %1 with your account %2 failed.
cs: Přihlášení k %1 s účtem %2 selhalo.

en: The %1 server thinks the client you are using is too old. Please report this as a bug at http://bugs.kde.org
cs: %1 server se domnívá, že je váš klient příliš starý. Nahlaste to prosím na http://bugs.kde.org jako chybu

en: Account %1 was disabled on the %2 server because of your age (under than 13).
cs: Účet %1 byl na %2 serveru zakázán kvůli vašemu věku (méně než 13 let).

en: Buddy icons
cs: Ikony kámošů

en: Group chat
cs: Skupinový rozhovor

en: Voice chat
cs: Hlasový rozhovor

en: Send buddy list
cs: Poslat seznam kámošů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Use this &encoding when chatting with this contact:
cs: Používat násl&edující kódování při komunikaci s tímto kontaktem:

en: Select Encoding
cs: Vybrat kódování

en: Default
cs: Výchozí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The following contacts are not on your contact list. Would you like to add them?
cs: Následující kontakty nemáte zařazeny ve vašem seznamu kontaktů. Přejete si je přidat?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doNotShowAgain)
en: Do &not ask again
cs: Znovu se &neptat

en: Add Contacts to Server List
cs: Přidat kontakty do seznamu na serveru

en: Do &Not Add
cs: &Nepřidávat

en: Client Features
cs: Vlastnosti klienta

en: Buddy Icon MD5 Hash
cs: MD5 Hash kámošovy ikony

en: Contact Encoding
cs: Kódování kontaktu

en: Member Since
cs: Členem od

en: Protocol Version
cs: Verze protokolu

en: Show my own video...
cs: Zobrazit mé video ...

en: View Contact's Webcam
cs: Zobrazit web kameru kontaktu

en: Send Webcam
cs: Poslat vysílání web kamery

en: Country
cs: Země

en: State
cs: Stát

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Home Address
cs: Domácí adresa

en: Zipcode
cs: PSČ

en: Age
cs: Věk

en: There was an error while connecting to the QQ server.
    Error message:
cs: Došlo k chybě při připojování ke QQ serveru.
    Chybová zpráva:

en: Unable to lookup %1
cs: Nelze vyhledat: %1

en: Unhandled QQ error code %1 
    Please file a bug report with a detailed description and, if possible, the last console debug output.
cs: Neošetřená QQ chyba s kódem %1.
    Prosím sepište hlášení o chybě s podrobným popisem chyby. Je-li to možné, přidejte i ladicí výpis z konzole.

en: WARNING: This vCard may be out-of-date.
cs: VAROVÁNÍ: Tato vizitka (vCard) může obsahovat staré údaje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Contact name:
cs: Jméno &kontaktu:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QQEditAccountUI)
en: Account Preferences - QQ
cs: Nastavení účtu - ICQ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_login)
en: The user ID of the QQ contact you would like to use.
cs: Uživatelské ID QQ kontaktu, který si přejete používat.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_login)
en: The user ID of the QQ contact you would like to use.  This should be in the form of a valid E-mail address.
cs: Uživatelské ID QQ kontaktu, který si přejete používat. Mělo by být ve tvaru platné e-mailové adresy.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autologin)
en: If you check this checkbox, the account will not be connected when you press the "Connect All" button, or at startup when automatic connection at startup is enabled.
cs: Pokud zvolíte tuto volbu, nebude účet automaticky připojován ani při použití tlačítka "Připojit vše", ani při startu se zvoleným automatickým připojováním.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonVCard)
en: View && Update my vCard
cs: Zobrazit a aktualizovat mou vizitku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the QQ network, you will need a QQ ID.
    
    If you do not currently have an ID, please create one.
cs: Pro připojení do sítě ICQ potřebujete QQ účet.
    
    Jestliže jej ještě nemáte, prosím vytvořte si jej.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_serverPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_serverPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_serverName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_serverName) i18n: ectx: property (toolTip), widget
en: Only modify these values if you want to use a special IM proxy server, like SIMP
cs: Tyto hodnoty měňte, pouze pokud si přejete používat zvláštní IM proxy server, např. SIMP

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, global_settings_page)
en: Global QQ Options
cs: Globální volby QQ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: <qt><b>Note:</b> These settings are applicable to all QQ accounts
cs: <qt><b>Poznámka:</b> Tato nastavení jsou platná pro všechny účty QQ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, NotifyNewChat)
en: This option will notify you when a contact starts typing their message, before the message is sent or finished.
cs: Tato volba vás upozorní, když kontakt začne psát zprávu, ještě dříve, než ji dokončí a odešle.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, NotifyNewChat)
en: Au&tomatically open a chat window when someone starts a conversation
cs: Au&tomaticky otevírat nové okno v okamžiku, kdy s vámi někdo zahájí konverzaci

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <qt><p>Indicate when Kopete will download the display pictures of contacts</p>
    <dl><dt>Only manually</dt><dd>The picture is not downloaded automatically. It is only downloaded when the user requests it</dd>
    <dt>When a chat is open</dt><dd>The picture is downloaded when a conversation socket is opened, i.e. when you open a chat window</dd>
    <dt>Automatically</dt><dd>Always try to download the picture if the contact has one.  <b>Note:</b> this will open a socket, and let the user know you are downloading their picture.</dd></dl>
cs: <qt><p>Zadejte, kdy má Kopete stahovat obrázky kontaktů</p>
    <dl><dt>Pouze ručně</dt><dd>Obrázek není stažen automaticky. Ke stažení dojde pouze na žádost uživatele</dd>
    <dt>Při otevření rozhovoru</dt><dd>Obrázek se stáhne při otevření rozhovorového okna (respektive otevření soketu)</dd>
    <dt>Automaticky</dt><dd>Je-li u kontaktu obrázek, program se jej pokusí stáhnout automaticky. <b>Poznámka :</b> toto zapříčiní otevření komunikačního kanálu a uživatel tak bude vědět, že si stahujete příslušný obrázek.</dd></dl>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Download the QQ picture:
cs: Stáhnout QQ obrázek:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: <qt><p>Indicate when Kopete will download the pictures of contacts</p>
    <dl><dt>Only manually</dt><dd>The picture is not downloaded automatically. It is only downloaded when the user requests it</dd>
    <dt>When a chat is open</dt><dd>The picture is downloaded when a conversation socket is opened, i.e. when you open a chat window</dd>
    <dt>Automatically</dt><dd>Always try to download the picture if the contact has one.  <b>Note:</b> this will open a socket, and let the user know you are downloading their picture.</dd></dl>
cs: <qt><p>Zadejte, kdy má Kopete stahovat obrázky kontaktů</p>
    <dl><dt>Pouze ručně</dt><dd>Obrázek není stažen automaticky. Ke stažení dojde pouze na žádost uživatele</dd>
    <dt>Při otevření rozhovoru</dt><dd>Obrázek se stáhne při otevření rozhovorového okna (respektive otevření soketu)</dd>
    <dt>Automaticky</dt><dd>Je-li u kontaktu obrázek, program se jej pokusí stáhnout automaticky. <b>Poznámka :</b> toto zapříčiní otevření komunikačního kanálu a uživatel tak bude vědět, že si stahujete jeho obrázek.</dd></dl>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: Only Manually
cs: Pouze ručně

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: When a Chat is Open (default)
cs: Pokud je otevřený rozhovor (výchozí)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: Automatically (read help)
cs: Automaticky (přečtěte si nápovědu)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useCustomEmoticons)
en: QQ Messenger allows users to download and use custom emoticons. If this option is enabled, Kopete will download and display such emoticons.
cs: QQ Messenger umožňuje stahovat a používat vlastní emotikony Pokud je tato volba povolena, Kopete tyto emotikony stáhne a zobrazí.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useCustomEmoticons)
en: &Download and show custom emoticons
cs: Stahovat a zobrazovat vlastní emotikon&y

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, exportEmoticons)
en: Export all the emoticon themes as custom emoticons (only works for emoticons in the PNG format).
cs: Exportuje všechny emotikonové motivy jako vlastní emotikony. (Lze pracovat pouze s emotikony ve formátu PNG).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportEmoticons)
en: E&xport the current emoticon theme to users
cs: E&xportovat aktuální emotikonový motiv uživatelům

en: <qt>You must enter a valid email address.</qt>
cs: <qt>Musíte zadat platnou e-mailovou adresu.</qt>

en: QQ Plugin
cs: QQ modul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Picture
cs: Obrázek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAge)
en: Age:
cs: Věk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSignature)
en: Signature:
cs: Podpis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblZip)
en: Zip code:
cs: PSČ:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Phone Numbers
cs: Telefonní čísla

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Rat
cs: Krysa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Ox
cs: Osel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Tiger
cs: Tygr

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Rabbit
cs: Králík

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Dragon
cs: Drak

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Snake
cs: Had

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Horse
cs: Kůň

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Ram
cs: Beran

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Monkey
cs: Opice

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Rooster
cs: Kohout

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Dog
cs: Pes

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Pig
cs: Kanec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Graduate:
cs: Absolvent školy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblZodiac)
en: Zodiac:
cs: Zvěrokruh:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Aries
cs: Skopec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Taurus
cs: Býk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Gemini
cs: Blíženec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Cancer
cs: Rak

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Leo
cs: Lev

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Virgo
cs: Pana

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Libra
cs: Váhy

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Scorpio
cs: Štír

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Sagittarius
cs: Střelec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Capricorn
cs: Kozoroh

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Aquarius
cs: Vodnář

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Pisces
cs: Ryby

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHoroscope)
en: Horoscope:
cs: Horoskop:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIntroduction)
en: Introduction:
cs: Úvod:

en: Webcam for %1
cs: Web kamera '%1'

en: No webcam image received
cs: Nebyl přijat žádný obraz z web kamery

en: This version of Skype is too old, consider upgrading
cs: Tato verze Skype je příliš stará. Zvažte její aktualizaci

en: Skype protocol
cs: Protokol Skype

en: Does not have multi-user chat capability
cs: Nepodporuje rozhovor s více uživateli

en: Chat denied
cs: Rozhovor odepřen

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: User or phone number does not exist
cs: Uživatel nebo telefonní číslo neexistuje

en: User is offline
cs: Uživatel je odpojen

en: No proxy found
cs: Proxy nenalezena

en: Session terminated
cs: Sezení ukončeno

en: Sound I/O error
cs: Chyba vstupu/výstupu zvuku

en: Problem with remote sound device
cs: Problém se vzdáleným zvukovým zařízením

en: Call blocked by recipient
cs: Volání bylo příjemcem zablokováno

en: Sound recording error
cs: Chyba při nahrávání zvuku

en: This version of Skype does not support adding users to chat.
cs: Tato verze Skype nepodporuje přidávání uživatelů do rozhovoru.

en: Skype Protocol
cs: Protokol Skype

en: Could not ping Skype
cs: Nelze kontaktovat Skype

en: Skype did not accept this application
cs: Skype tuto aplikaci nepřijal

en: Skype API syntax error
cs: Chyba syntaxe API Skype

en: Skype API not ready yet, wait a bit longer
cs: API Skype ještě není připraveno. Chvilku počkejte.

en: Cannot register Skype communication for Kopete on D-Bus
cs: Nelze na D-Bus zaregistrovat komunikaci Skype pro Kopete

en: Could not launch Skype.
    You need to install the original dynamic linked Skype version 2.0 binary from http://www.skype.com
cs: Nelze spustit Skype.
    Potřebujete nainstalovat originální dynamicky linkovaný spustitelný soubor Skype 2.0 z http://www.skype.com

en: Could not find Skype.
    You need to install the original dynamic linked Skype version 2.0 binary from http://www.skype.com
cs: Nelze najít Skype.
    Potřebujete nainstalovat originální dynamicky linkovaný spustitelný soubor Skype 2.0 z http://www.skype.com

en: Error while sending a message to Skype (%1).
cs: Při pokusu o poslání zprávy (%1) do Skype nastala chyba.

en: Please login to Skype first
cs: Napřed se prosím připojte do Skype

en: Make Test Call
cs: Provést testovací hovor

en: Wrong Information
cs: Chybná informace

en: Call with %1
cs: Telefonát s %1

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Refused
cs: Odmítnut

en: Call Back
cs: Zavolat zpět

en: Missed
cs: Zmeškaný

en: Resume
cs: Obnovit

en: On hold
cs: Pozastaveno

en: Hold
cs: Podržet

en: In progress
cs: Probíhá

en: Ringing
cs: Zvoní

en: Failed
cs: Selhalo

en: Failed (%1)
cs: Selhalo (%1)

en: Call
cs: Hovor

en: Conference Call
cs: Konferenční telefonát

en: Block contact
cs: Zablokovat kontakt

en: Details for User %1
cs: Podrobnosti uživatele %1

en: Not authorized
cs: Přístup nepovolen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeAddContactBase)
en: Add Skype Contact
cs: Přidat Skype kontakt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Skype name:
cs: Skype jméno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Sorry, but the search function is not yet implemented.
cs: Lituji, ale vyhledávací funkce není implementována.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SearchButton)
en: Se&arch
cs: Hled&at

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeCallDialogBase)
en: Skype Call
cs: Skype hovor

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, NameLabel)
en: Name(s) of Participant(s)
cs: Jména účastníků

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, NameLabel)
en: Name of the other participant in the call (or a list of names if it is a conference call.)
cs: Jméno dalšího účastníka hovoru (nebo seznam jmen, pokud se jedná o konferenční hovor)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TimeLabel)
en: Total time elapsed.
cs: Celkový uplynulý čas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Time:
cs: Čas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, CreditLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, CreditLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: SkypeOut credits left
cs: Zbývající kredit SkypeOut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TimeLabel)
en: Total length of the call/<br />(i.e. both time speaking and time on hold.)
cs: Celková délka hovoru<br />(tj. čas mluvení i čas pozdržení)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: SkypeOut credits:
cs: Kredit SkypeOut:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, AcceptButton)
en: Accept call
cs: Přijmout hovor

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, AcceptButton)
en: Accept incoming call
cs: Přijmout příchozí hovor

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, HangButton)
en: Finish the call
cs: Ukončit hovor

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, HangButton)
en: Terminate the call
cs: Ukončit hovor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, HangButton)
en: H&ang up
cs: Z&avěsit

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, HoldButton)
en: Hold the call
cs: Pozdržet hovor

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, HoldButton)
en: Interrupt the call for a moment and resume (or hang up) later.
cs: Přerušit na chvíli hovor a poté pokračovat nebo zavěsit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, HoldButton)
en: H&old
cs: P&održet

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ChatButton)
en: Open chat to the person.
cs: Zahájit rozhovor s osobou.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, ChatButton)
en: Open chat to the person with whom you are talking.
cs: Zahájit rozhovor s osobou, se kterou hovoříte.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeDetailsBase)
en: User's Details
cs: Podrobnosti uživatele

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Authorized
cs: Přístup povolen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Not Authorized
cs: Přístup nepovolen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Display Name:
cs: Zobrazované jméno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Sex:
cs: Pohlaví:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, excludeCheck)
en: Check this if you do not want to connect with other protocols
cs: Zaškrtněte toto políčko pokud si nepřejete se připojovat jinými protokoly

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, excludeCheck)
en: E&xclude from connection
cs: V&yjmout z připojování

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Important Note
cs: Důležitá poznámka

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, launchTab)
en: Lau&nch
cs: S&pustit

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, LaunchGroup)
en: You can set whether and when should kopete launch Skype.
cs: Můžete nastavit, zda a kdy má Kopete spustit Skype.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, LaunchGroup)
en: Launch Skype
cs: Spustit Skype

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, LaunchNeededRadio)
en: When &not running
cs: Pokud &není spuštěn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, LaunchNeverRadio)
en: N&ever
cs: Ni&kdy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Command to launch Skype:
cs: Příkaz ke spuštění Skype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Launch timeout:
cs: Časový limit pro spuštění:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Wait before trying to connect to Skype:
cs: Čekat před připojením do Skypu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, WaitSpin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, WaitSpin)
en: trying
cs: zkouší se

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AuthorCheck)
en: &Non-standard authorization
cs: &Nestandardní autorizace

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, BusGroup)
en: Bus
cs: Sběrnice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton4)
en: Sessi&on
cs: Seze&ní

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton5) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: S&ystem
cs: S&ystém

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, activityTab)
en: &Activity
cs: &Aktivita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, MarkCheck)
en: Mar&k as read
cs: Označit ja&ko přečtené

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoCloseCallCheck)
en: Autoc&lose
cs: Automaticky z&avřít

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Timeout:
cs: Časový limit

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, callsTab)
en: &Calls
cs: &Volání

en: Could not load service %1.
cs: Nelze načíst službu %1.

en: Error Loading Service
cs: Chyba při načítání služby

en: <qt>GSMLib is a library (and utilities) for sending SMS via a GSM device. The program can be found on <a href="%1">%1</a></qt>
cs: <qt>GSMLib je knihovna (a nástroje) pro zasílání SMS zpráv pomocí GSM zařízení. Program lze nalézt na stránce <a href="%1">%1</a></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: GSMLib Settings
cs: Nastavení GSMLib

en: Could Not Send Message
cs: Nelze odeslat zprávu

en: No provider configured
cs: Není nastaven žádný poskytovatel

en: <qt>SMSClient is a program for sending SMS with the modem. The program can be found on <a href="%1">%1</a></qt>
cs: <qt>SMSClient je program pro zasílání SMS zpráv modemem. Program lze nalézt na stránce <a href="%1">%1</a></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient Settings
cs: Nastavení SMS klienta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient &program:
cs: &Program SMS klienta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Pro&vider:
cs: Po&skytovatel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient &config path:
cs: Cesta k &nastavení SMS klienta:

en: No provider configured.
cs: Není nastaven žádný poskytovatel.

en: No prefix set for SMSSend, please change it in the configuration dialog.
cs: Pro SMSSend není nastaveno předčíslí, změňte to prosím v konfiguračním dialogu.

en: No Prefix
cs: Žádné předčíslí

en: %1 Settings
cs: %1 nastavení

en: <qt>SMSSend is a program for sending SMS through gateways on the web. It can be found on <a href="%1">%2</a></qt>
cs: <qt>SMSSend je program pro posílání SMS zpráv přes webové brány. Lze jej nalézt na stránce <a href="%1">%2</a></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSSend Options
cs: SMSSend volby

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSSend prefi&x:
cs: Ces&ta k programu SMSSend:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Provider Options
cs: Volby poskytovatele

en: Could not determine which argument should contain the message.
cs: Nelze zjistit, který argument má obsahovat zprávu.

en: Could not determine which argument should contain the number.
cs: Nelze zjistit, který argument má obsahovat číslo.

en: This message is longer than the maximum length (%1). Should it be divided to %2 messages?
cs: Zpráva je delší než maximální délka (%1). Mám ji rozdělit do %2 zpráv?

en: Message Too Long
cs: Zpráva je příliš dlouhá

en: Divide
cs: Rozdělit

en: Do Not Divide
cs: Nedělit

en: Message too long.
cs: Zpráva je příliš dlouhá.

en: Something went wrong while sending the message.
cs: Došlo k chybě při odesílání zprávy.

en: &Contact Settings
cs: Nastavení &kontaktu

en: User Preferences
cs: Uživatelská nastavení

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget)
en: Account Preferences - SMS
cs: Nastavení účtu - SMS

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit)
en: A unique name for this SMS account.
cs: Jedinečné jméno pro tento SMS účet.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: &SMS delivery service:
cs: Služba doručování &SMS:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox)
en: The delivery service that you would like to use.
cs: Doručovací služba, kterou si přejete použít.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox)
en: The delivery service that you would like to use.  Note that you will need to have this software installed prior to using this account.
cs: Doručovací služba, kterou si přejete použít. Před použitím si budete muset tento software nainstalovat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: &Description
cs: &Popis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton)
en: Description of the SMS delivery service.
cs: Popis služby doručování SMS.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton)
en: Description of the SMS delivery service, including download locations.
cs: Popis služby doručování SMS, včetně míst pro stažení.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: To use SMS, you will need an account with a delivery service.
cs: Pro službu SMS potřebujete účet se službou doručování SMS.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Messaging Preferences
cs: Nastavení zpráv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: If the message is too &long:
cs: Je-li zpráva je příliš &dlouhá:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), item, widget (QComboBox)
en: What should happen if you type a message that is too long to fit in a single SMS message.
cs: Co se má stát, je-li zpráva příliš dlouhá na jednu SMS.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), item, widget (QComboBox)
en: What should happen if you type a message that is too long to fit in a single SMS message.  You can either choose to break it up into smaller messages automatically, cancel the message from being sent entirely, or have Kopete prompt you each time you enter a message that is too long.
cs: Co se má stát, je-li zpráva příliš dlouhá na jednu SMS. Můžete zvolit rozdělení na menší zprávy, zrušení odeslání nebo nechat Kopete, aby se ptal při každé takové zprávě.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Prompt (recommended)
cs: Ptát se (doporučeno)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Break Into Multiple
cs: Rozdělit na více

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Cancel Sending
cs: Zrušit odesílání

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: &Enable phone number internationalization
cs: &Povolit převod na mezinárodní tvar telefonních čísel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox)
en: Check if you would like to enable phone number internationalization.
cs: Zaškrtněte, přejete-li si povolit převod na mezinárodní tvar telefonních čísel.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox)
en: Check if you would like to enable phone number internationalization.  Without this option, you will only be able to use SMS for accounts within your country.
cs: Zaškrtněte, přejete-li si povolit převod na mezinárodní tvar telefonních čísel. Bez této volby budete moci zasílat SMS pouze v rámci vaší země.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Substitute leading &zero with code:
cs: Nahradit počáteční &nulu kódem:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KRestrictedLine) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRestrictedLine)
en: Whatever you want to substitute for a leading zero.
cs: Čím si přejete nahrazovat počáteční nulu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit)
en: The telephone number of the contact you would like to add.
cs: Telefonní číslo kontaktu, který si přejete přidat.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit)
en: The telephone number of the contact you would like to add.  This should be a number with SMS service available.
cs: Telefonní číslo kontaktu, který si přejete přidat. Mělo by to být číslo, na které lze doručovat SMS.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Contact na&me:
cs: Jméno &kontaktu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Some One
cs: Někdo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit)
en: The telephone number of the contact.
cs: Telefonní číslo kontaktu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit)
en: The telephone number of the contact.  This should be a number with SMS service available.
cs: Telefonní číslo kontaktu. Mělo by to být číslo, na které lze zasílat SMS.

en: The working directory %1 does not exist.
    If you have not yet configured anything for Samba please see
    Install Into Samba (Configure... -> Account -> Edit) information
    on how to do this.
    Should the directory be created? (May require the root password)
cs: Pracovní adresář %1 neexistuje.
    Pokud jste zatím nic nenastavovali (samba), může být lepší volat
    Instalaci do Samby (Nastavení... -> Účet -> Upravit)
    Má se adresář vytvořit? (Může být vyžadováno administrátorské heslo.)

en: Create Directory
cs: Vytvořit adresář

en: Do Not Create
cs: Nevytvářet

en: Permissions of the working directory %1 are incorrect.
    You will not receive messages if choose No.
    You can also correct it manually (chmod 0777 %1), restart Kopete.
    Fix this (may require the root password)?
cs: Přístupová práva k pracovnímu adresáři %1 jsou špatná.
    Pokud odpovíte ne, nebudete moci přijímat zprávy.
    Opravu můžete provést ručně (chmod 0777 %1) a restartovat kopete.
    Opravit (může být potřeba heslo administrátora)?

en: Fix
cs: Opravit

en: Do Not Fix
cs: Neopravovat

en: Connection to localhost failed.
    Is your samba server running?
cs: Spojení s localhost selhalo.
    Běží váš samba server?

en: A message file could not be removed; maybe the permissions are incorrect.
    Fix this (may require the root password)?
cs: Soubor pro zprávy nebylo možné smazat - možná nejsou správně nastavena práva.
    Opravit (může být vyžadováno administrátorské heslo)?

en: Still cannot remove it; please fix it manually.
cs: Stále nebylo možné provést smazání. Napravte prosím problém ručně.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WPAddContactBase)
en: Add WinPopup Contact
cs: Přidat WinPopup kontakt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mHostName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, mHostName)
en: The hostname to which you want to send WinPopup messages.
cs: Jméno hostitele, pod kterým byste chtěli zasílat WinPopup zprávy.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Com&puter hostname:
cs: Název &počítače:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: The workgroup or domain containing the computer to which you want to send WinPopup messages.
cs: Pracovní skupina nebo doména počítače, kterému si přejete posílat WinPopup zprávy.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Workgroup/domain:
cs: &Pracovní skupina/doména:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mHostGroup) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, mHostGroup)
en: The workgroup or domain containing the computer to which you want to send WinPopup messages
cs: Pracovní skupina nebo doména počítače, kterému si přejete posílat WinPopup zprávy

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WPEditAccountBase)
en: Account Preferences - WinPopup
cs: Nastavení účtu - WinPopup

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Basi&c Setup
cs: Základní na&stavení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mHostName)
en: The hostname under which you want to send WinPopup messages.
cs: Jméno hostitele, pod kterým byste chtěli zasílat WinPopup zprávy.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mHostName)
en: The host name under which you want to send WinPopup messages. Note that you do not have to specify the true hostname in order to send messages, but you do if you want to receive them.
cs: Jméno počítače, pod kterým si přejete zasílat WinPopup zprávy. Pro zasílání zpráv to nemusí být skutečné jméno počítače, ale pro jejich příjem ano.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Hos&tname:
cs: Jméno počí&tače:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, doInstallSamba) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, doInstallSamba)
en: Install support into Samba to enable this service.
cs: Instalujte podporu do Samby, abyste mohli povolit tuto službu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: To receive WinPopup messages sent from other machines, the hostname above must be set to this machine's hostname.
cs: Pro příjem WinPopup zpráv z jiných strojů je nutno nastavit jméno počítače na skutečné jméno tohoto počítače.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: The samba server must be configured and running.
cs: Musí být nastaven a spuštěn samba server.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: "Install into Samba" is a simple method to create the directory for the temporary message files and configure your samba server.<br>
    However, the recommended way is to ask your administrator to create this directory ('mkdir -p -m 0777 /var/lib/winpopup') and for you to add
    'message command = _PATH_TO_/winpopup-send %s %m %t &' (substitute _PATH_TO_ by the real path) to the [global] section in your smb.conf.
cs: "Instalovat do Samby" je užitečná metoda k vytvoření adresáře pro dočasné soubory zpráv a nastavení vašeho Samba serveru.<br>
    Každopádně doporučujeme požádat vašeho správce o vytvoření tohoto adresáře ('mkdir -p -m 0777 /var/lib/winpopup'), abyste si jej mohli přidat
    'message command = _CESTA_K_/winpopup-send.sh %s %m %t &' (nahraďte _CESTA_K_ skutečnou cestou) v sekci [global] ve vašem smb.conf.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Protocol Preferences
cs: Nastavení protokolu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: second(s)
cs: sekund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Host check frequency:
cs: Frekvence kontroly hostitele:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Path to 'smbclient' executable:
cs: Cesta k programu 'smbclient':

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: <i>These options apply to all WinPopup accounts.</i>
cs: <i>Tyto volby budou platné pro všechny WinPopup účty.</i>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblComputerName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblComputerName)
en: The host name of this contact's computer.
cs: Jméno počítače kontaktu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblComputerName)
en: &Computer name:
cs: Název &počítače:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sComputerName)
en: Computer Name
cs: Název počítače

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Comment:
cs: Komentář:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sComment) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sWorkgroup) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sOS) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sServer)
en: Looking
cs: Rozhlížím se

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2)
en: The workgroup or domain containing this contact's computer.
cs: Pracovní skupina nebo doména, ve které se nachází počítač kontaktu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: The operating system running on this contact's computer.
cs: Operační systém běžící na počítači kontaktu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Operating s&ystem:
cs: Operační s&ystém:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: The software running on this contact's computer.
cs: Software který běží na počítači kontaktu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Ser&ver software:
cs: Software &serveru:

en: <qt>You must enter a valid hostname.</qt>
cs: <qt>Musíte zadat platné jméno hostitele.</qt>

en: <qt>LOCALHOST is not allowed as a contact.</qt>
cs: <qt>LOCALHOST není povolen jako kontakt.</qt>

en: <qt>You must enter a valid smbclient path.</qt>
cs: <qt>Musíte zadat platnou cestu pro smbclient.</qt>

en: The Samba configuration file has been modified.
cs: Konfigurační soubor Samby byl upraven.

en: Configuration Successful
cs: Nastavení uspělo

en: Updating the Samba configuration file failed.
cs: Aktualizace konfiguračního souboru Samby selhala.

en: Configuration Failed
cs: Nastavení selhalo

en: User Info for %1
cs: Informace o uživateli %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WlmAccountPreferences)
en: Account Preferences - Wlm
cs: Nastavení účtu - Wlm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: WLM passport:
cs: WLM heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Microsoft network, you will need a Microsoft Passport.<br><br>If you do not currently have a Passport, please click the button to create one.
cs: Pro připojení do sítě Microsoft potřebujete Microsoft Passport.<br><br>Jestliže nemáte Passport, můžete si jej vytvořit kliknutím na tlačítko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Blocked contacts:
cs: Zablokované kontakty:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Allowed contacts:
cs: Povolené kontakty:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_warning)
en: WARNING: You need to be connected to modify this page
cs: VAROVÁNÍ: Pro změny na této stránce musíte být připojeni

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Connection Preferences (for advanced users)
cs: Nastavení spojení (pro pokročilé uživatele)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionEnableProxy)
en: Enable Proxy
cs: Povolit proxy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyHost)
en: Host /
cs: Hostitel /

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyUsername)
en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: General Options
cs: Obecné možnosti

en: <qt>You must enter a valid WLM passport.</qt>
cs: <qt>Musíte zadat platné WLM heslo.</qt>

en: MSN Plugin
cs: Modul MSN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &WLM passport:
cs: &WLM heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <i>(for example: joe@hotmail.com)</i>
cs: <i>(například joe@hotmail.com)</i>

en: WLM Plugin
cs: Modul WLM

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Personal message:
cs: Osobní zpráva:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Phones
cs: Telefony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Mobile:
cs: Mobil:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: Show whether you are on the contact list of this user
cs: Zobrazit, zda jste na seznamu kontaktů tohoto uživatele

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: If this box is checked, you are on this user's contact list.
    If not, the user has not added you to their list, or has removed you.
cs: Je-li políčko zaškrtnuto, má vás tento uživatel na svém seznamu kontaktů.
    V opačném případě vás tam ještě nepřidal nebo vás z něj odstranil.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: I am on &the contact list of this contact
cs: Jsem na seznamu kon&taktů této osoby

en: Open Inbo&x...
cs: Otevřít došlou &poštu...

en: &Change Display Name...
cs: &Změnit zobrazované jméno...

note: i18n("&Start Chat..."), this); QObject::connect(m_startChatAction, SIGNAL(triggered(bool)), this, SLOT(slotStartChat()));
en: Open MS&N service status site...
cs: Otevřít strá&nky stavu služby MSN...

en: Buddies
cs: Kámoši

en: Change Display Name - MSN Plugin
cs: Změnit zobrazované jméno - Modul MSN

en: Enter the new display name by which you want to be visible to your friends on MSN:
cs: Prosím zadejte nové veřejné jméno, pod kterým budete zobrazován ostatním na MSN:

en: <qt>The display name you entered is too long. Please use a shorter name.
    Your display name has <b>not</b> been changed.</qt>
cs: <qt>Jméno, které jste zadali, je příliš dlouhé. Prosím zadejte kratší.
    Vaše jméno <b>nebylo</b> změněno.</qt>

en: You have one unread message in your Hotmail inbox. | You have %1 unread messages in your Hotmail inbox.
cs[0]: Ve své schránce máte %1 nepřečtenou zprávu.
cs[1]: Ve své schránce máte %1 nepřečtené zprávy.
cs[2]: Ve své schránce máte %1 nepřečtených zpráv.

[ctx: @action]
en: Open Inbox
cs: Otevřít došlou poštu

en: New message from %1 in your Hotmail inbox.<p>Subject: %2
cs: Máte nový e-mail od %1 ve své Hotmail schránce. <p>Předmět: %2

en: Send Nudge
cs: Probzzzučet

en: Send &Voice
cs: Poslat &hlasem

en: Sound card not detected
cs: Zvuková karta nenalezena

en: Stop &recording
cs: Zastavit nah&rávání

en: has sent a nudge
cs: vás "probzzzukává"

en: has sent you a nudge
cs: vás "probzzzukává"

en: Send Ink
cs: Odeslat odkaz

en: Block Contact
cs: Zablokovat kontakt

en: Update Photo
cs: Aktualizovat foto

en: &Block custom emoticons
cs: Za&blokovat vlastní emotikony

en: <qt>You need to go online to remove a contact from your contact list. This contact will appear again when you reconnect.</qt>
cs: <qt>Pro smazání kontaktu změňte status na připojen. Kontakt se znovu objeví, jakmile se připojíte.</qt>

en: This contact does not have you in his/her list
cs: Tento kontakt vás nemá ve svém seznamu kontaktů

en: This contact is blocked
cs: Kontakt je zablokován

en: This contact does not have you in his/her list and is blocked
cs: Tento kontakt vás nemá ve svém seznamu kontaktů a je zablokován

en: Be Right Back
cs: Hned budu zpátky

en: Be &Right Back
cs: Hned budu &zpátky

en: On the Phone
cs: Telefonuji

en: On The &Phone
cs: Tele&fonuji

en: Out to Lunch
cs: Na obědě

en: Out To &Lunch
cs: Na &obědě

en: &Idle
cs: Za&hálející

[ctx: This is used in the tooltip of a contact]
en: Listening To
cs: Nyní poslouchám

en: File transfer cancelled.
cs: Přenos souborů zrušen.

en: An error occurred while saving the address book entry.
cs: Při pokusu o uložení do knihy adres došlo k chybě.

en: The Yahoo Address Book entry could not be saved:
    %1 - %2
cs: Nelze uložit položku z knihy adres Yahoo:
    %1 - %2

en: The Yahoo Address Book entry could not be created:
    %1 - %2
cs: Nebylo možné vytvořit záznam v knize adres Yahoo:
    %1 - %2

en: The Yahoo Address Book entry could not be deleted:
    %1 - %2
cs: Není možné smazat záznam v knize adres Yahoo:
    %1 - %2

en: The picture was not successfully uploaded
cs: Soubor nebyl úspěšně přenesen

en: Could not open file for writing.
cs: Nelze otevřít soubor pro zápis.

en: An error occurred while downloading the file.
cs: Při pokusu o stažení souboru nastala chyba.

en: Unable to connect to file transfer server
cs: Nelze se spojit se serverem pro přenos souboru

en: An error occurred while sending the file.
cs: Při pokusu o poslání souboru nastala chyba.

en: An error occurred while sending the message
cs: Při pokusu o poslání zprávy nastala chyba

en: The message is empty.
cs: Zpráva je prázdná.

en: Error opening file: %1
cs: Chyba při otevírání souboru: %1

en: An unknown error has occurred.
cs: Došlo k neznámé chybě.

en: Webcam connection to the user %1 could not be established.
    
    Please relogin and try again.
cs: Spojení s kamerou uživatele %1 nelze navázat.
    
    Přihlaste se znovu a opakujte.

en: An error occurred closing the webcam session.
cs: Při pokusu o uzavření sezení s webovou kamerou nastala chyba.

en: You tried to close a connection that did not exist.
cs: Snažíte se uzavřít sezení, které neexistuje.

en: Could not retrieve server side address book for user info.
cs: Ze serveru nelze získat knihu adres s informacemi o uživateli.

en: An error occurred while downloading a buddy icon (%1)
cs: Při stahování ikony kontaktu (%1) došlo k chybě

en: Could not join chat
cs: Nelze se připojit k chatu

en: The room is full. Please choose another one.
cs: Místnost je plná. Prosím, vyberte si jinou.

en: Invalid user.
cs: Neplatné uživatel.

en: An unknown error occurred while joining the chat room.
cs: Nastala neznámá chyba při pokusu o vstup do místnosti.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooAddContactBase)
en: Add Yahoo Contact
cs: Přidat Yahoo kontakt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactID)
en: The account name of the Yahoo account you would like to add.
cs: Název Yahoo účtu, který si přejete přidat.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, contactID)
en: The account name of the Yahoo account you would like to add.  This should be in the form of an alphanumeric string (no spaces).
cs: Název Yahoo účtu, který si přejete přidat. Očekává se text bez mezer.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Yahoo username:
cs: &Yahoo jméno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: <i>(for example: joe8752)</i>
cs: <i>(například: pepa8752)</i>

en: Choose a chat room...
cs: Zvolte místnost ...

en: Yahoo Chat rooms
cs: Yahoo chaty

en: Users: %1 Webcams: %2 Voices: %3
cs: Uživatelé: %1 Web kamery %2 Hlasy: %3

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooChatSelectorWidgetBase)
en: Choose Chat Room
cs: Vybrat místnost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Chat rooms:
cs: Místnosti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Categories:
cs: Kategorie:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooEditAccountBase)
en: Account Preferences - Yahoo
cs: Nastavení účtu - Yahoo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: The account name of your Yahoo account.
cs: Název vašeho Yahoo účtu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: The account name of your Yahoo account.  This should be in the form of an alphanumeric string (no spaces).
cs: Název vašeho Yahoo účtu. Očekává se text bez mezer.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Yahoo network, you will need a Yahoo account.<br><br>If you do not currently have a Yahoo account, please click the button to create one.
cs: Pro připojení do sítě Yahoo potřebujete účet.<br><br>
    Jestliže jej ještě nemáte, můžete se jej vytvořit kliknutím na tlačítko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRegister)
en: Register &New Account
cs: Registrovat &nový účet

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Accoun&t Preferences
cs: Na&stavení účtu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideServer)
en: O&verride default server information
cs: Obejít &výchozí informace o serveru

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, editServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the Yahoo server you wish to connect to.
cs: IP adresa nebo maska Yahoo serveru, ke kterému si přejete se připojit.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, editServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the Yahoo server you wish to connect to.  Normally you will want the default (scs.msg.yahoo.com).
cs: IP adresa nebo hostname Yahoo serveru, ke kterému si přejete se připojit. Většinou budete chtít ponechat přednastavenou hodnotu (scs.msg.yahoo.com).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect to.
cs: Číslo portu na Yahoo serveru, ke kterému si přejete se připojit.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect to.  Normally this is 5050, but Yahoo also allows port 80 in case you are behind a firewall.
cs: Číslo portu na Yahoo serveru, ke kterému si přejete se připojit. Většinou je to 5050, ale Yahoo také používá 80, pokud jste za firewallem.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect  to.
cs: Číslo portu na Yahoo serveru, ke kterému si přejete se připojit.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Buddy Icon
cs: Kámošova ikona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionSendBuddyIcon)
en: Se&nd buddy icon to other users
cs: Poslat kámošovu ikonu i ji&ným uživatelům

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSelectPicture)
en: Select Picture...
cs: Vybrat obrázek...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Contact Information
cs: Informace o kontaktu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_3)
en: Email &3:
cs: E-mail &3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_2)
en: Email &2:
cs: E-mail &2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2_2_2)
en: Additional:
cs: Další:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Location Information
cs: Informace o umístění

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayLabel_2)
en: Anniversary:
cs: Výročí:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel_2_2)
en: Second name:
cs: Druhé jméno:

[ctx: Person's name suffix or prefix]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yahooIdLabel_2)
en: Title:
cs: Titul:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooInviteListBase)
en: Invite Friends to Conference
cs: Pozvat přátele ke konverzaci

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Conference Members
cs: Účastnící konference

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_Add)
en: Add >>
cs: Přidat >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_Remove)
en: << Remove
cs: << Odstranit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Chat Invitation List
cs: Seznam pozvání

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Friend List
cs: Seznam přátel

en: Invite
cs: Pozvat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Note 4:
cs: Poznámka 4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Note 3:
cs: Poznámka 3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Note 2:
cs: Poznámka 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Note 1:
cs: Poznámka 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13)
en: Contact comments:
cs: Poznámky ke kontaktu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Show Me As
cs: Zobrazovat mě jako

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOffline)
en: Off&line
cs: Od&pojen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPermOffline)
en: Perma&nently offline
cs: Per&manentně odpojen

en: Yahoo User Information
cs: Informace o Yahoo uživateli

en: Save and Close
cs: Uložit a zavřít

en: Merge with existing entry
cs: Sloučit s existující položkou

en: General Yahoo Information
cs: Obecné Yahoo informace

en: Other Yahoo Information
cs: Ostatní Yahoo informace

en: Replace existing entry
cs: Nahradit existující položku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Your Account has to be verified due to too many failed login attempts.<br>
cs: Váš účet musí být ověřen, protože došlo k příliš nepovedeným pokusům o přihlášení. <br>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Please enter the characters shown in the picture:
cs: Prosím, zadejte znaky z obrázku:

en: %1 has stopped broadcasting
cs: %1 zastavil vysílání

en: %1 has cancelled viewing permission
cs: %1 zrušil(a) povolení k prohlížení

en: %1 has declined permission to view webcam
cs: %1 zamítl(a) zobrazení web kamery

en: %1 does not have his/her webcam online
cs: %1 nemá svoji web kameru zapnutou

en: Unable to view %1's webcam for an unknown reason
cs: Z neznámého důvodu není možné zobrazit web kameru %1

en: 1 viewer | %1 viewers
cs[0]: %1 prohlížející
cs[1]: %1 prohlížející
cs[2]: %1 prohlížejících

en: Open &Address book...
cs: Otevřít knihu &adres...

en: &Edit my contact details...
cs: &Upravit podrobnosti o kontaktu...

en: &Join chat room...
cs: Připojit se do místnosti ...

en: Could not log into the Yahoo service: your account has been locked.
    Visit %1 to reactivate it.
cs: Nelze se přihlásit do služby Yahoo: váš účet byl uzamčen.
    Pro jeho reaktivaci navštivte %1.

en: Could not log into the Yahoo service: the username specified was invalid.
cs: Nelze se přihlásit ke službě Yahoo: zadané uživatelské jméno je nesprávné.

en: You have been logged out of the Yahoo service, possibly due to a duplicate login.
cs: Byli jste odhlášeni ze služby Yahoo, možná kvůli dvojímu přihlášení.

en: %1 has been disconnected.
    Error message:
    %2 - %3
cs: %1 byl odpojen/a.
    Chybové hlášení:
    %2 - %3

en: There was an error while connecting %1 to the Yahoo server.
    Error message:
    %2 - %3
cs: Došlo k chybě při připojování %1 k Yahoo serveru.
    Chybová zpráva:
    %2 - %3

en: %1
    
    Reason: %2
cs: %1
    
    Důvod: %2

en: Yahoo Plugin
cs: Yahoo modul

en: User %1 has granted your authorization request.
cs: Uživatel %1 vám udělil autorizaci.

en: User %1 has rejected your authorization request.
    %2
cs: Uživatel %1 odmítl váš požadavek na autorizaci.
    %2

[ctx: This string is shown when the user is buzzed by a contact]
en: Buzz
cs: Bzzzzzz

en: %1 has invited you to join a conference with %2.
    
    His/her message: %3
    
    Accept?
cs: %1 vás pozval(a) ke sledování konference s %2.
    
    Zpráva: %3
    
     Přijmout?

[ctx: @action]
en: Accept
cs: Přijmout

en: %1 has declined to join the conference: "%2"
cs: %1 odmítl/a pozvání ke konferenci: "%2"

en: %1 has a message from %2 in your Yahoo inbox. <br><br>Subject: %3
cs: %1 má nový e-mail od %2 ve své Yahoo schránce.<br> <br> Předmět: %3

en: %1 has invited you to view his/her webcam. Accept?
cs: %1 vás pozval(a) ke sledování své web kamery. Přijmout?

en: Webcam for %1 is not available.
cs: Kamera pro uživatele %1 není dostupná.

en: <qt>The selected buddy icon could not be opened. <br />Please set a new buddy icon.</qt>
cs: <qt>Vybraná kámošova ikona nemohla být otevřena.<br />Prosím vyberte novou ikonu.</qt>

en: An error occurred when trying to change the display picture.
cs: Nastala chyba při pokusu změnit zobrazovaný obrázek.

en: %1 wants to view your webcam. Grant access?
cs: %1 vás žádá o sledování vaší web kamery. Povolit?

en: You are now in %1 (%2)
cs: Jste nyní označen jako %1 (%2)

en: Buzz Contact
cs: Probzzzučet kontakt

en: Show User Info
cs: Zobrazit informace o uživateli

en: Request Webcam
cs: Požádat o obraz web kamery

en: Invite to view your Webcam
cs: Pozvat ke sledování kamery

en: Yahoo Display Picture
cs: Zobrazovaný Yahoo obrázek

en: &Invite others
cs: &Pozvat ostatní

en: %1|Stealthed
cs: %1|Utajený

en: View &Webcam
cs: Zobrazit web kameru

en: &Buzz Contact
cs: Pro&bzzzučet kontakt

en: &Stealth Setting
cs: &Nastavení neviditelnosti

en: &Invite to Conference
cs: &Pozvat ke konverzaci

en: &View Yahoo Profile
cs: Zobrazit Yahoo &profil

en: Stealth Setting
cs: Nastavení neviditelnosti

en: Buzz
cs: Bzzzzzz

en: <qt>You must enter a valid password.</qt>
cs: <qt>Musíte zadat platné heslo.</qt>

en: Be right back
cs: Hned jsem zpátky

en: Not at home
cs: Nejsem doma

en: Not at my desk
cs: Nejsem u stolu

en: Not in the office
cs: Nejsem v kanceláři

en: On the phone
cs: Na telefonu

en: On vacation
cs: Na dovolené

en: Out to lunch
cs: Na obědě

en: Stepped out
cs: Venku

en: I'm On SMS
cs: Jsem na SMS

en: Custom
cs: Vlastní

en: Buddy Icon Checksum
cs: Kontrolní součet kámošovy ikony

en: Buddy Icon Expires
cs: Vypršení kámošovy ikony

en: Buddy Icon Remote URL
cs: Vzdálená URL kámošovy ikony

en: YAB Id
cs: YAB ID

en: Pager number
cs: Číslo pageru

en: Fax number
cs: Faxové číslo

en: Additional number
cs: Další číslo

en: Alternative email 1
cs: Alternativní mail 1

en: Private Address
cs: Soukromá adresa

en: Private City
cs: Soukromé město

en: Private State
cs: Soukromý stát

en: Private ZIP
cs: Soukromé PSČ

en: Private Country
cs: Soukromá země

en: Private URL
cs: Soukromé URL

en: Corporation
cs: Společnost

en: Work Address
cs: Adresa do práce

en: Work State
cs: Ulice (práce)

en: Work ZIP
cs: PSČ (práce)

en: Work URL
cs: URL (práce)

en: Anniversary
cs: Výročí

en: Notes
cs: Poznámky

en: Additional 1
cs: Další 1

en: Additional 2
cs: Další 2

en: Additional 3
cs: Další 3

en: Additional 4
cs: Další 4

en: Account Verification - Yahoo
cs: Ověření účtu - Yahoo
